امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: چرا خب آخه؟ چی شده؟ (به سبک بچه ی فامیل دور)
آقا ما تصمیم گرفتیم به شدت مثبت نگری رو در زندگیمون اجرایی کنیم128fs318181

اما الان که مدتی است در فاز این شکلی :Vamonde هستیم، اصلا انرژی مثب تمون ته کشیده

ترجیح میدیم به جای فاز منفی فرستادن به بقیه...سکوت کنیمVamonde

میگن:

همنشینی با دوست دانا بهتر از تنهایی است و تنهایی بهتر از همنشینی با دوست نادان

کیمی میگه :

انرژی مثبت بهتر از سکوته و سکوت بهتر از انرژی منفی
یا عباس
البته فکر نمی کنم سکوت از جنس انرژی مثبت یا منفی باشه که بخواد باهاشون مقایسه بشه

یحتمل منظور فیلسوف محترم این بوده که بروز این انرژی ها رو مقایسه کنه

خب، وقتی دوباره متن ثقیل این فیلسوف رو میخونیم میبینیم که بله ایشون منظورش همین بوده.

در فصول بعدی امیدواریم در مورد نحوه ی حرکت تکاملی از انرژی منفی سپس سکوت و سپس مثبت رو برامون شرح بدن
بله فلاسفه محترم
خوبین؟
مرد مجاهد درسا چطوره؟
کم درس بخونین

[تصویر:  nasimhayat.png]
" ...و چون پیش مهتری رود ابتدا به سخنی کند که به فال ستوده دارند. "

اخلاق ناصری / مقاله دوم : تدابیر منزل /فصل چهارم : آداب سخن گفتن

ما هم وقتی حرفمون تو فاز " فال ستوده " نمیرهasabani.کلا سکوت اختیار میکنیم Vamonde که مهتران رو نیآزارِیم 128fs318181

البته تصحیح میکنم :

نقل قول: البته فکر نمی کنم سکوت از جنس انرژی مثبت یا منفی باشه که بخواد باهاشون مقایسه بشه
کیمی میگه :

انرژی مثبت فرستادن بهتر از سکوته و سکوت بهتر از انرژی منفی فرستادن

فاکتور گرفته شده بود
یا عباس
باز این دو تا رفتن خر خونی
درس خون بودنم یه نعمتیه
میگم خبری از کنکوریامون نشد
یعنی چطور شده کنکوراشون؟
کسی خبر داره؟

آقا چرا جو سازی میکنید؛ ما در مرحله ی pre- kharkhooni بودیم
داشتیم اینور اونور با آشنایان گپ میزدیم، که اموراتمون بگذره
الان دیگه کم کم میخوایم بریم تو فاز درس
روزه هاتون قبول باشه انشاالله.
نماز روزه هاتون قبول باشه

بزرگترین فریضه ی ماه رمضان، افطاری دادن است،

منتظر تماس شما هستیم! 4
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
هوررررررااااااااااااا

یک امتیازمون حتمی شد

رفتیم مرحله بعد تو والیبال fiesta

حالا میتونیم این سه بازی رو برای اول شدن مبارزه کنیم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نقل قول: سرویس های اطلاعاتی غربی و آمریکایی سالهاست که به صورت بسیار گسترده درباره مساله ظهور و بررسی روایات شیعه و آیات قرآن که به این موضوع اشاره دارند تحقیق می کنند. همانطور که رهبری فرمودند نباید فراموش کنیم که دشمنان اصلی ما این وحشی های بی عقل نیستند بلکه عناصر پشت پرده غربی و آمریکایی هستند که اینها را حرکت می دهند.

در صورت صحت خبر، تردیدی نیست که اشاره مستقیم داعش به ماجرای سفیانی و روایات شیعه درباره ظهور می تواند فریبی برای انحراف افکار عمومی خصوصا شیعیان باشد. بعید نیست جریان های پشت پرده تلاش کنند بدلی برای روایات شیعیان درباره آخرالزمان ایجاد نمایند و به واسطه آن اهداف خود را یعنی ناامیدی مردم به ظهور را پیش ببرند. شبیه سازی حوادث آخرالزمان برای لابی های قدرت و ثروت و در ادامه پشتیبانی رسانه ای از آن برای آنها امری بسیار ساده است که با به کار گیری بی عقلانی چون داعش و خرج کردن دلارهای آل سعود امکان پذیر است.

بدیهی است پس از وقوع این اتفاقات و تطبیق حوادث اخیر به علایم حتمی آخرالزمان، اگر ظهور اتفاق نیوفتد مدعی می شوند که روایات شیعه درباره علایم ظهور دروغ است و اصلا امام زمانی وجود ندارد. این امر هم شیعیان را نسبت به روایات ظهور بدبین کرده و هم نسبت به انتظار فرج سست اعتقاد می کند. لذا همه این حرکت ها و ادعاها می تواند نقشه ای برای انحراف و سست کردن عقاید شیعه نسبت به ظهور امام زمان باشد که نتیجه آن سرکوب مقاومت در مقابل استکبار و مبارزه برای رسیدن به عدالت جهانی و ازبین بردن روحیه شهادت طلبی و آرمان خواهی است.
lhttp://jahannews.com/vdcd9k0skyt09f6.2a2y.html
سلام

اره  حسام جان

اخبار داعش رو به شدت دنبال میکردم
آخه خیلی شبیه سفیانی بود 

تو روایات هست سفیانی از شام ( سوریه ) بلند میشه و سمت عراق میره اونجا سرکوب میشه و میره سمت عربستان و حکومت تشکیل میده به مدت 9 ماه  و..

تا اینکه برگشتن علانا گفتن میدانیم شما رافضی ها ( به شیعیان میگن رافضی) احادیثی دارید ... راه و روش ما همان راه و روش بنی امیه هست

همونجا اعلامیه اومد که احتمال این که اینها از رو احادیث ما پیش رفته باشن تو جهت تضعیف اعتقادات ما زیاده

خدا لعنتشون کنه خیلی کشت و کشتار راه انداختن 

یک عکس دیده بودم مادری تو بغل پسرش جان داد ... 

اما ما باید امیدوار باشیم و گوش به زنگ همه چی دست خداست اومدیم و همین رو خدا بهشون ضد حال زد :d

به قول دوستمون الله خیر الماکرین 

حوادث و اتفاقات منطقه امیدوار کننده اس به نزدیکی ظهور

ازین که بگذریم یک سری نشانه ها هست که اونا صد در صده

دیگه اونو که نمیتونن تقلید کنن

مثل نمایان شدن کف دست تو آسمان و صحیه آسمانی توسط جبرئیل 

یا زمین دهن باز میکنه سپاه سفیانی تو زمین فرو میرن طوری که سرهاشون بیرون میمونه

باید گوش به زنگ باشیم128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ما بریم ماه عسل 128fs318181

دیروز که خیلی برنامه اشون عالی بود

دو قسمت بود

قسمت اول بچه ای رو که سال قبل تو آخرین قسمت اعلام کرده بود دزدیه شده از دزد محترمخواسته بود بیاره پس بده 

که گویا یک هفته بعدش اومده بوده تو ی مسجدی گذاشته بوده و زنگ زده به بوده که بیان بردارن

قسمت دوم هم برمیگرده به بنده خدایی که پارسال تو برنامه اومده بود مدت ها فکر میکردن شهید شده پیداش کرده بودن

و اون شهیدی که جاش اشتباه گرفته بودن و خیلی شبیه اش بود رو دوست داشتن که بدونن کیه 

امسال نشون داد که اون شهیده رو پیدا کردن که کیه مادرشو دعوت کرده بودن و کلیپی از همدان نشون داد که چه جمعیتی جمع شده بودن برا این شهید128fs318181

خدا خیرشون بده که واسطه خیر شدن

حتما باید حس خیلی خوبی داشته باشن دیروز که احسان علیخانی انگار خیلی ذوق داشت

سلام

سحرتون بخیر باشه

خوشم میاد هروقت من میام اینجا میخشکه 1

چه کیفی میده گوش دادن دعای ابوحمزه سومالی اینموقع صبح

خب تنها در کانون

به به داره نجف اشرف رو پخش مستقیم نشون میده

و نوشته بهشت مشتاق روزه داران ماه رمضان است ( پیامبر صلی الله علیه و آله)

عاشق این قسمت دعا هستم

اللهم طهر قلبی من النفاق

و علمه ای من الریا ولسانی من الکبر و عینی من الخیانه 

..

یا رب هذا مقام العائذ بک من النار ...

.
.
.
ای رب ای رب ای رب

به جز شاهش چهار تا سرباز مونده
با یه رخ که یه دفعه
می زنه زیر صفحه
تازه میگه تو متقلبی
یه ادمایی هستن
تفریحات ادمو کوفت میکنن
یکیش ایشون

هــــــــي consoling2با پدر داريم يك فيلم نگاه ميكنيم ..
خيلي حساس .. خيلي شيك ومجلسي ..:99:

يك دفه پدر ميگن برو بخواب .. خسته شدي ديگه .. بقيش فردا .Gigglesmile
دي ديرينگ 22 ( صداي خاموش شدن tv )
عكس العمل من فقط ميتونه نگاه كردن به ديوار و غرق شدن تو كانال كولر باشه22
.. بعد از دو دقيقه از جام بلند ميشم برم تو اون يكي اتاق نگا كنم ...
پدر : نگا نكنيا .. ميخوام بقيشو با هم نگا كنيم .. هيجان داشته باشه 22
و افق بود كه كشف شد 22128fs318181
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلام
دلم واسه شبانه روزی و شبانه روز بودنش تنگ شده..

شب زنده دار های کانون کجا هستن آیا؟!؟Hanghead

ان شاء الله ک هر جا هستن سلامت باشن و عاقبت ب خیر..ما رو هم تو دعاهاشون یاد کنن..1

و
asabani
همینطوری!
مختصری شرح حال اینجانب میباشد ک سرکوب شده..22

خیلی التماس دعا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان