عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

انتقـــــــــــــــــادات

(1400 مهر 16، 1:00)سفیر بهشت نوشته است: امشب متوجه رفتار بد یکی از مدیران با بنده شدم!
و اینکه من سوال بدی که مخالف با قوانین باشه نپرسیدم فقط پرسیدم که اگر چادر باعث رفع عذاب بشه حاضرین سر کنین یا نه!
این چیز بدی من توش نمیبینم! و جوابش فقط بله یا خیر بود که جز عقده ای های مذهب ازش ناراحت نمیشن!
و اینکه بنده کار اشتباهی نکردم و از خانوم یاقوت که مدیر هستند همچین رفتاراتی انتظار نمیره ، مدیران باید هم پای اعضا باشن نه اینکه رفتار زشتی داشته باشن!
و کفی بالله حلیما.

عرض سلام آقای سفیر بهشت

اعتراض شما به حذف پستتان در تاپیک جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس هست.

اولا پست شما آشکارا قوانین تاپیک را نقض کرده است.

نقل قول: 4. از پرسیدن سوالات مربوط به دین و مذهب  و سوالات سیاسی خودداری شود.

دوما چند نفر نیز پست شما را به عنوان اسپم و ... گزارش کردند.

سوما شما در همین پیام انتقادی خود نیز توهین کرده اید «عقده ای های مذهب» قطعا توهین به افرادی است که از سوال شما ناراحت شده اند.
چهارم هم توهین بعدی شما است به مهدی

نقل قول: زود بیا برو ببین بعدشم بیا دو کلام حرف بزن دلم برات تنگ شده بیشعور [تصویر:  4chsmu1.gif]

فکر نمی کنید بیشعور خطاب کردن یکی از زحمت کش ترین مدیران کانون، یا حتی یکی از کاربران عادی، حتی به شوخی اشتباه است؟

پنجم، از شما درخواست کردم که تا زمانی که به انتقاد شما رسیدگی می شود، صبر کنید. اما شما بعد از بسته شدن این جا، در تاپیک های دیگر انتقاد خود را ادامه دادید که این نیز خلاف قوانین است.

نقل قول: 9- از پرداختن به مسايل حاشيه اي سایت و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري نموده و پيشنهادات و انتقادات خود را فقط و فقط در انجمن پل ارتباطی و در تاپيك های انتقادات و پيشنهادها مطرح نماييد.
ضمناً لطفا قبل از انتقاد از قوانين و عملكرد مديران پست ابتداي تاپيك انتقادات (فرهنگ انتقاد) را مطالعه نماييد.

10- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند!
چنانچه پستی از کاربران توسط مدیری حذف و یا ویرایش شد، در صورت داشتن سؤال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع هستید، برای مدیر آن انجمن یک پیام پروفایل ارسال نموده و یا برای مدیران ارشد از طریق سامانه "تماس با مدیران" ایمیل ارسال نموده و سؤال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد.
در صورت مطرح کردن سؤال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال سریعاً حذف خواهد شد.

در نهایت با کمال تاسف شما یک هفته از فعالیت در کانون محروم شدید. بعد از این یک هفته، اگر باز هم به قوانین حضور در کانون توجهی نداشته باشید، دسترسی شما قطع خواهد شد.

آقای سفیر بهشت، رفتار شما در آینده تعیین خواهد کرد که ما چگونه با شما رفتار کنیم.

با تشکر
عاشق فاطمه زهرا
ناظم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

با سلام

تاپیک برای مطرح کردن انتقادات باز است. 53
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

Hanghead
میدونم کانون = کاربرای عادی + مدیرا + قوانینش
اگر کانون را میخوایم باید هر 3 تا را با هم قبول کنیم
من هنوز با نبود آقای چکاوک کنار نیومده بودم که این اتفاق ها افتاد...
از وضعیت فعلی ناراحتم. و چون به نظر میاد نظرات و عکس العمل های ما در روند مدیریت تاثیر داره اندکی حرف میزنم

یه سوال دارم
چیزایی که امروز باعث شد چندتا از دوستامون بن بشن در دوره های قبل هم باعث بن شدن افراد شده؟
من گذشته کانون را ندیدم
ولی تو حرف های مدیریت یادمه گفتن که قبلا یه سری افراد بودن که محتوای نامناسب میگذاشتن که اونا بن میشدن

تلاش مدیریت برام قابل احترامه. با همه وجودم سپاسگذارم ازتون واسه همه تلاش ها
فقط میخوام بگم چرا باید این حس به وجود بیاد؟
نقل قول: گاها لحن و بیان دوستان طوری هست که انگار مدیران کانون، حاکمانی ستمگر هستند که خون بچه ها را در شیشه کرده اند. بگذریم.
قبول دارم این حس هست
سوالم اینه
 آیا مقصر و ضعف در مورد این موضوع فقط  مربوط به کاربران عادی هست؟Hanghead

کانون اولش به آدم میگه اینجا یه محیط دوستانه است میتونی با دوستات راحت باشی ولی بعدش کلی قوانین میاد. که اینو نگو . این کار را نکن
کاشکی تو پیام اولی که دوستان به عنوان پیام ورود میفرستن به آدم بگن که اینجا اولویت با اجرای قوانینه. اون قوانین هم بگن چیه
اگر حرفی زدم فقط واسه اینه که گفتین این نظرات تو روند مدیریت تاثیر داره. وگرنه من یاد گرفتم کانون و افرادش را نباید دوست داشت. کانون یه ابزار برای پاکی .همین و بس
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام مجدد 

من بنا به این مطالبی ک گفتین ، قوانین رو میپذیرم ، حداقل تا زمانی ک اینجا هستم ، ازشون پیروی کنم

ولی بین این حرف ها ، میخوام به یک نکته اشاره کنم.
اگر نمیخواستم صحبتی ک مطرح کردم به نتیجه برسه ، اصلا پیام نمیزاشتم یا ادامش رو الان نمینوشتم

از صحبتهایی ک کردین ، متوجه شدم ، بنا به اتفاقاتی ک در گذشته اتفاق افتاده این ، قوانین رو گذاشتین ،این برای من قابل قبول هست 

همینجا گفته بودین ک ، یه سری از کاربران ، دید منفی نسبت به تیم مدیریت دارند 

من به دید خودم ، کسی ک ۳۰ درصد اخطار گرفته حسی ک بهم منتقل شده رو میگم 
اینم نه بخاطر بحث و جدل ، فقط برای اینکه بگم چرا یا ادما میرن ، یا اینکه حس بدی پیدا میکنند

در یکی از همون ایمیل ها ، ک از طرف مدیریت برای من ارسال شد ، تک تک اشتباهات من ذکر شده بود 
خب اینجا پیام برای من خصوصی اومده ، دیگران نمیدونند ک محتوای پیام چیه ، اما خودتون ببینید ، حس کسی ک زیر ذره بین هست چی میتونه باشه
من دیگه نمیتونم احساس راحتی داشته باشم توی کانون 

یا مثلا زمان ارسال پیام 
بلافاصله بعد از ارتکاب به جرم ، ایمیل میزنین ، و توقع دارین اون مسئله ای ک در باور های شماست ، در باورهای منم باشه ، خب اگر بود ک بر خلاف قوانین عمل نمیکردم و دقیقا زمانی ک این جمله رو مینویسید ، خود اون کاربر میدونه ک قراره حالش گرفته بشه بنابراین ناخوداگاه گارد میگیره

اگر هم بخواد مخالفش باشه ، با جمله بن شدن ، اکانت مواجه میشه
هر چند همینجا میگم ، من علاقه به توجیح رفتارم نداشتم ، برای همین از این جملتون خیلی ناراحت نشدم 
و به شما حق میدم ، چون خودم دلیلی برای کارم به شما ندادم ، واکنش شما طبیعی بود.

همین الان ک اینجا جواب بنده رو دادین ، بار دوم هست ، ک این مسئله رو بیان میکنین ، اگر فکر میکنین تاثیر مثبتی رو گفت و گوی ما داره صحبت ها و ایمیل ها رو بزارین با ذکر جزئیات
منو ک کسی نمیشناسه ، فقط حس بقیه افراد هم  منفی میشه ، و میتونین دو قطبی رو خودتون ایجاد کنین

ته ته اش انقدری ناراحت میشم ک از اینجا میرم ، و ممکنه پاک بشم یا نه

ولی حداقل غرورم حفظ میشه 

یا یک مثال دیگه میزنم‌، شما در حرفهاتون به من گفتین ک ۷ سال هست اینجا هستین 
 بنابراین انواع افراد مختلف رو دیدین
شما میدونین قدم اول اشتباه، اخرش به کجا ختم میشه ، برای همین نمیخوایین کانون شاهد اشتباهات گذشته باشه 
این با منطق جور در میاد ، حالا نوجونی رو تصور کنین ک با حس همدلی و قصد مثبت برای کمککردن یا کمک گرفتن وارد شده ، اون نمیدونه ک قدم آخر کارش چی هست ، و حتی اگر براش شرح بدین ک چه تبعاتی داره ،به احتمال زیاد از شما قبول نمیکنه ، فقط تصویر اخطاری ک گرفته در ذهنش میمونه

پیش فرضی ک شما در ذهنتون هست ، قدم آخری هست که اتفاق میافته ، و جدیتی ک شما در اجرای قوانین دارین ، باعث میشه ، احساس اون فرد نادیده گرفته بشه 
که خود این باعث شکاف بین مدیر و عضو نابلد میشه و باز هم چون قوانین نادیده گرفته میشن، بن شدن کاربر ناچارا انجام میگیره

چندین بار توی متنتون نوشتین ک به لطف مدیریت هست ک کاربری من بن نشده ، ممنونم از شما و مدیریت، احتمالا این رو در بنده دیدین ک قابلیت بهتر شدن در من وجود داره ،ک مسدود نکردین ⚘

اما لحن نوشتارتون جوری هست ک اگر نمیدونستم جملتون بخاطر جدی بودن و برطرف کردن سوال ذهنیم و این اینکه به پیام بنده ارزش قائل شدین و زمان گزاشتین هست ، ممکن بود رفتارتون بهم بر بخوره 

چند جا احساس کردم ک منت میزارین و حس تحقیر به طرف مقابل میدین ، شاید این قصد شما نباشه 
کار خوبی ک دارین برای این سایت انجام میدین ،،
 اگر در خفا پیام میدین ، و اطلاعات کاربران در دسترستون هست 
همین ۳ روز وقت گذاشتین ، با اینکه این همه کار دارین و کاملا این مسئله رو شفاف بیان کردین ، ک حجت رو حداقل بر من تمام میکنه

نمیشه با کلمات ، سپاسگزاری کرد ، وقطعا اجر کارتون خیلی زیاد هست
 ، ولی با این مدل بیانش ، همه زحماتتون رو زائل میکنین

گفته بودین از رفتار بنده متعجب شدین 
جای تعجب نداشت ، چون اگر این موضوع برای من واضح نمیشد ، کار کردن و موندن توی سایت برای من سخت تر میشد
 من هم پیشتر گفته بودم ک نقد اساسی دارم ، منتظر بودم تا احساساتم فروکش کنه و بتونم منطقی صحبت کنم

با نتیجه گیری ک تا اینجا از حرف هاتون داشتم ، کانون جای صمیمی شدن با کاربران نیست چه با دخترها و چه با پسرها

چون وقتی با یک نفر صمیمی میشی دوست داری ، از دنیای خودت چالشهای روزمرت ، با دیگران صحبت کنی ، اعتماد شکل میگیره و ممکنه حرفهایی بیان بشه ک در جو اینجا مناسب نباشه ، 
ممکنه بحث های مذهبی شکل بگیره ، مشکلات روحی و جسمی گفته بشه ک نیاز به متخصص داره و اینجا متخصص نداریم

من هم همه اینها رو قبول دارم ک جاش در محیطی مثل اینجا نیست ، بنابراین خودم هم این رو رعایت میکنم ، سعی میکنم اعلام روزانم رو داشته باشم

ممنون ک به سوال بنده جواب دادین ⚘
زمان شریفتون رو در اختیار من و همه بچه ها قرار دادین
هم شما و هم از بقیه مدیران سپاسگزارم ⚘
موفق باشین⚘
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
سلام
رعناجان این سایت اولویت و مهمترین هدفش ترک خودارضایی هست
سایت دوست یابی، مشاوره رابطه و ... نیست
قطعا تلاش میشه محیط دوستانه ای داشته باشیم
اما هر رفتار دوستانه و فعالیت به ظاهر عادی که هدف این سایت رو زیر سوال ببره یا به خطر بندازه باهاش برخورد میشه

بعضی از کاربرا اینجا رو با صفحه های چت شخصی اشتباه گرفتن و به اسم ترک از هر دری با جنس مخالف حرف میزنند و درد و دل میکنند یا مشاوره و راهکار میخوان
کلی تاپیک مرتبط تو این سایت هست که می تونید سوالاتتون رو اونجا بپرسین و از اعضا راهکار و مشورت بگیرین
تشکیل گروه های ترک دو نفره با جنس مخالف
دادن گزارش روزانه تو پیام های پروفایل و ...
دلیلش چی هست؟
یادمون باشه برای چه هدفی اینجا دور هم جمع شدیم

این پست رو من به عنوان یه عضو عادی جواب دادم نه یه مدیر
(1400 مهر 17، 20:50)Queen نوشته است: سلام
رعناجان این سایت اولویت و مهمترین هدفش ترک خودارضایی هست
سایت دوست یابی، مشاوره رابطه و ... نیست
قطعا تلاش میشه محیط دوستانه ای داشته باشیم
اما هر رفتار دوستانه و فعالیت به ظاهر عادی که هدف این سایت رو زیر سوال ببره یا به خطر بندازه باهاش برخورد میشه

بعضی از کاربرا اینجا رو با صفحه های چت شخصی اشتباه گرفتن و به اسم ترک از هر دری با جنس مخالف حرف میزنند و درد و دل میکنند یا مشاوره و راهکار میخوان
کلی تاپیک مرتبط تو این سایت هست که می تونید سوالاتتون رو اونجا بپرسین و از اعضا راهکار و مشورت بگیرین
تشکیل گروه های ترک دو نفره با جنس مخالف
دادن گزارش روزانه تو پیام های پروفایل و ...
دلیلش چی هست؟
یادمون باشه برای چه هدفی اینجا دور هم جمع شدیم

این پست رو من به عنوان یه عضو عادی جواب دادم نه یه مدیر
ببخش قشنگم. ولی من نمیتونم پستت را به عنوان یه کاربر بخوانم. چون شما مدیری
پیامی که من گذاشتم به خاطر بن شدن دوستامون هست که تازه رفتن
فکر نمیکنم هیچ کدومشون به خاطر صحبت با جنس مخالف بن شده باشن!
بحثم بیشتر رو رفتار مدیرا بود. 
اینم نقل قول از پیام قبلیم 
نقل قول: فقط میخوام بگم چرا باید این حس به وجود بیاد؟
نقل قول: نوشته است:گاها لحن و بیان دوستان طوری هست که انگار مدیران کانون، حاکمانی ستمگر هستند که خون بچه ها را در شیشه کرده اند. بگذریم.
قبول دارم این حس هست
سوالم اینه
 آیا مقصر و ضعف در مورد این موضوع فقط  مربوط به کاربران عادی هست؟[تصویر:  hanghead.gif]

من حرفام  را گفتم. اصراری بر چیزی ندارم. 
گفته شد نظرات بر روی نحوه مدیریت تاثیر میگذاره. گفتم بگم. 
دیگه کانون مثل قبل برای من مهم نیست. فقط یه ابزار برای اینکه بتونم پاک بمونم. فقط ناراحتم از اینکه آدماش کمتر میشن. مخصوصا اگر جدید هم باشن و برن. این برای خود کانون بدتر. اگر درک بشه. 
ولی بازم کانون دیگه مهم نیست. صلاح مملکت خویش خسروان دانند. 
این همه آدم این همه وقت انتقاد کردن. نظر دادن. یعنی بین این همه نقد از آدم های متفاوت یک نفر یه ذره درست نمیگه ؟؟؟؟؟؟
از وقتی من اینجام هر کسی هر نقدی کرد بهش یه مدلی گفتین اشتباه میکنه. 
ولی بنظرم مدیریت داره اشتباه میکنه. امکان نداره این همه آدم همه با هم در زمان های مختلف با شخصیت های متفاوت همه اشتباه کنن. حتی یه ذره یکی اشون هم درست نگه!
یه ذره فقط به چیزی که گفتم فکر کنین. من جوابی نمیخوام. فقط وظیفه خودم دونستم به دوستان از جنس مدیر خودم بگم شاید شما اشتباه میکنین. 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
میخواستم ویرایش پست بزنم
ترجیح دادم یک پست جداگونه بنویسم  53 

فقط خواستم به عنوان اخرین نقدم در این باب این مطلب رو بنویسم 

جناب آرمین دفعه قبل نوشتن، برای دلبستگی بیشتر اگر موردی هست بیان کنم 

نقل قول: خانم ایرانا هر موضوع دیگه‌ای که به نظرتون میاد رو بفرمایید برای دل‌بستگی بیشتر.
اما در کل این خود اعضا هستن که این دل‌بستگی رو بین خودشون ایجاد می‌کنن.
به همدیگه پیام بدن. از همدیگه سراغ بگیرن. به همدیگه انرژی بدن. پاسخ سوال‌های هم رو بدن.
ما مدیران هم تا جایی که بتونیم و فرصتش باشه مثل سایر اعضا همراه هستیم.  [تصویر:  49-2.gif]

برای دلبستگی به کانون باید همدردی وجود داشته باشه ، هم دردی هم زمانی به وجود میاد ک دردی باشه... 

دردها همون چالشهای فکری هرکسی هستند ، ک روی خیلی از این چالشها مهر سکوت میخوره ، بخاطر پیشگیری کردن ولی خود این پیشگیری ، یه جور اسیب هست 

و حل نمیشه ... 

از اسم بردن و خطاب دادن مستقیم افراد خوشم نمیاد ، چون بیشتر حس چغولی کردن بهم دست میده ، ولی همین الان به گروه باران توجه کنین 

کویین عزیز ک پست گذاشتی و از زبون کاربر عادی سایت صحبت میکنی

کاربر عادی سایت کسیه ک برای ترک اومده ، من از زمانی ک توی گروه باران هستم ، شما ۲ بار بیشتر اعلام پاکی نکردی 

من اخیرا ندیدم توی گروه باران مدیران و سرپرستان پاکی ، فعالیت داشته باشن 

این رو میگم بخاطر اینکه با این روندی ک پیش گرفتین ، مدیران خودتون هم انزوا رو در پیش گرفتن ، در حالی ک حضورشون میتونه باعث دلگرمی بشه اگر جایی مشکلی هست حتی ما به اونها نیرو بدیم ، ما کمکشون کنیم ، این حس خوب دوطرفه باشه  49-2 

شما نگاه کنین ببینین پستی ک حالت تعامل داشته باشه با بچه های دیگه ، آیا توی گروه باران از طرف مدیران بنفش باران میبینین یا نه ؟
( بی انصافی نکنم ، از عارفه و سنا عزیز ممنونم ک بیشتر در کنار بچه ها هستن 302 )

ولی بازم من از شرایط روحی ، و زندگی شما بزرگواران اطلاعی ندارم 

فقط دارم میگم این فاصله ای هست ک من  خیلی حس میکنم، خودم هم توی پست قبلیم گفتم با بقیه صمیمی نمیشم ک درد و دلهاشون رو نشنوم‌ ، چون نه من متخصص هستم ، نه حرف من تاثیر میزاره ، نه مشکل طرف مقابلم حل میشه 
قانون هم اینجوری حفظ میشه و کسی آسیب نمیبینه ، منم اعلام وضعیتم رو میکنم و میرم مثل خیلی های دیگه  49-2
این همه هم حاشیه درست نمیکنم
ولی دوباره اینجا ، دوباره دوری از جمع هست و تنهایی سر منشا اشتباهه 

اگر پاکیم برام مهم نبود ، مطمئنا اینجا نمیموندم 

همونجور ک توی پست قبلیم هم گفتم ، برای قوانین اینجا احترام قائلم ، میپذیرمشون و حرفایی ک زدین منو قانع کرد 

فقط با این روش نمیتونم به تازه واردهای اینجا خوش امدی بگم ، چون ، اینجا برای من ، جایی برای اعلام وضعیت هست ، نه جایی ک منتظرم باشن و دوستم داشته باشن یا حرفم رو بشنون ک من هم بخوام تبلیغ ورود به اینجا رو برای کسی بکنم ، اگر کسی هم علاقه مند به فعالیتم بوده احتمالا الان دیگه مایل نیست

به قول معروف موش تو سوراخ نمیرفت ، جارو به دمش میبست 49-2

پس اگر ممکنه ، این قابلیت رو از بنده بگیرین ، حداقل کسی ک شایستگیش رو داره به این کار مشغول بشه 

جناب عاشق فاطمه زهرا سری قبل شما خوابتون نبرد 
این بار جبران شد ، ترجیح دادم بنویسمشون شاید ذهنم آزاد بشه

قصد دلخوری و بیحرمتی هم نداشتم ، شب همگیتون بخیر 53
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
سلام خدمت خانم رعنا
ممنون بابت نظراتتون.

در کانون، هیچ کدوم از تذکرها، اخطارها و محرومیت‌ها بدون دلیل نیست.
و دلایل هم یکسان نیست.

قبل از اینکه کاربری محروم بشه، تذکر و اخطار داده میشه و اگر کاربر به رفتارش ادامه بده به صورت موقت محروم میشه.
تا اول به خود کاربر کمک بشه که از عصبانیت و هیجان فاصله بگیره و فکر کنه و تصمیم بگیره که می خواد از کانون در جهت پاکی و موفقیتش استفاده کنه یا اینکه به رفتارش ادامه بده.

منظور شما از محرومیت‌های جدید، محرومیت یک هفته‌ای خانم یآرا و آقای سفیر بهشت هست.
دلیل محرومیت چی بوده؟

چون سوال کردید لازم هست که توضیح بدم.
این دو کاربر خلاف قوانین و روند تاپیک جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس سوال پرسیده بودند و مطالبی گفته بودند که برهم زننده جریان تاپیک بود.

خانم یاقوت به عنوان مدیر انجمن شاد شاد شاد، مسئولیت حفظ نظم تاپیک و حذف یا ویرایش پست‌ها و در صورت نیاز تذکر دادن به کاربرانی که قوانین و روند تاپیک رو رعایت نمی کنند، رو دارند.

شاید دلیل کاربرانی که قوانین انجمن شاد شاد شاد رو رعایت نمی کنند این باشه که چون انجمن سرگرمی هست نباید قانون داشته باشه و کاربران می تونن هر مطلبی که دلخواهشون هست رو در این انجمن قرار بدن، هر چی دلشون می‌خواد بنویسند و سوال کنند و جواب بدن و اسپم بزنند و ...

اما در تالاری مثل برنامه‌ریزی این چنین نیست. شخص باید یه امتیاز برنامه‌ریزی اعلام کنه.
نهایت اسپم زدن در تاپیک‌های برنامه‌ریزی اینه که یکی به جای اعلام امتیازش، بنویسه که «این هفته هیچ کاری نکردم. برنامه هم نداشتم». تازه این هم با توجه به موضوع تاپیک اسپم محسوب نمیشه. خانم سنا هم در پاسخ براش می‌نویسند: «خب مشکل چی بود؟ می‌خوای بهت کمک کنم؟»

اما در یک تاپیکی مثل جواب قبلی رو بده، نمیشه نادیده گرفت. وقتی یکی از چادر می‌پرسه، پنج نفر نقل قول می‌زنند.

اگر خانم یاقوت به عنوان مدیر سکوت کنند، دفعه بعد یکی میاد از روزه می‌پرسه، اون یکی میاد از اسلام و مسیحیت می‌پرسه و هزار داستان پیش میاد. به همین خاطر لازم هست که سریع واکنش نشون بدن.

ما قبلاً سر این مسائل در کانون مشکلات متعددی داشتیم که منجر به دلخوری و قهر شده.
مدیران نمی‌خوان بین کاربران دعوا و اعصاب خردی پیش بیاد اون هم در انجمن سرگرمی که جای بحث در مورد این مسائل حساسیت برانگیز نیست.

ولی اینکه زحمات مدیر محترم انجمن شاد شاد شاد که با دلسوزی و محبت فراوان در کنار اعضا هستند نادیده گرفته بشه و به خاطر عمل به مسئولیت‌هاشون مورد بی احترامی قرار بگیرند و باعث ناراحتی و دلشکستگی ایشون بشه، به دور از انصاف هست.

خانم یاقوت در طول ماه‌های گذشته بارها و بارها پست اول تاپیک «جواب قبلی رو بده» رو نقل کرده بودند. چون به صورت متعدد روند تاپیک از سوی بعضی کاربران برهم می خورد.
حتی در مدیریت به ایشون پیشنهاد شد که تاپیک رو ببندند و از طرف مدیران ارشد و ناظم به کاربرانی که رعایت نمی کنند تذکر داده بشه.
اما ایشون از روی دلسوزی به خاطر اینکه محیط سرگرمی تاپیک باقی بمونه و دوستان از تذکر مدیران ارشد و ناظم ناراحت نشن، قبول نکردند.

بعد از چند روز با توجه به اینکه روند ادامه داشت، تاپیک رو به صورت موقت بستند. 3 روز بعد تاپیک باز شد. (توضیحات در اینجا)

در طول این مدت ایشون همراه با صبر زیاد، سعی کردند با یادآوری قوانین و حذف یا ویرایش های متعددی که واقعاً برای یک مدیر خسته کننده هست، نظم تاپیک رو حفظ کنند.

اما باز هم این روند ادامه داشت. خانم یآرا در پستشون پرسیده بودند:

(1400 شهريور 27، 18:11)یآرا نوشته است: بعدی: آیا شما هم ازون دسته شعار دهندگان ِِِ
عزیزی هستی که میگی باطن مهمه نه ظاهر.
اما اشخاص رو از ظاهرشون قضاوت میکنی.  .؟؟
((مثال برای فهم بیشتر : مثلاً یه ذهنیت و قضاوت خاص توی کانون
از روی یکسری حرفای سطحی ردو بدل شده : )
یا لزوما قضاوت بدون اینکه از دریچه ی چشم اون شخص نگاه کنید))

پ ن : الان همه میان میگن نه ما قضاوت نمی‌کنیم..
تمام قضاوت کننده های این کره ی خاکی هم لابد اینجانب هستم.
.

خب جای این جور بحث‌ها در تاپیک های سرگرمی هست؟
تازه دارای لحن کنایه هم هست.
تاپیک های سرگرمی ظرفیت این نوع بحث ها رو نداره بلکه باید در یک تاپیک همگانی و جدی و همچنین به دور از کنایه طرح بشه تا امیدوار باشیم به نتیجه مطلوب برسه.

بگذریم از اینکه کاربرانی که نسبت به مدیران و قوانین انتقاد داشتند هم سوال پرسیده بودند: «اگه یک روز مدیر کل کانون بودی چه چیزایی رو تغییر میدادی؟» و جواب داده بودند که نوع برخورد مدیران ارشد و ناظم رو تغییر می دادم.
واقعاً جای این صحبت ها در تاپیک های سرگرمی هست؟

خانم یاقوت بعد از یادآوری‌های متعدد قوانین و روند تاپیک و بستن سه روزه تاپیک در ماه های قبل، این تذکر عمومی رو ارسال کردند:

(1400 شهريور 27، 22:32)یاقوت نوشته است:
سوال خانم یارا و پاسخ هایی ک دوستان دادند حذف شد .

یارا جان خطابی ک با عنوان (شعاردهنده ) نوشتی و همچنین پی نوشتی ک ذکر کردی نسبت ب همه کانونی ها هست و این ممکنه باعث ناراحتی کانونی ها بشه . اینجا تاپیک مختص سرگرمی هست و این جالب نیست ک ی سوال طولانی راجع ب افراد و موضوع حساسی همچون قضاوت بنویسی و مثال بزنی و پی نوشتی اضافه کنی . 
لطفا این مدل سوالات و در تاپیک هایی مثل میزگرد ، مشاوره و شبانه روزی مطرح کنید تا با جزئیات بحث بشه و ب نتیجه رسیده بشه . 
مطرح کردن چنین سوالاتی باعث بی نظمی ی تاپیک سرگرمی و البت اوقات تلخی برای کاربران میشه .

ایرانا جان من همین چند ساعت پیش قانون جواب ب یک سوال و اینجا ارسال کردم . خواهش میکنم رعایت کنید .

نقل قول: ارسال کننده یاقوت - 7 ساعت پیش
نقل قول: نوشته است:3. فقط به سوال قبلی جواب بدید و سوال بعدی رو هم بپرسید و در صورت نداشتن سوال خاصی همون سوال قبلی رو مطرح کنید( در حفظ نظم تاپیک کوشا باشید)

در صورت دریافت گزارش و نقض قوانین بیشتر این تاپیک بسته خواهد شد .

53

کجای این متن بی احترامی به کاربران هست؟

ولی خانم یآرا به متن مودبانه و محترمانه خانم یاقوت، این طور جواب دادند:

نقل قول: یآرا (1400-7-6 - 14:20)

نقل قول: سوال خانم یارا و پاسخ هایی ک دوستان دادند حذف شد .

یارا جان خطابی ک با عنوان (شعاردهنده ) نوشتی و همچنین پی نوشتی ک ذکر کردی نسبت ب همه کانونی ها هست و این ممکنه باعث ناراحتی کانونی ها بشه . اینجا تاپیک مختص سرگرمی هست و این جالب نیست ک ی سوال طولانی راجع ب افراد و موضوع حساسی همچون قضاوت بنویسی و مثال بزنی و پی نوشتی اضافه کنی .
لطفا این مدل سوالات و در تاپیک هایی مثل میزگرد ، مشاوره و شبانه روزی مطرح کنید تا با جزئیات بحث بشه و ب نتیجه رسیده بشه .
مطرح کردن چنین سوالاتی باعث بی نظمی ی تاپیک سرگرمی و البت اوقات تلخی برای کاربران میشه .

من الان این جواب رو دیدم....
لازم دیدم یک سری مسائل رو عنوان کنم...
دقیق جملاتم خاطرم نیست اما...
قضاوت درباره ی پروفایل مشکلی داره خانم؟؟؟
حتی توی پ ن یادمه اضافه کردم مثلا یکی پروفایل اش رو طوری انتخاب میکنه که آدم پی به سلایقش میبره...(( دقیقاً جمله بندی هام خاطرم نیست))

اینکه آدم و عالم به خودِ شما توی شبانه روزی و غیره بخاطر اینکه از عکس آناهیتا استفاده میکنی میگن مثلا یاقوت جون با مزه است یا یه تصوری دارن به هر حال (( حتی دقیقا یادمه اقایون سایت هم در این باره نظر داده بودن ))
یا از هرکس تصوری دارن حالا چه رفتاری چه غیر

یا اینکه مثلاً توی صندلی داغ دقیقا یادمه آقای شازده گفتن حس میکنن من شبیه شقایقم توی نحوه ی احساساتم.. و برخوردم
ایا اینا مشکلی داره؟؟؟
میشه اسم این نحوه ی برخورد توضیح بدید؟؟؟

شما میدونید قضاوت یعنی چه : یعنی ظاهر کسی رو میبینم و یک برداشت میکنیم حالا آیا این برداشت درستِ یا نیست

شعار دهنده : مشکلش کجاست خانم جان؟؟ طرف میگه مردم نون ندارن بخورن ((فرض مثال)) ولی خودش گرون فروشی میکنه

طرف میگه این تایپیک این قانون رو رعایت کن اسپم نزن وگرنه پاک میکنم بعد میبینی دو هفته بعد خودش خودش ششصد تا اسپم فرستادِ

(( البته بنده منظورم کانونی ها نبود ولی حالا که بحث شد بزار بگم))

دوست عزیز پیامبر روزی که خرما خورد منع خرما نکرد

بله درسته تایپیک سرگرمی هست ولی خاطرمون باشه اینجا کانون ترک..
قرار یک چیزی یاد بگیریم نه اینکه تایممون تلف بشه...
قرارِ فکرمون رو ذهنمون دیدگاهمون رو پرورش بدیم.. و باهم بحث مفید بکنیم . . .

نه اینکه توی سوال : سلام خوبی
با جواب بله شکر خدا
بعدی : قبلی
حال کنیم که ایول پس این طبق قوانینه یه حرفی هم زدیم.. چهار تا لایک هم گرفتیم .. 6 اعتبار هم گرفتیم.. پس ما شاخ کانونیم

اگر من اون سوال ها رو میپرسم برای اینکه با دیدگاه های مختلفِ آدم های مختلف آشنا شم..
ببینم کسی که ترک رو انتخاب کرده بقیه ی انتخاب هاش چطوریه..
میتونم چیزی ازش یاد بگیرم یا نه...
اگر توی راهی مشابه با من باشه انتخاب اون فرد برای حل این بحران‌ و مشکل چیه...

پ ن : نیازی به جواب نیست . . .
قطعا با نوشته های تکراری و کلیشه ای
1_ قانون ِ
2_ کاربرا ناراحت شدن
3_چپن فلان وقت فلان خطا رو کردی دوباره پروفایلت تحت نظرت
4_روی تو حساسن
5_اصلا کسی روی کسی حساس نیست تو اشتباه کردی طبق معمول یآرا جان
6_ این نظر جمع عزیزان حاضر در این جاست و اینجا جایش نیست
7_ میخوای بخوا .. نمیخوای به سلامت.. خوش اومدی میتونی دیگه کانون نیای

مواجه میشم : )

پ ن : بله قانون ؛ قانون ِ
میخوای بخوا میخوای نخوا....
بنده اینا رو از برم.....
و برعکس خیلی از دوستان یادم میمونه کِی و برای چه کاری تذکر گرفتم...
پس قانون برای رعایتِ .. و چشم خانم  از این به بعد دقت بیشتری می‌کنم....
و اینکه یادتون باشه همیشه مشکل از گیرنده نیست.. بعضی وقتا آدم یه تجدید نظری توی راهکارها ی فرستنده بکنه آسمون به زمین نمیاد

واقعاً این جواب در شأن کانون و مدیران و کاربران هست؟

نمی دونم چه طوری باید تذکر داده بشه تا کاربر ناراحت نشه.
ولی ناراحت کردن و شکستن دل مدیر، ظاهراً هیچ عیب و ایرادی نداره.

وقتی که آقای عاشق به ایشون بابت این پیام خانم یآرا تذکر و 10 درصد اخطار دادند، باز هم ایشون به جای عذرخواهی، به بی احترامی و کنایه ادامه دادند:

نقل قول: یآرا (1400-7-14 - 0:04)

علیکم السلام جناب ناظم

در نهایت. . . .
آخرش حق به مدیر ها و دوستان خاص کانون داده میشه نه کارنامه قرمزی ها  106
((با توجه به بحث نسبتاً عاقلانه ی من با شما ؛ پارسال و سال قبلش؛ که وارد بلک لیست بچهای بالا شدم 39 ))

پس خیلی توفیری نداره اینکه توی انتقادات مطرح کنیم همینطور که قبلی ها اینکارو کردن.. و در نهایت آدم بدِ اونیکه اعتراض داشت معرفی شد (( البته در لفافه)) . .. Khab

کسی دلش نمیخواد بارها و بارها مورد بی تفاوتی و ضایع شدن حقش قرار بگیرِِ و اینکه در نهایت حق رو بهش نمیدن ===» توی تایپیک انتقادات چیزی نگفتم

ده درصد اخطار هم اوکیِ ِِبه   هرحال یک چیزی اولش سخته  53258zu2qvp1d9v وقتی قبح قضیه ریخته باشه و در نهان و پنهان و خصوصی و عمومی و غیره ذلک بارها این قضیه تذکر و فلان و بهمان پیش بیاد  موجب مکدر شدن احوال نمیشه. . . .

و در نهایت همون حرفی که آخر متن هام به مدیر یاقوت گفتم : قانون برای رعایتِ پس بنده هم چندین بار تأکید کردم که همچنان به تلاش برای رعایت قوانین (( حالا چه مخالف چه موافق)) ادامه میدم
(( البته برای همه ... نکه بشه قضیه اون پلیس راهنمایی رانندگی که فقط سرعت 90 تای یه سواری عادی رو جریمه میکنه نه صد و بیست تای سوگولی هاشو))

یآرا (1400-7-14 - 0:24)

کلیه ی موارد پایین رو سانسور کنید..
فرض کنید من فقط جواب دادم : باشه تشکر از پیامتون  53

پ ن : حوصله جنجال بعدشو ندارم  . . . این بحثا تو کانون دیگه ارزش ندارِ
اگر پیام پایین رو پاک کنید و ندید بگیرید ممنون میشم

خانم یآرا از کلمه «سوگولی» استفاده می کنند که توهین به خانم یاقوت که به عنوان یکی از مدیران دلسوز فعالیت دارند، هست.
متنشون کنایه و بی احترامی هست.
ایشون حتی در پروفایل شما گفتند که دریافت مدال پراخطارگیرنده ترین کاربر سایت، یکی از سرگرمی های ایشون هست و حق هم همیشه با ایشون هست:

نقل قول: یآرا (1400-7-14 - 0:32)

دیدی من باز گرد و خاک کردم Khansariha (49)

یکی از چندین فانتزی من توی کانون اینکه بهم مدال پر اخطار گیرنده ترین کاربر سایت که هنوز بن نشده رو بدن.... 4chsmu1

ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِالبته همچنان معتقدم که همیشه حق با من 4chsmu1

مدیران حقشونه که با اعصاب و روانشون بازی بشه و ایشون با ناراحت کردن مدیران سرگرم بشن؟
این انصافه؟

مدیریت با محرومیت یک هفته‌ای ایشون، بهشون فرصت داد تا به دور از هیجان تصمیم بگیرند که حاضرند با رعایت قوانین و احترام به مدیران و کاربران، در کانون بمونند یا انتخاب می کنند که از کانون برن.

این از نظر شما رفتار اشتباه بوده؟
اینکه اجازه ندیم بی احترامی به مدیران و کاربران در کانون عادی بشه و به کاربران قدرت انتخاب بدیم تا خودشون تصمیم بگیرند در کانون بمونند یا برن، رفتار اشتباه هست؟

روند محرومیت یک هفته‌ای آقای سفیر بهشت رو هم آقای عاشق توضیح دادند.
ضمناً ایشون بعد از مسدود شدن اکانتشون، با یک اکانت دیگه وارد شدند و به آقای عاشق و خانم یاقوت چند بار اهانت کردند که از ذکر اون‌ها خودداری می کنم.

مدیران زحمت‌کش و دلسوز و بزرگواری مثل خانم یاقوت که با وجود مشکلات و ناراحتی‌های زندگی‌شون، این همه همراهی دارند و با عشق و علاقه دارند وقت می گذارند و تلاش می کنند تا یک محیط شاد و سالم رو در کانون داشته باشیم و در نتیجه به پاکی اعضا کمک بشه، مستحق این برخوردها هستند؟

اگر ایشون از مدیریت برن، کسی رو داریم که انرژی و وقت و توانی که ایشون در کانون صرف می کنند رو به میدان بیارن؟

این قوانین رو ببینید:

نقل قول: 4- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال پیغام و پست در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.
با توجه به خاص بودن موضوع محوري انجمن و احتمال استفاده برخي كاربران از برخي کلمات و عباراتي که ممکن است بر خلاف موازين اخلاقي باشند، اعضاء موظفند از عبارات معادلي که در عرف قابل قبول بوده استفاده نمايند.
در صورت مشاهده ی کلمات زشت، نامناسب یا تمسخر آميز، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت براي هميشه حذف خواهد شد.

5- هر گونه فعالیت (ارسال پست، ارسال تصاویر و ...) جهت توهين به قوم یا نژاد خاصی و فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد.

7- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

حتی اگر قانونی در این مورد نداشتیم، بی انصافی نیست که زحمات مدیران نادیده گرفته بشه و بهشون بی احترامی بشه؟
اگر زحمات خانم یاقوت و هر کدام از مدیران و زحمت‌کشان کانون، نادیده گرفته بشه و بهشون بی احترامی بشه و مدیریت هیچ واکنشی نشون نده، رفتار بی انصافانه‌ای هست.
عادی شدن بی احترامی به مدیران و کاربران، بی انصافی در حق آیندگان هم هست.

مدیریت تمایل نداره که روند تذکر، اخطار و محرومیت رو به صورت علنی توضیح بده.
چون تا جایی که بتونیم سعی می کنیم آرامش کانون و شأن مدیریت و کاربران رو حفظ کنیم.
ولی وقتی شما یا سایر کاربران سوال می پرسید و در این موارد کمتر اطلاع دارید، ناچار به گفتن بخشی از روند جریان‌ها هستیم.
وقتی حرفی نمی‌زنیم، کاربران ممکنه فکر کنند مدیران در ایمیل ها یا پیام ها به کاربران توهین می کنند و باهاشون بدرفتاری می کنند.
در حالی که این طور نیست.

اینکه قوانین وجود داره و ما بر اجرای قوانین اصرار داریم به این علت هست که قوانین نقش ریل گذاری برای سالم سازی محیط سایت و سهولت در رسیدن به اهداف مورد نظر رو داره.
هیچ جامعه انسانی بدون قوانین نیست. بلکه هیچ حرکتی در آسمان‌ها و زمین نیست که بدون قانون و ساز و کار انجام بشه.

و
به علت خستگی فراوان مدیریت و کارهای بر زمین مانده‌ی فراوان در کانون و در نظر گرفتن اینکه انتقادات به صورت کامل پاسخ داده نشده، تا زمان رسیدگی و پاسخ، تاپیک انتقادات بسته میشه.

موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
بسم الله الرحمن الرحیم
بعد از همه اون ماجراها به خودم قول دادم کانون یا جای من باشه یا جای عاشق فاطمه زهرا.
و قصد برگشت نداشتم تا اینکه الان دیدم ایشون تشریف بردن...
بگذریم که با دیدن طلب حلالیتشون چقدر خندیدم!
چقدر ریلکس... 
انگار طلب حلالیت همه چیو درست میکنه و قلبی که شکسته شده به این راحتیا درست میشه!!!
بگذریم که حضرت محمد گفته دل مومن رو اگر کسی شکست هرکاری بکنه تا ابد هرگز جبران نخوااااااااااهد شد.
بگذریم که آقایونی که اسم خودشون روو دوست گذاشتن چقدر بی رحمانه و خودخواهانه دستم رو رها کردن به جرم اینکه قربانیه ماجرا من بودم!
اشتباه من این بود که اسم چادر رو اوردم!!!!!!!!!
اشتباه من این بود که با کسی که دوستم میدونستمش شوخی کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اشتباه من این بود که از خودم دفاع کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و چه مظلومانه از همه طرد شدم و تا ابد دیگه هیچکاری با هیچکس ندارم
بی خود یادداشت هم برام نزارن که دردیو از من دوا نمیکنه...
کلا دیگه هیچکاری با علیرضا نداشته باشن چون بدجوری اون بچه مهربون خوش قلب رو به هیولایی که الان میبینین تبدیل کردن!
از خودم عذرخواهی میکنم بابت تعبیری که به کار بردم چون من لایق بهترینام و همین بس که خدا و خودم این رو میدونیم.
شما قراره تاوان تک تک لحظاتی که من رو عذاب دادین بکشین!
من هم بگذرم خدای من ازتون نمیگذره!
بترسین از کسی که همه چیو داد دست خدا...
حتی اگه اخطار منو صفر کنین یا نکنین
حتی اگه عذرخواهی بکنین یا نکنین
یا هرچی
من دیگه اون علیرضای قبل نمیشم
برید از خودتون خجالت بکشید 
اگرم حرفامو حذف کنین و از دسترس بقیه خارج کنین که قطعا اینکارو میکنین!
چططوری روتون میشه تو ایینه به خودتون نگاه کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نفر از من دفاع نکرد
یه نفر درکم نکرد
حتی یه نفر!!!!
میگن زمان قیافه اصلی ادمارو رو میکنه دقیقا اینجا بود
وای خدای من  4chsmu1
حتی اقای ایکس که از یه بیشعور بدش اومد که بنده به عنوان یه شوخی دوستانه گفتم توقع دارن که علیرضا بره و از ایشون عذرخواهی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
والا چه حرفایی که دوستان به هم نمیزنن اگه هرکی اینقدر بی ظرفیت باشه هیچ رفاقتی تو دنیا نمیموند!
بیخیال بابا ما که خوب شناختیمتون  128fs318181
من در نبود عاشق هرگز از کانون نمیرم چون منم توی کانون سهیم هستم به اندازه بقیه
مگر این که طبیعتا بیرونم کنین که قطعا میکنین دیگه این کارا از شما بعید که نیست که 65
میخواید بهم بگین مغرور... کینه ای... یا هرچیز دیگه ای...
ولی همین بس که خدا از من قطعا راضیه و خودمم عاشق خودمم! bliss
همین بس که امام رضا طلبید و رفتم...
همین بس که خدا ازم راضیه...
همین بس که عاشق خودمم
و همین بس که مقصر من نیستم...
اره اگه وقت کردی یکم فکر کن ...
با خودتم...
با خود تو 9
و کفی بالله حلیما.
سلام

سفیر بهشت جان
من پستت رو به این تاپیک رو آوردم تا در موردش صحبت کنیم.

از دوستان دیگه کانونی خواهش می‌کنم اینجا فعلا پستی نذارن.
این تاپیک برای صحبت با آقای سفیر بهشت باز شده.

سفیر بهشت جان
شما تو تاپیک جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس این پست رو گذاشته بودی:

(1400 مهر 16، 0:19)سفیر بهشت نوشته است: بعدی : اگر چادر از عذاب قطعا نجاتتون بده حاضرین سرتون بکنین؟

تو قوانین صفحه اول تاپیک اومده که:

(1387 خرداد 14، 23:06)پوریا نوشته است: 4. از پرسیدن سوالات مربوط به دین و مذهب  و سوالات سیاسی خودداری شود.

سوال شما خلاف قوانین بود.

اولین کسی که ظاهرا متوجه شدن خانم ایرانا بودن.
پست شما رو به ما گزارش کردن:

[تصویر:  %DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4.png]

سوالت، سوال بدی نبود.
اما تو انجمن نامناسبی زده شده بود. خلاف قوانین تاپیک بود.
خانم ایرانا هم دقیقا همین رو انعکاس دادن.

خانم آتریسا اومدن. گزارش رو دیدن. بررسی کردن و دیدن درسته.
پست شما رو حذف کردن و این پست رو تو تاپیک گذاشتن:

(1400 مهر 16، 0:28)_AtrisA_ نوشته است:
(1387 خرداد 14، 23:06)پوریا نوشته است:
53به نام خداوند بخشنده مهربان53

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه تو این تاپیک به سوال نفر قبلی جواب میدیم و از نفر بعدی سوالی میپرسیم

قوانین همون قوانین کلی سایته که تو اینجا هم باید رعایت بشهKhansariha (8)

1- از زدن پست های نامربوط به موضوع تاپیک و از زدن شکلک خالی خودداری کنید در صورت مشاهده حذف میشن.(اسپم حذف میشه)

2. از ایجاد بحث طولانی در تاپیک خودداری شود ، روال اصلی تاپیک د این صورت به هم میخوره .

3. فقط به سوال قبلی جواب بدید و سوال بعدی رو هم بپرسید و در صورت نداشتن سوال خاصی همون سوال قبلی رو مطرح کنید( در حفظ نظم تاپیک کوشا باشید)

4. از پرسیدن سوالات مربوط به دین و مذهب  و سوالات سیاسی خودداری شود.

5.در هرنوبت فقط یک سوال پرسیده شود، سوالات پرسیده شده باید واضح و روشن باشد .

6. سوالاتی خصوصی در ارتباط با ظاهر و اندام افراد که باعث تجسم ذهنی میشوند ممنوع است .

[b]
7. ادب رعایت بشه و تو انتخاب کلمات و سوالات دقت کنید.

[/b]

من که قبلی ندارم

اقا موثرترین راه برای ترک به نظرتون چیه

صرفا جهت اطلاع پست های سوالات مذهبی و پاسخ ها پاک میشه . 
سوالات داری اسپم ویرایش میشن .
پاسخ هایی قوانین رعایت نمیشه و ۵تا سوال باهم جواب میدین حذف میشه . 

شما در ادامه نوشتی که:

(1400 مهر 16، 0:32)سفیر بهشت نوشته است: خانوم یاقوت تا جایی که میبینم اسپم نزدیم ، و اینکه شما خودتونم قبلا چند تا از سوال هارو با هم جواب میدادین.

خانم آتریسا پاسخ دادن:

(1400 مهر 16، 0:36)_AtrisA_ نوشته است: قوانین تاپیک ها تغییر پیدا کرده . قبلا حدود یک سال پیش بود ک حجم فعالیت ها محدود بود .

گفت و گوی شخصی شما و اظهار نظر در مورد پاسخ ها ،همچنین سوال مذهبی شما در ظاهر و چادر اسپم و خلاف قوانین محسوب میشه .

شما مجدد نوشتی:

(1400 مهر 16، 0:41)سفیر بهشت نوشته است: الله اعلم!

و اینکه خانوم یاقوت بنده قصد بدی نداشتم و قصدم امر به معروف بود نمیدونم این چیش اشکال داره ولی خب ادامه نمیدم ولی حس بدی نسبت به حرف های شما دارم! 

و ایشون به صورت کلی برای همه نوشتن:

(1400 مهر 16، 0:41)_AtrisA_ نوشته است: دوستان میتونم درکتون کنم . اما خواهش میکنم سوالات مذهبی نپرسید . اعتقادات و تفکرات همه ی کانونی ها متفاوته و ممکنه این دسته سوالات باعث ناراحتی کسی بشه . سوالات و پاسخ ها گزارش زده میشن و من هر ساعت نمیتونم اینجا بیام ببینم چ ب چیه و پیگیری کنم . 

مذهبی و ظاهر و ببخیال بشین . اسپم و ب خاطر برد تیم ملی آزاد کنیم ولی ب مرور زمان در هفته های بعد ویرایش میشن .

302

و باز شما نوشتی:

(1400 مهر 16، 0:45)سفیر بهشت نوشته است:
(1400 مهر 16، 0:41)یاقوت نوشته است: دوستان میتونم درکتون کنم . اما خواهش میکنم سوالات مذهبی نپرسید . اعتقادات و تفکرات همه ی کانونی ها متفاوته و ممکنه این دسته سوالات باعث ناراحتی کسی بشه . سوالات و پاسخ ها گزارش زده میشن و من هر ساعت نمیتونم اینجا بیام ببینم چ ب چیه و پیگیری کنم . 

مذهبی و ظاهر و ببخیال بشین . اسپم و ب خاطر برد تیم ملی آزاد کنیم ولی ب مرور زمان در هفته های بعد ویرایش میشن .

302

عرضم به خدمت شما که سوالات مذهبی رو ادامه نمیدیم
ولی اینکه مذهبی و ظاهر رو کلا بیخیال بشیم حرف قشنگ و درستی نیست.
و بنده بیشتر از این ادامه نمیدم : )

بعد اومدی اینجا و پست دادی که:

(1400 مهر 16، 1:00)سفیر بهشت نوشته است: امشب متوجه رفتار بد یکی از مدیران با بنده شدم!
و اینکه من سوال بدی که مخالف با قوانین باشه نپرسیدم فقط پرسیدم که اگر چادر باعث رفع عذاب بشه حاضرین سر کنین یا نه!
این چیز بدی من توش نمیبینم! و جوابش فقط بله یا خیر بود که جز عقده ای های مذهب ازش ناراحت نمیشن!
و اینکه بنده کار اشتباهی نکردم و از خانوم یاقوت که مدیر هستند همچین رفتاراتی انتظار نمیره ، مدیران باید هم پای اعضا باشن نه اینکه رفتار زشتی داشته باشن!
و کفی بالله حلیما.

(1400 مهر 16، 1:06)سفیر بهشت نوشته است: ایشون میگن که تاپیک جواب قبلی رو بده و از بعدی بپرس رو به شبانه تبدیل نکنید!
اولندش که من قوانین تاپیک رو شخم زدم و همچین چیزی که از ممنوعیت شرکت توی شب گفته باشه مطلبی ندیدم!
دوما اینکه ما اسم این کار رو گیر دادن اضافی میزاریم!
سوما این که کانون فقط برای مدیران نیست که هر نظری دلشون خواست عنوان کنن و برای اعضا هم هست و برای آدم های عاقل شرکت توی تاپیک در شب کار اشتباهی از نظرم محسوب نمیشه!

(1400 مهر 16، 1:07)سفیر بهشت نوشته است: بنده صرف اطلاع توی تاپیک جواب قبلیو... ، اسپم زدم که اونارو هم حذف کردم.
و بنده مشکلی در رفتار خودم نمیبینم و از مسئولان انتظار تذکر به این مدیر رو دارم.

سفیر بهشت جان
شما به من میگی برم به خانم آتریسا تذکر بدم به‌خاطر رفتار زشت‌شون.
من می‌خوام برم به ایشون تذکر بدم.
اما لطفا بفرما چه رفتار زشتی با شما شده؟ ایشون چه کار اشتباهی انجام دادن؟ 

لطفا فعلا فقط به این سوال پاسخ بده.
من اول باید متوجه بشم که موضوع دقیقا چی بوده.
بعد راجع به هر مساله دیگه‌ای که تمایل داشتی هم همین‌جا باهم صحبت می‌کنیم.

وقتی پراکنده‌گویی کنیم از اصل بحث باز می‌مونیم و هیچ نتیجه‌ای هم نمی‌گیریم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خب اگر من در این مورد اشتباهی کردم که نباید سوال مذهبی میپرسیدم عذرخواهی میکنم و یا در هر مورد دیگه ای.
ولی اگر قوانین قراره پایدار باشه ، چه ربطی داره به خاطر برد تیم ملی اسپم آزاد بشه؟
قوانین قوانینه
حالا ولادت هم باشه نباید تغییری در قوانین داشته باشیم چه برسه به برد تیم ملی کشور عزیزمون.
و اینکه اگر ایشون میتونن قوانین رو دستکاری کنن چرا من نتونم؟
اگر ایشون میتونن سر خود بگن به خاطر برد تیم ملی اسپم ازاد چرا من سوال مذهبی نپرسم؟
واسه اینکه ایشون مدیرن و من کاربر معمولی؟
و ایشون میتونن قوانین رو تغییر بدن و من نمیتونم؟
این دیگه چه جورشه!!!
و اینکه من احساس بدی به حرف های خانوم آتریسا داشتم و حالا احساساتم رو بیان نمیکنم و بازم اگر اشتباهی از سمت منه عذرخواهی میکنم.
و اینکه حالا که موضوع سرخود ماسمالی کردن قوانین از سوی خانوم آتریسا اعمال شده درخواست تذکر جدی دارم و اگر اشتباه میکنم اشتباهم رو به من بگید.
و در این صورت که من قوانین رو زیر پا گذاشتم و ایشونم گذاشتن چه فرقی بین ما هست؟
و کاری که خودشون میکنن رو انتظار دارن بقیه نکنن؟
این دیگه چجورشه!!!
و ضمن اینکه به من ۲۰ درصد اخطار داده شده درخواست پیگیری دارم و اگر اشتباه بقیه ثابت شد( مثلا خانم آتریسا که سر خود قوانین رو عوض میکنن و به بقیه به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین گیر میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خاطر اینکه خودشون مدیرن و بقیه کاربر معمولی) بقیه هم قطعا باید اخطار بگیرن در غیر این صورت تبعیض صورت گرفته و حرفی باقی نمیمونه..
و ضمن اینکه تذکر کافی ، کافی نیست 
چون اگر این طور بود با من هم باید این چنین رفتار میشد و اخطار داده نمیشد بنابراین به شدت تاکید دارم که هم تذکر هم ۲۰ درصد اخطاری که به من داده شد به همه مسئولین این فاجعه داده بشه ، نه کمتر و نه بیشتر! ۲۰ درصد!
و هر اشتباهی از سمت من هست بگید تا بفهمم و عذرخواهی کنم.
(1400 آبان 13، 13:47)سفیر بهشت نوشته است: خب اگر من در این مورد اشتباهی کردم که نباید سوال مذهبی میپرسیدم عذرخواهی میکنم و یا در هر مورد دیگه ای.
ولی اگر قوانین قراره پایدار باشه ، چه ربطی داره به خاطر برد تیم ملی اسپم آزاد بشه؟
قوانین قوانینه
حالا ولادت هم باشه نباید تغییری در قوانین داشته باشیم چه برسه به برد تیم ملی کشور عزیزمون.
و اینکه اگر ایشون میتونن قوانین رو دستکاری کنن چرا من نتونم؟
اگر ایشون میتونن سر خود بگن به خاطر برد تیم ملی اسپم ازاد چرا من سوال مذهبی نپرسم؟
واسه اینکه ایشون مدیرن و من کاربر معمولی؟
و ایشون میتونن قوانین رو تغییر بدن و من نمیتونم؟
این دیگه چه جورشه!!!
و اینکه من احساس بدی به حرف های خانوم آتریسا داشتم و حالا احساساتم رو بیان نمیکنم و بازم اگر اشتباهی از سمت منه عذرخواهی میکنم.
و اینکه حالا که موضوع سرخود ماسمالی کردن قوانین از سوی خانوم آتریسا اعمال شده درخواست تذکر جدی دارم و اگر اشتباه میکنم اشتباهم رو به من بگید.
و در این صورت که من قوانین رو زیر پا گذاشتم و ایشونم گذاشتن چه فرقی بین ما هست؟
و کاری که خودشون میکنن رو انتظار دارن بقیه نکنن؟
این دیگه چجورشه!!!

داداش عزیز
خانم آتریسا سرخود کاری نکردن.
اعضا ازشون این درخواست رو کردن.

آقای شهریار این پست رو گذاشتن:

(1400 مهر 16، 0:35)*شهریار‌* نوشته است:
نقل قول: صرفا جهت اطلاع پست های سوالات مذهبی و پاسخ ها پاک میشه . 
نقل قول: سوالات داری اسپم ویرایش میشن .
نقل قول: پاسخ هایی قوانین رعایت نمیشه و ۵تا سوال باهم جواب میدین حذف میشه . 
خانم انصافا همین یه شب رو بیخیال شید  Gigglesmile
این شب زیبا رو ازمون نگیرید 4chsmu1
هم شب اول ماهه 
هم تیم ملی برده  Khansariha (46)
ما هی می‌خوایم خوشحال باشیم از برد تیم ملی ، شما هی پنالتی سردار رو یادآوری میکنید  Gigglesmile

بعد هم خانم سایلنت اسکریم این پست رو گذاشتن:

(1400 مهر 16، 0:36)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: خانم انصافا همین یه شب رو بیخیال شید  [تصویر:  gigglesmile.gif]
این شب زیبا رو ازمون نگیرید [تصویر:  4chsmu1.gif]
هم شب اول ماهه 
هم تیم ملی برده  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
ما هی می‌خوایم خوشحال باشیم از برد تیم ملی ، شما هی پنالتی سردار رو یادآوری میکنید  [تصویر:  gigglesmile.gif]

بله همین یه شب بعد از مدت ها چند نفر آنلاین جمع شدن توی ی تاپیک  Hanghead

خانم آتریسا درخواست این دو عضو عزیز و محترم رو قبول کردن و این پست رو گذاشتن:

(1400 مهر 16، 0:41)_AtrisA_ نوشته است: دوستان میتونم درکتون کنم . اما خواهش میکنم سوالات مذهبی نپرسید . اعتقادات و تفکرات همه ی کانونی ها متفاوته و ممکنه این دسته سوالات باعث ناراحتی کسی بشه . سوالات و پاسخ ها گزارش زده میشن و من هر ساعت نمیتونم اینجا بیام ببینم چ ب چیه و پیگیری کنم . 

302

خانم آتریسا برای صبحت دو همراه کانونی‌‌مون ارزش قائل شدن و قبول کردن اون شب حتی اسپم هم آزاد باشه.
اما خواهش کردن سوالات مذهبی پرسیده نشه. دلیلش رو هم نوشتن. اعتقادات و تفکرات متفاوته و این قبیل سوالات دلخوری‌های زیادی ایجاد می‌کنه. حداقل حداقلش اینه که تو چنین تاپیکی که مخصوص سرگرمیه جای این قبیل سوالات نیست.

این‌که دو همراه کانونی‌مون درخواستی‌ داشتن و خانم آتریسا به‌خاطر شادی اون روز اعضای کانون، قبول کردن اسپم آزاد باشه، به این معنیه که خانم آتریسا قوانین رو سرخود دست‌کاری کردن؟
ایشون فقط به خاطر درخواست اعضای کانون انعطاف به‌خرج دادن. سختیش رو هم خودشون متقبل شدن. ایشون نوشتن اسپم زده میشه باشه، من خودم هفته‌های بعد می‌شینم یکی یکی پست‌هاتون رو می‌خونم و اسپم‌ها رو ویرایش می‌کنم.

این‌که یه مدیر این همه انعطاف به‌خاطر اعضای کانون داره، حقشه که ما علیهش اعتراض کنیم؟
یا این‌که برعکس قدردان‌شون باشیم که همراه اعضای کانونن و تا جایی که امکانش باشه با اعضا مداران می‌کنن و برای درخواست‌هاشون ارزش قائلن؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

بسیار خب اشتباه از منه تو این مورد. معذرت میخوام.
امید که من رو به خاطر گستاخی هام ببخشن...
نبخشنم حق دارن‌...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان