امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خوب میتونین چند تا از راهکار هاتون رو معرفی کنین؟
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 23:28)meep نوشته است: خوب میتونین چند تا از راهکار هاتون رو معرفی کنین؟

سلام داداش تو تاپیک ده روزه برات جواب گذاشتم،
خود من هم یک زمانی به فکر این بودم برم دکتر ،در اصل  فکر میکردم برم به یکی بگم من این کارو میکنم یک تلقینی برام میشه که انگار دست خودم نیست و من نسبت به این کار بیمارم پس هیچی تقصیر خودم نیست اگر بیمار نبودم این کارو نمیکردم.

یادت باشه شهوت مثل آب دریا شوره هرچی بیشتر بخوری تشنه تر میشی،من با خودم قبلا فکر میکردم خدا اینقدر قدرت داره که اگر میخواست نیاز جنسی انسان فقط در کنار همسرش تامین بشه این اتفاق می افتاد بدون اینکه آدم آلت جنسی داشته باشه که اینجور در دسترس باشه،پس همش امتحان خداست،کافیه ذهنتو و دستتو ۱۰ روز کنترل کنی/ذهنت هر وقت کشیده شد صلوات بفرست سریع به یک چیز دیگه فکر اگر اون کار رو کنار نذاشتی؟؟؟می بینی بدون دکتر مشکلات حل شد.اینجا کسایی که ترک کردن مگر دکتر رفتن؟؟
شهوت تمومی نداره ،هرچی تو دامش بری تشنه تر میشی بعد فکر میکنی نیاز جنسیت از مردم عادی بالاتره،باخودت میگی حتما این منم که مشکل دارم اینقدر تشنه ام،غافل از اینکه این خود ماییم که داریم خودمونو هر روز تحریک میکنیم و این غول سرکش رو هر لحظه درون خودموپ بیدار میکنیم
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 19، 23:28)meep نوشته است: خوب میتونین چند تا از راهکار هاتون رو معرفی کنین؟

گفتم که من راهکارا طبابت رو بلد نیستم
باید برید پیش دکتر تا با توجه به شرایطتون بهتون راهکار بده
ولی حتی المقدور از خوردن غذاهای گرم مثل خرما ، تخم مرغ ، پیاز و ...... پرهیز کنید

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
به نام خدا
مشارکت همساده
سلام دوستان حرفهای drift رو که خوندم منم دلم خواست حرف بزنم. راستش واسه منم خیلی وقت برد و قبولش سخت بود که فهمیدم مشکل من غریزه جنسی نیست بلکه مشکل من شهوت هستش. البته نمیخوام بگم نیاز جنسی فشار نمیاره و از بیخ و بن منکرش بشم. ولی وقتی به استمنا روز اول برمیگردم میبینم از روی کنجکاوی و آموزش غلط بود نه نیاز جنسی به این مدت هم نگاه میکنم اصلا واسم قابل قبول نیست در طول یکساعت چندین بار اینکار رو انجام داده باشم فقط بخاطر نیاز جنسی.یا مثلا غذای تحریک کننده بخورم که باعث بشه در طول یک روز ۵ بار لغزش داشته باشم!!!خدایی کسب لذتی هم دیگه در کار نیست من اینکار رو انجام میدم چون مجبورم انجام بدم چون یه مسکنه برام چون اینجوری تو مغزم فرو رفته که وقتی به یه مشکل و مسئله ای نخواستم فکر کنم و خواستم فرار کنم برم تو خلوت خودم و به شهوترانی مشغول بشم.ولی خب شهوت دوست خوبی نیست من منکر این نمیشم که میتونه ذهنمو منحرف کنه میتونه باعث تسکین موقتی بشه و حواسم پرت بشه از مشکلات اما خب در کنارش خیلی بهم ضرر میزنه درست مثه مواد مخدر میمونه به قول drift مثه آب شور دریاست هی از من بیشتر و متفاوتتر میخواد.خب اگه این نیاز بود مثلا چند وقت یه بار  یه فیلم با کیفیت hd نگاه میکردم و بعدش به روال عادی زندگی برمیگشتم یا به قول بچه ها میرفتم یه رابطه ازدواج موقت میزاشتم و حلال و زلال به غریزه پاسخ میدادم و این همه درد هم نمیکشیدم.ولی خب نمیشه برای من یکی بقیه رو نمیدونم ولی واسه من نمیشه همه روحم درگیر میشه تازه جدیدا فهمیدم که داستان خیلی بدتر از اونه و شهوت حتی اگه من همه روحمو بهش بدم راضی نمیشه میدونید تا الان فکر میکردم شیطان اگه من روحمو بهش بدم راضی میشه و دست از سرم برمیداره ولی الان فهمیدم اون موقع از من روح بقیه رو میخواد...یعنی شهوت وقتی منو رام کنه تازه من میشم یه ابزار واسش که بتونم این بیماریمو به بقیه همه منتقل کنم یعنی روح خودم رو تنها نمیخواد اون روح اجتماع منو میخواد. اولش فکر میکردم من با هر بار استمنا دارم به خودم آسیب میزنم و همینو شهوت میخواد ولی الان فهمیدم اون ضربه زدن به اجتماع رو از من میخواد.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
راهکارهای مختلفی برای ترک خودارضایی یا هر عادت دیگه وجود داره.  
اما یکی از مواردی که خیلی مهمه و موتور محرکه ترک خودارضایی و تغییر حساب میشه ، انگیزه هست. 
انگیزه یعنی چرایی ترک خودارضایی 
من این انگیزه رو گاها در تاپیک درد و دل ها می بینم. دلیلی که ما می خواهیم تغییر کنیم و انگیزه ای که میخواهیم انقلابی درونمان رخ دهد. خواندن مطالب دوستان بی تاثیر نخواهد بود. 
برای ایجاد انگیزه نیاز به آگاهی هست. آگاهی نسبت به خودمون و جهانی که در اون زندگی می کنیم.اینکه برای چی آفریده شدیم . بعد از آگاهی نیاز هست که واقعا از ته دل خواستار تغییر باشیم. و بعد از این نوبت به راهکارهای ترک خودارضایی و چگونگی میرسه که می تونیم از تجربیات دوستانمون کمک بگیریم و نقاط ضعف خودمون را بشناسیم و قوی بشیم برای غلبه بر نفس مون. 

53 53 53
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سلام 53 .
پراگراف اخر پست اقا رامین. رو که خوندم خیلی دلم سوخت جواب اقای مهدی یار بیشتر دلمو سوزوند. من چیزی ندارم که بنویسم شما سر خود دلتون بسوزه. 4chsmu1

بچه ها بیاید همو بیشتر دوست داشته باشیم. بحث باعث اصتکاک میشه و از هم دور می شیم خیلی هم اذیت می شیم حتی اگه حرف حساب بزنیم. این اتفاق برام اخیرا افتاد و ازشون دور شدم. حالا نمیگم اون دوستان سها و سنا بودن. خودشون باید بفهمن اونا رو میگم. Khansariha (56)

اقای ضربتی قحط دختر که نیومده برن در خونه یکی دیگه که با شرایطشون راضی باشه. اون دخترم دنبال شرایطه خودشه ایشالا جفتشون پیدا کنن. Khansariha (69)

آقا آرمین ، دخترا از پسرا خواستگاری نمی کنن ها امسال عللاوه بر آرزو آستین بالا بزن. دیدین دیشب تو خندوانه و توی سه ستاره چقدر رامبد جوان افتاده رو دنده ی گیر دادن به ازدواج؟ Khansariha (13)

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
میخام آواتارمو عوض کنم ولی حوصله ندارم دنبال عکس بگردم از این برنامه های اجتماعی هم ندارم
همین کانون میگردم هر کدوم خوشم اومد برمیدارم واسه خودم 4chsmu1
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
میتونی بری تالار اواتارا و امضاهای برنده
از اونجا انتخاب کنی

سپاس شده توسط
چرا امشب انقدر دلگیره
یکی بیاد یکم اسپم بزنیم   Hanghead
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
دلم میخواد یکی تو تالار امیدوار باش دوست من پست بذاره
پست حسابی
مردیم از ناامیدی

سپاس شده توسط
شبت به خیر شقایق جان

همینطور آقا رامین. گل گلاب

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 21، 0:56)می توانم نوشته است: دلم میخواد یکی تو تالار امیدوار باش دوست من پست بذاره
پست حسابی
مردیم از ناامیدی

خدا
 سپاس شده توسط
بانو هایده یادش گرامی!...

میگفت:

امیدم را مگیر از من خدایا ، خدایا ، خدایا...

دل تنگ مرا مشکن خدایا خدایا خدایا....

همین قسمتو توی گوگل بزنین براتون میاره آهنگشو!... 303 آقایونی هم که احیانا با صدای خانوم ها مشکل دارن لطفا سمتش نرن چون براشون خطر ناکه!....نمیخواییم اسباب شر بشیم! .... 302
 سپاس شده توسط
وقتی خداوند چنین انسانی می آفریند،روی انسان حساب دیگه ای میکنه،
نا امیدی چرا؟؟؟ حیفه دوران زندگی به تلاش و لذت سپری نشه،
من از دو چیز بدم میاد:۱-خواب ۲-بیکاری 
زندگینامه کوتاهی از یک دانشمند هست توصیه میکنم بخونید،وقتی بهش فکر میکنم من رو از رختواب میتونه بکشه بیرون بشینم سر مطالعه یا هر کار دیگه ای انجام بدم جز دراز کشیدن و خوابیدن/شب تا صبح به انداز کافی وقت برای خواب هست.
زندکی کوتاهتراز آن است که لحظاتت را به دست غم بدهی.
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/کارل_فریدریش_گاوس
 سپاس شده توسط
سلام.
کسی یه روش خوب واسه درآمد اینترنتی سراغ نداره؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان