امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 بهمن 20، 23:39)تـــواب نوشته است:
(1398 بهمن 20، 22:10)Queen نوشته است: این کلیپ رو ببنید
ری اکشن هاشون برام خیلی جالبه 
یه ده باری نگاش کردم، فقط اون لحطه ای که چشم هاشون رو باز می کنن، خیلی دردناکه  Hanghead
سعی کردم خیلی توصیح ندم که کنجکاو بشید ببینید 4chsmu1 آیا موفق بودم؟

من این پاسخ به ذهنم آمد و آن اینکه اسلام به شدت فراتر از مرزهای ذهن بشریست 

یک 
دو

ولی متاسفانه چیزی که الان تو جامعه اتفاق میفته با اسلام خیلی فاصله داره
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 20، 23:55)happpygirl نوشته است: سلام . خوبین ؟ دلم برای همه دوستایی که اینجا داشتم تنگ شده ... امیدوارم که حال تک تکشون خوب باشه و هر جایی که هستن احساس ارامش و خوشبختی داشته باشن ❤
به تک تک بچه های اینجا خسته نباشین میگم و واسشون ثابت موندن تو راه درستی که انتخاب کردنو ارزو میکنم ... و خیلی خوشحالم که هنوووزم خیلیا هستن که اشتیاق دارن برای پاک بودن .. خدا پشت و پناه راه همتون باشه ????❤

سلام خانوم هپی گرل
چقدر سریع گذشت این روزها
الان خیلی از بچه ها شما رو نمیشناسن
خیلی خوش برگشتین
خوبین؟
شایعه شده مزدوج شدین
حاج اقا خوبه؟
شرایط به خوبی پیش میره؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 20، 23:55)happpygirl نوشته است: سلام . خوبین ؟ دلم برای همه دوستایی که اینجا داشتم تنگ شده ... امیدوارم که حال تک تکشون خوب باشه و هر جایی که هستن احساس ارامش و خوشبختی داشته باشن ❤
به تک تک بچه های اینجا خسته نباشین میگم و واسشون ثابت موندن تو راه درستی که انتخاب کردنو ارزو میکنم ... و خیلی خوشحالم که هنوووزم خیلیا هستن که اشتیاق دارن برای پاک بودن .. خدا پشت و پناه راه همتون باشه ????❤

سلااااام خوبین؟
من شما رو یادم هست ولی فک نمی کنم منو یادتون باشه
(1398 بهمن 20، 23:59)Queen نوشته است:
(1398 بهمن 20، 23:39)تـــواب نوشته است:
(1398 بهمن 20، 22:10)Queen نوشته است: این کلیپ رو ببنید
ری اکشن هاشون برام خیلی جالبه 
یه ده باری نگاش کردم، فقط اون لحطه ای که چشم هاشون رو باز می کنن، خیلی دردناکه  Hanghead
سعی کردم خیلی توصیح ندم که کنجکاو بشید ببینید 4chsmu1 آیا موفق بودم؟

من این پاسخ به ذهنم آمد و آن اینکه اسلام به شدت فراتر از مرزهای ذهن بشریست 

یک 
دو

ولی متاسفانه چیزی که الان تو جامعه اتفاق میفته با اسلام خیلی فاصله داره
جامعه پیرامونی من ، همواره با دخترها نه تنها به عدالت بلکه با مهربانی و عطوفت برخورد کرده که نتیجه تعالیم اسلامی خانواده ها بوده ، قسمت هایی هم که از این موهبت بی بهره ان ، قطعا رفتارهای خوبی نشان ندادند و باعث دلشکستگی شدن که شما هم به درستی می فرمایید

سلام و نور 

خوش آمدید بزرگوار ، منت سر ما نهادید  53
(1398 بهمن 21، 0:00)رامین. نوشته است:

سلام خانوم هپی گرل
چقدر سریع گذشت این روزها
الان خیلی از بچه ها شما رو نمیشناسن
خیلی خوش برگشتین
خوبین؟
شایعه شده مزدوج شدین
حاج اقا خوبه؟
شرایط به خوبی پیش میره؟

بله خیلیی سریع گذشت ... ۸ سال پیش دقیقا . ممنونم . نه مزدوج نشدم هنوز 1 . شرایطم خوبه خداروشکر
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلام به خانم هپی گرل
خوش برگشتین
امیدواریم باز هم با پستهای رنگیتون تشریف اورده باشین1
بچه ها اون موقع که هشت سال پیش، بهار 91 خانم هپی گرل پستهای رنگی میذاشتن، تقریبا پستهای رنگی در انحصار ایشون بود1 .. انصافا هم شاد و فانتزی بود رنگ زدنهاشون

اونجور که تو ذهنمه مشهدی بودین .. امیدوارم حال شما و همه بچه های مشهدی خوب باشه
الله اکبر... 4chsmu1 bliss 49-2
 سپاس شده توسط
Khansariha (13)
آفرین 
bliss
من فردا برای بار اول تو عمرم میخواهم شرکت کنم
Greenstars
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 21، 21:20)123Sanaz123 نوشته است: Khansariha (13)
آفرین 
bliss
من فردا برای بار اول تو عمرم میخواهم شرکت کنم
Greenstars

درود بر تو Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام 
از تمام افرادی که این سایت تاسیس کردندشکر میکنم
چه قدر خلوته Khansariha (60) Khansariha (60) 

پست بزارید قول میدم آرتروز انگشت تگیرید Khansariha (60)
[تصویر:  uVwrXF.png]
Khansariha (13)
شما کلا امروز اعصاب نداشتیا
آروم باش عزیز
نفس عمیق بکش
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 22، 22:22)karma نوشته است: چه قدر خلوته Khansariha (60) Khansariha (60) 

من یکی هرموقع پست میزارم انقدر اکثرا بی توجهی می کنند که حس می کنم حرف اشتباه یا بی ربطی زدم یا کلا با من حال نمی کنند
خلاصه اینکه تصمیم گرفتیم سکوت پیشه کنیم
البته خیلی وقته این تصمیم رو گرفتما ولی گاهی ناپرهیزی می کنم
22
بای فور اور 22
(1398 بهمن 23، 12:38)Queen نوشته است:
(1398 بهمن 22، 22:22)karma نوشته است: چه قدر خلوته Khansariha (60) Khansariha (60) 

من یکی هرموقع پست میزارم انقدر اکثرا بی توجهی می کنند که حس می کنم حرف اشتباه یا بی ربطی زدم یا کلا با من حال نمی کنند
خلاصه اینکه تصمیم گرفتیم سکوت پیشه کنیم
البته خیلی وقته این تصمیم رو گرفتما ولی گاهی ناپرهیزی می کنم
22
بای فور اور  22

خب حستون اشتباهه 

من خودم چون در بیشتر زمینه ها تخصص ندارم ، راجع به بحث ها صحبت نمیکنم ... 

این به این معنی نیست که با شما حال نمیکنم ، یا اینکه حرفتون اشتباهه . 

یچیزی بگم .
راستش خیلی از شما و خانم آتریسا در عجبم که میگید چون مخالفت با پستام زیاده ، پس حرفی نمیزنم ....

اینو بدونید که شما هر بحثی بیارید وسط ، باز هم تعدادی هستن که مخالفن . نظرشون اینه دیگه . اگه قرار باشه هر کی بخاطر مخالفت هایی که از طرف مقابل میبینه ، کنار بکشه دیگه هییییچ . یه کانون خلوت فقط برامون میمونه
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان