عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز از بین ما رفت ...

سلام دوستان باخبر شدیم متاسفانه پدربزرگ آقای سرباز ولایت313 فوت شدن [تصویر:  53.gif]برای شادی روح مرحوم عزیز و تسلی خاطر داداش سرباز ولایت 313 رحمه الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات [تصویر:  53.gif]  مارا تو غم خودت شریک بدون داداش خدارحمتشون کنه
1.یازهرا
2. سفیر بهشت
3. شادی
4. مولانا 
5. مهدوی
6. آبی آسمانی
۷.ذهن سرکش
8. زندگی آزاد
9.powerful 
10. شهریار
11.سنا
12.زینبی
13.عارفه
14.سپهر
15.تاج
16.ورزش گریز
17.Tagon
18.mahdimontazer
19.alone heart
خدا رحمتشون کنه 
تسلیت میگم
غم اخرتون باشه
سلام دوستان باخبر شدیم متاسفانه پدربزرگ آقای سرباز ولایت313 فوت شدن [تصویر:  53.gif]برای شادی روح مرحوم عزیز و تسلی خاطر داداش سرباز ولایت 313 رحمه الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات [تصویر:  53.gif]  مارا تو غم خودت شریک بدون داداش خدارحمتشون کنه
1.یازهرا
2. سفیر بهشت
3. شادی
4. مولانا 
5. مهدوی
6. آبی آسمانی
۷.ذهن سرکش
8. زندگی آزاد
9.powerful 
10. شهریار
11.سنا
12.زینبی
13.عارفه
14.سپهر
15.تاج
16.ورزش گریز
17.Tagon
18.mahdimontazer
19.yaldaw
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
1.یازهرا
2. سفیر بهشت
3. شادی
4. مولانا 
5. مهدوی
6. آبی آسمانی
۷.ذهن سرکش
8. زندگی آزاد
9.powerful 
10. شهریار
11.سنا
12.زینبی
13.عارفه
14.سپهر
15.تاج
16.ورزش گریز
17.Tagon
18.mahdimontazer
19.alone heart
20.yaldaw
21. حامدحامد
سلام به همگی خیلی خیلی ممنونم ...
لطف کردید انشاءالله تو شادی هاتون جبران کنیم ...
یاعلی مدد ...
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

داداش جان 
تسلیت میگم 53
ما رو تو غم خودت شریک بدون
سلام دوستان باخبر شدیم متاسفانه مادربزرگ اقای mohammad1400 فوت شدن [تصویر:  53.gif]برای شادی روح مرحوم و تسلی خاطر داداش mohammad1400 رحمه الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات [تصویر:  53.gif]  مارا تو غم خودت شریک بدون داداش خدارحمتشون کنه
1.یازهرا
2.[تصویر:  53.gif]
3.[تصویر:  53.gif]
4.[تصویر:  53.gif]
5.[تصویر:  53.gif]
سلام دوستان باخبر شدیم متاسفانه مادربزرگ اقای mohammad1400  فوت شدن [تصویر:  53.gif]برای شادی روح مرحوم و تسلی خاطر داداش mohammad1400  رحمه الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات [تصویر:  53.gif]  مارا تو غم خودت شریک بدون داداش خدارحمتشون کنه
1.یازهرا
2.مهدوی
3.[تصویر:  53.gif]

داداش محمد عزیز، ان شاءالله غم آخرتون باشه و دعا میکنم که روحشون شاد و قرین رحمت الهی باشه 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام دوستان باخبر شدیم متاسفانه مادربزرگ اقای mohammad1400  فوت شدن [تصویر:  53.gif]برای شادی روح مرحوم و تسلی خاطر داداش mohammad1400  رحمه الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات [تصویر:  53.gif]  مارا تو غم خودت شریک بدون داداش خدارحمتشون کنه
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام داداش محمد عزیز
درگذشت مادربزرگ گرامی شما رو تسلیت عرض می‌کنم.
ان شاء الله روحشون مورد رحمت و لطف خدا قرار بگیره و خدا به شما و خانواده‌ی گرامی صبر بده.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
4.ورزش گریز
مهم نیست چند روزه ای
تا موقعی که تلاش میکنی یعنی زنده ای
داری دست و پا میزنی و هنوز غرق نشدی و این یعنی امید

دنبال راه موفقیتی؟! موفقیت همین دست و پا زدن ه
سلام محمد.فداییم فکر کنم بشناسی
تسلیت رفیق
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
4.ورزش گریز
5.سنا

روحشون شاد
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
4.ورزش گریز
5.سنا
6.alone heart

7. 53
روحشون شاد
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
4.ورزش گریز
5.سنا
6.alone heart

7. Rahayii

تسلیت میگم..روحشون قرین رحمت باشه انشاءالله 53
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
1.یازهرا
2.مهدوی
3.عاشق
4.ورزش گریز
5.سنا
6.alone heart

7. Rahayii
۸. شهریار

تسلیت میگم 
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]