امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

Mehdi.R
اینجا که اشکالی نداره
(1394 شهريور 4، 14:24)عبد الله نوشته است: اقا اصلن کسی واقعا ترک کرده اگه بیخودی دلخوشیم بریم خیلیا رفتن درصورتی که حتی سی روزشون پر نشده بود 
سلام داداش عزیز
شما که ماشاالله از قدیمیای کانون هستین 53
تالار افتخارات کانون رو که حتماً دیدین 128fs318181
بعضیاشون هنوز هم سر میزنن به ما
آقای فرشاد همین چند روز پیش اومده بود, با حدود 4سال پاکی
داداش آبتین با حدود 2 سال یکم قبل‌تر
خانم الون بات هپی با 3 سال
سها خانم, آقای ایده, سلام و ... هم که سال‌های بیش‌تری هست که پاکن 53

(1394 شهريور 4، 13:47)Alone WarrioR نوشته است: سلام

کیا منو یادشونه ؟؟!!!!

نمیدونم ولی فک کنم اخرین باری که اومدم اینجا اواخر ادیبهشت بود

نامردی کردم فک کنم ... وقتی وضعیتم بهتر شد و سرم شلوغ شد دیگه نیومدم اینجا و حالا که لغزشام شروع شده و سرعت گرفته دوباره برگشتم

امیدوارم بتونم بیام و تو دوران سر شلوغی ! بتونم هفته ای یکی دوبارو بیام

دوباره میبینمتون

معلومه که یادمونه Khansariha (8)  
منتظرت هستیم ...

خدا پشت و پناهت باشه 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

چرا اینجا یه دستورالعمل درست برای ترک نیست هرکی یه چیزی میگه یه دستورالعمل بدید که با انجام اون ترکمون قطعی بشه اصلن کسی که وارد این سایت میشه از فردای اجرای ن دستور ترکش قطعی بشه 
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1394 شهريور 4، 15:53)عبد الله نوشته است:
چرا اینجا یه دستورالعمل درست برای ترک نیست هرکی یه چیزی میگه یه دستورالعمل بدید که با انجام اون ترکمون قطعی بشه اصلن کسی که وارد این سایت میشه از فردای اجرای ن دستور ترکش قطعی بشه 

آخ که منم چقدر دوست داشتم یه قرصی دارویی شربتی باشه من بخورم و دیگه شهوترانی نکنم.
یا مثلا یه ذکری وردی نمازی دخیلی چله ای بگیرم و شهوت بره پی کارش.
یا مثلا ورزشی درسی کتابی مشاوری روانشناسی باشه و حال منو خوب کنه و قصه خودارضایی تموم بشه.
اعتراف میکنم گاهی تو رویاهام هنوز منتظر یه دستی هستم که از غیب بیاد و کشیده بشه روی سرم و من متحول بشم.  
..........................................................
ولی چکار میشه کرد که هوشیاری یه مسیره یه جادست نه یک پله که پاتو بزاری روش و خلاص. 53258zu2qvp1d9v
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 شهريور 4، 14:24)عبد الله نوشته است: اقا اصلن کسی واقعا ترک کرده اگه بیخودی دلخوشیم بریم خیلیا رفتن درصورتی که حتی سی روزشون پر نشده بود 

معرفی میکنم:
بانو سها 53
بانو الون 53
آقای داوود 53
اقای آبتین 53
آقای فرشاد 53

همه این دوستان بالای دو سال پاکی دارن.و همشونم در سایت حضور دارن این گوی و این میدون برو اینقدر درگیرشون  شو باهاشون قاطی شو که بفهمی چطور تونستن. دستورالعملها فقط و فقط نزد ایناست 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 شهريور 4، 15:53)عبد الله نوشته است:

سلام

چون دستور العمل هر کسی با دیگران ممکنه فرق داشته باشه ،نمیشه یه دستورالعمل قطعی صادر کرد 128fs318181

مثلا شما میری دکتر ، دکتر یه نسخه برای همه ی بیمارا میپیچه؟ یا اینکه هر بیمار با توجه به مشکلش نسخه خاص خودش رو داره

اینجاهم همینه و بهترین کسی هم که میتونه به خودتون کمک کنه بعد از خدا ،خودتون هستین

روش ها مختلف و زیاده ، باید ببینید کدوم به شما بیشتر کمک میکنه و راه حل مشکلتونه

اگر راهی منتهی به شکست شد خدای نکرده ،راه های بهتری رو انتخاب کنید
البته هر راهی که منتهی به شکست بشه معنیش این نیست که راه اشتباهیه و باید کلا مسیر رو عوض کنین
گاهی لازمه فقط یه تغییراتی اعمال کنید و راه قبلی رو کامل ترش کنین و همچنین استمرار داشته باشین تا ان شاء الله به نتیجه برسین

من هنوز به اون پاکی ای که دلم میخواد نرسیدم اما برنامه ریزی تو جوانب مختلف زندگی و استفاده از وقت بهم خیلی کمک کرد
هر بار سعی میکنم همین مسیر رو کامل ترش کنم

خدا به هممون توفیق پاکی بده ان شاء الله Khansariha (8)
سلام اقای همساده من نمیگم یک شبه میشه به دستورالعملها رسید میگم اگه کسی یا کسانی به دستورالعملهای ترک رسیدن چه خوبه اونارو برا ثوابش در اختیار دیگران بذارن مطمینن خدا هم اجر ترک این همه ادم رو به اونها میده این مسایل دنیا نیست امور اخرت نباید از هم مخفی کنیم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

(1394 شهريور 4، 16:18)عبد الله نوشته است: سلام اقای همساده من نمیگم یک شبه میشه به دستورالعملها رسید میگم اگه کسی یا کسانی به دستورالعملهای ترک رسیدن چه خوبه اونارو برا ثوابش در اختیار دیگران بذارن مطمینن خدا هم اجر ترک این همه ادم رو به اونها میده این مسایل دنیا نیست امور اخرت نباید از هم مخفی کنیم

کسی مخفی نکرده ها 42

این همه تااااااااپیک که در مورد ترک نوشته شده توسط همین افراد مثل تالار تجربیات

کافیه برید بخونید
خوندم ولی نتیجه نگرفتم من انقدر خ.ا کردم که صدای شیاطین رو واضح میشنوم وارد دنیای شیاطین شدم خیلی عجله دارم برای ترک
اخه خدا من که راه ترک رو بلد نبودم چرا شیاطین رو به من مسلط کردی

.
.
.

عبدااله
داداش من
داری اشتباه میکنی
تو فکر میکنی که از همه بچه های اینجا اوضاعت وخیم تره
و یا شرایط تو از همه بدتر و نمیشه کاری کرد
این باور رو بشکن و از بین ببر
و تصمیم قطعیت رو برای ترک بگیر
اولش سخته اما میشه
از ثانیه ها شروع کن تا به سال ها برسی Khansariha (18)

میرم تجربیاتم رو تو تالار اضافه میکنم برو بخون studsmatta
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
بچه ها سلام
از چی بگم بازم مشکل شهر ما اینه بی حجابی و بد حجابی و لباسای تنک سر تا پا خدایا چرا ما میخواییم ترک کنیم این همه عذاب نازل میکنی؟؟؟
باور کنید چشمام تازه بیدار شدن تازه میفهمم زندگی یعنی چه تازه نگاهم داره از زندگی لذت میبره تازه همه چی رو دارم زیبا میبینم اما به شرطی که این خانومای بد حجاب بزارن خدایا کمکون کن بازم امروز یه مورد مشابه که باور کنید قلبم تا الان از صبح داره درد میکنه تیر میکشه ... asabani
شما بگید چکار کنم خسته شدم یکی دو تاا که نیستن
برادر همساده ومهرانا خانوم حرم رفتین دو رکعت نماز شکر بجا بیارین که خدا شما رو فرستاده بهشتش
کسایی که مشهد نیستن خوب میفهمن چی میگم
پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهند
زائر ؟؟؟؟؟؟؟لیاقت میخواد
(1394 شهريور 4، 18:02)بهشتی نوشته است: بچه ها سلام
از چی بگم بازم مشکل شهر ما اینه بی حجابی و بد حجابی و لباسای تنک سر تا پا خدایا چرا ما میخواییم ترک کنیم این همه عذاب نازل میکنی؟؟؟

برادر من
مشکل بی حجابی و لباس های تنگ ی طرف ماجراست
اما مشکل اصلی ذهن های بسته و نگراش منفی و نادرست ما به جنس مخالف هست
اون خانوم های بی حجاب به خاطر فرهنگ محیطی و خانوادگی دوست دارند شیک و آراسته و به مد روز بیاند بیرون
خوب نمیپذیری
نگاهت رو بدوزد
اینقدر زمین و آسمان خدا بزرگ هست که بتونی نگاهت رو به جایی دیگر بدوزی
میری زل میزنی به زن مردم به دختر مردم
هوس بازی هات رو که خوب کردی
چارتا متلک هم گفتی؛ جواب رد شنیدی
معولم که بهم میریزی
معلوم که اعصابت خورد میشه
معلوم که میری سراغ خ.ا
داداش من جلوی چشمات ی فیلتر نصب کن
نمیتونی حداقل نگرشت رو عوض کن
خواهرهای ما شده تو خونه بی روسری باشند
با تاپ و دامن باشند
بیرون رفتنشون هم رو مد و نیم مد هست
چرا نسبت به آنها نگرش بد نداریم
اون دختر بد حجاب می تونه خواهر من باشه
میتونه مادر من باشه
میتونه همسر من باشه
پس وقتی با این صحنه مواجه شدید
به جایی هوس بازی و هوس نگری
به چشم خواهر و مادر بهشون بنگرید
من مخاطبم فقط داداش بهشتی نیستا
کلی دارم میگم
اول از همه هم به خودم میگم
بارها هم شده با خانوم های برخورد کردم که حجابشون مشکل داشته
اما به خودم قبولندم که اون هم مثل خواهر من هست
بیایم به جایی این همه بدبینی یکم هم خوش بین باشیم
مسلما او خانومی که با آرایش غلیظ و لباس های چسابان و تنگ تو خیابون میاد
.................................................................

نمیخوام کار خانوم های بد حجاب رو توجیه کنما
اما وقتی ما توجه نکنیم و موقع دیدنشون دهنمون کف نکنه
مسلما آنها هم در پوششون تجدید نظر میکنند
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
همه می تونن تا ابد پاک باشن فقط باید به خودشون ایمان داشته باشن
بدون ایمان به خدا و خودشون ، ترک امکان پذیر نیست
خلاصه دهم آماده اس
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی