عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

انتقـــــــــــــــــادات

سلام. یه خواهشی داشتم. لطفاً آبرو داری کنید و واژه ترک رو با یه واژه چند منظوره که دیگران ازش سر در نیارن عوض کنید.
چند روز پیش این فایرفاکس بی عقل میخواست آبروی من رو بالکل جلوی سه تا از دوستام ببره. [تصویر:  hanghead.gif] [تصویر:  hanghead.gif] [تصویر:  hanghead.gif]
من میخوام از فایرفاکس بپرسم کی به تو ژفته وقتی لپ تاپ رو از برق میکشن و دوباره روشن میکنن آخرین صفحه رو خودت واسه خودت باز کنی که بالاش نوشته چیییییییییییییییییییییی؟
کانون ترک [تصویر:  swear1.gif]
حالا ترک چی خدا میدونه. همه همچین چپ چپ نیگام کردن که نگو. تا ظهر هم حواسشون به من بود ببینن چی میکشم.
صفحه اول هم که قربونش برم: گروههای ترک، تجربیات ترک، مسابقات ترک یا بعضی جاها واژه خ.ا [تصویر:  shy.gif] [تصویر:  shy.gif] [تصویر:  shy.gif] [تصویر:  shy.gif]
خواهشاً این ها رو با یه سری کلمات خوب جایگزین کنید که به ما فرصت دو ثانیه ای برای بستن سایت جلو چشم دیگران رو بده. من که تمهیدات امنیتیم از سازمان های جاسوسی خفن تره رو داشت رسوا میکرد
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

سلام
اخوی اینجا خب کانون ترکه..
نمیتونیم بذاریم کانون دورهمی ک..22

(برای سرچ مجبوریم ک کلمات کلیدی رو توی عناوین اصلی داشته باشیم 53258zu2qvp1d9v )

شرمنده.. شما ی کم احتیاطتون رو بیشتر کنین..

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

باسلام
درود و خسته نباشید خدمت شما 
ببخشید یه انتقادکلی درمورد دکمه ی تشکر
امیدوارم باعث سوبرداشت و ناراحتی نشه
نکته ای که به نظرم اومد این که نباید زیر هر پستی که کاربران میذارن تشکر بزنیم
بعضی وقتا همین تشکر ها باعث میشه که طرف فکر کنه کارش حرفش درست بوده که تشکر زده شده
خیلی وقتا دیده شده که پستی که قابل تشکر نبوده زیرش تشکر زده شده
مخصوصا تو مسابقات وقتی طرف میاد میگه من شکستم دیگه این تشکر نداره که به نظرم

کاش یه تدبیری اگاهی ای در این مورد داده بشه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام من وقتی سرچ میزنم و فلان تاپیک رو میخوام سرچ درست کار نمیکنه 53258zu2qvp1d9v
راستش من قصد انتقاد ندارم....چون این سایت اوقدر خوبه که جایی برای انتقاد نذاشته (البته به جز اینکه گزینه ای برای رفرش صفحه نداره !!! 4chsmu1 )

اما یه پیشنهاد دارم....

شما که اینقدر خوبین(مسئولین سایت و انجمن رو میگم) ....شما که اینقدر فعالین ....شما که اینقدر حس شرافت و انسان دوستی توی وجودتونه....شما که اینقدر طرح و ایده و مسابقه ی خوب و عالی دارین........آره آره، با خود خود شما هستم......
خوب شما چرا یه کاری نمیکنین یا ایده ای یا راهی، پیش پای این دختر پسرای انجمن بزارین که با هم آشنا بشن و ختم به خیر بشه زندگیشون با یه ازدواج.....والا به خدا .....شما همه کار کردین الا این کار....
باوربفرمایید من برای خودم نمیگم ...چون من شخص و مخاطب خاص خودم رو دارم و خدا هم برام حفظش کنه! 4chsmu1
این پیشنهادی هم که دادم فقط در یک صورت خودم باهاش موافقم که همه چی در کنترل سایت باشه....میدونم هم کار به این سادگی هایی که میگم نیستش و
البته این رو هم میدونم که کنترل این خیلی مشکله و شاید دردسر ساز هم بشه ...هم برای سایت و هم برای جوونای این سایت ....
اما الاقل فکر کنم ارزش یک بار فکر کردن به این ایده یا پیشهاد بد نباشه!!

303
 سپاس شده توسط
فرض کنید اینجا به هم با این دید نگاه کنیم که کی برای ازدواج باهمون خوبه ...

اولین اتفاقی که می افته اینه که محیط دیگه این محیط نخواهد بود

یکی از دلایل این همه خوبی کانون که شما گفتید همینه که این دید رو نداریم به هم

اینجا حتی صمیمیت زیادی هم داشتن تیشه به ریشه خود زدنه چون دشمنه ترکه

یادتون باشه اینجا کانون ترکه سایت ازدواج دو تا کوچه اون ور تره

303

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 بهمن 21، 10:26)بابا لنگ درازم نوشته است: راستش من قصد انتقاد ندارم....چون این سایت اوقدر خوبه که جایی برای انتقاد نذاشته (البته به جز اینکه گزینه ای برای رفرش صفحه نداره !!! 4chsmu1 )

اما یه پیشنهاد دارم....

شما که اینقدر خوبین(مسئولین سایت و انجمن رو میگم) ....شما که اینقدر فعالین ....شما که اینقدر حس  شرافت و انسان دوستی توی وجودتونه....شما که اینقدر طرح و ایده و مسابقه ی خوب و عالی دارین........آره آره، با خود خود شما هستم......
خوب شما چرا یه کاری نمیکنین یا ایده ای یا راهی، پیش پای این دختر پسرای انجمن بزارین که با هم آشنا بشن و ختم به خیر بشه زندگیشون با یه ازدواج.....والا به خدا .....شما همه کار کردین الا این کار....
باوربفرمایید من برای خودم نمیگم ...چون من شخص و مخاطب خاص خودم رو دارم و خدا هم برام حفظش کنه! 4chsmu1
این پیشنهادی هم که دادم فقط در یک صورت خودم باهاش موافقم که همه چی  در کنترل سایت باشه....میدونم هم کار به این سادگی هایی که میگم نیستش و
البته این رو هم میدونم که کنترل این خیلی مشکله و شاید دردسر ساز هم بشه ...هم برای سایت و هم برای جوونای این سایت ....
اما الاقل فکر کنم ارزش یک بار فکر کردن به این ایده یا پیشهاد بد نباشه!!

303

سلام
ببخشید اگه من یه پارازیت بندازم اشکال نداره؟ 4chsmu1
جناب بابا لنگ دراز
شوخی می کنین یا جدی این پیشنهادتونه؟ 4chsmu1
چرا همیشه کمک کردن به دیگران باید به ازدواج ختم بشه تو افکار ما؟ 65
مثلا زوج کانونی تو ماه عسلشون می گن
مسابقات ده روزه رو یادته 4chsmu1
اوشون میگن
بله یادمه فلانی رو یادته چطوری اعلام پاکی میکرد 4chsmu1

درک کردن همدیگه تو کانون به خاطر اینه که ما مشکلاتمون مثل همدیگه هست و درک می کنیم الان شخص مورد نظر در چه مورد و چه مشکلی حرف میزنه
ولی درک یه مشکل با تفاهم خیلی فرق داره
حالا دیگه مشکلات آشنایی مجازی که دیگه خودش مثنوی هفتاد و سه من کاغده 4chsmu1
خواهشا احساسی برخورد نکنین 302
[تصویر:  05_blue.png]
خوشبختانه هر چی که نوشته بودم از دلیل و برهان و اثبات!!!...و به تک تک سوالات جواب داده بودم!!!  و  براشون علت آورده بودم!!! اما به این دلیل که نمیخواستم  کسی ناراحت بشه یا احیانا تشویش خاطر برای تمام دوستان پیش بیاد ....بنا به این دلایل تمام دلایل رو پاک کردم و این بار براتون پیشنهاد دیگه ای دارم.....و منطقی ترین جمله ای که میتونم تقدیمتون کنم  اینه که .اصلا به این موضوع دیگه فکر نکنید.
اینم امضای همیشگی بابا لنگ دراز: 303
 سپاس شده توسط
آقا من یه انتقاد کلی دارم از کانون
شاید عده ای مخالف باشند و عده ای موافق

بنظر شما بهتر نیست دخترها مباحث مرتبط با خ.ا را داخل نسیم حیات بیان کنند بیانش اینجا زشت نیست و حرمت اون دختر شکسته نمیشه
و خصوصا پست های  مرتبط با خ.ا پسران بهتر نیست داخل رهروان باشه
آخه بسه دوستان
چیه هی میرید توی تایپک درد و دل یا تایپک های دیگه در مورد چیزهای نا مرتبط مینویسید که حتی من الان خجالت میکشم بنویسمشون
بسه برادمن ر خواهر من خجالت بکش پستی بزار که در شان خودت باشه

البته خود من هم ایرادات زیادی دارم

خانم ها وآقایون مدیر نمیشه رسیدگی کنید. 53
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
بله نظر من در مورد اورژانس کانون هم همین است.
متاسفانه یکسری از دوستان پست های بد توی اورژانس زیاد میزنند

بر فرض مثال میگم
مثلا من اگر مشکلی داشته باشم بهتر در رهروان بیان بشه نه در اورژانس
خب اینجوری اون خانمی که داخل کانون هست .
پست من می خونه و این خیلی بده
دیگه بیشتر از این یه قسمت نمی گم چون خیلی زشته
ولی متاسفانه میبینیم که همش داره داخل کانون بیان میشه
مگه ما رهروان و نسیم حیات نداریم
بهتر مسائل مربوط به خ.ا داخل همینجا ها بحث بشه.

این یه نقد دوستانه است.
 سپاس شده توسط
خوب یه چیزی که من رو اصلا نمیتونه قانع کنه و ادامه ی انتقاد شما و در جهت انتقاد شما هستش اینه که :

اگه قوانینی برای جدا سازی دختر و پسر ها به اجرا میزاریم، نباید همین قوانین برای سرپرست ها و مدیر ها هم اجرا بشه؟!!(البته اینرو برای خود دوستان میگم که احیانا با کلماتی که در فرهنگ لغت جنسیشون نیست ،بر نخورن! ...مگر نه ما خودمون کاربر هستیم و تابع قوانین سایت!)

من فقط در این سایت که هدفش با مختلط بودن دختر و پسر ،مغایرت داره، به صراحت اعلام میکنم که ورود نوشته های پسر ها برای دختر ها سمه و همچنین بالعکس(البته الان یه سری ایراد نگیرن که آزادی نیست و مگه چی میشه که پسر و دختر قاطی باشه و از این جور صحبتا!!...........در ضمن منظورم صحبتهای خیلی پسرونه یا خیلی دخترونه س که نباید توی این سایت به حریم همدیگه وارد بشن!)....

. . . . . . . .
سعی کنیم فعلا از هم دوری کنیم تا بتونیم بعدا نزدیکی بهتری داشته باشم!(لطفا سانسور نفرمایید این جمله در حالت کلی گفته شده و اصلا معنای بدی نداره)

دوست دار شما:بابا لنگ دراز
 سپاس شده توسط
متاسفانه با اینکه بازم انتقاد کردیم.
که چرا فضای اورژانس کانون مشترک هست.
و مشترک بودن این فضا موجب.شکستن حرمت ها میشود.
ولی میبینم که هنوز دوستان مدیریت کانون رسیدگی نمیکنند.
 سپاس شده توسط
سلام
ببینین اولا ک باید عمومی بودن کانون رو در نظر بگیریم..
همین نسیم و رهروان با وجودی ک جداست اما تضمینی نیست ک جنس مخالف بهش سر نزنه..
ولو ب صورت مهمان..
استفاده از بخش های دخترانه و پسرانه ب خاطر رمز دار بودنشون و این ک رمز بگیرن و بعدا ب روز شدنش رو متوجه بشن و ... زمان گیر هست و خیلی استقبال نشد..
چ بسا ک خیلی از کاربرای تازه وارد از وجود این بخش ها بیخبر هستن !

اگر بخوایم ی اورژانس دخترانه و ی پسرانه بزنیم دو تا موضوع هست:

1- اگر من فکر کنم فقط خودم و هم جنس هام هستن حرفامو باز میزنم و روی خودم و بقیه باز میشه.. (توی ی جمع هم جنس هم نباید زیاد باز حرف زد و خوده این تنها یک جنس بودن آفت میشه..)

2- یا باید رمز دار کنیم (ک گفتم مثل بخش های دخترانه و پسرانه دیده نمیشه و کارایی سریع ک برای اورژانس مد نظر هست رو نداره ) یا باید مثل نسیم و رهروان ممنوع کنیم ک خب همین نسیم و رهروان هست!

و دو تا نکته دیگه هم این ک :
1- خویشتن داری و حیای ما چی پس؟
وقتی کسی ب اورژانس مراجعه میکنه لزوما نباید باعث بشه فکره منه مخاطب ب هزار ناکجاآباد کشیده بشه..
اون دوسته من فقط میخواد کمک بگیره ک هدفش از اینجا بودن براش تکرار و چیزایی ک لازم داره یادآور بشه!
بهترین کار اینه ک من اگر میبینم نمیتونم بی تفاوت باشم نسبت ب این درخواست کمک از طرف جنس مخالفم و ممکنه ک فکرم هرز بره ب اورژانس نرم.. نه برای درخواست کمک و نه برای کمک کردن!
ویا این ک من وقتی میدونم مخاطبم از هر دو جنس هست کلماتم رو درست انتخاب کنم ..

2- کانون ب خاطر نرمافزاری ک داره و ب خاطر فضایی ک درش حاکم هست یک سری محدودیت ها داره برای این ک بتونیم واقعا جدا کنیم دختر و پسر رو ..

و البته با این وجود مدیریت سعی میکنه با نظارت دقیق و حتی وسواس گونه و سخت گیرانه نذاره حرمت ها شکسته بشه و تذکر ها و احیانا اخطارهایی ک هست برای اینه..

پس ب جای این ک با تکرار مکرر این موضوع حساسیت ها رو زیاد کنین لطف کنین ب حفظ این حرمت ها توی همه بخش ها کمک کنین.. 53258zu2qvp1d9v

ممنونم ازتون..
در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ی انتقاد دارم از مدیریت تاپیکاا و مدیریت سایت ک اونم اینه که مدیرتتون خیلیرضعیف شده وقتی ثبت نام کردم بهتر بود
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
مثال نمی زنید؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان