عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیدوار باش دوست من

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQjO583bGR_YyixUGiPrPZ...4u-RhnyA53]
[تصویر:  75.jpg]
[تصویر:  fu6902.jpg]
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
میخوای امیدواریت بیشتر بشه؟؟ Khansariha (46)

میخوای از امیدواریت، پول در بیاری؟؟ 317

میخوای با امیدواری کار کنی؟؟ 317

به قول این پیامای ماهواره ای : راه حل مشکلتون پیش ماست! 4chsmu1

فقط و فقط برو توی کاری که عاشقش باشی....هم امیدوارت میکنه هم پول پارو میکنی هم کار میکنی!.....

وقتی صبحتو با کار مورد علاقه ت شروع کنی همه چی پشت بندش میاد!

یادمه یه جمله بود که میگفت: با عشق یه کاری رو شروع کن بعدش کم کم سرو کله ی چیزای خوب پیدا میشه!
[تصویر:  929440_dJ2HELX4.jpg]
[تصویر:  thumb_HamMihan_2015831871274303141432970352_7283.jpg]

[تصویر:  581234383_irannaz_com.jpg]
[تصویر:  gal138.jpg]

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
[تصویر:  98494101351536851510.jpg]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
روزی تصمیم گرفتم كه دیگر همه چیز را رها كنم. شغلم را دوستانم را، مذهبم را زندگی ام را ! 53258zu2qvp1d9v
به جنگلی رفتم تا برای آخرین بار با خدا صحبت كنم. به خدا گفتم : آیا می توانی دلیلی برای ادامه زندگی برایم بیاوری؟
و جواب او مرا شگفت زده كرد. 53258zu2qvp1d9v
او گفت : آیادرخت سرخس و بامبو را می بینی؟
پاسخ دادم : بلی.
فرمود : هنگامی كه درخت بامبو و سرخس را آفریدم، به خوبی از آنها مراقبت نمودم. به آنها نور و غذای كافی دادم. دیر زمانی نپایید كه سرخس سر از خاك برآورد و تمام زمین را فرا گرفت اما از بامبو خبری نبود. من از او قطع امید نكردم. در دومین سال سرخسها بیشتر رشد كردند و زیبایی خیره كننده ای به زمین بخشیدند اما همچنان از بامبوها خبری نبود. من بامبوها را رها نكردم. در سالهای سوم و چهارم نیز بامبوها رشد نكردند. اما من باز از آنها قطع امید نكردم. در سال پنجم جوانه كوچكی از بامبو نمایان شد. در مقایسه با سرخس كوچك و كوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بیش از 100 فوت رسید. 5 سال طول كشیده بود تا ریشه های بامبو به اندازه كافی قوی شوند. ریشه هایی كه بامبو را قوی می ساختند و آنچه را برای زندگی به آن نیاز داشت را فراهم می كردند. Khansariha (69)
خداوند در ادامه فرمود: آیا می دانی در تمامی این سالها كه تو درگیر مبارزه با سختیها و مشكلات بودی در حقیقت ریشه هایت را مستحكم می ساختی؟ من در تمامی این مدت تو را رها نكردم همانگونه كه بامبو ها را رها نكردم.
هرگز خودت را با دیگران مقایسه نكن و بامبو و سرخس دو گیاه متفاوتند اما هر دو به زیبایی جنگل كمك می كنند. زمان تو نیز فرا خواهد رسید تو نیز رشد می كنی و قد می كشی! Khansariha (69) Khansariha (69)
از او پرسیدم : من چقدر قد می كشم. Hanghead
در پاسخ از من پرسید : بامبو چقدر رشد می كند؟
جواب دادم : هر چقدر كه بتواند.
گفت : تو نیز باید رشد كنی و قد بكشی، هر اندازه كه بتوانی.
  Lol

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
امیدوار باش دوست من

[تصویر:  life-quotes-tumblr-5.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
مرسی از این مطلب خوبتون
سلام
من نسبت به زندگی هیچ امیدی ندارم همیشه هم خودمو دلداری دادم خیلیم برای تغییروضعیت موجود جون کندم ولی هیچ اتفاق خوبی تو زندگیم نمیفته یعنی کسی میدونه چرا هیچ اتفاق مثبتی تو زندگی من به وجودنمیاد!!

ارسال شده از GT-N7100s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
(1396 تير 15، 23:03)venoos21 نوشته است: سلام
من نسبت به زندگی هیچ امیدی ندارم همیشه هم خودمو دلداری دادم خیلیم برای تغییروضعیت موجود جون کندم ولی هیچ اتفاق خوبی تو زندگیم نمیفته یعنی کسی میدونه چرا هیچ اتفاق مثبتی تو زندگی من به وجودنمیاد!!

سلام، از  زندگی شما اطلاعی ندارم ولی با توجه به زندگی خودم میتونم بگم که اگه بشینیم فکر کنیم و حرفا و دردامون رو روی کاغذ بنویسیم لابه لای اینها به مشکلاتمون هم پی میبریم و اینکه مشکلاتمون رو به صورت کتبی داشته باشیم و همیشه بهمون یادآوری بشه و همیشه توی ذهنمون دنبال حلش باشیم خیلی میتونه موثر باشه توی حل مشکلات.

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 تير 15، 23:03)venoos21 نوشته است: سلام

سلام ونوس خانوم. یه روزایی بود مدام اعلام وضعیتاتون رو میدیدم توی مسابقه ها و چقدر خوشحال بودم که اونجور قوی شروع کردین و پیشرفت سریعتون منم خوشحال میکرد. الان خیلی وقته که ندیدم اعلام وضعیتتون رو وحدس زدم شاید نا امید شده باشین از ترک. خب مثه اینکه حدس پرتی هم نزدم.

من نمیدونم چه اتفاقی افتاده توی زندگیتون که امیدتون به آینده رو از دست دادین. یا اینکه چه اتفاقی باید میوفتاد که نیوفتاد.. به طور کلی، به عنوان یه برادر میگم که شما از اولی که به دنیا اومدین، هدفی براتون درنظر گرفته شده. اگر هنوز اوضاع خوب نیس، مطمئن باشین اوضاع فهمینطوری نمیمونه. من و شما و کلاً آدم، صبرش کمه. باید به خدا بسپاریم و نگاه کنیم. مثل یه ماهیگیر که نیزه ش دستشه، صبر کنین تا ماهی نزدیک شه بعد بذارین نیزه کارشو بکنه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 7، 22:18)آقای اراده نوشته است: خدایا نمیدونم این حس دوباره از کجا شروع شد  Hanghead
اما از هر جا که هست خیلی خوبه 
حس امیدواری به تموم شدن این لعنتی 
حس اینکه دوباره میشه شروع کرد
میشه با سختی های زندگی کنار اومد   Swear1
میشه خوب بود
داشتن همین حس هم در این وضعیت عالیییه  317

(1394 دي 3، 22:43)Alireza 68 نوشته است:
(1394 دي 3، 22:13)آرمــین نوشته است: هی مدام میاد به ذهنم که آدم باید تا کجا پیش بره که دیگه راحت شه؟
نمیشه شوتید زیرش و راحت شد؟

خسته ام خسته...

امان از این دل خسته که خستگیش درنمیاد...
دلی که درد نداره اما به دردش میارن...

آرمین جان حستو نمیگم میتونم درک کنم چون سختی تورو نکشیدم 

ولی خب در ظرفیت کم خودم که کشیدم به این فکر میکردم همیشه که واقعا کی وقتش میشه که ارامش تو زندگیم بیاد

نگاه کردم دیدم انگار هرچی جلوتر میری تمومی نداره 

مدرسه میرفتیم میگفتیم کی تموم بشه دانشگاه رفتیم گفتیم کی تموم شه راحت شیم از درس و..

هرسری که تموم شد انگار بازم یکی دیگه میاد سرکار میری میگی کی برم خونه راحت شم خسته شدم و..

گاهی گرفتار مشکلاتی سرکار و خانواده میشدم و هی میگفتم چرا تمومی نداره 

که ی حدیثی خوندم با مضمون این که اسایش توی اخرته در صورتی که توی دنیا دنبالشیم

و حدیث دیگه  ای که نشوته بود ادم هارو با قرار دادن توی مشکلات ( هرکسی یجور ) ازمایش میکنیم یکی رو پول زیاد میده یکی رو دچار فقر میکنه و..

گاهی این مشکلات میتونه باعث بشه رشد کنی ظرفیتت بالاتر بره

یادمه میگفتی خودت همیشه که تبدیل تهدید به فرصت  چگونگیش رو خودت پیدا کن

میدونم از پسش برمیای توانایی خاصی درونت هست که متعلق به خودته

مطمئن باش درونت ظرفیتی وجود داره که بتونی از پسش بربیای خدا از درونت بهتر خبر داره به کسی بیشتر از ظرفش نمیده

دوستت داریم اینو بدون همه ما دوست داریم و بهت افتخار میکنیم که توی کانون هستی و از بابتش از خدا هم ممنونیم

سپاس شده توسط
چطور خودتان را خوشحال کنید؟ ۱- دست از انجام کارهایی که تمایلی به انجامشان ندارید بردارید ۲- رک و صریح حرف بزنید ۳- تلاش برای راضی نگه داشتن همه را متوقف کنید ۴- منظور واقعی خود را بیان کنید ۵- به غرایز خود اعتماد کنید ۶- هرگز خودتان را تحقیر نکنید ۷- الهامات خود را دنبال کنید ۸- از نه گفتن بیم نداشته باشید ۹- از بله گفتن بیم نداشته باشید ۱۰- با خودتان مهربان باشید دکتر محمود معظمی
[تصویر:  11744390-3243-l.jpg]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Screenshot_40_.png]

اگر اجازه بدهید، زندگی تمام آنچه را که دارید و یا میخواهید بدست آورید را از شما خواهد گرفت !

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان