عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اعلام آمادگی مدیریت تالار

از دوستان گرامی اگر کسی فکر میکنه که توانایی و صلاحیت لازم برای اداره تالاری رو داره در اینجا اعلام کنه .

برخی از شرایط مورد نیاز برای مدیر تالار شدن :

1- توانایی لازم برای کنترل ارسال ها (ویرایش و یا حذف تاپیک ها و یا ارسال هایی که بر خلاف قوانین انجمن هستند و یا شامل مطلب بیهوده و غیر مفید می شوند)

2- فرد باید عضو فعال سایت باشد و سابقه خوبی در انجمن داشته باشد .

3- فردی که درخواست مدیریت یک تالار را می دهد ، باید در تالار مورد نظر بیشترین فعالیت ممکن را دارا بوده و برای پیشرفت تالار مورد نظر تلاش کرده باشد .

نکته = این مطلب قابل ذکر است که کسی که به عنوان مدیر یک تالار انتخاب می شود ، برای همیشه مدیر آن تالار نیست و زمان مدیریت او بر تالار به میزان فعالیت او ، شایستگی و نحوه مدیریت او بر تالار بستگی دارد . البته اگر کسی مدیر تالاری شود و شایستگی خود را ثابت کند تا زمانی که توانایی مدیریت آن تالار را از دست ندهد مدیر آن تالار می ماند .
 سپاس شده توسط
من هستم
چون adsl ارم زياد سرك ميكشم
و يه فكرائي دارم اما هيچوقت عملي نكردم
يه تالار متفاوت ميخوام داشته باشم خيلي متفاوت اونقدر كه شايد مسخره به نظر بياد .
به هر حال من اماده هستم
 سپاس شده توسط
cras نوشته است:من هستم
چون adsl ارم زياد سرك ميكشم
و يه فكرائي دارم اما هيچوقت عملي نكردم
يه تالار متفاوت ميخوام داشته باشم خيلي متفاوت اونقدر كه شايد مسخره به نظر بياد .
به هر حال من اماده هستم

فقط همین !

حداقل در موردش بیشتر توضیح می دادی .

قوانين جديد و مهم براي كانون ترك تدوين شده
و ضمن احترام نسبت به اعضاء محترم اين كار
به منظور جلوگيري از وقوع مشكلات احتمالي
انجام گرفته است  

براي ديدن قوانين كليك كنيد
 سپاس شده توسط
سلام خدمت مديريت عزيز
من حاضرم توي هر تالاري كه شما صلاح بدانيد، فعاليت كنم.
قول مي دهم نهايت سعي ام را بكنم.

خودم فكر مي كنم براي تالار كتابخانه مفيد باشم.

با تشكر
 سپاس شده توسط
مدیر جان یه تالار بده من واسه موفقیت نامحدود در 20 روز
خوب
بقیشبا من
 سپاس شده توسط
cras نوشته است:مدیر جان یه تالار بده من واسه موفقیت نامحدود در 20 روز
خوب
بقیشبا من

جدا تو حالت خوبه ؟

یه تالار بزنیم واسه موفقیت نامحدود در 20 روز ؟!!!!!!!!!!!!!!!
آدرس بدون فیلتر سایت : http://www.kanontark.org
 سپاس شده توسط
cras نوشته است:مدیر جان یه تالار بده من واسه موفقیت نامحدود در 20 روز
خوب
بقیشبا من

اگر می خواید کتاب رو به صورت pdf قرار بدید کتابخانه مناسب ترین مکان است .

و اگر قصد دارید مطالب کتاب رو تایپ کنید و برای استفاده قرار بدهید مناسب ترین مکان تالار روانشناسی ست که به زودی باز می شود.

قوانين جديد و مهم براي كانون ترك تدوين شده
و ضمن احترام نسبت به اعضاء محترم اين كار
به منظور جلوگيري از وقوع مشكلات احتمالي
انجام گرفته است  

براي ديدن قوانين كليك كنيد
 سپاس شده توسط
milad نوشته است:جدا تو حالت خوبه ؟...

آقا ميلاد عزيز
عفت كلام، مسئله ايست بسيار مهم و ضروري. بنابراين به شما كه مي توان گفت در حال حاضر بيشترين سهم را در مديريت انجمن داريد، توصيه مي كنم از به كار بردن چنين الفاظ و عباراتي، خودداري فرماييد، تا خدايي ناكرده شاهد دلخوري و تيرگي بين كاربران انجمن، نباشيم.

از دست من ناراحت نشويد. من اين را با توجه به اتفاقاتي كه در گذشته افتاده بود، نوشتم.
 سپاس شده توسط
Masud22 نوشته است:آقا ميلاد عزيز
عفت كلام، مسئله ايست بسيار مهم و ضروري. بنابراين به شما كه مي توان گفت در حال حاضر بيشترين سهم را در مديريت انجمن داريد، توصيه مي كنم از به كار بردن چنين الفاظ و عباراتي، خودداري فرماييد، تا خدايي ناكرده شاهد دلخوري و تيرگي بين كاربران انجمن، نباشيم.

از دست من ناراحت نشويد. من اين را با توجه به اتفاقاتي كه در گذشته افتاده بود، نوشتم.

نه مسعود جون. چرا ناراحت شم .

من حرف بدی نزدم که بابتش معذرت بخوام.

بازم ممنون که تذکر دادی53
 سپاس شده توسط
اقا من تالار ورزش رومیتونم اداره کنم و یه تذکر هم به اقا مسعود :
عزیزم ما اینجا همه با هم صمیمی هستیم (حالت خوبه)من هم به رفقام از این حرفا میزنم وقتی میبینم یه چیزی برا خودشون میگن ببخشیدا بنده خدا میلاد فش بد که نداده اینجوری میای تذکر میدی جالب اینجاست میخوای بین اعضا دلخوری به وجود نیاد در حالی که شاید میلاد با دادن این تذکر بهش تو این تاپیک از دست شما دلخور شده باشه شما میتونستی با یه پیام خصوصی تذکر بدی و در ضمن فکر نکنم تو وظایف شما باشه که بخوای تذکر بدی و این حرف ها به هر حال از دست من ناراحت نباش چون زیادی داری سخت میگیری اگر حرف بدی زدم از همه پوزش میخوام من هم جای برادر کوچیکترتون امیدورام زا دست من دلخور نشده باشی به امید صمیمیت بیشتر اعضا کانون و موفیقت اقا مسعود و دیگر اعضا...
هنوز واسادم ته خط اسفند همین ساله اگه بتونم تا اون موقع دووم بیارم همه چیز درست میشه دعام کنید
به وبلاگ استوارم تا اسفند 87 هم سری بزیند
http://www.esfand87.blogfa.com
پوريا جان

قبل از هر چيز بايد تصديق كنم كه آقا ميلاد، آن قدر با فهم و شعور هستند كه مي دانند من قصد بي احترامي به ايشان يا خودنمايي ميان كاربران را نداشته ام!

سندي براي تثبيت مورد بالا: چندي پيش به خاطر حرفي كه بدون هيچ قصد و غرضي توسط يكي از كاربران نگاشته شد، چنان سوء تفاهمي ميان دو تن از كاربران پديد آمد كه خود بنده از مدير آن انجمن درخواست كردم كه پست ها را به كل حذف كند!

هم اكنون نيز من و آقا ميلاد دوست هاي صميمي براي يكديگر هستيم و رابطه ي بسيار خوبي داريم.
اين ارسال شما (كه نمي دانم هدفتان از نوشتنش چه بود!) خودش مي تواند جرقه اي باشد براي دلخوري آقا ميلاد از من و نيز به وجود آمدن سوءتفاهم بين ما! پس صلاح مي دانم حرف خودتان را مجددا به خودتان بازگردانم: "فکر نکنم تو وظایف شما باشه که بخوای تذکر بدی"

به علاوه هدف من از اين كه به صورت پيام خصوصي تذكر ندادم، اين بود كه از روي دادن يك جنجال ديگر جلوگيري كنم. نمي دانم.... شايد كار بدي كرده باشم!

پي نوشت: تا مدت ها ازت خبري نيست؛ وقتي مي آيي چه پست هايي مي نويسي فدات شم!
عجب ! عجب ! Khansariha (48)

من به همین زودی ها از دست کسی ناراحت نمیشم ! دنیا دو روزه دعوا نکنید با هم سر چیزای الکی. من یه عمر با عزیز ترین کسام بی خودی دعوا کردم ! به جایی نمیرسید دوستان !

ماچ کنید همو !!41Muscular
 سپاس شده توسط
با سلام

آمادگي خود را جهت قبول مديريت تالار مسابقات اعلام مي نمايم.
Khansariha (48)
لیلی خانم قبول شدی. مدیریت مبارکت باشه.
Khansariha (48)
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
ادمین عزیز امروز داشتم مدیرای تالارا رو نگاه می کردم ... یه چیز قابل تأمل بود ! البته با اجازه استادای گلم ... من خودم یه تازه واردم و کوچیک همتون هم هستم ...

با توجه به حجم عالی و بالای کارورا (که خیلی هاشون خداییش فعالن و نوع بیان و حمایتاشون از کانون مثال زدنی ..مثلا قیس) مدیر تازه ای برای تالارایی که مدیراشون چند پسته شدن (چند تا تالار دستشونه) انتخاب نمی کنی
فکر نمی کنی موقعش هست که یه تغییر و تحولاتی بدی؟؟

[تصویر:  29.gif]
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان