عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیدوار باش دوست من

جغدی روی کنگره های قدیمی دنیا نشسته بود. زندگی را تماشا می کرد. رفتن و ردپای آن را .. و آدم هایی را می دید که به سنگ و ستون، به در و دیوار دل می بندند ..

جغد اما می دانست که سنگ ها ترک می خورند، ستون ها فرو می ریزند، درها می شکنند و دیوارها خراب می شوند. او بارها و بارها تاجهای شکسته، غرورهای تکه پاره شده را لابلای خاکروبه های کاخ دنیا دیده بود. او همیشه آوازهایی درباره دنیا و ناپایداری اش می خواند و فکر می کردشایدپرده های ضخیم دل آدمها، با این آواز کمی بلرزد.
روزی کبوتری از آن حوالی رد می شد، آواز جغد را که شنید، گفت: بهتر است سکوت کنی و آواز نخوانی. آدمها آوازت را دوست ندارند. غمگین شان می کنی. دوستت ندارند. می گویند بدیمنی و بدشگون و جز خبر بد، چیزی نداری ..
قلب جغد پیر شکست و دیگر آواز نخواند ..
سکوت او آسمان را افسرده کرد. آن وقت خدا به جغد گفت: آوازخوان کنگره های خاکی من! پس چرا دیگر آواز نمی خوانی؟ دل آسمانم گرفته است ..
جغد گفت: خدایا! آدمهایت مرا و آوازهایم را دوست ندارند ..
خدا گفت: آوازهای تو بوی دل کندن می دهد و آدمها عاشق دل بستن اند. دل بستن به هر چیز کوچک و هر چیز بزرگ. تو مرغ تماشا و اندیشه ای! و آن که می بیند و می اندیشد، به هیچ چیز دل نمی بندد. دل نبستن سخت ترین و قشنگ ترین کار دنیاست. اما تو بخوان و همیشه بخوان که آواز تو حقیقت است و طعم حقیقت تلخ ..
جغد به خاطر خدا باز هم بر کنگره های دنیا می خواند و آنکس که می فهمد، می داند آواز او پیغام خداست ..

{ عرفان نظرآهاری }
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

[تصویر:  mvqsu04fx072wm2cjgbt.jpeg]
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
[تصویر:  NastaliqOnline_ir_aspx.jpg]
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

یه سلام پراز انرژِی مثبت تقدیم به دوستای گلم

ایشالا هرجایه این کره خاکی هستین سالم و سرحال باشین

بچه ها رسیدن به هدف خیلی حس نابیه که دعا میکنم همتون بتونین اونو لمسش کنی

دوستای گلم امروز روز تویه  امروز روزیه که با  دستایه کوچیکت میتونی زندگی خودتو و اظرافیانتو تغییر بدی

امروز بیش از اونچیزی که فک میکنی اینده دردستته

آره درست شنیدی آینده

آینده که میخوام اونو تو دستات حسش کنی

میخوام بدونی چقدر روزایه مهمی داری میگذرونی

روزایی که خسته شدی چقد مهمه

همه ی این خستگیا یه روز تموم میشه

امروز روز مهمیه

فقط برا خودت تلاش کن

برا اطرافیانی که عاشقانه حمایتت میکنن

اره همینه

زندگی همینه

جنگیدن  برا هدف و لذت بردن از لحظات جنگیدنت

بخدا هیچ تلاشی تو این دنیا بی جواب نمیمونه

تصمیم بگیر کاری انجام بدی که وقتی همه ی این لحظات سخت تموشد بتونی یه نفس عمیق بکشی

بگی

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت

خدایا شکرت که تموم اینا شد خاطره

خاطره ای که باغرور و افتخار بهش نگا کنی لذت ببری

درک میکنم لحظات سخت و حساسی دارین

میفهمم .

ولی توروخدا امروز با خودت رو راست باشی و ببین از زندگی چی میخوای

براش تلاش کن

ودر آخر (هرگز ازرویاهات دست نکش!!!!!!!!!!)

براتون آرزو موفقیت میکنم 53

زمین سردش بود، زیرا ایمانش را از دست داده بود ؛ نه دانه ای از دلش سر در می آورد و نه پرنده ای روی شانه هایش آواز می خواند.

قلبش از ناامیدی یخ زده بود و دستهایش در انجماد تردید مانده بود.

خدا به زمین گفت: عزیزم ایمان بیاور تا دوباره گرم شوی. اما زمین شک کرده بود، به آفتاب شک کرده بود، به درخت شک کرده بود، به پرنده شک کرده بود. 

خدا گفت: به یاد می آوری ایمان سال پیشت چگونه به پختگی رسید؟
تو داغ پر شور بودی و تابستان شد، و شور و شوقت به بار نشست و کم کم از آن شوق و بلوغ به معرفت رسیدی، نام آن معرفت را پاییز گذاشتیم. اما... 

من به تو گفتم که از پس هر معرفتی، معرفت دیگری است، و پرسیدمت که آیا می خواهی تا ابد به این معرفت بسنده کنی؟

تو اما بی قرار معرفتی دیگر بودی.

و آنگاه به یادت آوردم که هر معرفت دیگر در پی هزار رنج دیگر است. 

و تو برای معرفتی نو به ایمانی نو محتاجی.

اما میان معرفت نو و ایمان نو ، فاصله ای تلخ و سرد است که نامش زمستان است.فاصله ای که در آن باید خلوت و تامل و تدبیر را به تجربه بنشینی، صبوری و سکوت و سنگینی را. و تو پذیرفتی.

اما حال وقت آن است که از زمستان خود به در آیی و دوباره ایمان بیاوری و آنچه را از زمستان آموختی در ایمان تازه ات به کار بری.

زیرا که ماندن در این سکوت و سنگینی رسم ایمان نیست، ایمان شکفتگی و شور و شادمانی است. ایمان زندگی است
پس ایمان بیاور، ای زمین عزیز !

و زمین ایمان آورد و جهان گرم شد. زمین ایمان آورد و جهان سبز شد. زمین ایمان آورد و جهان به شور و شکفتگی و شادمانی رسید.
نام ایمان تازه زمین، بهار بود. 

عرفان نظر آهاری
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
[تصویر:  vsgq_k1.jpg]

گاهی خدا
ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ
ﺩﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻨﺪﮔﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﺩ
ﻭﻗﺘﯽﺩﺳﺘﯽ ﺭﺍ
ﺑﻪ ﯾﺎﺭﯼ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﺑﺪﺍﻥ که
ﺩﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮﺕ دﺭ ﺩﺳﺖ ﺧﺪﺍﺳت :17:
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
 سپاس شده توسط
شایدمرادیگرنشناسی

شایدمرابه یادنیاوری٬

امامن توراخوب می شناسم

ماهمسایه شمابودیم وشماهمسایه ماوهمه مان همسایه خدا

یادم می آیدگاهی وقتهامی رفتی زیربال فرشته هاقایم می شدی ومن همه ی آسمان رادنبالت می گشتم

تومی خندیدی ومن پشت خنده هایت پیدایت می کردم

خوب یادم هست که آنروزهاعاشق آفتاب بودی.....توی دستت همیشه قاچی ازخورشیدبود.....نورازلای انگشتهای نازکت می چکید.راه که می رفتی٬ردی ازروشنی روی کهکشانهامی ماند

یادت می آید؟گاهی شیطنت می کردیم ومی رفتیم سراغ شیطان.توگل بهشتی به سمتش پرت می کردی واوکفرش درمی آمد.امازورش به مانمی رسید

فقط می گفت:همین که پایتان به زمین برسد٬می دانم که چطورازراه به درتان کنم

تو٬شلوغ بودی٬آرام وقرارنداشتی.آسمان راروی سرت می گذاشتی وشب تاصبح ازاین ستاره به آن ستاره می پریدی وصبح که می شددرآغوش نوربه خواب میرفتی اماهمیشه خواب زمین را می دیدی

آرزویی رویاهای توراقلقلک می داد. دلت می خواست به دنیا بیایی

وهمیشه این رابه خدا می گفتی.وآنقدرگفتی وگفتی تاخدابه دنیایت آورد.من هم همین کارراکردم.بچه های دیگرهم

مابه دنیاآمدیم وهمه چیزتمام شد

تواسم مراازیادبردی ومن اسم تورا٬

مادیگرنه همسایه هم بودیم ونه همسایه خدا

ماگم شدیم وخداراگم کردیم...

دوست من٬همبازی بهشتی ام!نمی دانی چقدردلم برایت تنگ شده

هنوز آخرین جمله خداتوی گوشم زنگ می زند

ازقلب کوچک توتامن٬یک راه مستقیم است٬

اگرگم شدی ازاین راه بیا

بلندشوازدلت شروع کن.شایددوباره همدیگرراپیداکنیم

سپاس شده توسط
خیلی اوقات موانعی که جلوی پیشرفت ما را میگیرند،بیشتر ساخته ی ذهن ما هستند، تا آنکه واقعی باشند.
پس قبل از انجام کاری راه های باز را نگاه کن نه راه های بسته
همیشه در هر کاری چند راه بسته هست که قدرت تخریب ذهن ما رادارد
اینجا تو هستی که باید قدرت مبارزه را داشته باشی…
فقط با نگاه کردن به راه های موفقیتی که جلوی رویت است

چشم هایت را ببند و مسیر نور را تشخیص بده
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
317 کلمات زير را باهم؛ بلند تکرار ميکنيم: 317
 من سرشار از انرژی مثبت هستم.
 من با هر فکر مثبت، احساس ميکنم مشکلاتم سبکتر ميشود.
 من کنترل زندگيم را به دست ميگيرم و بر زمان حال تمرين ميکنم.
درحالی که کند و کاو در گذشته و نگرانی از آينده را رها کرده ام.
 من هر روز هرکاری که از دستم برمی آيد انجام ميدهم تا انرژی مثبت را وارد زندگی خود و کسانی بکنم که دوستشان دارم.
 من هر روز دریچه ی قلبم را به روی خوبيها ميگشايم.
و در انتها:

من به خاطرهمه ی داشته هايم ازخدای خوبم سپاسگزارم.

خدايا بابت همه چيز "شکر"
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سپاس شده توسط
[تصویر:  670797_yEPGGl0T.jpg]

سپاس شده توسط
عشق جذب می کند همهء چیزهایی راکه از جنس وحس خودش باشد!!
هرچقدر زیباتر شوی کسی زیباتر را پیدا می کنی ...
وهرچقدر مهربانتر شوی وعاشق تر مهربانترین وعاشق ترین را جذب خواهی کرد !!!
وهرچقدر آرامتر باشی این آرامشت را به عشقت نیز منتقل خواهی کرد ...
آن چه از جنس افکارتوست به سمت تو درحال حرکت است .

همانطور که تو به سمت آن درحرکتی
پس آرام وآسوده باش وبگذار هستی کار خودش را درزمان خودش بکند ...
كافيست انسان باشيم و عاشق...
مهرورزيم و دستي بگيريم.
آنگاه ميبيني كه دنيا برايت ميشود بهشت
زندگى را زندگى كن.

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 

سپاس شده توسط
همیشه از "چوب خدا" ترسوندنمون
ولی حتی یه نفر هم به "بوس خدا" امیدوارمون نکرده!!!
خدا هم مهربان است هم بخشنده.
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v

خوشبختي ، از آنِ كسي است
كه در فضاي شکرگزاری زندگي كند
چه دنيا به كامش باشد و چه نباشد

چه آن زمان كه مي دود و نميرسد
و چه آن زمان كه گامي برنداشته ، خود را در مقصد مي بيند
چرا كه خوشبختي
چيزي جز آرامش دل نيست
و هر كس كه اين موهبت الهي را دارد ،
خوشبخت است

باور كن...
در تقدير هر انساني معجزه اي از طرف خدا تعين شده كه قطعا در زندگي،
در زمان مناسب نمايان خواهد شد...
يك شخص خاص...
يك اتفاق خاص...

يا يك موهبت خاص...
منتظر اعجاز خدا در زندگيت باش،بدون ذره اي ترديد!
زندگي درست مثل نقاشي كردن است...
خطوط را با اميد بكش...
و اشتباهايت را با آرامش پاك كن... 2uge4p4

سپاس شده توسط
سخنان استیو جابس
من در دنیای کسب و کار، به قله ی موفقیت رسیدم. به چشم دیگران، زندگی من مظهر موفقیت است. اما جدای از کار، انسان چندان شادمانی نیستمک. به هر حال، ثروت یک حقیقت زندگی است که من به آن عادت کرده ام.

در این لحظه و در حالی که روی بستر بیماری قرار دارم و کل زندگی ام را به یاد می آورم، در می یابم که تمام شهرت و ثروتی که اینقدر به آنها افتخار می کردم رنگ باخته اند و در مواجهه با مرگ قریب الوقوع من، معنای خود را از دست داده اند.

در تاریکی، به چراغ های سبز رنگ دستگاه های کمک حیاتی بالای سرم نگاه می کنم و به سر و صداهای ماشینی آنها گوش می دهم و می توانم نفس خدای مرگ را، که هر لحظه نزدیک تر می شود، حس کنم.

حال می دانم، وقتی به اندازه ای ثروت اندوختیم که تا آخر عمرمان را کفاف بدهد، باید به مسائل دیگری بپردازیم که ربطی به ثروت ندارند. این مسئله باید چیز مهم تری باشد: شاید روابطمان، شاید هنر، شاید رؤیایی که در سال های جوانی در سر داشته ایم. مدام در پی ثروت بودن تنها نتیجه اش این است که فرد تبدیل به موجودی رنجور می شود؛ درست مثل من.

خداوند حس هایی در وجود هر یک از ما قرار داده است تا بتوانیم عشق را در قلب هر کسی احساس کنیم، نه توهماتی که ثروت برایمان به ارمغان می آورد.

من نمی توانم ثروتی که در زندگی ام کسب کرده ام را با خودم ببرم. تمام آنچه می توانم با خود ببرم خاطراتی هستند که به واسطه ی عشق ثبت شده اند.

این آن ثروت حقیقی است که شما را همراهی خواهد کرد، با شما خواهد ماند و به شما توان و روشنایی لازم برای ادامه ی مسیر را خواهد بخشید.

عشق می تواند هزاران مایل مسافت را دربنوردد. زندگی محدودیتی ندارد. هر جا که می خواهید بروید. به هر قله ای که می خواهید صعود کنید. تمام اینها در قلب و در دستان خود شماست.

گران قیمت ترین تختخواب جهان کدام است؟ بستر بیماری …

شما می توانید کسی را استخدام کنید که به جای شما اتومبیلتان را براند، یا برای شما پول در بیاورد. اما نمی توانید کسی را استخدام کنید تا رنج بیماری را به جای شما تحمل کند.

مادیات را می توان به دست آورد. اما یک چیز هست که اگر از دست برود دیگر نمی توان آن را بدست آورد و آن زندگی است.

آدم وقتی وارد اتاق عمل می شود، پی می برد که هنوز یک کتاب باقی مانده که آن را نخوانده است، و آن کتاب زندگی سالم است.

ما در این لحظه در هر مرحله ای از زندگی خود هم که باشیم، با گذر زمان، بالاخره روزی خواهد رسید که پرده ی نمایش زندگی مان پایین کشیده خواهد شد.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان