امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام
صبح همگی بخیر 317
این سنت حسنه صبحونه دادن کم کم داره فراموش میشه ، همت کنین احیاش کنیم 317
نون سنگک خاشخاشی دو آتیشه با پنیر تبریزی اعلاء ، سبزی خورهاش هم بفرمائید سبزی تازه cheshmak
نووووووووووووووووش جان

---------
هادی جون من اون آواتارتو عوض کن چیه این ، آدم چندشش میشه ایییییییییییییییییش 42

فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
(1391 مهر 22، 8:29)ehsan90 نوشته است: سلام
صبح همگی بخیر 317
این سنت حسنه صبحونه دادن کم کم داره فراموش میشه ، همت کنین احیاش کنیم 317
نون سنگک خاشخاشی دو آتیشه با پنیر تبریزی اعلاء ، سبزی خورهاش هم بفرمائید سبزی تازه cheshmak
نووووووووووووووووش جان

---------
هادی جون من اون آواتارتو عوض کن چیه این ، آدم چندشش میشه ایییییییییییییییییش 42

دستتون درد نکنه
نهار نمی دیدن؟
‏اللَّهُمَّ إِنْ حَالَ بَیْنِی وَ بَیْنَهُ الْمَوْتُ الَّذِی جَعَلْتَهُ عَلَى عِبَادِکَ حَتْماً مَقْضِیّاًفَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی شَاهِراً سَیْفِی مُجَرِّداً قَنَاتِی مُلَبِّیاً دَعْوَةَ الدَّاعِی فِی الْحَاضِرِ وَ الْبَادِی
(1391 مهر 21، 22:20)تندیس نوشته است:
(1391 مهر 21، 21:57)alone نوشته است:
(1391 مهر 21، 15:04)صابر.. نوشته است: 303

با سلام و خسته نباشید

دوستان یا علی مدد

53258zu2qvp1d9v
ســـــــــــــــــــــــــلامممم خوبین؟؟؟؟؟؟؟ چه جالب این چند روزه همه عروس دامادا دارن به کانون میان زود بــــــاشین هرکی ارزویی داره زوددددد از خدا بخواد [تصویر:  n.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  n.gif](البته اون برا سر سفره عقده هـــا ولی همینشم خوبه)
خیلیییییییییییییی خوش اومدین اقـــــا صابر بیشتر سر بزنین [تصویر:  m.gif]موفق باشین

ایشالا روزی شما هم باشه !
راستی نکنه شما هم این روزا . . . .
پیشاپیش مبارک باشه !!!53
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــا بـــــــــــــــــــــــا من الوووووووووون تازه به سن تکلیف رسیدم4fvfcja4fvfcja
عرووووسی کجــــــــــــا بووووووودددد53258zu2qvp1d9vحالا حالا قصد ازدواج نـــــــــــــدارمwacko2wacko2wacko2
(1391 مهر 22، 14:29)َAlex نوشته است:
نقل قول:

ههههه ! چرا نهار رو من میدم !

بفرمایین تا سرد نشده ! 4fvfcja

[تصویر:  375_634521885570246015_l.jpg]
ممنوووووووووووووووووووووون زحمت کشیدددددددددددددددددددین...4141دستپخت خودتونه؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1391 مهر 22، 14:29)َAlex نوشته است:
نقل قول: دستتون درد نکنه
نهار نمی دیدن؟
ههههه ! چرا نهار رو من میدم !

بفرمایین تا سرد نشده ! 4fvfcja

[تصویر:  375_634521885570246015_l.jpg]

شام پای من کسی اشپزی نکنه که ناراحت می شم
(1391 مهر 22، 15:45)َAlex نوشته است:
نقل قول: ممنوووووووووووووووووووووون زحمت کشیدددددددددددددددددددین...[تصویر:  t.gif][تصویر:  t.gif]دستپخت خودتونه؟؟؟؟؟؟؟
نوووووووووووووووووووووووشششششششششششش جان 4fvfcja

کباب هاش که معلومه ماشینی هستش ، ولی برنجش رو آره ! دستپخت خودمه ! 41

پس دست و پنجت درد نکنه کارت درسته ها Smiley-face-thumb
‏اللَّهُمَّ إِنْ حَالَ بَیْنِی وَ بَیْنَهُ الْمَوْتُ الَّذِی جَعَلْتَهُ عَلَى عِبَادِکَ حَتْماً مَقْضِیّاًفَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی شَاهِراً سَیْفِی مُجَرِّداً قَنَاتِی مُلَبِّیاً دَعْوَةَ الدَّاعِی فِی الْحَاضِرِ وَ الْبَادِی
اگه بخوای خودم بپزم نیمرو
(1391 مهر 22، 16:10)َAlex نوشته است:
نقل قول: اگه بخوای خودم بپزم نیمرو
نه توروخدا ! خب سفارش بده بیارن ! من ماکارونی میخوام !
1276746pa51mbeg8j

دقت کردین هیچ کسی پیدا نمیشه نیمرو رو بلد نباشه درست کنه ؟
من چند روز پیش ، یه بنده خدایی رو دیدم ، نمیرو هم نمیتونست درست کنه ! :smiley-yell:

این که عجیب نیست منم یه نفرو می شناسم که نمی تونه نیمرو درست کنه بنده خدا 2 سالشه اصلا نمی دونه تخم مرغ چیه
اهان این یه مغوله دیگه ست از موارد زیست شناختی بیرونه Khansariha (56)
باس یه جامعه شناس پیدا کنی

حالا هرچی نیمرو می خوای یا نه؟
ماکارونی اسونه درست کردنش؟
شب ساعت 9 منتطر من باشید
جناب الکس خدانگهدار
سلام.
اول از مديران عذر مي خوام واقعا نمي دونستم اين سوال را كجا بپرسم.
من به دليل مشكلي شخصي تو اديان خيلي تحقيق كردم.
تو اكثر اديان از جمله اسلام و مسيحيت به شهوت به عنوان يك نعمت الهي نکاه مي كنند.
حتي در بعضي موارد گفته شده كه باعث رشد انسان مي شه!!
حالا مي خواستم نظرات را بشنوم.
فكر كنم بحث مفيدي در راستاي ترك باشه! به خصوص كه بعضي هنوز به اين حس به عنوان يك مانع نگاه مي كنند نه وسيله ايبراي رشد!
لطفا نظرات را بگيد .خيلي دوست دارم به يك نتيجه گيري درسزت برسم.

شاد باشيد
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
نقل قول: سلام.
اول از مديران عذر مي خوام واقعا نمي دونستم اين سوال را كجا بپرسم.
من به دليل مشكلي شخصي تو اديان خيلي تحقيق كردم.
تو اكثر اديان از جمله اسلام و مسيحيت به شهوت به عنوان يك نعمت الهي نکاه مي كنند.
حتي در بعضي موارد گفته شده كه باعث رشد انسان مي شه!!
حالا مي خواستم نظرات را بشنوم.
فكر كنم بحث مفيدي در راستاي ترك باشه! به خصوص كه بعضي هنوز به اين حس به عنوان يك مانع نگاه مي كنند نه وسيله ايبراي رشد!
لطفا نظرات را بگيد .خيلي دوست دارم به يك نتيجه گيري درسزت برسم.

شاد باشيد

سلام

همای رحمت عزیز

اونی که توی اسلام به عنوان نعمت الهی و باعث رشد اسم آورده شده غریزه جنسی هست نه شهوت

این دوتا با هم فرق دارن

اینو هم سرچ کردم و برات گذاشتم53

نقل قول: [ شهوت يك ميل افراطي و خودخواهانه است كه معمولا فقط به خود ميانديشد و فقط به دنبال ارضا شدن و لذت بردن است. غريزه جنسي همان نعمت و هديه ي الهي است كه براي توليد مثل و نهايتا روابط عميق زناشويي و عاطفي به انسان داده شده.
شهوت به خواسته هاي فرد مقابل و ارزشها و اصول صحيح و اخلاقي و اجتماعي توجه نميكند و گاهي به هر قيمتي، حتي خسارتهاي جبران ناپذير، سعي در ارضا خود دارد.
ما شهوت را ترك ميكنيم و شروع به تصحيح و رفع مشكلات انحرافي خود ميكنيم. اگر مجرد هستيم با پاكي پيش ميرويم تا بخواست خدا اگر او صلاح بداند در نقطه اي خاص وارد زندگي زناشويي شويم. و اگر متاهل هستيم با كمك دوستان و اصول برنامه كه خدا هدايت ميكند، روابطمان را با همسرمان بهبود ميبخشيم.
زيربناي روابط جنسي با همسر نبايد شهوت و خودخواهي باشد، بلكه عشق و عواطف پاك.
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ممنون علي رضا جان.
منظورم همون ميل جنسي بود بيانم بد بود. ببخشيد1276746pa51mbeg8j
ولي كلا با اين موضوع موافق هستيد؟ به نظرتون علت از اين حرف چيه؟
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
دوستان سلام
همونطور که علیرضاجان گفتن
غريزه جنسي یک نعمته
كه براي توليد مثل و نهايتا روابط عميق زناشويي و عاطفي
و در نتیجه رشد انسان به انسان داده شده.
اما به نظر من خود شهوت هم که یک چیز بده میتونه باعث رشد بشه.
منظورم اینه که وقتی ما سعی میکنیم ذر مقابل شهوت بایستیم
نفسمون قوی میشه و این یعنی رشد!
وقتی که برای ایستادن در مقابل شهوت
سعی میکنیم ایمانمون را قوی کنیم
به خدا نزدیکتر بشیم
نمازمونا بهتر بخونیم و....
این یعنی اینکه شهوت به طور غیر مستقیم باعث رشدمون شده.53258zu2qvp1d9v
لااقل ما کانونی ها اینو خوب میفهمیم
که اگر لازم نبود در مقابل شهوت بایستیم
شاید اینهمه سعی نمیکردیم کارهای خوب و مثبت انجام بدیم..53258zu2qvp1d9v
و امروز ....پذیرش پاسخ همه دردهای من است....

[تصویر:  1.jpg]
روزها فکر من اینست و همه شب سخنم........که چرا غافل از احوال دل خویشتنم 
از کجا آمده ام  آمدنم بهر چه بود.............به کجا می روم آخر  ننمایی وطنم 
[تصویر:  final%204.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان