عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

انتقـــــــــــــــــادات

(1399 آبان 2، 21:28)تقوا نوشته است: سلام
آقا این حد اعتبار روزانه چقدره؟
۳ تا اعتبار میدیم پیغام میاد:
شما به بیشترین حد اعتبار روزانه رسیده اید
خیلی کمه بنظرم الآن بزارین حداقل ۱۰ ، ۱۵ تا باشه در روز  4chsmu1

سلام
تعداد اعتبار در هر بیست و چهار ساعت ۵ عدد هست.

قبلا به همون تعدادی که گفتی بود.
اما متاسفانه در مقطعی جنبه سرگرمی پیدا کرد و افراد 15 تا 15 تا به سایرین اعتبار می‌دادن (تا جایی که پیام می‌داد به همه پست‌های امروزت اعتبار دادم. پست جدید بزن بقیه اعتبارهام رو هم بهت بدم. 17).
این تعداد به ۵ کاهش پیدا کرد که ارزش اعتبار از بین نره.

از زمانی که این تغییر انجام شد شخصا شاهد اعتبارهای کیلویی نبودم.
(هرچند که باز هم دیده میشه جهت فان اشخاص از همدیگه درخواست اعتبار می‌کنن اما چون محدودیت ۵ اعتباری وجود داره، هر کس فقط یک الی دو اعتبار میده و دیگه این طور نیست که در عرض بیست و چهار ساعت و بی‌هیچ اساسی یک نفر ۵۰ تا اعتبارش اضافه بشه)

این‌که ارزش اعتبارها از بین بره چیز خوشایندی نیست.
از دست ما هم در همین حد برمیاد و بیشتر از این نمی‌تونیم کنترل کنیم.  53258zu2qvp1d9v 

(1399 آبان 6، 1:44)mahdimontazer نوشته است: انگاری حذف شده کانال تلگرام کانون نه؟ 39

https://t.me/ktark_original
این آدرس برای من باز میشه.
برای شما باز نمیشه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام  عرض میکنم
انتقادی نسبت به مسابقات گروهی داشتم

[تصویر:  07.png]

به نظرم مسابقات خیلی با رعایت عدالت نیست

گروهی که 3 نفر عضو داره با گروهی که 7 تا عضو داره  قابل مقایسه نیست

شانس اول یا آخر شدن در گروه 7 نفره  1هفتم است
شانس اول یا یا آخر شدن در گروه 3نفره 1سوم است
تعداد اعضای زیاد یا کم گروه خیلی ثاتیر زیادی توی رقابت داره
باید تدابیری اندیشیده شود 39
(1399 دي 24، 21:54)SR71 نوشته است: سلام  عرض میکنم

سلام
ممنونم که به برگزاری بهتر و عادلانه تر مسابقه گروهی اهمیت میدیGol
داداش شما چه پیشنهادی برای رفع این موضوع داری؟1
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 دي 24، 22:34)صادقین نوشته است:
(1399 دي 24، 21:54)SR71 نوشته است: سلام  عرض میکنم

سلام
ممنونم که به برگزاری بهتر و عادلانه تر مسابقه گروهی اهمیت میدیGol
داداش شما چه پیشنهادی برای رفع این موضوع داری؟1
یا علی
سلام مجدد

خیلی ممنون از پاسخگویی 53
فعلاکه گروه ها درحال تغییر هستند باید دید وضع  گروه ها به چه شکلی میشود 53258zu2qvp1d9v
ولی به احتمال زیاد با تغغیرات جدید روند بهتر میشه
سلام
شب شما بخیر

در ادامه صحبت‌های اینجا برادر شاین به من پیام داد که سکوت نکنم.

نقل قول: سلام جناب مدیرکل

چون معتقد به نقد صریح و شفافم خدمتتون پیام میدم:

سکوتتون در موارد اینچنینی که بحث در کانون بالا میگیره و اختلاف نظر ها باعث تنش میشه،اصلا قشنگ نیست،طبیعیه که اظهار نظر به موقع شما(به نظرم در همین مواقع)،میتونه برای آرامش کانون مفید باشه.
طبیعیه که اگه شخصی در طی این بحث ها دلخور شد و رفت و شما چند روز دیگه پیام دادید،نوش دارو بعد از مرگ سهراب میشه و کم اثر یا شاید بی اثر.

چون آنلاین بودین و یا هستین پیام  رو فرستادم.

لذا من هم چند کلمه میگم.

اول از همه اینکه وقتی من یا یا هر یک از مدیران ارشد تذکری به یک کاربر میدن اون تذکر مدیریتی هست.
بحث شخصی نیست که گفته بشه فلانی تو با فلانی مشکل داری یا نداری.

صحبت آقای عاشق با آقای شاین هم این چنین بود.

لطفا این مورد رو تو همه پیام‌هایی که از سمت من یا مدیران ارشد دریافت می‌کنید لحاظ کنید.

(1399 اسفند 21، 15:24)*شهریار‌* نوشته است: جدیدا احساس میکنم کانون به ۳ دسته تقسیم شده
۱. افراد خاص اول
۲. افراد خاص دوم
۳.کاربران عادی

شهریار جان
واقعا چنین دسته‌بندی وجود نداره. 

اینکه یکی هر چی بگه، برخورد ما از پیش مشخص شده باشه. 
چرا باید همچین کاری کنیم؟
خون کی رنگین‌تره برای ما؟

(1399 اسفند 21، 22:29)*شهریار‌* نوشته است: ولی ببین
میدونی اگه یک نفر از این افراد بخاطر ناراحتیشون به شکست میرسیدن چی میشد ؟
اگه وسوسه داشتن و به خاطر دل گرفتنگیشون ، نمیتونستن بیان کانون چی میشد؟

آخه چرا فقط یه عده خاص رو میبینین و بهشون توجه میکنین ؟
 چرا بعضیا وقتی میان کانون باید احساس کنن که اضافی ان ؟

از برادر عاشق پرسیده بودی اما من هم جواب میدم.

می‌تونی خودت از شاین بپرسی که
چند بار از من خواسته بنش کنم دیگه کانون نیاد و من قبول نکردم.
چند بار به من گفته حضورش در دنیای مجازی مشکل‌سازه و یه جوری اکانتش رو ببندم که به این بهانه کانون نیاد و من بهش گفتم ایمیلت رو موقت عوض می‌کنم تا اوضاع به سامان بشه و بعدا بیا. و این کار رو هم واقعا انجام دادم.
و چند بار من بهش گفتم تو گروه‌های ترک فعالیت کنه و گفته که نیازی نداره و این طور راحت‌تره.
هر موقع هم به من پیام پروفایل داده و کمک خواسته، من هم در حد توان کمک کردم. 

اگر با این همه، شاین احساس اضافی بودن داره واقعا از دست من و تیم مدیریت کاری ساخته نیست.
این تمام کارهایی هست که از دست من و تیم مدیریت برمیاد برای شخصی که امکان یا علاقه یا تمایل آن‌چنانی برای فعالیت در کانون نداره و به‌زور نگهش داشتیم.

(1399 اسفند 21، 22:29)*شهریار‌* نوشته است: من مطمئنم اگه به جای شاین ، یکی از کاربرای دسته ی خاص اول این حرف رو میزد اوضاع ۱۸۰ درجه به اون طرف میچرخید ...

در این بخش بله فرق می‌کرد.

مثلا فکر کن مهدی منتظر این پست رو میذاشت.

مهدی منتظر دید مثبتی به مدیریت داره.
باور داره مدیریت دلسوز اعضای کانونه.
باور داره پاکی اعضای کانون چقدر برای مدیریت مهمه.
باور داره اگه مدیریت تذکری هم به کسی میده در راستای حفظ کانون هست.

اگه با مدیریت شوخی هم بکنه ۴ جای دیگه هم از مدیریت حمایت می‌کنه و مشخصه که منظوری نداشته. واقعا فقط شوخی بوده
در حالی در مورد شاین اصلا چنین برداشتی رو نمیشه داشت.

مهدی منتظر این عادت رو نداره که پروفایلی رو باز کنه تیکه بندازه به مدیریت.
تا کسی انتقاد کنه، سریع یه اعتبار مثبت بهش بده بگه آفرین که انتقاد کردی.
بیاد تو شبانه‌روزی بنویسه «آخرین سنگر سکوته» و حق ما گرفتنی نیست. مدیران رو ظالم معرفی کنه و یار جمع کنه.
بیاد تو پروفایل من از دیکتاتورمآبانه بودن رفتارهای مدیریت بنویسه. اون هم در مورد چیزهایی که اصلا ازشون خبر نداره. جوری که گویی از من نسبت به کانون و اعضای کانون دل‌سوزتره.

شاین عزیز
چون ازم خواستی بنویسم نوشتم ها.
ببخشید نمی‌تونم دروغ بنویسم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

شاید مدیرکل باور نکنن ولی نه به قصد تملق که واقعیت رو بیان می کنم، جناب مدیرکل برای من بسیار محترمه و همیشه به من لطف داشتن و خوشحالم که چنین شخصیت معتدلی به دور از هر گونه افراط و تفریط در کانون حضور دارن ولی از سکوت هاشون گلایه داشتم که عرض کردم خدمتشون و ایشون هم لطف کردن و جواب دادن.

اما پاسخ به پستتون جناب مدیرکل:

نقل قول: چند بار از من خواسته بنش کنم دیگه کانون نیاد و من قبول نکردم.
چند بار به من گفته حضورش در دنیای مجازی مشکل‌سازه و یه جوری اکانتش رو ببندم که به این بهانه کانون نیاد و من بهش گفتم ایمیلت رو موقت عوض می‌کنم تا اوضاع به سامان بشه و بعدا بیا. و این کار رو هم واقعا انجام دادم.
و چند بار من بهش گفتم تو گروه‌های ترک فعالیت کنه و گفته که نیازی نداره و این طور راحت‌تره.

اینهایی که فرمودید کاملا صحیح هست و من به دلایل شخصی و برخورد هایی که تو کانون میشد خواستم که بن بشم ولی شما موافقت نکردید و منم تصمیم گرفتم که کنار بیام ولی از من انتظار مسامحه با هر رویکردی رو نداشته باشید.

نقل قول: اگر با این همه، شاین احساس اضافی بودن داره واقعا از دست من و تیم مدیریت کاری ساخته نیست.

این تمام کارهایی هست که از دست من و تیم مدیریت برمیاد برای شخصی که امکان یا علاقه یا تمایل آن‌چنانی برای فعالیت در کانون نداره و به‌زور نگهش داشتیم

اینکه در کانون احساس اضافه بودن کنم خیر،اما برخی از رویکرد ها در کانون کاملا با افکار من در تضاد هست،به همین دلیل چندان در کانون فعالیت ندارم چون موجب تنش ها و تذکرهایی مثل چیزی که اخیرا رخ داد میشه.
اما دوستان بسیار خوب و محترمی دارم مثل آبی و شهریار که باعث میشه به کانون سر بزنم و پیگیر باشم چون حضور فعالیتشون باعث دلگرمیه منه و نبودشون باعث دلتنگی.

نقل قول: مهدی منتظر این عادت رو نداره که پروفایلی رو باز کنه تیکه بندازه به مدیریت.
بیاد تو شبانه‌روزی بنویسه «آخرین سنگر سکوته» و حق ما گرفتنی نیست. مدیران رو ظالم معرفی کنه و یار جمع کنه.
بیاد تو پروفایل من از دیکتاتورمآبانه بودن رفتارهای مدیریت بنویسه. اون هم در مورد چیزهایی که اصلا ازشون خبر نداره. جوری که گویی از من نسبت به کانون و اعضای کانون دل‌سوزتره.

جناب مدیرکل،من به قوانین کانون احترام میذارم و خودم رو ملزم به رعایتش میدونم حتی اگه باهاش مخالف باشم اما از من انتظار نداشته باشید که در برابر برخورد های افراطی و اعمال نظر و عقیده شخصی به عنوان قانون،سکوت کنم که در این زمینه باید بگم متاسفم واقعا نمیتونم.

جناب مدیرکل،اگر به انتقادی اعتبار مثبت دادم،چون اون انتقاد،انتقاد منم بوده و در اون زمینه باهاش هم نظر بودم طبیعیه که همفکرم رو،همدلم رو تشویق کنم و ازش با اعتبار مثبت که کمترین کاریه که میتونم بکنم،سپاس گزاری کنم،بدیهیه که این رویکرد من هیچ وقت تغییر نخواهد کرد.

جناب مدیرکل،اگر در شبانه روزی نوشتم آخرین سنگر سکوته،قصدم اعتراض به فضای اختناق و برخورد های مبتنی بر عقاید شخصی و بر پایه افکار قالبی بوده که در کانون در اون مقطع غالب شده و اگر باز هم چنین فضایی در کانون ایجاد بشه،مطمئن باشید همین رویکرد انتقادی رو در پیش خواهم گرفت.

من معتقد نیستم که از شما بیش تر به مسائل کانون آگاهم اما برخورد های افراطی،رفتار دوگانه و اعمال نظر شخصی به نظر من نیاز به آشنایی با پشت پرده کانون نداره،واضحه و بارها اعتراض ها رو در پی داشته.

اما راجع به یار جمع کردن،طبیعیه که کانون میدان جنگ نیست که من به دنبال یار گیری و ... باشم اگه چنین تصوری دارید،اون رو باید در رویکرد تیم مدیریت جستجو کنید که سبب ایجاد چنین فضایی شده نه در منتقدین.

امیدوارم از صراحت بنده رنجیده خاطر نشده باشید. 303

اینکه مدیریت از من بخواد در برابر انتقاد های نزدیک به افکارم،سکوت کنم و در عوض در برابر هر برخورد و رفتاری از سوی مدیریت،سوت و کف بزنم،با روحیه من سازگار نیست و قطعا اینکار رو نخواهم کرد.
 سپاس شده توسط
اما در مورد برداشت سوء از پست هایی که من میذارم،تو شبانه هم گفتم،تلخی برداشت هاست که موجب تلخ به نظر رسیدن پست من میشه ولی قطعا و باز هم تاکید می کنم قطعا اگر انتقادی داشته باشم نه با تیکه و کنایه که به صورت صریح و شفاف بیان میکنم.
302
 سپاس شده توسط
داداش عزیزم 
آرمین جان ... 
با جوابایی که میدم اصلا قصد توهین و ... بهت رو ندارم 
تو یکی از بهترین کسایی بودی که به فکرم بودی . کلا توزندگیم 

ولی حالا باید جواب سوال ها و جملاتت رو بدم 

نقل قول: شهریار جان
واقعا چنین دسته‌بندی وجود نداره. 

اینکه یکی هر چی بگه، برخورد ما از پیش مشخص شده باشه. 
چرا باید همچین کاری کنیم؟
خون کی رنگین‌تره برای ما؟

داداش من ... الان یعنی من باید اسم ببرم ؟
باید بگم فرد با نام کاربری فلان ؟

اگه لازمه ک بگو اون ور با ایمیلی چیزی باهات صحبت کنم که کس دیگه ای ناراحت نشه 

نقل قول: می‌تونی خودت از شاین بپرسی که
چند بار از من خواسته بنش کنم دیگه کانون نیاد و من قبول نکردم.

اگر با این همه، شاین احساس اضافی بودن داره واقعا از دست من و تیم مدیریت کاری ساخته نیست.
این تمام کارهایی هست که از دست من و تیم مدیریت برمیاد برای شخصی که امکان یا علاقه یا تمایل آن‌چنانی برای فعالیت در کانون نداره و به‌زور نگهش داشتیم.

(اینجا مثال شاین رو آوردی . ولی من کلی حرف میزنم . حالا ممکنه شاین هم تو این دسته باشه)

داداش تو فکر میکنی کسی که میخواد از اینجا بره ، شب خوابیده صبح بلند شده با خودش گفته ن دیگه . اینجا جای من نیست . من دیگه میرم . من از اینجا خوشم نمیاد و فلان و اینا ...

چرا یه درصد فکر نمیکنین که با اون یارو در زمینه هایی به ناحق مخالفت شده ؟ چرا فکر نمیکنین حرمت اون شخص شکسته شده ؟ چرا همش فکر میکنین مشکل اون شخص بوده ؟
چرا فکر میکنین کل مکافات از زمان ماد ها تا الان به خاطر وجود این بشر بوده ؟

شما برو جلوی جمع یکی رو خورد کن ، باهاش به ناحق  مخالفت کن ، توهین هم بهش بکن ... 
بعد فردا روز بیا بهش بگو برگرد . بمون و ...

آیا اون شخص میپذیره همچین چیزیو ؟
وقتی حرمت شکسته بشه ، دیگه بخشش خیلی سخت میشه ...

من الان توی این تیکه منظورم دعوای مدیریت و شاین نبود .
نگفتم ک  شما به شاین توهین  کردین یا چمیدونم توی جمع باهاش فلان کارو کردین . اینو اصلا باید از خودش بپرسید . خلاصه این تیکه رو واسه شاین ن تایید میکنم . ن رد ...

اصلا راستشو بگم ؟ مخاطب این تیکه حرفم ، خودم بودم . 

با گفتن این جمله دیگه فکر کنم رویی نمیمونه واسم ک تو کانون ادامه بدم ...

فقط آرمین جان لطف کن یه ایمیلی پیغامی چیزی بهم بده که من اون پشت باهات صحبت کنم و هر چی ک تو دلم مونده رو واست توضیح بدم و بعدش کلا برم

فقط ازت انتظار دارم بعد از شنیدن حرف هام ، جوری کانون رو ببری جلو که عضو جدیدی نباشه ، ک به شیوه ای که من از کانون و کانونی ناراحت شدم ، ناراحت بشه

(ببخشید "که" ها زیاد شدن . دیگه حوصله جمله بندی رو هم ندارم)
نقل قول: در این بخش بله فرق می‌کرد.

مثلا فکر کن مهدی منتظر این پست رو میذاشت.

مهدی منتظر دید مثبتی به مدیریت داره.
باور داره مدیریت دلسوز اعضای کانونه.
باور داره پاکی اعضای کانون چقدر برای مدیریت مهمه.
باور داره اگه مدیریت تذکری هم به کسی میده در راستای حفظ کانون هست.

اگه با مدیریت شوخی هم بکنه ۴ جای دیگه هم از مدیریت حمایت می‌کنه و مشخصه که منظوری نداشته. واقعا فقط شوخی بوده
در حالی در مورد شاین اصلا چنین برداشتی رو نمیشه داشت.

مهدی منتظر این عادت رو نداره که پروفایلی رو باز کنه تیکه بندازه به مدیریت.

واسه این تیکه هم بهتره توی همون پیام باهات صحبت کنم . چون میخوام مثال بزنم و ممکنه اشخاصی ناراحت بشن و من این رو اصلا دوست ندارم ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 1:22)shine نوشته است: شاید مدیرکل باور نکنن ولی نه به قصد تملق که واقعیت رو بیان می کنم، جناب مدیرکل برای من بسیار محترمه و همیشه به من لطف داشتن و خوشحالم که چنین شخصیت معتدلی به دور از هر گونه افراط و تفریط در کانون حضور دارن ولی از سکوت هاشون گلایه داشتم که عرض کردم خدمتشون و ایشون هم لطف کردن و جواب دادن.

سلام
شاین جان از محبتی که نسبت به من داری ممنونم.

(1399 اسفند 22، 1:22)shine نوشته است: جناب مدیرکل،من به قوانین کانون احترام میذارم و خودم رو ملزم به رعایتش میدونم حتی اگه باهاش مخالف باشم اما از من انتظار نداشته باشید که در برابر برخورد های افراطی و اعمال نظر و عقیده شخصی به عنوان قانون،سکوت کنم که در این زمینه باید بگم متاسفم واقعا نمیتونم.

جناب مدیرکل،اگر به انتقادی اعتبار مثبت دادم،چون اون انتقاد،انتقاد منم بوده و در اون زمینه باهاش هم نظر بودم طبیعیه که همفکرم رو،همدلم رو تشویق کنم و ازش با اعتبار مثبت که کمترین کاریه که میتونم بکنم،سپاس گزاری کنم،بدیهیه که این رویکرد من هیچ وقت تغییر نخواهد کرد.

جناب مدیرکل،اگر در شبانه روزی نوشتم آخرین سنگر سکوته،قصدم اعتراض به فضای اختناق و برخورد های مبتنی بر عقاید شخصی و بر پایه افکار قالبی بوده که در کانون در اون مقطع غالب شده و اگر باز هم چنین فضایی در کانون ایجاد بشه،مطمئن باشید همین رویکرد انتقادی رو در پیش خواهم گرفت.

من معتقد نیستم که از شما بیش تر به مسائل کانون آگاهم اما برخورد های افراطی،رفتار دوگانه و اعمال نظر شخصی به نظر من نیاز به آشنایی با پشت پرده کانون نداره،واضحه و بارها اعتراض ها رو در پی داشته.

اما راجع به یار جمع کردن،طبیعیه که کانون میدان جنگ نیست که من به دنبال یار گیری و ... باشم اگه چنین تصوری دارید،اون رو باید در رویکرد تیم مدیریت جستجو کنید که سبب ایجاد چنین فضایی شده نه در منتقدین.

شاین عزیز
وقتی شخصی نسبت به تیم مدیریت چنین رویکردی داره و تا این حد اعتراض داره و تا این حد رفتار اون‌ها رو دیکتاتورمآبانه و ظالمانه و به دور از انصاف و عدل می‌دونه و تا این حد گلایه داره، قاعدتا صمیمیتی با اون‌ها نمی‌تونه داشته باشه. 
و
سوال من اینجاست. وقتی کسی با اشخاصی صمیمیت نداره، چطور هر بار با اون‌ها شوخی می‌کنه؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 4:44)*شهریار‌* نوشته است: فقط آرمین جان لطف کن یه ایمیلی پیغامی چیزی بهم بده که من اون پشت باهات صحبت کنم و هر چی ک تو دلم مونده رو واست توضیح بدم و بعدش کلا برم

شهریار جان بهت ایمیل دادم.
هر چی تو دلت مونده رو می‌تونی برای من بنویسی داداش عزیز؛ اما نه برای اینکه بری.
خدا رو چه دیدی. شاید به این نتیجه رسیدی واقعا هیچ کس قصد آزار دادنت رو به اون شکلی که فکر می‌‌کنی نداشته.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: شاین عزیز
وقتی شخصی نسبت به تیم مدیریت چنین رویکردی داره و تا این حد اعتراض داره و تا این حد رفتار اون‌ها رو دیکتاتورمآبانه و ظالمانه و به دور از انصاف و عدل می‌دونه و تا این حد گلایه داره، قاعدتا صمیمیتی با اون‌ها نمی‌تونه داشته باشه. 
و
سوال من اینجاست. وقتی کسی با اشخاصی صمیمیت نداره، چطور هر بار با اون‌ها شوخی می‌کنه؟ 

جناب مدیرکل

بسیار پیش اومده که من با دوستی چه در کانون و چه خارج از کانون،اختلاف نظر داشتم و رویکردش من باب موضوعی رو نقد کردم و با اون در پاره ای و یا بسیاری موارد مخالفت کردم و می کنم اما روابط دوستانه ما خارج از اختلافات و تفاوت ها،به جای خودش باقیه.
من با مدیریت دشمنی ندارم،به مدیریت نقد دارم اما انتقادات من هر چند تند دلیل بر دشمنی نیست کما اینکه با جناب مهدوی هم به عنوان یکی از اعضا مدیریت گاها شوخی کردم.

احساس میکنم نقد های من رو دال بر نفرت من از مدیریت تلقی می کنید که واقعا باید برای این نوع نگاه،اظهار تاسف کنم و جز این کاری از دستم بر نمیاد
303
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 22، 22:54)shine نوشته است:
نقل قول: شاین عزیز
و
سوال من اینجاست. وقتی کسی با اشخاصی صمیمیت نداره، چطور هر بار با اون‌ها شوخی می‌کنه؟ 

جناب مدیرکل

بسیار پیش اومده که من با دوستی چه در کانون و چه خارج از کانون،اختلاف نظر داشتم و رویکردش من باب موضوعی رو نقد کردم و با اون در پاره ای و یا بسیاری موارد مخالفت کردم و می کنم اما روابط دوستانه ما خارج از اختلافات و تفاوت ها،به جای خودش باقیه.
من با مدیریت دشمنی ندارم،به مدیریت نقد دارم اما انتقادات من هر چند تند دلیل بر دشمنی نیست کما اینکه با جناب مهدوی هم به عنوان یکی از اعضا مدیریت گاها شوخی کردم.

احساس میکنم نقد های من رو دال بر نفرت من از مدیریت تلقی می کنید که واقعا باید بگم متاسفم و جز این کاری از دستم بر نمیاد
303

برادر جان نقد داشتن متفاوته با این رویکردی که شما همیشه در بابت مخالفت داری. 
من پست‌های موافقت شما رو با مدیران کلا ندیدم. کلا هر چه بوده مخالفت بوده.
وقتی شما از پایه و ریشه با کسی مخالف هستی، چطور در عین حال صمیمی هم هستی؟

فرض کن یه دوست داری که همواره مورد اعتراضته.
تاکید داری که ظالمه. در عین حال دیکتاتور هم هست. در عین حال عدل و انصاف هم نداره.
باهاش به دوستی ادامه میدی و صمیمی هم میشی؟ 42
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: برادر جان نقد داشتن متفاوته با این رویکردی که شما همیشه در بابت مخالفت داری. 
من پست‌های موافقت شما رو با مدیران کلا ندیدم. کلا هر چه بوده مخالفت بوده.
وقتی شما از پایه و ریشه با کسی مخالف هستی، چطور در عین حال صمیمی هم هستی؟

فرض کن یه دوست داری که همواره مورد اعتراضته.
تاکید داری که ظالمه. در عین حال دیکتاتور هم هست. در عین حال عدل و انصاف هم نداره.
باهاش به دوستی ادامه میدی و صمیمی هم میشی؟ [تصویر:  p.gif]

جناب مدیرکل

نقد های بنده به مدیریت من باب مواردی بوده که در پست های قبلی اشاره کردم،به نظرم دو یا سه بار بنده با مدیریت به طور جدی مخالفت کردم و در برابرشون موضع گرفتم،سایر موارد هم اگه بوده،گاهی به خود شما بوده که تلاش کردم دوستانه و در قالب توصیه باشه،حال متعجبم که می فرمایید کلا هر چه بوده مخالفت بوده! 7

اما در رابطه با ظلم(که من چنین چیزی نگفتم ولی شما تاکید داری که گفتم)،بی عدالتی و دیکتاتور مآبی که کاملا موارد نسبی هستند،همکارم ممکنه در برخورد با من و دیگران در حوزه خاص کاری برخورد دیکتاتور مآبانه ای داشته باشه اما در بهتر شدن جنبه هایی از زندگی من نقش فعال و موثری داشته باشه همین سبب میشه که علارغم مخالفت من با رویکرد دیکتاتوری اون،دوستی ما در چهارچوب روابط موثر و متقابل ادامه پیدا کنه.

ممکنه دوست من در باب مسائلی ناعادلانه رفتار کنه اما همکاری کاری خوبی با من داشته باشه که تحت تاثیر ناعدالتی اون قرار نداشته باشه،همین مسئله سبب ادامه دوستی ما در رابطه با مسائل کاری علارغم اختلافاتی که داریم میشه

و بسیار از این دست مثال ها هست و حال پرسش من از شما اینه که آیا دوستان شما،واجد همه ی ویژگی هایی که مطلوب شماست هستند و شما هیچ اختلاف نظر و عقیده ای با اونها ندارید؟!!
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 23، 0:05)shine نوشته است: حال پرسش من از شما اینه که آیا دوستان شما،واجد همه ی ویژگی هایی که مطلوب شماست هستند و شما هیچ اختلاف نظر و عقیده ای با اونها ندارید؟!!

شاین جان
کسی که از پایه و اساس باهاش مشکل دارم، باهاش دوستی نمی‌کنم.
همکارم می‌تونه باشه اما دوست نه.
صمیمی شدن که جای خود. 

و
برادر جان من قصد کش‌دار کردن موضوع و اذیت کردن شما رو ندارم.
فقط اگه دوست ما هستی و حتی اون قدر صمیمی که شوخی هم با ما می‌کنی، با ما بِه از این باش. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 24، 21:37)آرمین نوشته است:
(1399 اسفند 23، 0:05)shine نوشته است: حال پرسش من از شما اینه که آیا دوستان شما،واجد همه ی ویژگی هایی که مطلوب شماست هستند و شما هیچ اختلاف نظر و عقیده ای با اونها ندارید؟!!

شاین جان
کسی که از پایه و اساس باهاش مشکل دارم، باهاش دوستی نمی‌کنم.
همکارم می‌تونه باشه اما دوست نه.
صمیمی شدن که جای خود. 

و
برادر جان من قصد کش‌دار کردن موضوع و اذیت کردن شما رو ندارم.
فقط اگه دوست ما هستی و حتی اون قدر صمیمی که شوخی هم با ما می‌کنی، با ما بِه از این باش. Khansariha (18)

خواهش می کنم.

چشم از این به بعد شوخی نمی کنم،قطعا بنده راضی به آزار نیستم.

اگر به بودن به معنی سکوت کردنه،باشه،قول نمیدم ولی سعیم رو می کنم.

با آرزوی بهترین ها 302
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان