مهمان عزیز : .:. اعلام نتایج و جشن چهره ماندگار سال 98 کانون: شنبه 16 فروردین ساعت 20 .:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقـــــــــــــــــادات

واقعا روز آخر سالی اصلا نمیخوام اوقاتتون تلخ شه اما نمیخوام هم دوستان جدید دلخور باشن.
من از همگی معذرت میخوام، اما چون کسی پیدا نشد ک نقطه بذاره در آخر این مسئله ب خاطر همین خواستم بعضی چیزها معلوم شه : )
اینجا همه هم دردیم و هدف مشترکی داریم، قطعا نظرها و سلایق متفاوته اما میتونیم ب خواسته هم ب قوانین و افکار متفاوت احترام بذاریم : )
لازم دیدم ک پیامی رو ک آقا سعید خیلی ب جا پرسیده بودن و جوابم و ب اشتراک بذارم تا تموم شه مسئله و دیگه این ساعات آخر سال کشش پیدا نکنه.
چون نمیخواستم شبانه اوقات تلخی باشه و انتقادات اینا ب خواستم اینجا پستم و بذارم.
هرکسی دلخور بود باز لطفا پیام بده تا شخصاعذرخواهی کنم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: برام عجیب بود که شما پیام دادین. [تصویر:  7.gif] این جاش برام عجیبه که چرا شما باید نگران پست هایی که دیگران زدن و توش با هم صمیمی برخورد کردن یا در پیام پروفایلشون با هم صمیمی بودن باشین؟! [تصویر:  7.gif]

اگر کسی با خودتون این برخورد رو می کرد و ناراحت می شدید حق داشتید که گزارش کنید ولی اینکه پست کسی دیگر رو گزارش کنید به علت "صمیمیت بین دختر و پسر" خیلی به نظرم عجیبه. [تصویر:  40.gif] 

درسته این وظیفه ی من نیست ک رفتار دیگران و گزارش بدم و ب من مربوط نیست اما برای منم شوخی ها و پست های دوستان جدید عجیب بود ،من از وقتی اینجام مدیر کل جوری حواسشون بوده ک از این موردها نداشتیم.
آقا سعید تا پارسال همه ی اعضا مورد پیام خصوصی براشون فعال بود اما همین صمیمیت باعث ی تذکر شدید شد و موضوعاتی پیش اومد. 
من رفتار فرد خاصی رو گزارش ندادم.من فقط ی پیام داد ب آقای عاشق و دقیقا نوشتم ک آقا ی پست کلی در مورد قوانین صمیمیت بین دخترها و پسر ها بذارین.
چون پست ها و نقل قول و پیام هایی ک دیدم عادی نبود و این داشت برای جدید ها هم ایطور باب میشد ک مثلا ی آقا و ی خانم میتونن خیلی راحت حرف بزنن.
آقا سعیدن خودم صبح تا شب پیام ها فعاله و آقا و خانم همه پیام میدن،درددل میکنیم و من حتی از اعضای آقای کانون در مواردی کمک گرفت اما با رعایت خط قرمز ها.
نمیدونم چرا کسی درکمیکنه.مسئله پیام و پست و من و تو گفتن نیست.مسئله اینه ک در طول اینهمه سال کانون اینجوری مونده اما چند نفر جدید اومدن و در تلاشن ک مرز هارو جابجا کنن.
من اشتباه میکنم میگم ک آقا تو گروه خودش باشه خانم تو گروه خودش.اتفاقا من جزو نفراتی بودم ک پست زدم و تلاش کردم تا گروه بندی مسابقات مختلط شه چون راه داره تا باعث پیشرفت شه.

من پستی یا پیامی رو گزارش نکردم،من پیام دادم و گفتم ی پست کلی زده شه.
ابدا ن من ن آقای عاشق ن کس دیگه ای از شخص خاصی اسم نبرده.
اتفاقا عضوهای جدیدمون خیلی فعالن و خیلی کمک میکنن ب کانون و پست هاشون جذابه ولی کمی غفلت کردن تو ارتباطات ک اینم برای خودشون هست.
بر فرض مثال من با ی آقایی صمیمی شم .آقا سعید هدف من پاکیه من دیگه چجور با ی آقا میتونم صمیمی شم تا ب هدفم برسم؟؟؟ب نظرتون با نشون دادن همون صمیمیتی ک با دوست دخترهام دارم در مقابل ی آقا ب هدفم میرسم؟؟؟
نمیشه ک برادر من : ) 
ببینین من یکی از روشن فکرترین عضو کانونم ،ب خدا صمیمی هم شدیم پیامم دادیم تجربه کردیم.ای پست خطاب ب شخص خاصی نبود این پست خطاب ب همه بود. تجربه ثابت کرده من با ی آقا صمیمی میتونم شم اما خط قرمزها باید رعایت شه ک در غیر اینصورت همون ترک خ ا هم با شکست مواجه میشه. 
ب این پی بردین ک چقدر آقا و خانم های تو کانون خوبن؟؟؟تا حالا دقت کردین ک خیلی خوب میتونن کمک کنن و از سربسته ترین راز زندگیتم ک خبر دارن .نمیدونم دقت کردین یا نه اما خواه نا خواه با صمیمیت بیشتر وابستگی پیش میاد و این ضرر ب خود فرده.
شما زندگی خودتون و دارین خب؟اما شخصی ک خ ا اعتماد ب نفسش و داغون کرده و از اجتماع گریزون شده و سریالی پناه آورده ب کانون وقتی با جنس مخالفش حرف میزنه و میبینه ی نفر تو ی مجازی تشویقش میکنه تا بتونه موفق شه دست خودش نیست وابسته میشه و این خط قرمزه.
وگرنه کی اعتراض داره ب صمیمیتی کدر جهت رشد تو زمینه ی ترک خ ا باشه.

نقل قول: دوستِ من، این گپ ها و حرف ها هم در راستای همون هدفه ..کسی که تو مسیر ترکه میاد اینجا با بچه ها حرف میزنه تا کمتر بره سراغ اون کار مزخرف...

[b]لال شه کسی ک بگه حرف نزن ،صمیمی نشو.آقا ب خدا حرف صمیمی شدن نیست.من خودم ازدیشب تا همین الان ب آقایون پی دادم حالشون و پرسیدم ک شکستن یا ن؟؟؟حالشون چطوره؟؟
[/b]

چرا اینطوری فکر میکنین؟؟

گپ و گفت تا زمانی گپ و گفت هست ک ی حدودهایی رعایت شه.نمیدونم چرا همه ی مخالف ها فکر میکنن ما ی عده مذهبی شدیم  و دست ب چماق میگیم جنس مخالف ممنوع  [تصویر:  22.gif]

آقا طرف اومده هرمدل حرف میزنه من برم و صفحش بگم رعایت کن ؟؟؟چ میشه ب نظرتون ؟؟؟طرف با شکست اومده اینجا .از عشقش ک نیومده کانون ترک.ذهنش خسته ست.حالا ی رفتار اشتباهی میکنه و هی کسی هم هیچی نمیگه این فکر میکنه آره اینجوریاست حرف زدن.چند نفرم پشت بندش ورودی میان کانون این فردو میبینن میگن آره اینه.بعد باب میشه.ی نفر.دو نفر...همه جدید ی ها میگن از قبل اینطور بوده در حالی ک اینطور نیست.

خب من برم بهش پیام بدم این فرد عصبانی نمیشه؟فکر نمیکنه طرد شده؟؟دیگه این فرد از خودش شکست خورده دیگه .تهش اومده تو کانون.من برم بگم این رفتارو کردی میگه خب من میرم. این ظلم میشه بهش خب.

آقای عاشقم چیزی نگفته ک.ی پست زده آقا خانم رعایت کن.خط قرمز داریم.

نگفته ک بن میکنم .نگفته ک با تو و من گفتن اسلام ب خطر میفته باید از کانون برین. 
[b]ما حرفمون من و تو و صمیمیت و شوخی نیست ک: )[/b]

[b]پ ن: توروخدا دوستان جدید و قدیم هیچکس ب دل نگیره.چون منظور من واقعا فرد خاصی نیست.بعضی دوستان جدید ب هم پیام دادن و در مورد تذکر و این چیزها حرف زدن فکر کردن منظور ما اون ها هستند در حالی ک واقعا اینچنین نیست.[/b]
[b]ما ب فعالیت دوستان جدید نیاز داریم تا افراد جدیدی با کانون آشنا شن و خ ا رو ترک کنند .[/b]
[b]پس فکر بدی نکنین : ) همین  53 [/b]

[b]ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ[/b]

نقل قول:  من اتفاقا فکر می کنم یکی از بزرگترین دلایلی که باعث خ.ا میشه تنهاییه
من در مورد این بحثا حرفی برای گفتن ندارم چون احساس میکنم ورودیه جدیدی که با اغماض قانون شکنیش بخشیده شده خود منم،اما این حرف اقای سوشیانس رو تایید میکنم،البته به عنوان تجربه‌ی خودم نه یه اصل و قاعده،من از وقتی با کانون اشنا و شدم دیدم خیلیای دیگه دغدغه‌ی ترک دارن و دارن به سختی با اعتیاد جنسی میجنگن تازه فهمیدم تنها نیستم،من حتی فکر نمیکردم جنس مخالفم ینی دخترا اصلا درگیر این مسئله باشن... .
لطفی که کرده‌ای تو به من مادرم نکرد

ای مهربان‌تر از پدر و مادرم حسین
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان