امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ای بابا اعتبارمون دوباره صفر شد که..... 23
چرا عتبارات من دوباره به فنا رفت 23
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
به نام خدا 
مشارکت همساده
سلام 
چند روز پیش سوار اتوبوس شدم 
نفر کناریم تو کیفش هر جور ماده مخدری که شنیده بودم داشت.
بین مسیر پیاده شدیم برای نماز و غذا پسره که همسن خودمم بود یه سیگار  همراه با ماده مخدر بار کرد و تعارف کرد به من.

راستش وسوسه شدم شدید ولی چون 8 ماه  پاکی سیگار داشتم همین پاکی دستم رو گرفت و پیشنهادش رو رد کردم.
سیگار رو که کشید یهو یه چیزی از کیفش درآورد پیچید تو دستمال کاغذی گذاشت گوشه دهنش.من پرسیدم چیه  اسمش رو که گفت این دفعه دیگه خیلی خیلی وسوسه شدم که امتحان کنم اینو خیلی اسمش رو شنیده بودم.
گفت میخوای؟؟؟؟منم گفتم آره
راستش میترسیدم حالم بد بشه ولی به ترسم غلبه کردم و استفاده کردم. یه خرده نئشگی داشت ولی خوب خیلی زیاد نبود.یکی دو ساعت حالم یه جوری بود. ولی چت نشدم.
فهمیدم خیلی خیلی ضعیفم راجع به هرچیز وسوسه کننده ای. استعداد معتاد شدن رو دارم شدید.خیلی میترسم این روزا چون اگه شرایطش پیش بیاد و پاش بیفته ممکنه معتاد بشم.همین ترس باعث شد موقع پیاده شدن از اتوبوس مثه جت ازش فرار کردم و شماره هم بهش ندادم.
خدایی پاکی جمع کردن خیلی خوبه من اگه سیگار رو کنار نزاشته بودم صد در صد سیگاری رو هم زده بودم با همین پسره. ولی واقعا دلم نیومد خرابش کنم پاکیمو.
کاش بشه پاکی جنسی هم جمع کنم یه چند مدت
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام 303

من ی چیز باحال کشف کردم

فکر کنم اعتبارات در حال بازیابی هستن

کشف باحال من همزاد هامونه

همزاد می توانم خانوم مهدی ار ام زده  4fvfcja

همزاد من اسمش کینگ پینگه  317

مال باران خانوم صادقه Gigglesmile

[تصویر:  idia_untitled.png]
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

باا بزرگ
اینا رو کجا زده؟
من نمی بینم

[تصویر:  nasimhayat.png]
تو برترین اعتبار گیرنده ها زده

واقعا نمیبینین؟

نکنه چشم برزخی دار من  4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

دیدم
چه با حال

اع
شما چرا الان خونه ای بابا بزرگ؟
اصلا حواسم نبود

سلام
اعتبار ها برگشته.. منتها با ی اشکال فنی.. 
وقتی کانون خراب شد مجبور شدیم ک ی سری فایل ها رو حذف کنیم و... 
شماره یوزر ها تغییر کرد..  الان اعتبار ها ب شماره یوزر های سابق الحاق شده.. 
مثلا من یوزر م قبلا 1763 بود ک الان شده 1693 بعد اعتبار های من رفته برا کسی ک الان شماره یوزر 1763 شده! 
احتمال حل شدنش خیلی کمه..  باید فکر کر  و راه حل شو پیدا کرد.. 
صبور باشین لطفا..  و شرمنده ام . 

در پناه خدا.. 
یاعلی. 
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

صبوریم بابا
چهار تا اعتبار این حرفا رو نداره که

ای بابا شانسم نداریم فکر کردیم متعالی شدیم 4fvfcja

نوه خانوم اومدم مثلا استراحت 

امروز به جا خوابیدن گفتم بیام اینوری دیروز نتم بکل خراب بود نتونستم بیام

و سها خانوم عرض ادب و ارادت  میگم نمیشه دستی وارد کرد شماره یوزر هارو؟ 4chsmu1 

اها
خب خیلی هم عالی
زانوتون چطور شد؟
مراقبش هستید؟
هنوز هر دو تا کار رو دارید انجام میدید؟
صاحب کارتون حقوقاتونو داد؟
کارتن هتل ترانسیلوانیا رو دیدید خدتون؟
فیلمهای علمی تخیلی خوب چی دارین؟

زانومون خوبه خداروشکر

چند روز پیش قلنج شده بودم دو سه روزی نفسم در نمیومد :d

کار هم بله هر دوتارو انجام میدیم و میریم و حقوق همچنان همونه سه چهار ماهی میشه تعویق داره :d

بله انیمیشنشو خودم دیدم خوب بود برا یک بار دیدن خوبه

فیلم علمی اخرینی که دیدم و خوب بود اینتستلر بود

تخیلی هم مارول ترکونده

کاپیتان امریکا 2 خوش ساخت بود  یا اونجرز2 هم خوب بود  محافظان کهکشان هم فیلم خوبی بود ایکس من اخریه هم خوب بود
 جالب اینه استن لی خالق خیلی ازین شخصیت ها تو اکثر این فیلم ها حضور چند ثانیه ای داره
و داستان هارو مربوط به هم کرده اخر هر کدوم به اون فیلم مربوط میشه

ولی خوب اونقد شلوغکاری کردن شخصیت ساختن که ادم گیج میشه بدتر زده میشه 22

(1394 آبان 17، 13:42)همساده نوشته است: به نام خدا 
مشارکت همساده
سلام 
چند روز پیش سوار اتوبوس شدم 
نفر کناریم تو کیفش هر جور ماده مخدری که شنیده بودم داشت.
بین مسیر پیاده شدیم برای نماز و غذا پسره که همسن خودمم بود یه سیگار  همراه با ماده مخدر بار کرد و تعارف کرد به من.

راستش وسوسه شدم شدید ولی چون 8 ماه  پاکی سیگار داشتم همین پاکی دستم رو گرفت و پیشنهادش رو رد کردم.
سیگار رو که کشید یهو یه چیزی از کیفش درآورد پیچید تو دستمال کاغذی گذاشت گوشه دهنش.من پرسیدم چیه  اسمش رو که گفت این دفعه دیگه خیلی خیلی وسوسه شدم که امتحان کنم اینو خیلی اسمش رو شنیده بودم.
گفت میخوای؟؟؟؟منم گفتم آره
راستش میترسیدم حالم بد بشه ولی به ترسم غلبه کردم و استفاده کردم. یه خرده نئشگی داشت ولی خوب خیلی زیاد نبود.یکی دو ساعت حالم یه جوری بود. ولی چت نشدم.
فهمیدم خیلی خیلی ضعیفم راجع به هرچیز وسوسه کننده ای. استعداد معتاد شدن رو دارم شدید.خیلی میترسم این روزا چون اگه شرایطش پیش بیاد و پاش بیفته ممکنه معتاد بشم.همین ترس باعث شد موقع پیاده شدن از اتوبوس مثه جت ازش فرار کردم و شماره هم بهش ندادم.
خدایی پاکی جمع کردن خیلی خوبه من اگه سیگار رو کنار نزاشته بودم صد در صد سیگاری رو هم زده بودم با همین پسره. ولی واقعا دلم نیومد خرابش کنم پاکیمو.
کاش بشه پاکی جنسی هم جمع کنم یه چند مدت

وای خدا....
داداش توی شعاع سه متری این موجودات اصلا نرو....
متاسفانه یکم برات عادی شده این سیگار....
ولی بدون اگه خیلی باهاشون بد برخورد کنی میشی مثل روز اول...
ادم روزای اول که کار بدی نکرده از گناه میترسه...ولی چند بار که انجامش داد اون ترس از بین میره....
خیلیا میگن برعکسش اتفاق نمیوفته ولی اشتباه میکنن...
53
ایشالاه که موفق باشی....
42 42 42 42 23 23 23 :60: :60: :60: :lajbazi: :lajbazi: :lajbazi: 17 17 17 دوبازه اعتبارام صفر شده. ب دادم برسید زندگیم. بردند 23
(1394 آبان 17، 14:47)خدا همراهمونه نوشته است: 42  42  42  42  23  23  23  :60:  :60:  :60:  :lajbazi:  :lajbazi:  :lajbazi:  17  17  17 دوبازه اعتبارام صفر شده. ب دادم برسید زندگیم. بردند 23

مال منم صفر شد باز  42
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان