امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
تو همیشه حسابت بازه..
اما خب .."همه حرفا ک آخه گفتنی نیست.."

دعام کن..1
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

همه مثل من نیستن که همه حرفاشونو بگن کهههههههههههههه

خیلی خوبه تو دار بودن

آرزومه تو دار بشم
بگو آمین

آقا آرمین حالا ان شالله این یکی بشه

آخه واسه اون کارای حسابدار و فروشنده و اینا هم به درد نمی خوریم ماها سر زبون نداریم
یه خانومی خودش بازاریاب بود دنبال کار بودم برای مصاحبه رفته بودم ایشونم همراه دوستش اومده بود گفت بیا برای بازاریابی حقوق خوبی داره تلفنی هم هست
حساب کردم دیدم این کاره نیستم
وگرنه ماهی هفتصد تومن واسه تلفن زدن! چی از این بهتر

[تصویر:  nasimhayat.png]
هادی جان
چوخ چوخ خوش قَییدیب سَن!
صفا گتیریپ سَن!
بیز اِلَه او زاماننان ک بردان گِدین، سنین یولون گوزلوردیک
الان حال و احوال نجئه دی؟
بییول اِلَه کی اوجور کی اوزون دیدین گلیب سَن ایشی گورتاراسان؟
انشالله
الله کومکین اولسون قارداشیم

آقا چیه مگه؟!
میگند ک دو تا ترک وقتی بهم میرسند امکان نداره جز به زبان زیبای ترکی باهم حرف بزنند 128fs318181
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
شایستی خندتون بگیره اما  Khansariha (13)

من الان از نو شروع کردم  128fs318181

برای خوب بودن 

که پاکی یکی از اجزاشه  Khansariha (48)
(1394 مهر 20، 8:41)هـادی نوشته است: سلام به همه دوستان مهربونم [تصویر:  7.gif] 
حالتون چطوره؟؟خوبین؟؟سرحال و پرانرژین؟؟ [تصویر:  3120.gif] 
وای دلم برای همتون خیلی تنگ شده بود [تصویر:  9.gif] [تصویر:  5.gif] [تصویر:  3.gif] 
دیگه اینبار پرانرژی اومدم تموم کنم کاررو انشاا... 

این گل های زیبا هم تقدیم به شما خوبان
[تصویر: http://uupload.ir/files/462v_best-of-mix-wallpapers_pic.ashkanreal-44.jpg]

سلاااااام آقا هادی[تصویر:  friaresmilley.gif]
خوش اومدی داداش
ما هم دلمون تنگ شده بود براتون
خوشحالم که پر انرژی هستین اومدین که انشاءالله ستاره ها رو بگیرین دیگه [تصویر:  multistars.gif]
ماشالله
یا علی
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
(1394 مهر 20، 9:25)طاهر نوشته است: هادی جان
چوخ چوخ خوش قَییدیب سَن!
صفا گتیریپ سَن!
بیز اِلَه او زاماننان ک بردان گِدین، سنین یولون گوزلوردیک
الان حال و احوال نجئه دی؟
بییول اِلَه کی اوجور کی اوزون دیدین گلیب سَن ایشی گورتاراسان؟
انشالله
الله کومکین اولسون قارداشیم

آقا چیه مگه؟!
میگند ک دو تا ترک وقتی بهم میرسند امکان نداره جز به زبان زیبای ترکی باهم حرف بزنند 128fs318181

طاهر جان دییرم سن منَ یاراشیسانا !!!؟؟؟  1744337bve7cd1t81 دمه سندَ دیلون منیم تاییم دی 1 

موننان سُرا گلک من َ یاشیل هفته ورسن بالام جان 

چوخ خوشلندیم گردیم ایکی دنه هم دیل واریم دی بوردا  Smiley-face-cool-2

هر زمان ایستدون منَن ترکی دانیش هش کیم دَ بیلمز  Khansariha (13)
چقدر خواهرای کانون مهربونن خدایی  53

از همه تون ممنونم  Khansariha (8)

دلسوزانه و از خودگذشته 

عاقبت به خیر بشین الهی 
بسیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار
بسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار
دلمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان
برای کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانون
و بچــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه های آن
تنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ
شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده اســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
پیام بهبودی

هنگامی که درگیر شهوتیم سست و متزلزل تظاهر میکنیم که فردی صاحب قدرت هستیم. در حالی که از احترام به نفس پایین رنج میبریم، با تحقیر دیگران برای بالا بردن شأن خود تلاش میکنیم. این روشها در بهترین حالت، ما را از دیگران دور میکنند؛ در بدترین حالت، موجب حمله از جانب دیگران میشوند. هر چه بیشتر سعی در تحت فشار قرار دادن دیگران برای اثبات حق خود میکنیم، بیشتر مرتکب اشتباه میشویم.    
برای حفظ امنیت، مجبور نیستیم حق به جانب باشیم؛ مجبور نیستیم تظاهر کنیم پاسخ همه پرسشها را در اختیار داریم تا دیگران ما را دوست داشته باشند یا به ما احترام بگذارند. هیچ یک از ما پاسخ همه پرسشها را در اختیار نداریم. برای پر کردن خلأیی که در فهم ما از مسائل وجود دارد، به کمک نیرویی برتر از خود نیاز داریم تا عجز شخصی ما را جبران نماید. وقتی چیزهایی را که میدانیم به دیگران ارائه میدهیم، به چیزهایی که نمیدانیم اقرار میکنیم و به دنبال یاد گرفتن از همقطاران خود هستیم، با دیگران به آسانی زندگی میکنیم. وقتی از تکیه بر نیروی خود دست میکشیم و به خداوندی که در بهبودی از او شناخت پیدا کردهایم، تکیه میکنیم، با امنیت درونی زندگی میکنیم. 
مجبور نیستیم همواره "حق" به جانب باشیم، صرفاً بهبود پیدا میکنیم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
از تمامی پسرهای کانون خواهش میکنم .
و مسابقه بهترین امضا را تحریم کنند و به کسی رای ندهند.
چون دختر ها مسابقه را خراب کردند .
دمتون گرم
خواهشا پسرها یکبار هم که شده متحد باشید .
میدونم عده ای تون میرید رای میدید واز حرف دختر ها هم پیروی میکنید. و کلی هم از من انتقاد میکنید .
ولی لین یکبار دیگه بیاید متحد شیم.
(1394 مهر 20، 14:29)seyed_mahdi نوشته است: از تمامی پسرهای کانون خواهش میکنم .
و مسابقه بهترین امضا را تحریم کنند و به کسی رای ندهند.
چون دختر ها مسابقه را خراب کردند .
دمتون گرم
خواهشا پسرها یکبار هم که شده متحد باشید .
میدونم عده ای تون میرید رای میدید واز حرف دختر ها هم پیروی میکنید. و کلی هم از من انتقاد میکنید .
ولی لین یکبار دیگه بیاید متحد شیم.

خب این چه کاریه برادر؟ اگه اعتراضی دارید خودتون بگید برا چی ازین حرکات استفاده میکنید؟!

خوشبختانه کانون خیلی وضعیت مرتبی داره و نیازی به اینجور کارا نداره...

53
کاشکی منم دختر بودم لااقل یک نفر هوای مارو داشت .
این پسرها که من و حسابی ضایع کردند .
واقعا که vayy
داداش بحث اون نیست....

اگه خودت به رامین میگفتی مشکل رو حل نمیکرد؟ اول خوب فکر کردی که مشکلت منطقیه؟!
(1394 مهر 20، 15:02)درخشنده نوشته است: داداش بحث اون نیست....

اگه خودت به رامین میگفتی مشکل رو حل نمیکرد؟ اول خوب فکر کردی که مشکلت منطقیه؟!

سلام مربی ورزشی گلم  53
حرف آقا رامین رو که اصلا نزن !!!
من خودم میتونستم مسابقه رو جوری کنم برای گرفتن رای پسرها ولی این حرکت ناجوانمردانه بود . 
بخاطر همین من اینکارو کردم که دیگران حواسشون باشه که ما هم میتونیم برای اینکه عده ای اگر ناجوانمردانه کاری میکنند . 
نزاریم کاری از پیش ببرند .
سلام 
من تو تاپیک مشکلی ندیدم که بخوام حلش کنم
کل شور و شوق مسابقه به این چیزاشه . گفتیم همه مجازن بجز تاپیک تو پروفایل هم تبلیغ کنن و رای جمع کنن
خب خانوم خدا همراهمونه زرنگ بودن رفتن تبلیغ کردن و از دوستاشون خواستن بیان بهش رای بدن . این واقعا مشکلش کجاست؟
تو هم میتونی رای جمع کنی . اینکه تو مسابقه عقب موندی دلیل نمیشه بخوایی این کارا رو کنی 
من اینو صبح تاحالا هی تو پ.پ دارم بهت میگم واقعا انقدر حرفم گنگه که اینجا هم شلوغ میکنین؟
من خیلی راحت امتیاز کم میکنم و خیلی راحت کسی قوانین رو رعایت نکنه از مسابقه اخراجش میکنم . دور قبلی هم خودت جفتشو دیدی
الان واقعا هیچی نشده که بخوام برخورد کنم... خیلی ساده س . یکی رفته تبلیغ کرده رای جمع کرده . همیشه تو همه ی دوره های مسابقه هم این قضیه هست . حتی دوره گذشته هم خودت همینجوری رای دادی . اومدی به یه نفر 5 دادی و به بقیه صفر ! الان هم باز همین کار تکرار شده . همین . کسی که اومده رای داده حال کرده به پسرا صفر بده دیگه تقصیر من چیه ؟ 22  شما هنوز یه روز از مسابقه نگذشته کم اوردین و شلوغ میکنین . هنوز 9 روز دیگه مونده خب تو هم میتونی رای جمع کنی
گذشته از این حرفا اقا نهایتش اینکه تو مسابقه اخر میشین دیگه این کارا چیه ؟ 22 
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان