امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1396 خرداد 21، 8:16)می توانم نوشته است: دوستان خیلی سرمون شلوغه
من وظایف رو میگم خودتون انتخاب کنین

چرخوندن اسفند
ریختن آب پشت سر مسافر
قرآن گرفتن
پاک کردن سبز
پاک کردن حبوبات
هم زدن دیگها
شستن سبزی ها
خرد کردن سبزی ها
پست سرآشپز
خرید

بدو بدو وقت نداریما
منم سبزیا رو خورد میکنم

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
(1396 خرداد 21، 14:30)Rise نوشته است:
(1396 خرداد 21، 13:24)Queen نوشته است:
نقل قول: به استلاح
17

من ریختن آب پشت سر مسافر رو انتخاب میکنم
خودم می دونم خیلی کار سختیه 4chsmu1

منظور از به استلاح بی دین یعنی اینکه به ظاهر دین ندارن ولی انسانیت دارن و پشت هم هستن

...

فکر کنم منظورشون این بود که به اصطلاح رو غلط نوشتین Hanghead

حالا شما چرا هر کی می گه ف میری تا فرحزاد؟
راحت باش آقا جان

یه مسئولیتم انتخاب کن 4chsmu1

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
لیست کارها جهت آش پشت پای آقای ضربتی جهت سربازی (مانور آزمایشی جهت مهاجرت)

دوستان خیلی سرمون شلوغه

چرخوندن اسفند
ریختن آب پشت سر مسافر => کویین Khansariha (69)
قرآن گرفتن
پاک کردن سبز
پاک کردن حبوبات
هم زدن دیگها
شستن سبزی ها
خرد کردن سبزی ها => دختر خورشید و ؟ (این کار سخته دو نفرست) Khansariha (69)
پست سرآشپز
خرید => می توانم  Khansariha (69)

بدو بدو وقت نداریما

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 21، 15:01)می توانم نوشته است: لیست کارها جهت آش پشت پای آقای ضربتی جهت سربازی (مانور آزمایشی جهت مهاجرت)

دوستان خیلی سرمون شلوغه

چرخوندن اسفند
ریختن آب پشت سر مسافر => کویین Khansariha (69)
قرآن گرفتن
پاک کردن سبز
پاک کردن حبوبات
هم زدن دیگها
شستن سبزی ها
خرد کردن سبزی ها => دختر خورشید و ؟ (این کار سخته دو نفرست) Khansariha (69)
پست سرآشپز
خرید => می توانم  Khansariha (69)

بدو بدو وقت نداریما

سلام
ممنون خانم می توانم دست شما درد نکنه .
کمک به هیئت فراموش نشه
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
هنوزم غلطه ولی مهم نیست 65
مهم اینه که آدم یه کمی آروم تر بره که بقیه رو یهویی زیر نکنه 53258zu2qvp1d9v

آقای ضربتی این پستها که اینا می گن تو لیست من نیستا
بعدا کسی رو سرتون آب ریخت مسئولیتش با من نبوده 4chsmu1

پول نداریم که آقای ضربتی! :21یا هیاتو جمع و جور تر بگیرید یا با شهاب مرادی مشورت بکنین :4chsmu1  ایشون بهتر بلده از این امور خیریه رو

سپاس شده توسط
من خودم یه مدت دنبالش بودم در مورد خارج. البته از طریق بورسیه میخاستم برم . حالاکاری  به اینکه چقد سخته بخوای بورسیه بگیری و باید مقاله معتبر داشته باشی و اینا ندارم.
 آلمان قطب الکترونیک دنیاس و عالیه البته واسه ی من.
ولی خب میگن زندگی تو آمریکا و کانادا واسه ایرانیا خیلی راحت تر از زندگی کردن تو اروپاس. جای پیشرفت خیلی بیشتری داره نسبت به اروپا. آقای ضربتی جایی رو برای سکونت انتخاب کردین؟ کلا تحقیقی که کردین یا اینکه چجوری میخاین برین رو اگه به ما کانونیا هم بگین خوشحال میشیم ( البته در صورت امکان ). حداقلش پز میدیم دوستمون داره میره خارج Khansariha (2)

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
شقایق عزیز
تو رو هر کی خواستی به جز چهار پنج نفر آب بریز
مسئولیتش با من
فقط اسم اون چند نفر رازه 4chsmu1

شما خودتون تا کجای رفتن پیش رفتید آقای اینجینیر؟

سپاس شده توسط
راستی من کلس وقت گذاشتم و از علم و دانش و شمعم مایه گذاشتم اینو نوشتم
http://www.ktark.com/thread-496-post-391...#pid391743
پس چرا فقط یه نفر لایکم کرده؟
Swear1 Swear1

سپاس شده توسط
به شدت احساس تنهایی می کنم 
دوست دارم با یکی حرف بزنم و اون یه نفر شاید همسر باشه ...
خدایا این درد رو از من بگیر وقتی درمانی براش نیست
دلم گرفته ...
 سپاس شده توسط
اون وقته که تنهاییت رو با چیزای بی ارزش و کاذب پر می کنی 
مثل اینترنت
 سپاس شده توسط
داش تواب خو چرا اقدامی نمیکنی؟!
اگه واقعا شرایطشو داری خو چرا خودتو اینقدر اذیت میکنی داداش؟!
برادر ضربتی ای کاش یکم روحیه چند وقت پیشمو داشتم کلا سرم درد میکرد برای بحث های سیاسی و فرهنگی اما الان بشدت اعصابم خرابه که حتی خونواده هم صدام میکنن با اعصاب خوردی جواب میدم و کلا همه رو پشیمون میکنم دست خودمم دیگه نیست اصلا شور و نشاط ندارم فکرم بشدت درگیر این زندگی مسخره شده روز هام بشدت تکراریه
و بشدت سریالی شدم حتی دیگه نمیتونم خودمو برای یک روزم پاک نگه دارم فکر میکنم افسرده هم شدم این چند روز اصلا کانون رو یادم رفته بود و بکل ازش غافل شدم فکر میکردم اعلام وضعیت نکنم بعد یک هو بیام بگم مثلا 4روز گذشت بهتره اما دیدم اینم بدرد نمیخوره. یک خورده نا امید شدم و دیگه نمیدونم باید چکار کنم یکم کمک میخوام فک کنم تاحالا یک میلیونی خرج داروهای گیاهی و روش های طب سنتی و اسلامی رو کردم و نتیجه ای هم نگرفتم واقعا خجالت زدم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
آقای ضربتی دوست عزیز
این چند وقته به هر کی میگم بحث سیاسی نکن کانون جای این حرفا نیست گندشو در میاره... اما به شما اعتقاد دیگه ای دارم

شما که خیلی وقته کانونی میدونی چرا بحث سیاسی اینجا ممنوعه؟

اولا ما اینحا به قدر کافی دلیل واسه ف.ی.ل.ت.ر شدن داریم قبلا هم تذکر دادن بابت محتوامون که سها خانم و بقیه کلی جنگیدن تا اینجا رو سر پا نگه داشتن. رو کلمه جنگ تاکید میکنم.
اما دلیل دوم از اولی هم واضحتره نوشته آقای میپ رو بخون ایشون خسته است وضعش خوب نیست خیلیا مثل ایشونن. عکس العملها رو حدس بزن!
یکی ممکنه عصبی بشه و یهو کلی جر و بحث کنه چون مخالف نظراتش صحبت شده. یکی ممکنه شورشو در بیاره و چیزایی بگه که نباید. 
اما از همه بدتر میدونی چیه؟ خیلیا میان کانون تا از اینجا انرژی بگیرن حتی شده واسه ده وقیقه پاکی بیشتر وقتی بیان اینجا و بحث ببینن اذیت می شن. خدا میدونه این حرفو قبلا تو همین تاپیک چند بار گفته و شنفتم.

مطمئن باش اگر اینجا نگی خیلی فضاهای دیگه هست که میتونی با خیال راحت نظراتت رو بگی . اما اینجا جاش نیست. اینجا جای هیچ بحث اعصاب خرد کنی نیست که دو دسته ی پر شور مخالف و موافق داشته باشه.

امیدوارم با دقت بخونن همههههه و یادشون باشه اینجا آخرین پناه خیلیاست. دقیقا همونایی که میگن خیلی سعی کردم نیام یا خیلی سعی کردم اعلام وضعیت نکنم یا یا یا ... ولی آخرین خونه شون بازم اینجاست

به نظرم اومد آقای ضربتی برای آقای خمینی احترام قائلن. من رساله ی ایشون رو خوندم شما هم بخونین.
 اگر اشتباه نکنم فتوا دادن که در هر کشوری رفتار طبق قوانین اونجا واجبه. اون زمان نت نبوده تو ایران ولی شاید الان بودن میگفتن اگر تیک زدین قوانین را مطالعه کرده ام و با آن موافقم حتما حرام است بر خلافشون عمل کنین

اگر ایشونو قبول دارین قاعدتا باید رساله شونم قبول داشته باشین. حالا اگه این بحث مال رساله ایشونم نبود مطمئن تورساله یکی دیکه بود چون من زیاد رساله خوندم نمیتونم قطعی بگم
حرفامو گفتم
والسلام

اما درباره ازدواج یه نکته میگم 
قبلا به آقای تواب گفتم دوباره میگم

کسی که مجردیش خوشبخت و آرام نباشه متاهلیش هم نخواهد بود
برای سعادت درونتون رو جستجو کنین

کسی که در شرایط مناسب روحی و روانی نیست که قطعا خود آقای توابم میدونه در اون شرایط نیست و خودشم بارها گفته، چطور میتونه درست جلو بره و انتخاب مناسبی کنه؟ خدای نکرده با انتخاب اشتباه و یا با یک جدایی زندگی اون شخص ویران می شه و چه بسا با درست کردن چند تا بچه زندگی دیگرانم تباه کنه

زندگی خودتونو بسازید خودتونو درست کنین. به آرامش برسید. تا جایی که پیش رفتین شروع کنین واسه ازدواج. چون قطعا هیچ کس کامل نمی شه.

شاد باشید

تشکر از خانم میتوانم . واقعا اگر میخواین تاثیری در جامعه داشته باشین باید حرفتون رو به گوشهای بسیاری برسونین و این کانون برای من و امثال من مثل یه حیات خلوته مثل یه ساحل آروم پس لطفا با امواج متلاطم خرابش نکنین
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

من با خانم می توانم موافقم ، هر چند مدت کوتاهی هست که شرایط بهتری دارم ، اما با اون سطح قابل قبول فاصله زیادی دارم ، مطالبی که دیشب نوشتم تنها ابراز نیاز بود ، نیازم توی اون لحظه ، بعضی نیازها به آدم فشار میاره و می تونه روی روز و یا هفته ما به کلی تاثیر بذاره ، برای همین ناراحت بودم چون نیاز روحی و عاطفی خیلی عمیقه 
در ضمن ازدواج برای کسیِ که درآمدی معمولی نداره و مهم تر از اون درونشه که باید به تعادل رسیده باشه و با خودش صادقانه و روشن به نتیجه رسیده مناسبه ، ازدواج شوخی نیست ! 
من هم یا می تونم تحمل کنم یا نمی تونم ، در هر صورت وضع فعلی به قوت خودش برقراره تا کی رو نمی دونم ، اما یه شبه که نمی شه ازدواج کرد
گاهی وقتا باید چشمتو روی اصلی ترین نیازت ببندی ، چون چاره دیگه ای نداری
قاطی کردم ، اگر اشتباه نوشتم ببخشید ، یکم ذهنم خسته ست
با عرض ادب و احترام خدنت همه دوستانی که من و حرفمو درک کردن  302

شقایق بهترین همکار دنیایی 
انشالله سرقت بعدی خبرت میکنم

اقای تواب پول خیلی مساله نیست
آارامشتونو پیدا کنین موثره خیلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان