امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیدوار باش دوست من

[تصویر:  uSX8Eu.jpg]
ازگره های بیشمار زندگی گله ای ندارم. اولین لحظه ای که بدنیا آمدم گره ای به نافم زدند که معنای گره را بفهمم

همان لحظه دانستم که همیشه گره معنای بدی ندارد.شاید حکمتی در این گره هاست!
با خوشبینی و صبر هر گره را با رنگی زیبا کنار گره بعدی میگذارم 
و خدا را شکر می کنم که توانایی مقابله با آنچه سرنوشت برایم رقم زده دارم.

شاید روزی برسد که با این همه گره فرشی زیبا ببافم.
فرشی که خالق هستی نقشه اش را کشیده و مرا برای بافتنش برگزیده؛چرا که استعداد و توانایی لازم را در من دیده
و من هر لحظه شکرگزارم❤️

[تصویر:  ueVSgu.jpg]
 سپاس شده توسط
هر روز سختی کشیدن و زحمت
تلاش و کار سخت و زیادی که مدام میخوایم ازش دوری کنیم…

زحمت و تقلا کردن بخشی از فرایند هست
وعده و قول، اگر پشت یک سختی و زحمت رنگ نشده باشه….
قدرتمند نیست
هر تلاش تو رو قوی تر میکنه
هر مشکلی تو رو بزرگ تر میکنه

شاید شکست بخوری و بیخیال رویاهات بشی
یا میتونی بعد از هر شکست با یه شوق و اشتیاق جدید ظاهر بشی ؛

و به خاطر فرصت های جدیدی که در پیش رو داری هیجان زده باشی ....

می‌گفت:
«از امید گفتن تو این روزا، مثل گول زدن میمونه!»
گفتم:
شاید یکی گول خورد!
خندید. بخاطرش بخشید. بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد. این چرخه ‌ی سیاه و ناامید رخت عزاشو درآورد، آب و جارو کرد، روزگار نفس کشید، دنیا جای قشنگ تری شد.

[تصویر:  744HaC.jpg]
‏به این باور رسیده‌ام که چیزی را نمی‌توانی جبران کنی و دوباره درست بگذاری‌ سرجایش.

حفره‌های زندگی‌ات همیشگی هستند.
تو باید در اطرافش رشد کنی؛
مثل ریشه‌های درخت که از اطراف سیمان بیرون می‌زنند؛
باید خودت را از لا‌به‌لای شیارها بیرون بکشی...

دختری در قطار #پائولا_هاوکینز

[تصویر:  712QsG.jpg]
 اگر فکر میکنی خراب شده ای و دیگر درست نمیشوی ،
یادت باشد که خداوند از خرابه ها کاخ میسازد...
من امیدواری را فقط در قرآن یافتم 53258zu2qvp1d9v
قربونش برم Khansariha (40)
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
وقتی به خدا فکر میکنم 
چنان امیدی در من زنده میشه که غیر قابل وصفه 17
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
ما پیروز میشویم
وقتی خدا بهت قولی داده 
به هیچ چیز بدی فکر نکن
اون به قولش عمل میکنه 53258zu2qvp1d9v
تو چی ؟
ما خودمون رو به منبع بی نهایت قدرتمند الهی وصل میکنیم و افکار منفیو نابووووووووووود میکنیم Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
مراقب "اميدمان"باشيم

روزی شیطان همه جا اعلام کرد که قصد دارد از کارش دست بکشد و وسایلش را با تخفیف ویژه به حراج بگذارد!

همه مردم جمع شدن و شیطان وسایلی از قبیل غرور، خودبینی، مال‌اندوزی، خشم، حسادت، شهرت‌طلبی و دیگر شرارت‌ها را عرضه کرد.

در میان همه وسایل یکی از آنها بسیار کهنه و مستعمل بود و بهای گرانی داشت!
کسی پرسید: این عتیقه چیست !؟
شیطان گفت: این نا امیدی است

شخص گفت: چرا اینقدر گران است!؟
شیطان با لحنی مرموز گفت:
این موثرترین وسیله من است!

شخص گفت: چرا اینگونه است!؟
شیطان گفت: هر گاه سایر ابزارم اثر نکند فقط با این می‌توانم در قلب انسان رخنه کنم و وقتی اثر کند با او هر کاری بخواهم می‌کنم.
این وسیله را برای تمام انسان‌ها به کار برده‌ام، برای همین اینقدر کهنه است.
قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ۚ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا ۚ إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ 
ای بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده‌اید، از رحمت خداوند ناامید نشوید که خدا همه گناهان را می‌آمرزد، زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است.
[تصویر:  %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B3%DB%...%DB%B2.jpg]
یادم باشد که زیبایی‌های کوچک را دوست بدارم، حتی اگر در میان زشتی‌های بزرگ باشند. یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند، نه آن گونه که می‌خواهم باشند. یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم، که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم، هیچ شخصی نمی‌تواند مرا با خود آشتی دهد. یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم، چرا که شخصی که با خود مهربان نیست، نمی‌تواند با دیگران مهربان باشد.

عمری با حسرت و اندوه زیستن، نه برای خود فایده ای دارد و نه برای دیگران. لحظات از آن توست. آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید، رنگ‌هایی را که بایسته است بر آنها بزن. لحظاتت پُرامید، روزهایت رنگارنگ …

[تصویر:  EastbWdXgAA_qgt.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان