امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول:
یعنی مدیر ب رو داری من نوبره واقعا...[تصویر:  22.gif]
Khansariha (13)  این تیکش دیگه خیلی باحال بود
نقل قول: سلام

اومدم روشی که داداش نمیدانم گفت رو انجام بدم...
حساب کاربریم رو ویرایش کردم تمام عکس ها تبدیل به لینک شد!

دوباره برش گردونم به حالت قبل... دیگه درست نشد... 

ظاهرا با هر ویرایش حساب کاربری، یه سری امکانات رو ازمون می گیره...
سیستم در این حد پیشرفته است... [تصویر:  22.gif]

بنده خدا امضام 22
پاکش کردم کلا
هر چی هم تو سایت عکس گذاشته بودم همشون لینک شدن . یعنی احتمال داره دوباره عکس شه ؟ Vamonde

نقل قول: [dir=rtl]بنده خدا امضام [تصویر:  22.gif]
پاکش کردم کلا
هر چی هم تو سایت عکس گذاشته بودم همشون لینک شدن . یعنی احتمال داره دوباره عکس شه ؟ [تصویر:  15.gif][/dir]
[dir=rtl]ای وای کو امضات4fvfcja
تازه حس منو درک خواهی کرد...

برا من از پارسال همه عکسا شده لینکVamonde
این عکسا فقط برای تو لینکه..
به صورت مهمان بیا داخل میبینی درسته..
فقط باید چشم بصیرت داشته باشی تا بتونی الان ببینی4fvfcja[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
ایرادی نداره قاصدک به وقتش درست میشه cheshmak
حالا وقتش کی باشه خدا میدونه Gigglesmile

اومدم تبریک بگم این عید رو به مادرهای آینده ی این سرزمین ... روزتون مبارک 53
[dir=rtl]سلام
منم تبریک میگم ب همه گل پسر و گل دخترای ک قدر مادراشونو میدونن..
و
از خدا ارامش میخوام برای اونهای ک مادرشونو از دست دادن..

53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53[/dir]
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

من چرا آدم نمیشم ؟

قبلا تو یه سایت دیگه کلی اطلاعات تو پیش نویس ها ذخیره کرده بودم همشون پرید . یه زمانی چندتا عکس مهم رو هم ذخیره داشتم که اونا هم تو همون سایت پرید

من کلا هر چی اطلاعات که از جامعه مجازی جمع میکنم و به نظرم خوب میاد رو یه جا ذخیره میکنم . مثل حدیث و آیه و حتی جوک و لطیفه هر چی باشه . همشون رو هم به وقتش استفاده میکنم

قبلا دو بار تلفات داده بودم اینم برای سومین بار پیش نویس هام معلوم نیست چشونه . کلا هر چی اطلاعات از جامعه مجازی دارم برای همه سایت هایی که عضوم رو تو کانون ذخیره میکنم

تو یادداشت های پروفایل و پیش نویس های ذخیره شده . یه سری طراحی ها بود تو پیش نویس ها داشتم همشون تبدیل به کد شدن کلا خودم نمیدونم چیه

هر چی هم عکس داشتم همشو لینک کرده کلا احساس میکنم سایت خیلی با من حال کرده کلا خیلی داره بهم حال میده Vamonde
[dir=rtl]سلام
دیگه دارم خیلی شدید شرمنده میشم..:OH:vayy
آقا ب جان خودم اینا همه درست میشه (ته خوشبینی و امیدواری ام الان).. فقط لازمه اش وجود یک عدد آقای پایلوت میباشد..
خو من چ کار کنم؟13

درست میشه..:OH:

یاعلی.:GOL:[/dir]

سلام
سها خانوم چه حرفیه میزنین دشمنتون شرمنده باشه
منم میدونم درست میشه . درست هم نشه طوری نیست 
ولی کلا خوشم میاد به شما هم رحم نمیکنه شکلک رو با حرف کوچیک تایپ کنین نمیدونین سایت حساسه 4
سلام
درسی که کانون با بسته بودن پروفایلم بهم میده چیه؟
شاید بهم میگه اینکه دیگران احوالت رو نمی پرسن و تنها موندی علتی داره که نباید در دیگران به دنبالش بگردی
شاید هم میگه همیشه اینکه ادمها تو زندگی تنها می مونن تقصیر کسی نیست گاهی تقصیر هیچ کس نیست بلکه فقط باید سعی کنی موقعیتی که توش هستی رو بگذرونی
شایدم یه درسی برای شماست که بگه یه آدمایی دور و بر شما هستن که در نهایت توفیری نداره که چی می شن یا کجا میرن نکته اینه که فراموش کردنشون کار سختی نیست
شایدم یه درسی برای همه ماست که به کانون وابسته نشیم چون هر چیزی که بهش وابسته بشی ممکنه یه روز تو رو پس بزنه
شایدم منظورش کساییه که مدت هاست و یه سر به کانون نزدن می خواد بگه. میخواد بگه خیلی سخته فاصله ها رو پذیرفتن و صبوری یه کسایی مثل آرشام پیاده رو و مجتبی ها و غیره

[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: سلام
درسی که کانون با بسته بودن پروفایلم بهم میده چیه؟
شاید بهم میگه اینکه دیگران احوالت رو نمی پرسن و تنها موندی علتی داره که نباید در دیگران به دنبالش بگردی
شاید هم میگه همیشه اینکه ادمها تو زندگی تنها می مونن تقصیر کسی نیست گاهی تقصیر هیچ کس نیست بلکه فقط باید سعی کنی موقعیتی که توش هستی رو بگذرونی
شایدم یه درسی برای شماست که بگه یه آدمایی دور و بر شما هستن که در نهایت توفیری نداره که چی می شن یا کجا میرن نکته اینه که فراموش کردنشون کار سختی نیست
شایدم یه درسی برای همه ماست که به کانون وابسته نشیم چون هر چیزی که بهش وابسته بشی ممکنه یه روز تو رو پس بزنه
شایدم منظورش کساییه که مدت هاست و یه سر به کانون نزدن می خواد بگه. میخواد بگه خیلی سخته فاصله ها رو پذیرفتن و صبوری یه کسایی مثل آرشام پیاده رو و مجتبی ها و غیره

شایدم سایت با بستن پروفایل بچه ها ؛ میخواد اینو بگه که یکی هم بیاد منو درست کنه دیگهههههه asabani
دهههههه asabani 
هی من هیچی نمیگم هی اینا هم خراب شدن منو به خودشونو و غیبت زدن و دلتنگیاشون میچسبونن asabani

به نظر من فقط یه چیزی میخواد بگه :
این همه وابسته شدن قسمت فنی کانون به مجتبی یه نقصه بزرگه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام

با دروس آموزنده ای که سها بانو و باقی دوستان گفتن... کاملاً قانع شدم که این سیستم منحصر به فرده...
تشکر از کسانی که این بچه رو این قدر فرهیخته بار آوردن... 4fvfcja

حیف...
کاش لااقل بابابزرگ بود یه 5 تومن ازمون می گرفت مشکلات رو راست و ریس می کرد... 4

چقــــــــــــدر دلم براش تنگ شده... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
خب آره.. وابستگی اصلا چیز جالبی نیست..
اما پس تقسیم وظیفه و بخش بندی چی میشه؟
ب هر حال تو ی تیم هر کی ی تخصصی داره و ب تبعش ی مسئولیتی..

البته میشد پیش بینی کرد.. جانشین تعریف کرد..اما با امکانات و نیروی ک داریم ممکن بود؟

چ بدانم..1

یاعلی.53

[dir=rtl]سها خانم من درکتون می کنم53258zu2qvp1d9v

خودم در چنین وضعیت مشابهی قرار گرفتم و می دونم چقدر سخته53258zu2qvp1d9v

و اگر کسی برام موج منفی بفرسته می خوام سرشو بکنم4fvfcjaاصلا دوست ندارم53258zu2qvp1d9v

ولی می دونم باید گفته بشه تا مشکل حل بشه...

کاش با هم همفکری می کردیم تا به راه حلی برسیم53258zu2qvp1d9v

مثلا اینکه:
نمیشه به مدیر سایت های دیگه بگیم تا مدیر فنیشون رو بفرستن و درستش کنه...53258zu2qvp1d9v
در حد یه نظر بود.4fvfcja[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
[dir=rtl]آقا چرا ترویج خرافات می کنید؟ 4fvfcja

من فهمیدم مشکل چیه. تا حالا کد زدین ؟ توی کد یه آرایه ای تعریف می کنین ، بعد وقتی از حد آرایه فراتر برین یا ارور می ده یا می زنه یه جاهای دیگه حافظه رو خراب می کنه.
فکر کنم حافظه ای که برای یادداشت پروفایل یا قسمتی که رامین می گه تعریف شده بوده ، کم بوده و حالا وقتی شما یادداشت می ذارین ، می ره یه جای دیگه رو پاک می کنه. کلا یعنی این که رامین جان برو پیشنویسات رو نگاه کن ببین پ پ من اونجا اومده یا نه؟ vayy 

حالا یه چی گفتم نمی دونم ، من که سرم در نمی ره. فقط بعضی موقع ها سایت رو باز می کنم ، می گه حافظه فلان تعریف نشده و ....[/dir]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان