عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

چه قشنگ بوده  17
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 19، 10:54)karma نوشته است: نه رفتم نت سرچ کردم نوشته بود مثل همون رنگین کمان معمولیه به خاطر کریستال های یخی دورش هستن نور تجزیه میشه این شکلی میشه
در موردش بخونید

اینجا
اره داداش میخونم ولی شوخی کردم
به قول خارجیا
just kiding
 سپاس شده توسط
دوستان من یه مشکل نسبتا بزرگ دارم . ممنون میشم کمکم کنین . من خواب ظهرم خیلی زیاده . نمیدونم چجوری باید رفعش کنم . از یه طرفی زمان درس خوندنم رو از دست میدم ، از طرف دیگه هم خسته ام . 

امروز ساعت ۱.۳۰ با خودم گفتم یه نیم ساعت بخوابم سرحال تر بشم . خوابیدم تا ۲ ، بیدار هم شدم . ولی یکم بی حال و خسته بودم . تنظیم کردم گوشی رو روی ۱۵ دقیقه دیگه . دوباره ربع ساعت ، نیم  ساعت ، یه ساعت . تااااا رسید به ۶.۳۰ ....

اون روش ۵۴۳۲۱ رو هم امتحان کردم . اولش خوب بود . ولی الان با اون هم نمیتونم . 

چیکار کنم به نظرتون ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 19، 19:11)Toxic Headshot نوشته است: دوستان من یه مشکل نسبتا بزرگ دارم . ممنون میشم کمکم کنین . من خواب ظهرم خیلی زیاده . نمیدونم چجوری باید رفعش کنم . از یه طرفی زمان درس خوندنم رو از دست میدم ، از طرف دیگه هم خسته ام . 

امروز ساعت ۱.۳۰ با خودم گفتم یه نیم ساعت بخوابم سرحال تر بشم . خوابیدم تا ۲ ، بیدار هم شدم . ولی یکم بی حال و خسته بودم . تنظیم کردم گوشی رو روی ۱۵ دقیقه دیگه . دوباره ربع ساعت ، نیم  ساعت ، یه ساعت . تااااا رسید به ۶.۳۰ ....

چیکار کنم به نظرتون
سلام
خوبی؟
مشکل منم هست.اگه کسی راه حلی داره بگه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 19، 19:19)پشتکار نوشته است:
(1398 اسفند 19، 19:11)Toxic Headshot نوشته است: دوستان من یه مشکل نسبتا بزرگ دارم . ممنون میشم کمکم کنین . من خواب ظهرم خیلی زیاده . نمیدونم چجوری باید رفعش کنم . از یه طرفی زمان درس خوندنم رو از دست میدم ، از طرف دیگه هم خسته ام . 

چیکار کنم به نظرتون
سلام
خوبی؟
مشکل منم هست.اگه کسی راه حلی داره بگه

سلام 
شب زود بخوابین
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 19، 19:11)Toxic Headshot نوشته است: دوستان من یه مشکل نسبتا بزرگ دارم . ممنون میشم کمکم کنین . من خواب ظهرم خیلی زیاده . نمیدونم چجوری باید رفعش کنم . از یه طرفی زمان درس خوندنم رو از دست میدم ، از طرف دیگه هم خسته ام . 

چیکار کنم به نظرتون ؟

اول باید خواب شبتو درست کنی تا اون خواب بعدظهر درست بشه
من خودم این کارو کردم الانم هر موقع بخوام خوابما تنظیم کنم خیلی راحت میتونم تنظیم کنم که مثلا تا ۳ روز اینده فلان تایم بخوابم فلان تایم بیدار شم
به نظرم فردا ظهر به هیچ وجهه نخواب نذار اگه میخوایدتایم خوابت درست بشه سرتو گرم کن به یه کاری فقط درس نخون اون موقع که خوابت بگیره بدتر
سعی کن طرفای ۳ یا۴ تنظیم کنی ناهار بخوری که از گرسنگی نتونی بخوابی تا سه و ۴ بعدش یه کاری ک دوست داری بکن تا شب بشه شب هم یه چیز سبک بخور دیگه فک کنم با این اوضاع که یه روز بیدار بودی و نخوابیدی ساعت ۱۰ ب راحتی خواب باشی
صبحم در خودکار طرفای ۷ و ۸ بیدار میشی خیلی هم ک بخوای بخوابی و به زندگی ادامه بده
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام

خوبی؟

سلام مرسی . شما خوبین ؟

(1398 اسفند 19، 19:31)majid78 نوشته است:

چیکار کنم به نظرتون ؟

من خودم این کارو کردم الانم هر موقع بخوام خوابما تنظیم کنم خیلی راحت میتونم تنظیم کنم که مثلا تا ۳ روز اینده فلان تایم بخوابم فلان تایم بیدار شم
به نظرم فردا ظهر به هیچ وجهه نخواب نذار اگه میخوایدتایم خوابت درست بشه سرتو گرم کن به یه کاری فقط درس نخون اون موقع که خوابت بگیره بدتر
سعی کن طرفای ۳ یا۴ تنظیم کنی ناهار بخوری که از گرسنگی نتونی بخوابی تا سه و ۴ بعدش یه کاری ک دوست داری بکن تا شب بشه شب هم یه چیز سبک بخور  دیگه فک کنم با این اوضاع که یه روز بیدار بودی و نخوابیدی ساعت ۱۰ ب راحتی خواب باشی  
صبحم در خودکار طرفای ۷ و ۸ بیدار میشی خیلی هم ک بخوای بخوابی و به زندگی ادامه بده

شما بگین ساعت خواب و بیدار شدنمو کی بزارم ؟

من ۱ شب میخوابم . ۵ صبح بیدار میشم تا حدود ۱۲ ظهر درس میخونم .بعد نیم ساعت میخوابم تا ۱۲.۳۰ . نماز و عبادت و اینا تا ۱۲.۴۵ . بعدش دیگه بی هوش میشم . 

همین امروز بعد از اینایی که گفتم ، ۱ ظهر خوابیدم تا ۶.۳۰ بعد از ظهر .... 

یچیز دیگه . من صبح ساعت ۵ ، یذره چیز میخورم . تا ۱۲ ظهر دیگه هیچی نمیخورم . به نظرتون یه جوری نیست بخوام تا ۴ بعد از ظهر گرسنه بمونم ؟

بعدشم فرض کنیم به قول شما من همون ساعت ۱ ظهر ، به جای خواب برم سراغ کار مورد علاقم . خب اینجوری خسته تر میشم و انرژی واسه درس ندارم . در واقع من از شما و بچه ها یه روشی چیزی میخوام که وقتی ظهر میخوابم ، راحت بیدار شم و خوابم طولانی نشه .

سپاس شده توسط
(1398 اسفند 19، 19:56)Toxic Headshot نوشته است:
نقل قول: سلام

خوبی؟

سلام مرسی . شما خوبین ؟

(1398 اسفند 19، 19:31)majid78 نوشته است:

چیکار کنم به نظرتون ؟

سعی کن طرفای ۳ یا۴ تنظیم کنی ناهار بخوری که از گرسنگی نتونی بخوابی تا سه و ۴ بعدش یه کاری ک دوست داری بکن تا شب بشه شب هم یه چیز سبک بخور  دیگه فک کنم با این اوضاع که یه روز بیدار بودی و نخوابیدی ساعت ۱۰ ب راحتی خواب باشی  

شما بگین ساعت خواب و بیدار شدنمو کی بزارم ؟

من ۱ شب میخوابم . ۵ صبح بیدار میشم تا حدود ۱۲ ظهر درس میخونم .بعد نیم ساعت میخوابم تا ۱۲.۳۰ . نماز و عبادت و اینا تا ۱۲.۴۵ . بعدش دیگه بی هوش میشم . 

همین امروز بعد از اینایی که گفتم ، ۱ ظهر خوابیدم تا ۶.۳۰ بعد از ظهر .... 

یچیز دیگه . من صبح ساعت ۵ ، یذره چیز میخورم . تا ۱۲ ظهر دیگه هیچی نمیخورم . به نظرتون یه جوری نیست بخوام تا ۴ بعد از ظهر گرسنه بمونم ؟

بعدشم فرض کنیم به قول شما من همون ساعت ۱ ظهر ، به جای خواب برم سراغ کار مورد علاقم . خب اینجوری خسته تر میشم و انرژی واسه درس ندارم . در واقع من از شما و بچه ها یه روشی چیزی میخوام که وقتی ظهر میخوابم ، راحت بیدار شم و خوابم طولانی نشه .

سیستم بدن کلا اینطوره تا ب یه چیزی نیاز پیدا نکنه به مغرت دستور نمیده که الان گرسنته یا الان خوابت میاد
شما میتونی بعد اینکه صبحونه خوردی یکم بری دنبال کار و زندگی بعدش اگه دیدی گشنته قبل ظهر یه چیزی بخوری بهتره قبل ۱۲ باشه بعدش برو کاراتو بکن حالا یه روز درس نخونی چیزی نمیشه بابا یه روز ب زندگیت برس
وقتی هم بعدظهر نخوابی بدنت دیگه اونقدر خسته شده ب قول خودت که دیگه نمیکشه بخواد بیشتر بیدار بمونه شبم ی چیز بخور بگیر بخواب
دوستان این پرونده هنوز بازه هاااا 

کسی نمیخواد اظهار نظر کنه ؟! 39

سلام
گفتم تجربه یه دوست رو به اشتراک بزارم در این قضیه شاید مفید بود.

1- اول باید دقیق فهمید کیفیت و کمیت خواب رو
برای یک دوره دو تا چهار هفته ای باید هر روز مدت زمان خواب رو بنویسی. مثال:
سه شنبه 20 اسفند 1398
زمان خوابیدن100
بیدار شدن: 6:00
چرت 1: 12:00تا 12:45
چرت 2: 16:00تا 17:00
کل زمان خواب : 6:45 

تجربه شخصی: من همین کار رو انجام دادم فقط با نوشتن یه چیزایی برام مشخص شد مثلا شبی که از 11 به بعد میخوابم روز بعدش تقریبا 10 دقیقه دیرتر پا میشم. و عصر که میرسم خونه هم امکان خوابیدنم بیشتره.ما اغلب زیادی در مورد شناخت خودمون غره هستیم فکر میکنیم ساعت خوابمون و بیدار شدنمون و عاداتش رو قشنگ میدونیم ولی وقتی بنویسیم برای یک بازه حداقل 15 روزه از دل این آمار چیزهایی درمیاد که شگفت زدمون میکنه.پیشنهادم اینه بجز خواب برای چیزای دیگه هم که حس میکنید مشکل دارید بنویسید.کار سختی نیست من از این نرم افزار های یادداشت اندروید استفاده کردم قالب ساختم و فقط شبی در حد 3 دقیقه تایم ها رو وارد کردم.

2- اگه مرحله قبل رو به اندازه کافی دقیق انجام داده باشید عادت خوابمون دستمون میاد. بعد سعی کنیم اون زمانهایی که مثلا در طول روز امکان خوابتون بالاست رو کنترل کنید و به دست بگیرید.

تجربه شخصی: من با آنالیز عادت خوابم دیدم وقتی عصر از سر کار میام خونه به شدت میل به خواب دارم. و احتمال خوابیدنم بالاس. بنابراین سعی کردم اون تایم رو نخوابم راهش هم این بود که اون بازه زمانی بین 5:30 تا 8:30 رو برای انجام کارهای خاصی در نظر گرفتم. مثلا حمام کردن یا خرید کردن یا سریال دیدن یا مطالعه یعنی درست برای اون بازه یه سری کار بود که باید انجام میدادم. این تاثیر خوبی داشت.
.......
خوب چرا اولش گفتم تجربه یه دوست تجربه خودم نه؟ برای کپی رایت؟ عمرا اگه به این مساله پایبند باشم 4chsmu1 شکست نفسی؟ نه بابا 
گفتم یه دوست چون اون موفق بود و من هر چند خیلی بهبود پیدا کردم و راه رو یافتم دیگه میدونم چطوری میشه کنترل کرد ولی من الان هنوز به مرحله ای نرسیدم که بگم موفق . حالا چرا؟
دلیلش همون حلقه مفقوده زندگی من در تمام کارهام بوده...من استمرار نداشتم 17

نوشتن تایم خواب دیگه کاری داره آخه؟ ولی من هی تق و لق انجام میدم به میزان همین تق و لقی هم ناموفق بود.
شما پسرای خوبی باشید انجام بدید آفرین Khansariha (89)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
مگه شماها قرنطینه خانگی نیستید؟
درس و مدرسه هم که تعطیله؟
پس چرا هیشکی نیس Khansariha (56)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1398 اسفند 20، 16:24)همساده نوشته است: مگه شماها قرنطینه خانگی نیستید؟
درس و مدرسه هم که تعطیله؟
پس چرا هیشکی نیس Khansariha (56)

سلام همساده جان

خوبی داداش؟
تعریف کن از اوضاع و احوالاتت؟
زندگی مشترک خوبه؟ اوضاع پاکی خوبه؟

راستش باورت می شه که من توی این تعطیلات کمتر از قبل وقت سر خواروندن دارم. 4fvfcja 
با توجه به این که اومدم پیش خانواده، کل روز رو هم با هم گپ می زنیم و بازی می کنیم. 317 
بقیه اش رو هم با اینترنت به کارهام می رسم. Khansariha (56) 

(1398 اسفند 19، 23:50)Toxic Headshot نوشته است: دوستان این پرونده هنوز بازه هاااا 

کسی نمیخواد اظهار نظر کنه ؟! 39

من یکی از بی نظم ترین خواب ها رو توی کانون دارم Badbakht 
همین الانش هم از زیر پتو بلند شدم اومدم اینجا. Khansariha (116) 

نزدیکای خوابیدن بودم که به خودم اومدم.
«مرد چقدر می خوابی؟ بسه دیگه، بلند شو»

ایده ی یادداشت کردم همساده هم خیلی طلاییه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

ُسلام برادر عاشق تا باشه از این مشغولی ها و بازی کردنا 49-2

والا منم بعد از مدتها تایمم آزاد شده واقعا پوکیدم از تو خونه موندن Hanghead

منتهی  به یه نکته رسیدم در روز هفتم خانه نشینی که شاید برات جالب باشه اینکه اول خونه نشینی میگفتم بابا دمت گرم چقدر کار انجام دادی تو این یکسال ببین این فضا چقدر تحملش برات سخته یعنی تو ادم فعالی هستی و ریتم زندگیت تند بوده الان کند شده اذیت داری میشی 49-2 ...منتهی کمی بیشتر فکر کردم بعد به این نتیجه رسیدم که باید بیشتر فکر کنم بنابراین باز فکر کردم و سرانجام به این نتیجه رسیدم که:

ای همساده ای از اسب مراد به زیر فرو افتاده هان بگوش باش که مثل تو در سپری کردن روزگار بنحوی که به این سو آن سو بدوی و خود را به کارهای مختلف مشغول داری بسان ساده لوحی ماند که کیسه زر خود را به بازار برد و بجای نان شب منزل و قوت عائله با آن اسباب بازی کودکان و ترب سیاه و خورجین الاغ خریداری نماید. مفلوک زر تباه ساخته هر چند دست پر به خانه برگشته.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
امروز یه کارایی کردم ، خرسا دارن بهم حسودی میکنن  4chsmu1

اوه اوه ، چه گندی زدم  117

خیر سرم الان خواستم برم آشغال بزارم دم در ، 

شیب جلو خونمون که ماشینا خواستن بیان داخل و برن بیرون رو داشتن درست میکردن . 

منم خبر نداشتم . همینجور عین .... رفتم داخل . Khansariha (56)

از اول تا آخر ، جا پا وسطیه خیلی گود شد . بدبختا نمیدونن چجور درستش کنن .  Khansariha (66)

بیچاره کارگرا  809197ps94ijjhwg

هر چی آبرو جمع کرده بودم ، با این یه حرکت از بین رفت . Khansariha (60)

ولی ای کاش ظهر اینجوری میشد ، خواب از سرم میپرید  4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان