امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 اسفند 25، 23:43)chakavak نوشته است: سلام
نقل قول: 3-بورس یاد بگیرم
دوستانی که دارن بورس یاد میگیرن میشه تا اون جا که امکان داره بگن از کجا باید شروع کرد،چه کتابی خوند،فیلم آموزشی داره؟از کجا باید تهیه کرد؟خلاصه راهنمایی که لازمه بکنن.سپاس گزارم.

سلام 
اول اینکه من  پدرم بورس باز قدیمیه (البته تجربی بلده) ولی خب خیلی توصیه های خوبی میکنه بعضی وقتها 

نکته اول: کلا اینایی که بالا پایین یه قضیه رو دیدن رو همیشه به احترام نگاه کنید همیشه هم به حرفاشون گوش بدید حتی اگه عمل نمیکنید ولی گوش بدید.
نکته دوم: تو قضیه ترک شهوترانی هم همینطوره به حرفای کسایی که پیر این مسیرن بالا و پایین این راه رو دیدن گوش کنید و حتی الامکان عمل کنید.

دوم اینکه یه دوست خیلی خوب هم دارم که کلا تو بازار سرمایه س تخصص هم داره اونم راهنمایی میکنه

نکته: سعی کنیم با آدمهای درست حسابی که سرشون به تنشون می ارزه رابطه ایجاد کنیم اصلا و ابدا به نظرم ایرادی نداره بحاطر نفع شخصی با کسی رابطه برقرار کرد.

سوم اینکه مثه همه کارها ادم تو حین انجام دادن کار دستش میاد که سهام چیه ارزش سرمایه چیه سود چیه بازده چیه و ...

نکته: سعی کنید با مبالغ کم وارد بشید خودتون تست کنید کم کم دستتون میاد.نترسید اگه مبالغ کم وارد میکنید اصلا جای نگرانی نیست.

جمع بندی:
در اولین فرصت حتی همین فردا هم دیره  برید یه کد بورسی بگیرید (ترجیحا کارگزاری آگاه). عرضه اولیه سهام ها رو که میدن حتما بخرید فکر کنم فروردین یا اردیبهشت داشته باشیم عرضه اولیه چون صد در صد بی چون و چرا سود میکنید. و کم کم خودتون با مبالغ خیلی کم شروع کنید در حد 200 تومن هم میشه یواش یواش که تو بورس بچرخید دستتون میاد تو سهم خریدن به چه چیزایی توجه کنید.نمیخاد برید سی ساعت فیلم ببینید و مطلب بخونید همینجوری شروع کنید البته اگه پولتون تا حد 2 میلیون تومنه کم کم تو فضا قرار بگیرید دستتون بیاد.اینا کارایی هست که خودم دارم انجام میدم من قصدم اینه همینجوری تو مسیر کامل یاد بگیرم چی به چیه. امروزم اولین معامله مستقلم رو انجام دادم بدون کمک گرفتن از پدرم یا دوستم...رفتم یه سهم کم ریسک گرفتم. حقوق اسفندم رو سهام خریدم Khansariha (69)

به سیگنالهایی که میدن زیاد توجه نکنید زیادم فعلا در شروع راه دنبال تحلیل تکنیکال اینا نباشید فعلا همین که کد بگیرید عرضه اولیه بخرید یاد بگیرید چطور میشه خرید فروش کرد و eps چیه و مجمع عمومی چیه و افشای صورت مالی کدومه کفایت میکنه راستی هر وقت کسی عمومی سیگنالی گفت یا توصیه به خرید سهمی کرد این جمله معروف اقتصادی ها رو یادتون باشه: در اقتصاد ناهار مجانی نداریم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بعد اینکه روستای رامین اینا خیلی قشنگه خیلی 49-2
ولی یه نکته هست من وقتی سالهای قبل سر مزرعه کار میکردم دستم تا آرنج توی گل بود بعد مثلا دوستم میومد سر میزد میگفت به به چه سایه ای چه آبی چه چای خوش رنگی خوش به حالت، میخواستم با جفت پا برم تو شکمش Gigglesmile الان که داره میشه دو سال زیاد کار یدی نمیکنم تو مزرعه وقتی میرم اونجا میگم به به  چه سایه ای چه آبی چه چای خوش رنگی منتهی نکته ش اینه که من برخلاف دوستم دیگه نمیگم خوش به حال کسی که اونجاست Khansariha (56)  کلا خیلی چیزا هست که تفننی دیدن و از دور دیدن و به صورت متناوب و نه متوالی در اون فضا قرار گرفتن خیلی خیلی بهتره. پس همچین جایی و بهتر از این هم واسم جذابیت همیشگی که بخوام مثلا کلا اونجا زندگی کنم نداره کلا یه مشکلم با تصاویری که از جنبه مادی و لذات و نعمتهای بهشتی هم ارائه میشه همینه  فعلا که نظر من اینجوریه ببینیم بعدا چی میشه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بیا در غروب 

آخرین سه شنبه سال برای

گردگیری افکارمان آتشی بیافروزیم 

کینه ها را بسوزانیم

زردی خاطرات بد را 

به آتش و سرخی عشق را از

آتش بگیریم و آتش نفرت را 

در وجودمان خاموش کنیم

2uge4p4bliss 317 چهارشنبه سوری مبارک 317 bliss2uge4p4

[تصویر:  animated_bonfire_campfire_real.gif]

[تصویر:  9d2de3571e864cbbf5f0af40909ff101.jpg]
بی حوصلگی ناشی از قرنطینه

مسابقه داریم
تشریف بیارید هفته به هفته

clapping clapping clapping
بحث روستا شد پدربزرگ من هم چوپانه هم کشاورز و خب من هم تجربه هردوشو دارم  اینا رو که دیدم یاد وقت هایی افتادم که با داس میزدم رو انگشتم موقع درو کردم گندم  یا وقتایی گوسفند ها از دستم فرار میکردن و میرفتن تو مین های مردم گیاهاشونو میخوردن البته گاهی هم می‌شد که من از دستشون فرار میکردم که لهم نکنن 4chsmu1  واقعا وحشتناکه یه گله گوسفند دنبالت کنن 20
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1398 اسفند 27، 22:57)karma نوشته است: بحث روستا شد پدربزرگ من هم چوپانه هم کشاورز و خب من هم تجربه هردوشو دارم  اینا رو که دیدم یاد وقت هایی افتادم که با داس میزدم رو انگشتم موقع درو کردم گندم  یا وقتایی گوسفند ها از دستم فرار میکردن و میرفتن تو مین های مردم گیاهاشونو میخوردن البته گاهی هم می‌شد که من از دستشون فرار میکردم که لهم نکنن 4chsmu1  واقعا وحشتناکه یه گله گوسفند دنبالت کنن 20

چه تجربه های خوبی
4chsmu1
منم خیلی دوست دارم امتحان کنم
Hanghead
 سپاس شده توسط
Hanghead
حوصلم سر رفت 
این چه جور چهارشنبه سوریه خب
Khansariha (60)

میشه بگین دارین چیکار میکنید Hanghead
من که خیلی حوصلم سر رفته Hanghead
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 26، 22:38)همساده نوشته است:
بعد اینکه روستای رامین اینا خیلی قشنگه خیلی 49-2
ولی یه نکته هست من وقتی سالهای قبل سر مزرعه کار میکردم دستم تا آرنج توی گل بود بعد مثلا دوستم میومد سر میزد میگفت به به چه سایه ای چه آبی چه چای خوش رنگی خوش به حالت، میخواستم با جفت پا برم تو شکمش Gigglesmile الان که داره میشه دو سال زیاد کار یدی نمیکنم تو مزرعه وقتی میرم اونجا میگم به به  چه سایه ای چه آبی چه چای خوش رنگی منتهی نکته ش اینه که من برخلاف دوستم دیگه نمیگم خوش به حال کسی که اونجاست Khansariha (56)  کلا خیلی چیزا هست که تفننی دیدن و از دور دیدن و به صورت متناوب و نه متوالی در اون فضا قرار گرفتن خیلی خیلی بهتره. پس همچین جایی و بهتر از این هم واسم جذابیت همیشگی که بخوام مثلا کلا اونجا زندگی کنم نداره کلا یه مشکلم با تصاویری که از جنبه مادی و لذات و نعمتهای بهشتی هم ارائه میشه همینه  فعلا که نظر من اینجوریه ببینیم بعدا چی میشه

اره خیلی از چیزها هست فقط تو عکس قشنگه  4chsmu1
مثلا یادمه یه سری از بالای کوه عکس گرفته بودم زیر پام کلا مه بود
من رفته بودم بالای کوه و دقیقا بالاتر از ابر بودم ؛ روی کوه ابر نبود ولی چند متر پایین تر زیر پای من یه ابر خیلی فشرده بود
عکسش رو گذاستم کانون ؛ همون موقع هم گفتم فقط تو عکس قشنگه تو عمل خیلی شرایط داغونیه ادم نیم متر جلوش رو نمیبینه   4chsmu1

ولی در مورد مزرعه من خیلی دوست دارم کشاورزی رو
اصلا روحیه ادم شاد میشه
برداشت گندم حس خوبی به ادم میده
کلا من 6 ماه اول سال رو کلا دوست دارم تو روستا زندگی کنم ولی 6 ماه دوم خیلی جالب نیست ؛ از مهر برف شروع میشه تا اخر سال
مثل تهران نیست یکم برف میاد ادم بگه لاکچری و قشنگه 
چند متر برف میاد تو دمای زیر صفر ادم زمین گیر میشه

نقل قول: حوصلم سر رفت 
[تصویر:  khansariha%20(60).gif] 

میشه بگین دارین چیکار میکنید [تصویر:  hanghead.gif] 
من که خیلی حوصلم سر رفته [تصویر:  hanghead.gif]

من که از ظهر تا حالا مامانم نشسته داره گندم بو میده 65
منم ظهر تا حالا دارم گندم و شادونه میخورم  65
کلا همیشه چهارشنبه سوری ها اینجا رسمه گندم بو میدن
تا یک ماه فک ادم درد میگیره از بس تو خونه ی هر فامیلی میری گندم میارن میذارن جلوت  65
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1398 اسفند 28، 0:11)123Sanaz123 نوشته است: Hanghead
حوصلم سر رفت 
Khansariha (60)

میشه بگین دارین چیکار میکنید Hanghead
من که خیلی حوصلم سر رفته Hanghead

ما که تو خونه گیم میزدیم split second
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
گندم ها نوش جونتون انشالله خوش بگذره
بازی هم انشالله بهتون کیف بده و سرشار از انرژی بشید
ما که هیچ کاری نکردیم
به معنی واقعی هیچی
 سپاس شده توسط
من این روزا یه حال دیگه ای دارم، جهان من لباس تازه میپوشه، من و تو دیگه تنها نیستیم چونکه خدا با ما...

خدا با ماست از چیزی نمی ترسم.
[تصویر:  IMG_20200318_011243.jpg]
دلم لک زده واسه کوه، کوه به من خیلی آرامش میده.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
دوستان چرا اینطور شد یهو ؟ 

من صبح تو چند تا تاپیک پست گذاشتم . الان همشون پاک شدن ....
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
منم دیشب چند تا پست گذاشتم الان نیست 106
وااااای . حال ندارم دوباره بنویسم  Swear1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
تازه کلی سپاس هم داشتم 
همش رفته 1744337bve7cd1t81
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان