امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

پدرسوخته ها آخر نمادگرایین
الان این المپیک تو لندنه یعنی یهودی ها دیگه ...
باید دقیق شد از همین افتتاحیه تا اختتامیه
کل عقاید این ملعونا رو میشه در آورد
!...Nobody's perfect
پریا جون ایشاله دوستات خوب میشن همشون امشب تولد امام خسن ایشاله به حق ایشون خوب میشن عزیزم
و همه کسایی که از گذشتشون جدا شدن خدا به این شرط میبخشه که جبران کنن
هم حق اناس هم حق خدا و هم حق نفس
اینو به آدمایی گفتن که تو حق بقیه ظلم میکنن بعد میگن توبه و میرن پی زندگیشون بدون فکر کردن به اینکه چی سر اون کسی اومد که تو حقش طلم کردن
این توبه نیست
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1391 مرداد 14، 1:15)پریا نوشته است: من فلسفه ی دعا کردن رو نمیفهمم... این که تا چه حد میتونه تقدیر رو تغییر بده و ...
تو سایت جایی راجع بهش بحث شده؟
راستش در مورد تقدیر به طور کامل من هیچ چیزی نمی دونم
بحث فوق العاده مهمیه و البته بسیار سنگین
آیات اولیه سوره بقره علامه تو تفسیر المیزان در مورد قضا و قدر توضیح داده بود که حقیقتا برای چندمین بار من به طور کامل چیزی نفهمیدم!
(البته یه روایت هم هست که جمعی از مسلمونا نشسته بودن و یکی از معصومین رد میشه و میگه چکار می کنید میگن در مورد قضا و قدر بحث می کنیم ، حضرت هم فرمود : شما رو چه به بحث در مورد قضا و قدر!)

اما با اون حداقل چیزایی که دستگیرم شد میتونم بگم که میتونه تغییر کنه
قوم بنی اسرائیل (همون عهد شکنان!) با دعاشون 180 سال ظهور حضرت موسی را جلو انداختن

حالا این به کنار اما در مورد دعا خداوند به شدت توصیه فرمودند که بگو اگر دعایتان نباشد خداوند من به شما توجهی ندارد.

و اینکه حتماً نباید در زمان کوتاه دعا رو به عین ببینیم
اگه اشتباه نکنم حضرت موسی وقتی دعا می کنه خداوند در لحظه به ایشون فرمود که دعایت مستجاب شد ولی چهل سال بعد حضرت موسی برآورده شدن دعاش رو دید

حتماً این حدیث رو هم شنیدین که زیباترین چیزها در هنگام غیبت دعا برای ظهوره آقاست

بی برو برگرد هم همه مون بارها دیدیم که دعایی کردیم و مستجاب شده

روایات و احادیث زیادی هم در مورد دعا وجود داره

و به نظرم چشم امید مومنا به همین دعاست

خیلی از حرفای ما با خدا همین دعاست (همونطور که خدا هم تو قرآن همچین انتظاری رو از بنده هاش داره که ازش چیزی بخوان)

من شخصاً میگم هنوز خودم هم تو دعا گیرم و هنوز نمی دونم خدا چه موهبتی رو روش داره تاکید می کنه

شرمنده خودم هم قبول دارم جوابام اصلاً قانع کننده نبود
ایشالا دوستان کامل کنن

یا علی

!...Nobody's perfect
(1391 مرداد 14، 1:17)ParShaN نوشته است: پدرسوخته ها آخر نمادگرایین
الان این المپیک تو لندنه یعنی یهودی ها دیگه ...
باید دقیق شد از همین افتتاحیه تا اختتامیه
کل عقاید این ملعونا رو میشه در آورد
آقا پرشان لندن که لندنه
اینا تو تهران خودمون هم نفوذ دارند
باور کردنی نیست که ساختمان مجلس ایران که واسه قانون گذاری ساخته شده به شکل هرم باشه
میدان انقلاب تهران رو بازسازی کردن پر کردند از همین نمادها
اگر از بالا به این میدون نگاه کنی کاملا به شکل چشم دیده میشه
از این دست چیزا تو همه شهرها پیدا میشه
فقط کافیه تو اینتردنت سرچ کنی تا بفهمی نفوذشون تا کجاست
این دو تا رو من به عنوان مثال گفتم وگرنه بی شمار نماد دیگه هست که اینجا جای گفتنش نیست
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
دینگ دینگ کسی هست؟1276746pa51mbeg8j

(1391 مرداد 14، 3:27)شاهین 70 نوشته است: آقا پرشان لندن که لندنه
اینا تو تهران خودمون هم نفوذ دارند
باور کردنی نیست که ساختمان مجلس ایران که واسه قانون گذاری ساخته شده به شکل هرم باشه
میدان انقلاب تهران رو بازسازی کردن پر کردند از همین نمادها
اگر از بالا به این میدون نگاه کنی کاملا به شکل چشم دیده میشه
از این دست چیزا تو همه شهرها پیدا میشه
فقط کافیه تو اینتردنت سرچ کنی تا بفهمی نفوذشون تا کجاست
این دو تا رو من به عنوان مثال گفتم وگرنه بی شمار نماد دیگه هست که اینجا جای گفتنش نیست

بابا تهران که خوبه..میگیم حالا پایتخته مثلا

مشهد رو نبودین ببینین...wacko2..مذهبی ترین شهرمونه مثلاwacko2wacko2wacko2

اتفاقا از بعضی هاش عکس هم گرفتم...wacko2wacko2
یا عباس
سلام البته باید گفت هرم به چیزی میگن که چهارتا وجه داشته باشه ساختمان مجلس سه تا وجه داره و منشور حساب میشه

میدان انقلاب تهران هم کاملا تزئیینی هست اگه قرار باشه به همه چی به شکل این نماد ها یا نظز افراد تو نت ها توجه کنیم که تمام زندگی ما نماد میشه

دوستان بیشتر دقت کنید و افکارتونو با این جور چیزا پر نکنید اصلا مارو سننه تو رو امونا سنه منه ننه53535353
(1391 مرداد 14، 1:15)پریا نوشته است: من فلسفه ی دعا کردن رو نمیفهمم... این که تا چه حد میتونه تقدیر رو تغییر بده و ...
تو سایت جایی راجع بهش بحث شده؟

سلام پریاجون
راستش منم زیاد ازتقدیرنمیدونم . یه بار پرسیدم از یه نفربهم گفت که فرض کن یه ماشین داری وچندتا جاده روبروته . تو حق انتخاب داری که وارد هرمسیری که دلت میخوادبشی. اون مسیرا بهش میگن قدر. اگروارد مسیری شدی وتا آخرادامه دادی به یه هدف خاص یا تقدیرخاص میرسی . اماممکنه وسط یکی ازمسیرا پشیمون بشی وبخوای وارد یه جاده دیگه بشی که تهش یه مقصددیگس وباتلاش خودت میتونی به مقصدبرسی
. اینجاس که میگن تقدیرعوض شده ودعامیتونه این کاروبکنه.
اگه چیزی متوجه نشدی ببخشید خودمم نصف نیمه گرفتم42
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]
سلام بچه ها خوبین ؟ خوشین؟ سلامتین؟4fvfcja

هنوز در مرجله ی بالقوه اش هستم، برم همتون رو دعا می کنم یادمه. 30353

منم به نظرم نباید اینجوری نگاه کرد. یه جورایی توهم توطئه میشه! به نفوذ کسی یا گروهی ربطی نداره. یه معمار یا هر کسی دیگه ای که داره می سازه خیلی ها اصلا خبر ندارن و به خاظر زیبایی می سازن. تا چند سال پیش من خودم اصلا نمی دونستم مثلا این نماد یه چشم چی هست. بعدشم خیلی هاش رو نمی شه گفت اونو. اونایی هم که اینجوری شده به نظر من نااگاهانه ساخته شده. شخصا فکر می کنم انرژی شون رو چیزای دیگه می ذارن ساختن یه نماد یا نساختنش اینقدر ها اهمیتی ندارن که بخوان براش وقت صرف کنن! یعنی اون معماری هم که میدون انقلاب رو مثلا طراحی کرده جاسوسه واینا؟ نه بابا اونم یه ادمیه مثله منو تو.
اینایی که در سطح شهر دیده میشه (اگه بشه تظبیقش داد) از روی نااگاهی ساخته شده. اگه انرژی ای بخواد صرف بشه مطمئن باشین روی مدیا خواهد بود نه تو تهران و مشهدcheshmak303
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

اره بابا این همه چیزا رو نماد نبینین
حالا یه چیز جالب بگم
مثلا پشت برچسب نوشابه لیتری رو کی می کنه نگاه کنه؟
شایع شده بود شبیه فلان عبارته
اخه ادم یه جوری تبلیغ می کنه که بشه دید
حالا میدان ازادی از بالا چقدر دید داره؟
بعدم نماد برای کسی معنی داره که خودش در جریان امور هست
می تونه قدرت نمایی به رقبا باشه
اما تبلیغ نمی تونه باشه که ...
منی ک نمی دونم این نماد هستش اون نقاشی اون یکی هم بی معنی برام تاثیری نداره که
بعدشم اصلا چ قدرت نمایی چ تبلیغ
چه اینکه دلی خواستن نماد هاشون رو نمایش بدن
طرف کارش خوب بوده
شاخص بوده
انتخابش کردن واسه طراحی
اونم عقیده ی خودش رو توی کارش نشون داده
ما مسلمونا عادت کردیم یه گوشه بشینیم
حالا اگه یه مسلمون طراحی رو به عهده می گرفتن و بعد از دین و اعتقادش نشونه می ذاشت تو طراحی هاش چ طور می شد؟
من می گم مسلمون ها هم باید سعی کنن که کارشون اینقدر خوب بشه که برای این کارا انتخاب بشن
و اونا هم بتونن از فرصت به دست امده استفاده کنن
یاد اون داستانه می افتم ک یارو تو کویر لوت می گفت من هیچ ارزویی ندارم فقط بز همسایه رو بکش
قصدم دفاع از یهودی ها نیست و یا صهیونیست ها
می خوام بگم اگر این قدر فرصت دستشون هست یه مقدار زیادیش هم تقصیر ماهاست
نیست؟
شایدم من در اشتباهم
به هر حال ببخشید اگر لحنم تنده
پس فردا اقا ارمان و خانوم سها تذکر ندن Khansariha (46)42

سلام
53اولا عیدتون رو تبریک میگم53

دوما یه سوالیه چند وقته ذهن منو درگیر کرده
نمیدونم ساعت سیستم من خیلی خلویه
ساعت کانون خیلی عقبه
من هر پستی که میزنم یه نگاه میکنم به تاریخ و ساعتش میبینم حدود یه ساعت تفاوت داره با ساعت سیستمم
به نطرتون مشکل از کجاست

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
اقا حمید ساعت کانون رو باید تنظیم کنید برید تو بخش تنظیماتتون
اونجا درستش کنید
303

(1391 مرداد 14، 12:35)می توانم نوشته است: اره بابا این همه چیزا رو نماد نبینین
حالا یه چیز جالب بگم
مثلا پشت برچسب نوشابه لیتری رو کی می کنه نگاه کنه؟
شایع شده بود شبیه فلان عبارته
اخه ادم یه جوری تبلیغ می کنه که بشه دید
حالا میدان ازادی از بالا چقدر دید داره؟
بعدم نماد برای کسی معنی داره که خودش در جریان امور هست
می تونه قدرت نمایی به رقبا باشه
اما تبلیغ نمی تونه باشه که ...
منی ک نمی دونم این نماد هستش اون نقاشی اون یکی هم بی معنی برام تاثیری نداره که
بعدشم اصلا چ قدرت نمایی چ تبلیغ
چه اینکه دلی خواستن نماد هاشون رو نمایش بدن
طرف کارش خوب بوده
شاخص بوده
انتخابش کردن واسه طراحی
اونم عقیده ی خودش رو توی کارش نشون داده
ما مسلمونا عادت کردیم یه گوشه بشینیم
حالا اگه یه مسلمون طراحی رو به عهده می گرفتن و بعد از دین و اعتقادش نشونه می ذاشت تو طراحی هاش چ طور می شد؟
من می گم مسلمون ها هم باید سعی کنن که کارشون اینقدر خوب بشه که برای این کارا انتخاب بشن
و اونا هم بتونن از فرصت به دست امده استفاده کنن
یاد اون داستانه می افتم ک یارو تو کویر لوت می گفت من هیچ ارزویی ندارم فقط بز همسایه رو بکش
قصدم دفاع از یهودی ها نیست و یا صهیونیست ها
می خوام بگم اگر این قدر فرصت دستشون هست یه مقدار زیادیش هم تقصیر ماهاست
نیست؟
شایدم من در اشتباهم
به هر حال ببخشید اگر لحنم تنده
پس فردا اقا ارمان و خانوم سها تذکر ندن Khansariha (46)42

میتوانم خانوم بحث همه چیز نماد دیدن نیست
شما کافیه فقط چندساعت وقت بذارید تو این زمینه چند سایت مطالعه کنید تا ببینید که اینا همش نمیتونه اتفاقی باشه
اینا مال امروز و دیروز و فقط ایران نیست تو کل دنیا نفوذ دارند
اگر اینا اتفاقی بود بعد یه مدت که لو رفت نمی اومدند نماد هارو از ایستگاه های مترو و اتوبوس تهران جمع کنند
بعد دلیل نمیشه که چون مهندسای اونا کارشون بهتره بیاند هر کاری میخواند بکنند پس هویت ایرانی بودن و مسلمون بودن ما چی میشه
ماباید ترجیه بدیم یه ساختمون زشت اسلامی ایرانی داشته باشیم
ولی یه عمارت زیبای ماسونی نداشته باشیم معماری هر شهر نشون دهنده فرهنگ اون شهره فرهنگ ما کجا یهودیت کجا
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
(1391 مرداد 14، 11:15)Hadi نوشته است: سلام بچه ها خوبین ؟ خوشین؟ سلامتین؟4fvfcja

هنوز در مرجله ی بالقوه اش هستم، برم همتون رو دعا می کنم یادمه. 30353

منم به نظرم نباید اینجوری نگاه کرد. یه جورایی توهم توطئه میشه! به نفوذ کسی یا گروهی ربطی نداره. یه معمار یا هر کسی دیگه ای که داره می سازه خیلی ها اصلا خبر ندارن و به خاظر زیبایی می سازن. تا چند سال پیش من خودم اصلا نمی دونستم مثلا این نماد یه چشم چی هست. بعدشم خیلی هاش رو نمی شه گفت اونو. اونایی هم که اینجوری شده به نظر من نااگاهانه ساخته شده. شخصا فکر می کنم انرژی شون رو چیزای دیگه می ذارن ساختن یه نماد یا نساختنش اینقدر ها اهمیتی ندارن که بخوان براش وقت صرف کنن! یعنی اون معماری هم که میدون انقلاب رو مثلا طراحی کرده جاسوسه واینا؟ نه بابا اونم یه ادمیه مثله منو تو.
اینایی که در سطح شهر دیده میشه (اگه بشه تظبیقش داد) از روی نااگاهی ساخته شده. اگه انرژی ای بخواد صرف بشه مطمئن باشین روی مدیا خواهد بود نه تو تهران و مشهدcheshmak303

سلام
آقای هادی اینجوری ها هم که شما فکر می کنی نیست!
ی مثال ساده..فیلم یا برنامه کودک زورو رو یادتونه که؟ همه جا اون علامت زذ رو می ذاره یعنی من همه جا هستم و خیلی هم اتفاقا قدرتمندم..
خیلی ازین فیلماشون..همه آدم خوبای فیلماشون از بت من سوپرمن اسپایدر منو همه وهمه ی علامت مخصوص دارن..
حالا حکایت این نمادا هم بی ربط با این موضوعات نیست که ما همه جا هستیم همه چیو می بینیم..و اتفاقا خیلی هم قدرت داریم..
در طول تاریخم همه ی سازه ها م معماری های بزرگ ،کوچک ترین خطشونم نماده ..
همین تخته جمشید خودمون از گل نیلوفرش گرفته تا اون گاوهای بزرگ ورودیش ی نماده ! چه بسا که آدم های اون دوره به قول شما اصلا خبر ندارن و فکر می کنن که فقط مظهر زیبایی ان اما بعد از گذشت 2 هزار سال خیلی ها اعتقاد و باورها و حتی قدرت و نفوذ اونا رو از همین نماد های ساده بدست میارن

تو مکه قبلا حجاج به ی ستون که ی هرم روش بود!! که نماد شیطانِ سنگ می نداختن اما جدیدا اونو تبدیل کردن به ی دیوار به این دلیل که خیلی ها اینجوری اسیب می دیدن..معمارشم ی صهیونیست بوده..لابد خیلی خبر خواه مسلونا هم هستن!!
حالا قضیه اون هتل بماند42
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
می توانم درست میگه یه قسمتایی از کاراشون مربوط به قدرت نماییه
قسمتی هم مربوط به اظهار عقیده

اینو میشه تو فیلماشونم حس کرد

فیلمایی مثه Inception یا 2012 به قدری پرمعنا ساخته شده که هرچی نگاه می کنی باز یه مفهوم جدید و یه لایه جدید ازش میزنه بیرون

کاری با شیطان پرستی و دجال و اینا ندارم اما به نحوی سیاست و برنامه های غرب رو خیلی جالب میشه با فیلما و نمادگذاری هاشون فهمید
!...Nobody's perfect

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان