عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام 
واقعا آدم بعضی وقتا یه چیزایی میبینه نمیدونه چی باید بگه
فوت هادی رو حتی سپ بلاتر هم تسلیت گفت و همه سایت های معتبر ورزشی دنیا ابراز همدردی کردن واقعا نمیدونم مسئولان النصر عربستان دنباله چین که میرن کمپین تشکیل میدن که هواداران عربستانی بیان شادی کنن و  به روح هادی نوروزی لعنت بفرستن و توهین کنن
دلیلشون هم اینه که تو بازی پرسپولیس النصر هادی نوروزی یکی از بازیکناشون رو تو بازی مصدوم کرده بود الان اومدن اینجا از خجالتش در بیان .... 
بعضی از نوشته هاشون رو خوندم بی نهایت ازشون بدم اومد . چقدر براش از خدا طلب جهنم کرده بودن ! واقعا نهایت سنگ دلیه از فوت کسی که آزاری برات نداشته انقدر خوشحال باشی 
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
آقا رامین اینا قبلا خودشونو ثابت کردن
خدام به حرف اینا گوش نمی ده که
بی خیال
امیدوارم اوشون غریق رحمت الاهی باشن الان

[تصویر:  nasimhayat.png]
حس میکنم از دیشب که پ.پ خراب شده اون عده که آنلاین میشن
اینجورین 42 

نمیدونم چرا یاد بچگیم افتادم
مثل وقتی که تو خونه  بابا یا مامان از دعواهای خواهر و برادری ما عصبانی میشدن و همه رو محکوم به سکوت میکردن و کوچکترین نمی زدیم4fvfcja
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام جناب کوئین خیلی خوش تشریف آوردید1

چون پ.پ ها دچار مشکل شده اجالتأ متن خوشامدگویی و راهنما رو همینجا میذارم واستون تا یه کم بیشتر آشنا بشید 128fs318181

سلام تازه نفس راه ِ پاکی
خوش اومدی 
[تصویر:  balloons.gif]
کانون راه رو هموارتر میکنه 
اینجا میتونی بری خودت رو معرفی کنی تا بچه ها بیشتر باهات اشنا بشن
برای شروع میتونی توی مسابقه 10 روزه شرکت کنی 
از تجربیات بچه ها استفاده کنی
و توی یکی از گروههای ترک ثبت نام کنی تا با اعضا همراه و همدل باشی
و حتی وقتی اوضاع لحظه ای نا بسامان شد به اورژانس بری و مدیریتش کنی
این دفترچه راهنماست میتونی مطالعه کنی

با عزمی جزم و با دلی پر امید در این راه قدم بگذار
و لحظه به لحظه پر از استقامت بمون 
از ثانیه به ثانیه ی زندگی لذت ببر 
شاد باش و پر از شوق ادامه بده 
مسیر هرچنـــــد که سخت ، اراده ی تو سخت تـــــــــر است
پس از فراز و نشیب راه نهراس
از شکست ها درس بگیر
و هرگــــــــــــــز تسلیم نفس نشو
قدم هایت رو محکم بردار و 
استوار تا رسیدن به مقصدِ تا بینهایت پاکی ادامه بده

قوی باش 
و
قوی بمون

[تصویر:  muscular.gif]
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
امیدوارم مهرخدا و همه دختران فوق العاده ی کانون این متن رو بخونن

جواب رندانه آگاتا ! 
 در مجلس ضیافتی ، مردی کنایه آمیز به "آگاتا کریستی" بانوی نویسنده ی نادره ی انگلیسی گفت: چرا زنها در هر کاری کمتر از مردها موفق می شوند؟ جنایی نویس معروف فوری جواب داد :
 -برای اینکه خانم ها خودشان زن ندارند تا در کارها به آنها کمک کنند!

درسته شما زن ندارین :دی 
اما اینجا کلی دوست خانوم دارین که همیشه برای کمک کردن آماده ان 128fs318181 53
سلام آقای قاصدک
خیلی شرمنده ام از این حرفایی ک میخوام الان بگم
الان گفتنش بهتره تا یک ماه دیگه و شما میتونید ی فکر دیگه کنید
حقیقتش حوصله ای برای کاری ک شما خواسته بودین رو ندارم
و تا زمانی ک این حوصله نباشه عملا ذوقی هم نیست ک بخواد اشتیاقی داشته باشم برای کار مورد علاقه ام
و چون علاقه خاصی به طراحی و فتوشاپ دارم نمیخوام با این بی حوصلگی کار کردن ازش زده شم.
شرمنده ببخشید از اول نباید قبول میکردم
فکر میکردم زمان بگذره به روال عادی برمیگردم
ولی داره بدتر و بدتر میشه و فقط روسیاهیش برام میمونه

[تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg][تصویر:  941493eeea57.jpg]
سلام.این کوچولوهای منتظر رو یادمون نره ها. پایین و بالای سایت لینک خرید شارژ هست. روی گوشتونم میتونین برنامشو نصب کنید و بدون اتصال ب نت خریداری کنید.
[تصویر:  9xqc_54129d0192856.jpg]
سلام. امروز یه کلیپ دیدم که یه دختر بچه کوچولو اولین باره بارون میبینه! اگه میدیدین تعجب و هیجان و خوشحالیشووووو!! ماها چی؟ داریم چی کار میکنیم با خودمون به نظرتون؟!!

دیشب من تلگرام رو روی لپ تاپ نصب کردم.
این روزا که گوشیم خراب شده خیلی به درد میخوره.
خیلی اتفاق جالبی هم افتاد دو تا از دوستان کانونی هم آنلاین بودن و با هم یه خرده حرف زدیم و عالی بود.و من اینو به فال نیک گرفتم
ولی متاسفانه یه چندتا از جنس مخالف هم اومدن وسط.
یه فکر به سرم زد که منم مثه این همه آدم استفاده مفید میکنم و این حرفا.
ولی با صداقت با خودم گفتم همساده تو بیماری تو آدم عادی نیستی میزنی اینجا رو هم خراب میکنی.
به یه ساعت نشده برنامه رو حذف کردم.
راستش یه خرده درد داشت واسم که نمیتونم استفاده درست کنم یا بعبارتی بیم این هست که استفاده نادرست کنم.
ولی خوب کنار اومدم با این دردش.نمیدونم کی منم عادی میشم.ولی ایشالا یه روزی عادی میشم.به تلافی این رورا تلگرام و وایبر و واتس آپ و چیزهایی که بعدا اختراع خواهد شد رو به کار میبرم. Khansariha (46)
....................
علم به اینکه من به خودارضایی اعتیاد پیدا کردم خیلی جاها به دردم خورده. وقتی دارم یه فرآیندی رو شروع میکنم که یک حالت وابستگی  داره برام ایجاد میکنه یا عملی رو انجام میدم که حس میکنم عمل لذت بخشی هستش ولی معتاد کنندست.به یاد رنجها و بدبختی هایی که دارم سر این قضیه میکشم میفتم و سعی میکنم از اول راه جلوی وابستگی رو بگیرم.
اعتیاد به خودارضایی به اندازه کافی رنج آور هست دیگه لازم نیست اعتیاد به رابطه های عاطفی اعتیاد به پرخوری اعتیاد به اینترنت اعتیاد به دود اعتیاد به پورنوگرافی اعتیاد به چت اعتیاد به مسنجرها و شبکه های مجازی اعتیاد به چشم چرانی رو هم تجربه کنم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1394 مهر 12، 10:29)نور ماه نوشته است: سلام. امروز یه کلیپ دیدم که یه دختر بچه کوچولو اولین باره بارون میبینه! اگه میدیدین تعجب و هیجان و خوشحالیشووووو!! ماها چی؟ داریم چی کار میکنیم با خودمون به نظرتون؟!!

آبجی لینکشو ب ما هم بده.اگه نیست و امکانش هست آپلودش کن برامون بذار.ملسی عزیزم Khansariha (18)
(1394 مهر 12، 10:51)همساده نوشته است: علم به اینکه من به خودارضایی اعتیاد پیدا کردم خیلی جاها به دردم خورده. وقتی دارم یه فرآیندی رو شروع میکنم که یک حالت وابستگی  داره برام ایجاد میکنه یا عملی رو انجام میدم که حس میکنم عمل لذت بخشی هستش ولی معتاد کنندست.به یاد رنجها و بدبختی هایی که دارم سر این قضیه میکشم میفتم و سعی میکنم از اول راه جلوی وابستگی رو بگیرم.
اعتیاد به خودارضایی به اندازه کافی رنج آور هست دیگه لازم نیست اعتیاد به رابطه های عاطفی اعتیاد به پرخوری اعتیاد به اینترنت اعتیاد به دود اعتیاد به پورنوگرافی اعتیاد به چت اعتیاد به مسنجرها و شبکه های مجازی اعتیاد به چشم چرانی رو هم تجربه کنم.
چ حرفای خوشکلی میزنی داداش همساده. خدا کمکت کنه ک استفاده درست بکنی ازشون.من خودم اصلا حوصله این برنامه هارو ندارم.نصب کردم ولی هر موقع نیاز فوری باشه استفاده میکنم. Smiley-face-cool-2
ابجی جان تو TV دیدم متأسفانه!!

(1394 مهر 12، 11:00)نور ماه نوشته است: ابجی جان تو TV دیدم متأسفانه!!

حیف.بعدن تو نت میسرچمش. خوفی؟ روزگار بر وفق مراد هست؟خوش میگذره؟ studsmatta
لعنت به این سربازی
آخه چرا ما پسرها باید بریم سربازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجه ها و مخصوصا خانم می توانم
بییان تاپیک زیر پست آخر رو بخونین
اینجا  clapping
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان