امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خب گوشی جدیدم رسید....
کف سوت هوراا 49-2
 سپاس شده توسط
چه مدلیه؟ چجوریه 4chsmu1 
میخوام میزان شیرینی رو تخمین بزنم 4

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
سلام مبارکه داداش آرش ایشالا ماشین بگیری 49-2
چند روز پیش یه  مقاله خیلی خوبی راجع به قاتل دختر بچه پارس آبادی روزنامه شرق کار کرده بود بسیار جالب بود. با توجه به تجربه نه چندان موفقی که در نقل قول مستقیم مقاله و یادداشت کسب کردم اخیرا.ترجیح میدم غیر مستقیم نقل کنم.
اول اینکه از ترس اینکه انگ ضد دین بودن و ضدیت با دستورات شرع به نویسنده زده نشه این بنده خدا تصمیم گرفته بعد از اعدام قاتل این مقاله رو منتشر کنه. که به نظرم کاملا هوشمندانه س. اول و آخر که این بابا باید اعدام میشد چه کاریه که نویسنده بیاد حرف و تفکرش رو لوث کنه؟!!
دوم اینکه مقایسه کرده بود با قاتل نروژی که چند سال پیش احتمالا یادتون بیاد بزرگترین قتل عام تاریخ نروژ رو ثبت کرد یه نازی افراطی...توی این یادداشت میگه این بنده خدا رو کردن بهترین شاهد و نمونه برای بررسی ریشه های جرم و جرم شناسی همه امکاناتی بهش دادن هر پوئنی بهش میدن که باهاشون همکاری کنه در بحث روانشناسی و غیره کلا زندگی خوبی واسش فراهم کردن...(من خودم عاشق نروژم خیلی سرآمده از همه نظر موقعی که این قتل اتفاق افتاده میگن نمیدونستن چطور باید برخورد کنن با قضیه شاید باورش سخت باشه ولی پلیس ها اسلحه هاشون دم دستشون نبوده چون کمتر استفاده میکنند...)
اما نکته خیلی مهمتر و سوم که باعث شد نقل کنم یادداشت رو این بود این قاتل باعث شده برای یه نظریه خیلی مهم یه شاهد و مدرک به وجود بیاد: یه جرم شناس و روانشناس خیلی مشهور فرضیه ای داره تحت این عنوان که افرادی که مرتکب قتل های خشن میشن که جامعه رو در شوک فرو میبره یه قسمتی از سمت راست مغزشون خوب کار نمیکنه...فوق العاده محل بحث شده بین جامعه شناس ها این نظریه ساختار شکنانه...خوب مشخصه چرا چالشی شده حتما شما هم مثه من به این فکر میکنید: نکنه ما افراد بیمار رو اعدام میکنیم واسه اعدامشون هم سوت و کف میزنیم؟ 17
من قبلترها که خیلی حس و حال خوبی داشتم یه مقاله لاتین خوندم راجع به اینکه افرادی که غریزه جنسیشون انحراف پیدا کرد یه سلولهایی از مغزشون تکامل پیدا نکرده....وقتی میگن کسی که خودارضایی میکنه سلامت عقل نداره نه اینکه طرف دیوانه س منظور اینه مغزش توانایی تصمیم درست رو در لحظه هجوم وسوسه از دست میده دیدن تصاویر پورن و خیالپردازی های جنسی هم متاسفانه هر بار حتی بار صدهزارم هم که انجام میشه جلوی رشد برخی از سلولهای مغزی رو میگیره Hanghead ...هر چی گشتم اون مقاله رو نیافتم..اما قشنگ یادمه اون مقاله نوشته بود این درمان پذیره 53  
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 1، 20:32)engineer نوشته است: چه مدلیه؟ چجوریه 4chsmu1 
میخوام میزان شیرینی رو تخمین بزنم 4

شیایومی ام آی فور.... البته همزه پیدا نکردم....
قیمت اصلی 450
اما من توی پیشنهاد ویژه ی دیجی کالا خریدم 335

فعلا که ازش راضی.... خدا ازش راضی باشه! 4chsmu1
شیرینیتونم محفوظ برادر... 4chsmu1
 سپاس شده توسط
همساده جان ممنون ازت... به امید حق توهم کارو کاسبیت هر روز بیشتر از قبل بگیرم.  Confetti

در مورد آون موضوع هم متأسفم. چون اصلا طرف صحبتم شما نبودی
و  نیستی داداشم... موضوع به بعضی از این رسانه های جمعی ارتباطی بر میگرده که میخوان ملیت رو برای آحاد جامعه کمرنگ بکنن.
به خیال خودشان میخوان از دین دفاع بکنن... و میان دین رو مقابل ملیت ایرانی بودن قرار میدن..... کاری کاملا اشتباه..... دین جای خودش ملیت هم جای خودش قابل بحث... نه در مقابل هم!
این ها نابلدن....این راهش نیست.... مصداق بارز حرف  علی شریعتی  هستن که دفاع بد میکنند تا دفاع خوب.!

به هر حال بابت اینکه تجربه ی تلخی شد ناراحتم.. چون اینطور از هدفی که توشیم دور میشیم.

در مورد موضوعی که الان مطرح کردی دوست دارم چیزی بنویسم اما به نظرم ما کانونی ها بزای این اینجا جمع نشدیم و مطمینا همساده ی عزیز هم باهم موافقه.

شکلک کم گذاشتم اما به قول داداش آرمین گل گلاب :پیامم سرتاسر مهر بود  یه وقت سریع و به دور از عاطفه نخونیش 302

قابل توجه بانوان سایت:ما هم بلدیم به هم نون قرض بدیم فقط شما نیستید  4chsmu1
 سپاس شده توسط
غلط املایی بخاطر گوشی.... غلط نگارشی هم همینطور.... شما به بزرگی خودتان ببخشید.... بعدا گوشی رو تنظیم میکنم
 سپاس شده توسط
ــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
اعدامم فایده ای نداره،چند روز قبل اعدام قاتل آتنا ،یکی دیگه دوباره به ی بچه دیگه تجاوز کرده و به قتل رسوندتش...این ها بخش کوچیکی هست که میشنویمش...جامعه الودس
منم با وجود روانشناس تو زندان موافقم، مثلا قاتل بنیتا قبلا تو زندان بوده .خوب زندان چه سودی براش داشت؟ادمش کرد؟درستش و سربه راهش کرد؟اگه ی روان شناسی اونجا میبود و روانشناسیش میکرد قطعا احتمال این بود که موضوع عوض بشه و طرف به خودش بیاد
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
چه موضوع جالبی شد
سلولهایی مغز طوری ترین نشدن که بدونن در شرایط وسوسه چی کار کنن
با همون یه ذره شبکه عصبی ای که از این ور اون ور شنیدم کلی شاخکام تیز شد واسه این جمله

چه چیزای با حالی

و اما بعد...

دنیای امروزتون  چه رنگیه ؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام کانونی های عزیز
چند وقت بود نتونسته بودم بیام کانون واقعا دلم تنگ شده بود. گفتم یه عرض ادبی کرده باشم.  302
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام.برای همه عزیزان کانونی دعا کردم.چند نفر هم ویژه 53 53 53 خدا هممونو کمک کنه 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
ما هم دلمان برای همه آنهایی که صد ساله کانون نیومدن تنگه

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
اوه اوه دیگه گردنم درد میکنه مشخصه که وقت خوابه 4chsmu1 4chsmu1
بسیار خسته ام. 4chsmu1
 سپاس شده توسط
۳ ماه پیش همین ساعتا...
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااااام
قهرمانای کانونی 
در چ حالین رفقا ؟؟؟
حال دلتون خوبه ؟
اوضاع ارومه ؟
2uge4p4
بهار و تابستون که بود منتظر پاییز بودم و حال خوبش ولی حالا که اومده انگار یچیزی توش کم داره 
Hanghead
مادربزرگم اینا یه جفت قناری دارن تازه نی نی دار شدن برام جالب بود که با نی نیشون یه جور دیگه حرف میزدن 
صداشون متفاوت بود با وقتی که نی نی نداشتن 
4chsmu1
از حال و هوای پاییزی استفاده کنید تا هرم داغ و پر تنش دلتون رو اروم کنه 
راهممون هموار و روووشن 
49-2
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان