عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

انتقـــــــــــــــــادات

Smile 
به نام خدا

دراین تاپیک فرصت انتقاد از مدیریت کانون برای کاربران عزیز فراهم شده..

* رعایت شرط ادب و عدم توهین و حفظ آرامش ضروریست.
* پستهای ک این شرایط را نداشته باشند بدون تذکر حذف خواهند شد.
* سعی کنید انتقاد های خود را همراه با راه کار مطرح نمایید.
* از مطرح کردن نظرات در مورد شخص مدیران پرهیز نماید. نظرات شخصی را ب خوده ایشان انتقال دهید.
* از ایجاد جنجال و شلوغ کاری پرهیز نمایید.
* مدیران تا حدی ک بتوانند جوابگو و توضیح دهنده خواهند بود.. اما اگر ب هر دلیل جوابی دریافت نکردید از تکرار پست یا عجله خودداری کنید .
* دوستانه باشید.(هم مدیران نقد شده.. هم کاربران منتقد.)

*  و به نکات زیر به عنوان فرهنگ مناسب انتقاد توجه داشته باشید : 

Khansariha (8) 
تیم مدیریت سایت از بچه های کانون دعوت میکنه ،  به متن زیر برای بهینه و بالاتر بردن فرهنگ انتقاد در سایت  توجه کنن . منتظر پیشنهاد های شما در تاپیک "پیشنهاد انتقادات "  هم در این راستا هستیم . 

بسم الله الرّحمن الّرحیم 

فرهنگ انتقاد : 

اولین نکته در یك انتقاد درست اینه که تا میتونیم سعی کنیم :  حقیقت ها رو نقد کنیم و نه شخصیت ها . 

این باعث میشه غرور ها یا شخصیت های افراد زیر سوال نره ، در عین حال عمل ، حرف یا گفته اشون  ، نقد بشه ، این باعث ایجاد فضای دوستانه میشه ، و تا حد زیادی باعث میشه دلخوری ها کم باشه . همين طور به بهبود شرايط و رفع نقايص كمك ميشه.

معمولن انتقاد هایی که توی کانون پیش میاد یکی از انواع زیره  : 

انتقاد اعضا از همدیگه 
انتقاد اعضا از مدیران 
انتقاد مدیران از اعضا 
و 
انتقاد مدیران از همدیگه 

بیشترین کنتاکت ها  (مخصوصا توی تاپیک "انتقاد " ) وقت هایی هست که بچه ها از مدیر ها انتقاد میکنن و یا برعکس مدیرها  انتقادی نسبت به بچه ها دارن . 

معمولا انتقاد بچه ها از هم با فرهنگ خوبی توی  کانون از طرف بچه ها  اجرا میشه ، و همیشه نقد هاشون دوستانه هست ، همین مورد  حقیقت ها رو نقد کنیم و نه شخصیت ها هم میتونه برخورد ها و تعارض ها رو تا حد زیادی بین اعضا کم کنه ، و نهایتا  اگه هر کودوم از دو طرف از حدود و قوانین کانون توی انتقاد خارج شدن ، از طرف  گروه ناظم مدیران نیاز هست که اخطار بگیرن . 

ب) انتقاد اعضا از مدیران و برعکس 

توجه كنيد كه:
کارهایی که مدیر در مورد اعضا و همینطور نظم و قوانین کانون انجام میده همیشه دو مورد بیشتر نیست : 

* عمل طبق قوانین 
* سلیقه های شخصی مدیر . 

توی این انتقاد ، مقام انتقاد کننده و دفاع کننده  ، بهترین نوع برخورد و رفتار میتونه موارد زیر باشه : 

1)  اعضا سعی کنن در تاپیک های مربوطه (تاپیک انتقاد و پیشنهاد و یا میزگرد هایی که ممکنه برای این موضوع پیشنهاد بشه )   نسبت به قوانین ، یا سلیقه های شخصی مدیر انتقاد کنند . 

2) اعضا "قوانین " کانون رو نقد بکنند  و نه "شخصیت " مدیر ها . 

و همین طور متقابلا ، مدیر ها از قوانین کانون دفاع  و بحث کنن ، و بحث درمورد  شخصیت خودشون  یا مدیر دیگری  یا شخصیت فرد انتقاد کننده  رو در مقام  انتقاد ، دفاع یا توجیه بذارن کنار ، 

3) اگر مدیری طبق قوانین کانون عملی انجام داده ، بچه ها اگه انتقادی دارن ، این انتقاد رو متوجه قوانین کانون بکنن ، نه عملی که اون مدیر طبق قوانین انجام داده . 

4) اعضای کانون بدونن که  غیر از قوانین کانون ، برای  صمیمانه تر کردن و حفظ آرامش جو کانون ، گاهی نیازه مدیر بعضی بحث ها و تاپیک ها رو طبق سلیقه شخصی خودش مدیریت کنه ، در این موارد قوانینی تعیین نشده ، 

ولی هدف مدیر برای بهتر کردن روابط دوستانه و صمیمی کردن و آرام کردن کانون هست . 

همینطور از اعضا ی کانون انتظار میره  اگه  انتقادی نسبت به اعمال این سلیقه شخصی دارن ، سعی کنن اونها هم این هدف و نیت صمیمیت ودوستانه بودن رو در انتقادشون حفظ کنن ،  و اگه انتقادی دارن ، توی همون انتقاد هم تعامل صمیمانه و دوستانه داشته باشن . 

در غیر این صورت اگه این صمیمیت و دوستی توی این نوع انتقاد حفظ نشه ، ممکنه برای بچه ها اخطار در نظر گرفته بشه ، و همین طور با مدیر خاطی برخورد بشه . 

و این طور نباشه که مدیر و یا اعضای کانون ، اول هدفشون آروم کردن بحث باشه ولی توی همین هدف نتونن جو صمیمانه و دوستانه رو در انتقاداتشون حفظ کنن ، و به این هدف نرسن . 

5) گاهی ممکنه یک مدیر یا یکی از اعضای کانون  توی پستی مطلبی بنویسه که از اون هیچ منظور انتقادی تند در مورد زیر سوال بردن شخصیت کسی نداشته باشه ، ولی ناخواسته باعث بشه حساسیت چند نفر رو برانگیزه و برداشت های غلطی ایجاد کنه  .  

با این که سهوی بوده ، ولی این کار اخطار خواهد داشت ، و با ارسال کننده این پست برخورد میشه ، تا بچه ها سعی کنن  توی ارسال پست هاشون طوری دقت کنند که بر انگیزنده و حساس کننده دوستان و اعضای دیگه کانون نباشه . 

ج) انتقاد مديران از هم

اين نوع انتقاد هم قوانين خودش رو داره كه در انجمن مديران مطرح شده.

53با تشکر و سپاس از شما که به این نکات توجه کردین Khansariha (8)

صمیمانه امیدوارم بهترین ها منتظرمون باشه..

در پناه خدا.
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
1- میخوام نه از مدیران بلکه از تمامی کسانی که امضاشون خیلی بلنده انتقاد کنم. (:شدیداللحن)

به انگشت ما رحم نمی کنید به این گوگولیه وسط موسمون رحم کنید! بابا از کجا بیاریم تو این گرونی هی پول موس نو بدیم؟! (:خصیص)

2- به دلایل زیباییشناسانه هم به روحیه ی ما رحم کنید! امضاها و آواتاراتونم تو رو خدا شاد و جینگول انتخاب کنید!

خواهشا مسئولین به آواتارها و امضاهای افسرده، داغون، دلخسته، بدبخت بیچاره و اینا رسیدگی کنن!

رسیدگی کنید آقا! رسیدگی! Muscular
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
اول بابت مدیریت درست و حرفه ای انجمن از مدیران محترم کمال تشکر را دارم
بعد هم یک انتقاد کوچیک داشتم و اون هم اینه که:

مدیر اصلی لطف کنند سیستم انجمن را از مای بی بی به ویبولتین همراه با یک قالب زیبا تغییر بدند که محیط گرافیکی خوبی داشته !

تشکر از همه ی دوستان53
Iran
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: مدیر اصلی لطف کنند سیستم انجمن را از مای بی بی به ویبولتین همراه با یک غالب زیبا تغییر بدند که محیط گرافیکی خوبی داشته !
قراره همچین حرکتی بشه ... البته نیاز به یک فرد داره که این کاره باشه و این تغییر رو انجام بده
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

به راستی هیچ بنده ی مومن نیست جز آنکه در دلش دو نور است،

نور ترس از خدا و نور امید که اگر این را وزن کنند از آن بیش نیست و اگر آن را وزن کنند از این بیش نیست
.(امام صادق)

آقا من میخوام از تعداد اندکی از دوستانی که دائم آیه یاس میخونن انتقاد کنم

و بهشون بگم کمبود هست یا نیست همه به اصل موضوع واقفیم

اما اینکه دائم تکرارش کنیم دردی از ما دوا نمیکنه، یه مرور بی انصافی بکنیم! شاید بگیم

کانون هیچی نباشه، اما حداقل یه دستاویز برای امید به ترک که هست!

حالا برخی ها مثل من دندشون پهن و میگن بذار هرچی میخوان بگن!

شما دوست خوبم فکر اون جوون از همه جا ناامیدی که ممکن کانون واسش کور سوی امیدی باشه رو میکنی؟

میدونی اگه نور امیدی از یه دل به خاطر حرف شما قطع بشه مسئول سرنوشت یه انسان ممکن

بشی شوخی شوخی؟

یکم صبورتر باشیم

و خدا هر روز بیشتر و بیشترتر دلسوزان حقیقی کانون مورد رحمت خودش قرار بده انشاالله

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
 سپاس شده توسط
(1391 بهمن 5، 17:07)آرشام نوشته است:
2- به دلایل زیباییشناسانه هم به روحیه ی ما رحم کنید! امضاها و آواتاراتونم تو رو خدا شاد و جینگول انتخاب کنید!

خواهشا مسئولین به آواتارها و امضاهای افسرده، داغون، دلخسته، بدبخت بیچاره و اینا رسیدگی کنن!

رسیدگی کنید آقا! رسیدگی! Muscular
جناب آرشام من با شما موافقممعرفیشون کنید تاپیک جشن پتو برای تغییر
نام کاربری , امضا و آواتار جنگجویان لیان شامپو

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=1313
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
سلام

ببخشید دیگه دوتا پست شده از من

اول تشکر میکنم از دستانی که ترول میکشن بعد بگم خب یکم خلاقیت به کار ببرید اثراتون بهتر میشه ها

حس خودم وقتی میرم تو اون تاپیک این انگار رفتم تاپیک نقاشی!!

خب آقا رضا که سایت طراحی ترول دادن اول تاپیک

یه سر بزنید بهش والبته موضوع ترول ها هم یکم قوی بشه

ممنونم

یاعلی
.
.

[تصویر:  Untitled_1.png]
سلام
ببخشید چرا بخش پیشنهادات بسته شده

خواستم لطف کنید یک تاپیک برا ترک گناه غیبت دروغ و ناسزا ایجاد کنیم احادیث و راه حلهاشو بیان کنیم

متشکرم53
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام گلم....

ما هم نخواستیم خدای نکرده کسی رو مسخره کنیم که....1744337bve7cd1t81

فقط قصد ما گذاشتن غلط های املایی بود..این غلط ها توی ارسال های بچه ها بد جوری منو اذیت می کنه....

نمی دونم قضیه مسخره از کجا اومده..اگه منظورتون پست منه که من از بچه ها به طور خصوصی معذرت خواهی کردم...وگرنه ....متوجه منظورت نمی شم عزیز....

تو قوانینش هم توضیح دادم که کسی حق نداره ناراحت بشه...کافی نبود!!4fvfcja

ولی خوب چشم....

از این به بعد سعی می کنیم فقط غلط رو بذاریم و صحیحشم بنویسیم..ولی اینکه بدون نام باشه!....خوب طرف از کژا متوجه بشه که غلط داشته و دیگه تکرارش نکنه؟!

هدف از ایجاد تاپیک منهای شوخی واقعا برطرف کردن نقص املایی بچه ها بود....

تا حالا دقت کردین بیشتر از 50در100 بچه ها «باحال» رو «باهال» می نویسن!!!

حالا اینو من اگه بدون اسم بذارم خوب چجوری یه نفر متوجه میشه که تو املای این کلمه مشکل داشته!!4fvfcja

نه دیگه اینو از من نخواین...من معلم سخت گیریم4fvfcja...

بعدم توجه داشته باشین غلط املایی ایراد شخصیتی نیست که!!فقط غلط املاییه!!اقضیه رو بزرگش نکنین....42
ممنون از توجه ت زهرای گلمKhansariha (18)Khansariha (8)
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
 سپاس شده توسط
سلام
من امروز ظهر نگاه کردم
توی ورژن موبایل کانون دکمه تظکر نداره
پیام های پروفایلم نشون نم یده

ممنون

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1391 بهمن 25، 0:25)می توانم نوشته است: سلام
من امروز ظهر نگاه کردم
توی ورژن موبایل کانون دکمه تظکر نداره

ممنون

من همون ديشب كه فرمودين دكمه رو اضافه كردم

اما در مورد پ پ به لونا خانوم هم تو شبانه روزي گفتم ، يكم كار ميبره( شايد سازگار نباشه)

اما ان شالله اضافه ميشه اين مورد هم Khansariha (18)
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون

ی خواهش هم داشتم
اگر می شه جای getnew برای ورژن موبایل getdaily رو بذارید

بعدم نمی دونم بقیه براشون چطوره برای من نصف سمت راست صفحه سر در رو نشون می ده فقط

اگر با تنظیمات گوشیم می شه درستش کنم ممنون می شم بگید 1 Khansariha (8)

بعد می شه با موبایل حالت معمولی کانون رو هم دید؟ (سواله دیگه برای بچه پیش میاد 4fvfcja نخند دیگه 1276746pa51mbeg8j )

سپاس شده توسط
اره ميشه كانون رو معمولي ديد

تو قسمت Footer يعني پايين سايت ، نمایش نسخه‌ی کامل انجمن وجود داره ، كه روش كليك كني، نسخه معموليه كانون رو نشون ميده

و چشم .. من قالب موبايل رو بررسي ميكنم Getdaily رو جايگزنيش ميكنم (اين يه قلم ديگه تقصير طراح اسكريپته 4fvfcja)

و اينكه صفحه سردر رو من الان چندبار رفرش كردم ، همه چي كه سرجاشه 4fvfcja ، و اينكه زياد تو كار موبايل نيستم كه راهنمايي بدم بهتون ... 42

رو پ پ هم دارم كار ميكنم ، ان شالله كار بده ...

Khansariha (8)

بوی نمور کوچه و کلمات ..

42

header و footer رو دیگه بلدم 1276746pa51mbeg8j

دست شما درد نکند
4fvfcjaKhansariha (8)

سلام Smiley-happy114

(1391 بهمن 25، 0:25)می توانم نوشته است: ...

...

پيام پروفايل هم فعال شد در نسخه موبايل ...

(1391 بهمن 25، 0:25)می توانم نوشته است: اگر می شه جای getnew برای ورژن موبایل getdaily رو بذارید

اين مورد هم انجام شد ...

Khansariha (8)

بوی نمور کوچه و کلمات ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان