امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اینا اگه مجبور بودن ته دیگو با ده نفر قسمت کنن
به این تک بچگی رویاگونه فک میکردن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 5، 12:11)sheydaei نوشته است: والا من بیشتر مدل گرافیکش برام مهمه که حتما جی فورس gt باشه و رمش بالا باشه
مثلا تو مدلای ایسر ولنوو این مشخصات با قیمت مناسب بودن که با همون قیمت و امکانات کمتر توایسوس یه مدل پسندیدم
ولی خوب میگن لنوو بدنش ضعیفه و صفحه نمایششم خوب نیس

ولی ایسر رو نمیدونم چطور باشه
از طرفی میگن هیچ ارزونی بی علت نیس
برا همین میگم من اگه یه برند شناخته شده مثل ایسوس با امکانات کمتر رو بخرم بهتره تا یه لپ تاپ ارزونتر و امکانات بیشتر بخرم
موندم  53258zu2qvp1d9v

این دقیقا مشکل منم هست. چند تا مدل از acer مد نظرم بود که روی کاغذ خوبن ولی در عمل نمیدونم مثل v3-572g ، E5-573G.
رفتم بازار و فروشنده بهم مدل Asus k556uf رو معرفی کرد. ولی تو این قیمت هم cpu ,  هم گرافیک پایینتری نسبت به مدلای ایسر داره.
hp هم نسبت به سخت افزارش قیمتای خوبی داره. تو بازار یه فروشنده مدل hp pavilion p261ne رو معرفی کرد که واقعا با این قیمت عالیه. ولی من خیلی نسبت به این برند اعتماد ندارم. سایتای خارجی رو که چک میکردم همه کاربرا از hp بد گفته بودن با اینکه تو رتبه بندی امسال سومین برند شناخته شده.
اصلا کلا نسبت به بقیه برندا با یک کانفیگ مشابه asus قیمتی حدودا 500 600 تومن بالاتر داره.
lenovo هم یه لبتاب خوب و با قیمت مناسب پیدا کردم z5170 ولی میگن داغ میکنه منم بیخیالش شدم.
منم موندم چه کار کنم. اگه شما به نتیجه رسیدید. من روهم در جریان بزارید.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 5، 11:21)sheydaei نوشته است: سلام دوستان

خوبید؟

من شدیدا نیاز به کمک دارم 4chsmu1

میخوام لپ تاپ بخرم
منتها گیر کردم بین برندا

هر سایتی یه چیزی گفته

خودم ایسوس مدنظرمه

بین ایسر و ایسوس کدوم بهتره؟
لنوو روزیاد بد شنیدم ازش ولی تو رده بندی جدید لپ تاپا از ایسوس بالاتر بود  Hanghead

چیکاااااااار کنم

به نظرم لپ تاپ ها بسته به شرایطی که ازش استفاده میشن جنس بدنشون ساخته میشه
لپ تاپ های خونگی معمولا (لنوو ها)قسمت تاچ پدو صفحه کلید الومینیومی هستش 
به نظرم اگه با صفحه نمایش های مات راحت هستین لپ تاپی بگیرین که صفحه نمایشش مات باشه
تو شرایط نوری زیاد . اذیت نمیشین درسته یکم شفافیت و کیفیت صفحه نمایش براق رو نداره ولی به نظرم ارزششو داره
همچنین سعی کنین لپ تاپی بخرین که بشه باطریشو در اورد برای مواقعی که میخوایم از برق مستقیم استفاده کنیم
رم برای مصارف عادی فکر کنم 6-8گیگ کافی باشه شایدم زیادی
گرافیک هم اگه کارتون گرافیکی هست گرافیک بالا بگیرین اگه نه همون 2 گیگ کافی باشه به نظرم
مدل پردازنده مرکزی هم سری HQ وبعدش سری MQ  خوبن مثلا (4720HQ) در این مورد تحقیق کنین
حافظه cache هم مهمه برای سرعت لپ تاپ مثلا 3مگ یا 6مگ
باید بیشتر باشه این حافظه
اگه بخواین هزینه بیشتری کنین میتونین لپ تاپی بخرین که دوتا هارد داشته باشه که یکیش هارد SSDباشه سرعتش خیلی بیشتر میشه
همچنین اگه کیبورد نور پس زمینه داشته باشه هنگام تایپ راحتی بیشتری خواهد داشت
باتریش هم 6 سلولی بهتره زود تموم نمیشه
برای حمل لپ تاپ باید کیف مخصوصش باشه دیگه 
من خودم از کاور های ارسل دار استفاده میکنم که فقط خود لپ تاپ جا میشه
اگه خواستین عکسشم نشون میدم
و کلی چیزای دیگه
میتونین از سایت دیجی کالا درمورد لپ تاپ ها بیشتر تحقیق کنین اطلاعات جامعتری اونجا هست
به لنوو هم بد نیست کم از بقیه نداره
خلاصه کلام باید بیشتر تحقیق کنین من حدود 6-7 ماه تحقیق کردم تا نسیت به اون هزینه ای که میکنم لپ تاپی کامل بگیرم  4chsmu1
به همه برند ها نگاه کنین حتما
طولانی شد فکر کنم
ممنون که تااینجا خوندین Gigglesmile 302
موفق باشین
یاحق
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
در اینکه سری HQ و MQ خوبن هیچ شکی نیست. ولی اخه پردازنده های نسل جدید اینتل الان بیشتر سری U شده که کم مصرفه. لپتاپای جدید اکثرا از این پردازندها استفده میکنن به خصوص تو رنج قیمت زیر 3 تومن .
بعد MQ و HQ چهار هسته ای بودن درصورتی که سری U دو هسته ای هست و کش کمتری هم داره و نتیجتا ضعیفتره.
نکته اینجاست که شاید نیازی به قدرت بیشتر پردازنده نباشه که دارن سری u رو رواج میدن.
تا سقف 2,500 هادی جان شما چی پیشنهاد میکنید؟؟ اصلا کدوم برند رو تو این رنج قیمتی ترجیح میدید؟ با توجه به اینکه 6 7 ماه تحقیق کردین میپرسم.
راستش من وقت ندارم زیاد تحقیق کنم و لبتاب رو هر چه زودتر بگیرم بهتره البته خیلی هم عجله ندارم
 سپاس شده توسط
دوستان سلام 

من طی چندین سال تجربه در این حوزه ، ابتدا برند دل و دوم ایسوز رو پیشنهاد می دم ، البته برای کاربران ویندوز 
دل قدرتش واقعا قابل مقایسه با سایر برنده ها نیست و اینکه لنوو از کیفیت ساخت پایین تری برخورداره و ایسوز هم به عقیده من از پتنت های جالبی برای بدنه استفاده نکرده و طراحی ش ضعیفه 
اگر دل سری XPS  رو پیدا کردین حتما بخرین ، من حدود سه الی چهار ساله که دارم استفاده می کنم بی نظیره  و تنها ضعفش با مدل های روز وزنشه 
لپتاپ من اینه XPS L502X واقعا عالیه
 سپاس شده توسط
سلام..

منم از لپ تاپ DELL راضیم..و تا به الان با لپ تاپای مختلفی کار کردم که هیچکدوم به پای دل نمیرسه..
همونطور که جناب تواب فرمودن دل از لحاظ قدرت cpu و البته باطری خیلی عملکرد بالایی نسبت به برندهای دیگه داره...
منم لپ تاپم از سری اینسپایرون هستش..
قبل خرید باید اطلاعات اکثر لپتاپا و برندها رو از بر بشی22 من سه ما تموم وقت میذاشتم از این سایت به اون سایت از دوستایی که لپ تاپ داشتن سوال میکردم...و خداروشکر انتخابم درست بود و همونی که میخواستم..

اگر کارت با لپ تاپ زیاده و کارای گرافیکی و تدوین و یا میخوای فیلم زیاد ببینی و این حرفا... صفحه نمایش مات بگیر...دیدم لپ تاپایی رو که صفحه نمایش شفاف داشتن و کار کردن باهاشون سخته که البته asus اکثرا صفحه نمایش شفاف میزنه!!!
و یادت باشه که باطری 6 سلولی باشه...

هرچند که asus الان به عنوان پرچم دار شناخته شد و از نظر من ضعیفه...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
اقا من طی تحقیقاتی که تا الان کردم تازگی یه مورد دیدم که نمیتونم ایرادی ازش بگیرم به نظر لبتاب مناسبی میاد. شما هم نظرتونو بگید. راستش من که با این قیمت و امکانات ذوق زده شدم.
lenovo thinkpad E531 i7
مشخصات اینجا
 سپاس شده توسط
نکته ای کلا به ذهنم میرسه اینه که اگه کسی بنا به دلایلی حالا شخصی یا خونوادگی مشکلی داره
خواهشم از بچه ها اینه کمکش کنن نه اینکه کم محلش کنن یا براش ارزش قائل نباشن
متاسفانه تو جامعه ما از اینجور اتفاقا کم پیش نمیاد
پس خواهشم اینه
به همدیگه
مخصوصا اونایی که خیلی خیلی شکست میخورن به چشم بیمار گناهکار خطاکار هر چه و....
نگاه نکنیم
ماها انسان هستیم
از وقتی به دنیا اومدیم
تا وقتی که مشکلی برامون پیش میاد که سالم بودیم
سالم به دنیا اومدیم ...
این نقاب بد بینی رو بر دارین خواهشا خداروخوش میاد
متاسفانه روابط این جامعه بر اساس منافعه کسی که مثلا خیلی توترکه (به اصطلاحه کهنه کاره)خیلی مورد احترام قرار میگیره اما کسی که بیچاره میخواد شروع کنه یا واقعا مشکلی داره نمیتونه توی این فضای دیدگاهی رشد کنه
اگه هدفمون رشده همه با هم رشد کنیم(نمیگم پاکیمونو با هم قاطی نکنیم و اینا همه بهونست)
اگه یکی از ماها شکست میخوره بقیه مثل زنجیر وصلن حداقل کمکش نمیکنین روحیشو خراب نکنین
به این دلیله میخوام اسم کاربریمو عوض کنم 
چون واقعا سایت اون نتیجه ا که میخوام رو بهم نمیده 
میدونم.اون ارزشو ادم خودش باید به خودش بده 
ولی کللن حق و حقوق هم رو رعایت نمیکنیم 
چشم نداره ببینه فلان کس انقدر روز پاکه سریع حسادت سریع رقابت سریع تخریب شخصیت کم محلی  ...
ما با هم برادر و خواهریم (به دید دیگه ای نگاه نکن خواهشا)
یکم خودتونو ببینین 
یکم فکر کنین تفکر کنین بخدا به کسی بر نمیخوره 
کسی بدش نمیاد یکم فکر کنی فقط یکم...
 سپاس شده توسط
حالا کی به کی حسودی کرده؟
شاید اگه واضح تر بگید بیشتر اثر کنه

قابل توجه بادصبا خانم که بحث اینه هم بودن و ایرادات رو دیدن رو تو نسیم حیات راه انداخته

سپاس شده توسط
نقل قول: قابل توجه بادصبا خانم که بحث اینه هم بودن و ایرادات رو دیدن رو تو نسیم حیات راه انداخته
خدا خیرشون بده
اتفاقا منم امروز صبح توی پستی ک تو رهروان گذاشتم گفتم یچی بعدا میخوام بهتون بگم
ک منظور منم همین بحث آینه همدیگه شدن بود 128fs318181
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
لپ تاپ من مشخصاتش اینه و البته دو تا گرافیک داره ، ان ویدیا ، اینتل  ، من دیدم اون لنوو رو ، نمی تونم درباره ش نظر بدم چون از نزدیک ندیدمش ، زیاد به اعداد و ارقام توجه نکن ، بیشتر از اونایی که تجربه کردن سوال کن ، برای مثل مک بوک پرو شاید از نظر عددی یکمی از بقیه پایین تر به نظر بیاد اما نمی دونی چه هماهنگی ای بین سخت افزار و نرم افزار داره .... من لپ تاپ بعدی م حتما اپل خواهد بود ان شاالله ، به نظرم اگر صبر کنی و بودجه رو افزایش بدی یه لپ تاپ قدرتمند به دست میاری و یک موضوع که اپل هم با توجه به تحریم ها و مسائل نرم افزاری مشکلات خودشو داره مثل خریدن نسخه اصلی برخی نرم افزارها البته اینم جای تحقیق و بررسی داره ، اما دوستانم تا به حال گلگی نکردن ، یادش بخیر چه دوستانی داشتم ... 
[تصویر:  Screenshot%20(2).png]
 سپاس شده توسط
ممنون از آقایان دریل تواب هادی پارادایس که کمک کردن و البته خانوم لبخند گل

آقای دریل منم تو رنج قیمت شما لپ تاپ میخوام و البته بهم k556ub رو معرفی کردن خودم یه جستجویی کردم و متقاعد شدم همین مدل رو بخرم
اولا که باتریش لیتیوم پلیمره که نسبت به مدلای دیگه که لیتیوم یون هستن ۲/۵ برابر عمر بیشتری داره .
مزیت دیگش USB type-c هست که اضافه شده بهاین مدل که سرعت انتقال اطلاعاتش ۱۰برابر بیشتر از USB 2.0 هستش.
داغ نمیکنه
بعدم تو این سری از تکنولوژی Asus eye care استفاده کرده که ۳۳٪ بیشتر از چشم کاربر محافظت میکنه پردازنده گرافیکیشم قویه
و پردازنده نسل ششمش رو تو این سری به کار برده ایسوس که همون sky lake هست که به لپ تاپ ۳۰٪ کارایی بیشتری میده و ۱۵٪ مصرف انرژی کمتری داره

من به یه نفر سپردم بهترین مدلی که میشه تو این رنج قیمت خرید رو معرفی کنه که این مدل و اونی که به شما معرفی کردن رو گفتن که البته هر دوش کاملا مثل همن با این تفاوت که عدد پردازنده گرافیک مدل من بیشتره

منم یه مدت تو فکر لنوو بودم ولی منصرف شدم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
درباره ssd اینو بگم که حافظه کوچیکیه وقتی ویندوز روش نصب میکنی
مجبور می شی دوباره بری سر اون یکی درایوا نصبش کنی

من اول رو همین ویندوزو ریختم
ولی دو تا چیز که نصب کردم متاسفانه پرید

سپاس شده توسط
لب تاب فقط سونی
من ک چندساله دارم خیلی هم ازش کار میکشم.از صبح تا شب روشنه . ی سری هم از بالا افتاد روی زمین ولی چیزیش نشد. اول افتاد روی دسته صندلی دانشکاه بعد روی صندلی بعد رو زمین. خخخخ مرحله ب مرحله دلم لرزید ولی خداروشکر چیزیش نشد.
5 هسته ایم هست. همه جوره ازش راضیم. بجه خوبیه.خدا حفظش کنه برا صاحابش 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سونی قدیمیا عالی بودن ولی الان دیگه کیفیت قبل رو نداره متاسفانه
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان