امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

مال من از همون اولش پكيده بود، ديگه جا واسه چش خوردن نداره.

1276746pa51mbeg8j
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
(1392 مرداد 2، 23:34)mahdi نوشته است: حسين فكر كنم خودت چشش زدي،

جنبه تعريف نداشت، زياد ازش تعريفيدي.4fvfcja
آره فکر کنم 4fvfcja

من کلا از تعریف در مورد خودم سابقه خوبی ندارم4fvfcja

هر موقع تعریف کردم از دست دادمش اون چیزی که ازش تعریف کردم 4fvfcja

من دیگه اصلا از هیچی خودم تعریف نمیکنم/1

بگو خب /1

(1392 مرداد 2، 23:34)Alone man نوشته است: آقا نت منم چشم خورد همین الان 22
پرسپولیس هم تو حلقه این حمیده 4fvfcja
غلط نکنم نت ها استقلالی ان /1

بگو خب/1

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
بابابزرگ کمرنگ شده یا فقط من نمیبینمشون46
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
خب !53258zu2qvp1d9v4fvfcja
حسین این جوجه چرا داره میرقصه ؟4fvfcja
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
(1392 مرداد 2، 23:48)Alone man نوشته است: خب !53258zu2qvp1d9v4fvfcja
دادا پرسپولیسیه 4fvfcja

بگو خب/1

(1392 مرداد 2، 23:45)ترلان نوشته است: بابابزرگ کمرنگ شده یا فقط من نمیبینمشون46

(1392 مرداد 2، 7:43)Alireza 68 نوشته است: سلام

من گلدیم

سیستمم خراب شده دادم تعمیر

ممنونم ازتون الون خانوم

حمید شایعه نساز4fvfcja

الون خانوم دارلینگ خانوم و حمید خان خیالتون راحت حالا حالاها خبری از ازدواج من نیست42

نقل قول: مضخرف ترین خدمات و نت رو داره مخابرات[تصویر:  22.gif]

اگاه باشید ای کسانی که میخواید از مخابرات اینترنت بگیرید ! عواقب سختی برای شما خواهد داشت!
نکنید این کارو با خودتون[تصویر:  e.gif]

باید مبین نت گیرتون بیوفته تا قدر ایت مخابرات رو بدونید

یکی از اعضای فامیل شاتل داره(256 یا 512 ) سرعت دانلودش یکبار به 600 هم رسیده1744337bve7cd1t81

و خلاصه عرض ادب و احترام خدمت بچه ها

پ پ هارو هم به زودی جواب مبدم
تاریخ و زمان پست ها رو مشاهده بفرمایید شما 4fvfcja

بگو خب/1

(1392 مرداد 3، 1:19)حسین چار دو دو نوشته است:
(1392 مرداد 2، 23:48)Alone man نوشته است: خب !53258zu2qvp1d9v4fvfcja
دادا پرسپولیسیه 4fvfcja

بگو خب/1

(1392 مرداد 2، 23:45)ترلان نوشته است: بابابزرگ کمرنگ شده یا فقط من نمیبینمشون46

(1392 مرداد 2، 7:43)Alireza 68 نوشته است: سلام

من گلدیم

سیستمم خراب شده دادم تعمیر

ممنونم ازتون الون خانوم

حمید شایعه نساز4fvfcja

الون خانوم دارلینگ خانوم و حمید خان خیالتون راحت حالا حالاها خبری از ازدواج من نیست42

نقل قول: مضخرف ترین خدمات و نت رو داره مخابرات[تصویر:  22.gif]

اگاه باشید ای کسانی که میخواید از مخابرات اینترنت بگیرید ! عواقب سختی برای شما خواهد داشت!
نکنید این کارو با خودتون[تصویر:  e.gif]

باید مبین نت گیرتون بیوفته تا قدر ایت مخابرات رو بدونید

یکی از اعضای فامیل شاتل داره(256 یا 512 ) سرعت دانلودش یکبار به 600 هم رسیده1744337bve7cd1t81

و خلاصه عرض ادب و احترام خدمت بچه ها

پ پ هارو هم به زودی جواب مبدم
تاریخ و زمان پست ها رو مشاهده بفرمایید شما 4fvfcja

بگو خب/1
خب4fvfcjaSmiley-happy114
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام[تصویر:  n.gif][تصویر:  Laie_22.gif]
حال شما خوبه دوستان؟
شرمنده ما یه مدت نبودیم
امتحانا که شروع شد عزم رو جزم کردم مودم رو دادم به آبجیم گفتم خودزنی هم جلوت کردم بهم پس نمی دی.
بعدم جاتون خالی رفتیم مشهد خونه مامان بزرگم و البته زیارت،مامان بزرگم دوتا lcd فول اچ دی داره با سه تا دیش
و یه ایک باکس که به قول خودش واسه نوه هاش خریده که وقتی میان خونه رو نبرن رو هوا یعنی فقط
اینترنت نداره که اونم من بهش گوش زد کردم
(واسه کانون و بچه هاش دو رکعت حرم زدم تو رگ:Big Grin2[تصویر:  1.gif]
تا همین دوسه هفته پیش اونجا بودیم تازه نت رو شارژ کردم

[تصویر:  e.gif]خلاصه ما سیریش تر از این حرفاییم که بریم بر نگردیم[تصویر:  f.gif]
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

(1392 مرداد 3، 12:11)Einstein نوشته است: سلام[تصویر:  n.gif][تصویر:  Laie_22.gif]
حال شما خوبه دوستان؟
شرمنده ما یه مدت نبودیم
امتحانا که شروع شد عزم رو جزم کردم مودم رو دادم به آبجیم گفتم خودزنی هم جلوت کردم بهم پس نمی دی.
بعدم جاتون خالی رفتیم مشهد خونه مامان بزرگم و البته زیارت،مامان بزرگم دوتا lcd فول اچ دی داره با سه تا دیش
و یه ایک باکس که به قول خودش واسه نوه هاش خریده که وقتی میان خونه رو نبرن رو هوا یعنی فقط
اینترنت نداره که اونم من بهش گوش زد کردم
(واسه کانون و بچه هاش دو رکعت حرم زدم تو رگ:Big Grin2[تصویر:  1.gif]
تا همین دوسه هفته پیش اونجا بودیم تازه نت رو شارژ کردم

[تصویر:  e.gif]خلاصه ما سیریش تر از این حرفاییم که بریم بر نگردیم[تصویر:  f.gif]
سلام برادر. خوش اومدیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

3 کــــــــــــــــابر مخفیییییییییییییییی سریع بیان خودشونوووووووووو معرفی کنن..

این چه وضعشهه1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81Khansariha (8)3174fvfcja

ترسیدن هر 3تااااااااااااشون رفتنSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2cheshmak
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

من همیشه مخفی میام Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
هیچ ترسی هم از هیچ شخص و ارگانی ندارم Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
زززت زیـــــاد 303303Smiley-face-cool-2
(1392 مرداد 3، 16:09)در راه مانده نوشته است: امروز سحر حدود ساعت 3 بود که من و خواهرم پاشدیم که سحری بزنیم.یهو دیدم از اتاقم یه سوسک فاضلابی اومد بیرون.منم که از دو تا چیز خیلی چندشم میاد،یکی مردار و یکی سوسک.

خلاصه آقا سوسکه اومد بیرون و من و خواهرم اینور و اونور میدویدیم.بعد رفتم از این اسپری های شوینده آوردم تا تونستم بهش زدم.آقا سوسکه هم بی حال شد و رفت زیر ماشین لباسشویی.ما هم فکر کردیم مرده.چند دقیقه بعد اومدیم دیدیم که آقا سوسکه داره جلومون رژه نظامی میره4fvfcjaمن نمیدونم که این سوسک ها چرا اینقدر جون سخت هستن.خلاصه دوباره خواهرم  از اون مواد شوینده حسابی به خورد سوسکه داد و خلاصه سوسکش کردیم4fvfcja

بعد خواهرم تبع شاعریش گل کرد و شروع کرد به شعر گفتن،بیت اولش اینجوری بود:شبا که ما میخوابیم،آقا سوسکه بیداره4fvfcjaبقیشو یادم نیست.خلاصه نشستیم و کلی خندیدیم.
بچه ها یه سوال،تا حالا سوسک شما رو گاز گرفته؟4fvfcja
نه برادر من. منطقه ما سوسک نیست.  بذار گازت بگیره بعدش بیا اینجا و تجربه ات رو به ما هم بگو4fvfcjaSmiley-happy114
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

بچه ها دعــــــــاشون کنین..امیدوارم حقیقت نداشته بـــــاشه..1276746pa51mbeg8j

مرگ سه کوهنورد ایرانی تایید شد (منبع : عصر خبر)

ستاد پیگیری وضعیت کوهنوردان در بردوپیک. بختیاری مسئول ستاد است. تماس ایشان، حکایت از یک خبر بد دارد؛ از نظر تیم های جستجو کننده متاسفانه مرگ بچه ها تایید شده است. بختیاری در تکمیل حرف هایش می گوید: «آقای منظور حسین» رییس فدراسیون کوهنوردی پاکستان از دوستان نزدیک من است و خودش هم کوهنورد. شک نکنید ایشان هر کاری که از دستشان بر می آمد را انجام داده اند. ما علاوه بر این آقای توماس را استخدام کردیم تا با تیم همراهمش به دنبال بچه ها باشد. حتی روز سه شنبه هم دوباره هلی کوپتری را به پرواز درآوردیم که متاسفانه این هلی کوپ تر تا ارتفاع ۶۳۰۰ متر بیشتر نتوانست پرواز کند. حرف توماس برای من قابل قبول است. او دوشنبه شب گفت که بچه ها مرده اند و از این به بعد باید دنبال اجساد آن ها بود. ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا هر طور شده بچه ها را پیدا کنیم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد، شاید از دید توماس و بقیه مرگ گریبان کوهنوردان ما را گرفته باشد اما ما دست از تلاشمان بر نخواهیم داشت.1276746pa51mbeg8jTears1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1392 مرداد 3، 17:26)رکســــانـا نوشته است: من همیشه مخفی میام Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
هیچ ترسی هم از هیچ شخص و ارگانی ندارم Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
این شجاعت شما قابل تحسینه4fvfcja

(1392 مرداد 3، 17:30)alone نوشته است: بچه ها دعــــــــاشون کنین..امیدوارم حقیقت نداشته بـــــاشه..1276746pa51mbeg8j

مرگ سه کوهنورد ایرانی تایید شد (منبع : عصر خبر)

ستاد پیگیری وضعیت کوهنوردان در بردوپیک. بختیاری مسئول ستاد است. تماس ایشان، حکایت از یک خبر بد دارد؛ از نظر تیم های جستجو کننده متاسفانه مرگ بچه ها تایید شده است. بختیاری در تکمیل حرف هایش می گوید: «آقای منظور حسین» رییس فدراسیون کوهنوردی پاکستان از دوستان نزدیک من است و خودش هم کوهنورد. شک نکنید ایشان هر کاری که از دستشان بر می آمد را انجام داده اند. ما علاوه بر این آقای توماس را استخدام کردیم تا با تیم همراهمش به دنبال بچه ها باشد. حتی روز سه شنبه هم دوباره هلی کوپتری را به پرواز درآوردیم که متاسفانه این هلی کوپ تر تا ارتفاع ۶۳۰۰ متر بیشتر نتوانست پرواز کند. حرف توماس برای من قابل قبول است. او دوشنبه شب گفت که بچه ها مرده اند و از این به بعد باید دنبال اجساد آن ها بود. ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا هر طور شده بچه ها را پیدا کنیم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد، شاید از دید توماس و بقیه مرگ گریبان کوهنوردان ما را گرفته باشد اما ما دست از تلاشمان بر نخواهیم داشت.1276746pa51mbeg8jTears1276746pa51mbeg8j
خدا کنه هنوز زنده باشن . ما هنوز به خدا امید داریم

111
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

(1392 مرداد 3، 12:11)Einstein نوشته است: مامان بزرگم دوتا lcd فول اچ دی داره با سه تا دیش
و یه ایک باکس که به قول خودش واسه نوه هاش خریده که وقتی میان خونه رو نبرن رو هوا
ای ول مامان بزرگ41

دادا مامان بزرگت نوه نخودی نمیخواد؟ 4fvfcja

یاد قدیما افتادم:11:
بچه که بودیم داداشم با پسر خالم اینا بازی میکردن همیشه منو به عنوان یار نخودی بازی میدادن:11:
خب اونا بزرگ بودن خیلی،من یادم میاد اصلا پام به توپ نمیخورد فقط هی اینور اونور میدوییدم4fvfcja

امروز ماه عسل رو نگاه کنید
به دلم افتاده امروز جالب میشه

بگو خب/1

(1392 مرداد 3، 17:26)رکســــانـا نوشته است: من همیشه مخفی میام Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
قراره از این به بعد هر کی مخفی میاد از این سوسک های که تو خونه در راه مانده دیده شده بندازیم تو پروفایلش 4fvfcja

حالا چی؟

الانم ترسی نداری؟Smiley-face-cool-2

بگو خب/1

نقل قول: من نمیدونم که این سوسک ها چرا اینقدر جون سخت هستن
جناب در راه مانده
مطمئن باشید امشبم همون سوسک تو خونتون رویت میشه clapping
چون تا جاییکه میدونم سوسکو تا سرشو از تنش جدا نکنی نمیمیره 42

نقل قول: هیچ ترسی هم از هیچ شخص و ارگانی ندارم [تصویر:  d.gif][تصویر:  d.gif][تصویر:  d.gif]
وات!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟17
نشنیده بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Smiley-face-cool-2
نه ایشون احتمالا منو ندیده از دهنش پریده Kool
اره بابا همینطوره4fvfcja

نقل قول: امروز ماه عسل رو نگاه کنید
به دلم افتاده امروز جالب میشه

بگو خب[تصویر:  23.gif]
خب4fvfcja
خداکنه گریه دار باشه171276746pa51mbeg8j
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی