عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اوایل عضویتم اینجا یکی از بهترین سرگرمی هام خوندن پیام پروفایل بقیه بود  4chsmu1 چه چیزایی که اون موقع کشف نکردم Khansariha (49)
حتی تا مدت ها هم ادامه داشت 65
وقتی این آپشن آخرین بازدید پروفایل اضافه شد حالا سرگرمی جدید این بود که ببینم کیا از پروفایلم بازدید می کنند
خلاصه اینکه هردو عادی شدن
و اصلا متوجه نشدم اخرین بازدید رو برداشتن تا اینکه پیام اتریسا رو دیدم
باید بگردم دنبال یه سرگرمی جدید تر  Gigglesmile
سلام

(1399 ارديبهشت 2، 22:00)atrisa نوشته است: اضافه شده ی طولانی: تو روزهای گذشته دوتا پست طولانی تو شبانه  زدم و پاک کردم ،واقعا تایپ کردن گاهی برای منم سخت میشه .انقدرهاهم ک فکر میشه آتریسا بیکار نیست اما دوستتون داره و میخواد در حد توان ذهنتون و از مسائل موجود و خ ا و شکست و محیط پیرامون برای دقیقه ای جدا کنه و لبخند بیاد رو لبتون  53258zu2qvp1d9v
امروز فکر کردم ک این تلاش در حد توان اثری نداشته و نداره ،حداقل تو این تایم  53258zu2qvp1d9v
من از بدو ورود ب کانون اکثر پست هام تو شبانه بوده و علاقه ی خاصی ب این تاپیک دارم اما امشب تصمیم گرفتم برای مدتی از این تاپیک دور باشم .
باشد ک چراغ این تاپیک همیشه روشن باشه و پررونق تر از هرزمان دیگه ای  Khansariha (69)

پست‌های شما همیشه خاص و دوست‌داشتنیه.
قطعا طرفدار هم داره. 1

مگه میشه کسی فکر کنه که خانم آتریسا بی‌کاره و به این خاطر پست‌های خوب برامون می‌ذاره؟ 1
بچه‌ها (مثل من) حال ندارن که پاسخ بدن و واکنش نشون بدن.  53258zu2qvp1d9v

اما تو این شرایط که درس دارید و اولویت چیز دیگه هست، شاید کار عقلانی نباشه گذاشتن این همه انرژی توسط شما و بازخورد نگرفتن معادل اون.  daghighan

(1399 ارديبهشت 2، 22:00)atrisa نوشته است: اضافه شده ی متوسط:دوستان اما این ی مورد مختص خود کانون هست،من ب دوستان کانونی پیام مینویسم اونم پیام طولانی ک واقعا براش فکر 
میکنم اما مثلا جواب این هست: 53
این واقعا بی انصافی نیست؟؟؟
یا تو چند ماه گذشته چندین پیام دادم ک منتظر جواب قطعی بودم اما طرف مقابل هیچ جوابی نداده،این برای من کاربر اینطور حساب میشه ک مثلا آتریسا من نمیبینمت 1276746pa51mbeg8j
این مختص من نیست و تو کانون برای برخی دوستان عزیز کار ثابتی شده،این مسئله مخاطب خاصی هم نداره و از قبل از عید یعنی طرف های بهمن ماه تو ذهن من هست و بهش دقت کردم.
ب جای ی استیکر میتونیم از کلمات استفاده کنیم  53258zu2qvp1d9v
کمی جای تامل داره Hanghead 302

بخشیش که قطعا بی‌اخلاقی هست. چه خوبه دقت داشته باشیم.
و
بخشی دیگه‌اش هم همون مسئله حال نداشتن کانونی‌ها. 42
و
من خودم به شخصه تعداد کاراکترهای پیامم رو به‌اندازه‌ای که لازمه انتخاب می‌کنم. خیلی وقت‌ها پیش میاد که به‌ازای چندخط نوشته، من برای طرف مقابلم حس کردم لازمه و چند هزار کلمه نوشتم.  128fs318181
جایی هم بوده که طرف مقابلم بیست خط نوشته و پیشنهاد داده که مثلا شکلک‌های کانون بهتره فلان فرم باشه و اگه شکلک‌ها رو به سبک مینیمالیستی در بیاریم و فلان کنیم و بهمان کنیم چی میشه. من چند کلمه نوشتم: ممنون از پیشنهاد خوب‌تون. بررسی می‌کنم. (تو این هیری بیری سایت رو هواست، من برای شکلک‌های مینیمالیستی واقعا وقت ندارم فکر کنم. چه برسه به این‌که برای طرف مقابلم داستان‌نویسی کنم و باهمدیگه رو فرمت شکلک‌های مینیمالیستی نظر بدیم! بنده خدا خبر نداره سایت تو چه حال و روزیه.)
و
شخصا سعی می‌کنم کسی که برای من متنی نوشته حتی شده براش دو کلمه رو بنویسم. 
فکر می‌کنم این اخلاق خوبیه که رعایتش کنیم.  128fs318181 

(1399 ارديبهشت 2، 22:00)atrisa نوشته است: اضافه شده ی کوتاه:سپاس ی مسئله ی شخصی هست ،اما اینم موقع خوندن پست در نظر بگیرید ک شخصی ک روزهای پاکیش و پست میکنه نیاز ب تشویق داره  53258zu2qvp1d9v کسی ک پست دردودل میزاره نیاز ب این داره ک بدونه کسی پستش و خونده و هست ،پست مدیر کل تو اخبار تا ۵۰تا سپاس میخوره اما شخصی ک ۱۰۰روز پاکی رو سپری کرده دوتا سپاس خورده  22
تو سپاس زدن ها لطفا دست و دل باز باشیم  Khansariha (8)

این هم موضوع مهمیه و خیلی حس همدلی خوبی داره این سپاس‌ها.   cheshmak
و
البته چیز جدیدی نیست.  53258zu2qvp1d9v

فقط این توضیح رو بدم که پست اخبار اینجانب به این دلیل ۲۰-۳۰ تا سپاس می‌خوره. چون بالای سایت اعلانش رو تو چشم کاربران کردیم.  4chsmu1
در ادامه هم تا زمانی که هر کدوم از اعضا تو نظرسنجی مرتبط با اطلاعیه شرکت نکنن، من چند نفر از بچه‌های مدیریت رو اجیر کردم که بهشون پ.پ ارسال کنن. بیچا‌ره‌ها ناچار میشن که بخونن و سپاس بزنن. اصلا فکر نکنید که بچه‌های کانون جاهای مختلف متفاوت عمل می‌کنن.  4chsmu1

و
پست تشکر من رو ببینید که از ۳۰ نفر تشکر کردم ولی کلا ۱۰ نفر زیر پستم سپاس زدن.  4chsmu1

و
باید ببینید تو این سال‌ها چه پست‌هایی من تو رهروان زدم و تهش فقط یه نفر زیر پستم سپاس زده. قشنگ دل‌تون کباب میشه برام بابت اون پست‌های تخصصی ترک خ.ا.  4chsmu1

این‌ها از باب هم‌دردی بود.  53258zu2qvp1d9v

و
شخصا این روزا به قدری تو کانون کار دارم که وقت سر زدن به تاپیک‌ها رو ندارم.
خیلی دلم می‌خواد لااقل چند جا اعلام وضعیت کنم اما این قدر درگیرم که اصلا بهش فکر هم نمی‌کنم.
بقیه هم شاید دلیلی دارن. خودشون باید بگن.  53258zu2qvp1d9v

اما در کل:
۱) چه خوبه که بی‌تفاوت نباشیم به همدیگه. به‌اندازه یک سپاس زدن همراه همدیگه باشیم.  49-2
۲) تو پاسخ به پیام‌هامون (وقتی کسی برامون وقت گذاشته و اختصاصا به ما پیام داده. نه پیام‌های تبلیغاتی.) به اندازه دو کلمه هم که شده وقت پاسخ بذاریم.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 فروردين 26، 18:56)*دختر پاک* نوشته است: الان من
خیلی
خیلی
خیلی
خیلی
خیلی
خیلی
.
.
.
خیلییییییییییییییییییییییی
خوشحالمممممممممممممممممممممم
آقا آرمین اینجانب را به عنوان فعال ترین دختر معرفی کردن

.
.
.

علت خوشحالیمم اینه که آقا آرمین برام انسان ارزشمند و بزرگی هستند 
کسی که انقدر برای کانون زحمت کشیدن و کلی از زندگی شخصیشون زدن تا به اینجا رسیدگی کنن انسان بزرگ و ارزشمندی هستن
تایید راه من توسط ایشون یعنی راهی که دارم میرم درسته
همش میترسیدم نکنه دارم اشتباهی به بقیه کمک میکنم
چون یه روزی یکی هم به همین اسم که میخوام کمکت کنم بدبختم کرد
نمی خواستم اون راه اشتباه را رفته باشم

سلام

خانم دختر پاک همون روز که این پست رو گذاشتید می‌خواستم براتون چند کلمه‌ای بنویسم.
هم تشکر کنم از محبت شما و هم چیزهایی که به نظرم مهم میان رو بگم.  53258zu2qvp1d9v

اما متاسفانه فشار کاری این مدت کانون این اجازه رو تا الان بهم نداد.

اینکه شما من رو انسان ارزشمندی می‌دونید قطعا از روی لطف و محبت شماست.
اما من فکر می‌کنم آدم‌های ارزشمند حداقل ویژگی که باید داشته باشن اینه که «کارهای ارزنده» انجام بدن. کارهایی که ارزش ایجاد کنن.
و این ارزش رو چه در تصمیمات و تفکرات اون‌ها بشه دید و چه در نتایج حاصل از کارهاشون.

اینکه یکی سال‌های سال یه جایی باشه و سال‌های سال پُستی و وظیفه‌ای داشته باشه، الزاما به معنای بزرگ بودن و ارزشمند بودن اون آدم نیست.

چه تو ایران و چه تو هر کشور دیگه‌ای هم حتما دیدید آدم‌هایی رو که سالیان طولانی، جایگاه‌های بالا پیدا می‌کنن و حتی بعد از مرگ‌شون هم اسم کوچه و خیابون به‌نام‌شون ثبت میشه. اما وقتی نگاه می‌کنیم هیچ ارزش خاصی ایجاد نکردن.
و
حتی اگه ارزشی هم ایجاد کرده باشن، با اندکی بررسی به این ابهام می‌رسیم که در قبال هزاران ارزشی که می‌تونست ایجاد بشه و هزاران فعالیت و برنامه‌ای که می‌تونست انجام بشه و اون شخص بابی‌تدبیری همه‌ی فرصت‌های موجود رو سوزوند تا دو تا ارزش دم دستی رو ایجاد کنه، آیا واقعا وجودش خیر و رحمت محسوب میشه یا شر و ظلم؟

3-2 سال پیش سر یه سری مسائل که پیش اومده بود، یکی از مدیران قدیمی کانون (روحش شاد و یادش گرامی!) این پیام رو برام ارسال کرد:

[تصویر:  tatili.jpg]

من رو نصیحت می‌کرد.
و
راست هم می‌گفت.

هم از من قدیمی‌تر بود و بیشتر از من دیده بود و شنیده بود.
هم از من دوراندیش‌تر بود و نمی‌تونست به هیجانات بدون نتیجه دل خوش کنه.

این عبارات هنوز هم برای من درسه و آموزنده است. 1

من واقعا خیلی وقت‌ها بابت مدیریت اینجا اذیت میشم.
یه روز سایت بالا نمیاد.
یه روز سرعتش کمه.
یه روز ثبت‌نام مشکل پیدا می‌کنه.
یه روز ایمیل‌های سایت قطع میشه.
یه روز ایمیل‌ها ارسال میشه ولی اسپم میشه.
یه روز تماس با ما خراب میشه.
.
.
.
یه روز صبح پا میشی و متوجه میشی ورودی‌های سایت از گوگل نصف شده. 22  (اصلا می‌دونید من چقدر زحمت کشیده بودم که با عبارت «ترک خودارضایی» سایت جزء نتایج گوگل بیاد؟ بعد چه حسی پیدا می‌کنید وقتی یهو ناپدید بشه و دیگه هم هر کاری کنی برنگرده؟ الان کانون فقط در صورتی تو گوگل نمایش داده میشه که یکی سرچ کنه «املای صحیح فهوای کلام» و به تاپیک سوتی‌های املایی برسه. بامزه است نه؟ 1  یا باید منتظر بشیم یکی سرچ کنه «دانلود آهنگ بی من رفتی بی تو موندم» و از طریق تاپیک دانلود موسیقی با کانون آشنا بشه. خیلی جالبه!)  

حالا این وسط فرض کنید یکی به من پیام بده رنگ آبی کانون رو دوست ندارم. میشه چند درصدی به سمت بنفش بره؟
یا اون یکی بگه من از این آیکنه خوشم نمیاد. برام فلان آیکن بذار. 
من همش این جوریم:  4chsmu1 4chsmu1

حالا به این هم فکر کنید که اینجا همه جور آدمی هم میاد.
هر کس ساز خودش رو می‌زنه و کاری هم نداره با ساز کانون کوکه یا نه. فقط می‌زنه و می‌رقصه!
و
واقعا خیلی وقت‌ها دوست دارم از بعضی‌ها بپرسم دقیقا فازت چیه؟ اگه بگی فازت چیه، من متناسب با اون فاز می‌تونم کاری کنم ولی وقتی نمی‌دونم، واقعا نمی‌تونم. 22 

اینکه هر روز سایت رو باز کنم و شاهد اتفاقات بد باشم و مدام وانمود کنم همه چی خوبه و مشکلی نیست، برای من سخته.
و آدم هم از یه جا به بعد واقعا خسته میشه. تکرار یه سری چیزا آدم‌ رو فرسوده می‌کنه. 1

اما سخت‌تر و بدتر و فرسوده‌کننده‌تر از همه‌ی این‌ها می‌دونید چیه؟

سیل آدم‌هایی که میان اینجا و سالیان زیادی هم فعالیت می‌کنن اما دیر یا زود دچار فراموشی میشن.
یادشون میره چرا اینجا رو پیدا کردن و دکمه ثبت‌نام رو فشار دادن.  53258zu2qvp1d9v

همونی که در ماه ۵۰۰ تا پست می‌داد و بسیار هم فعال بود، بعد از یک سال، دو سال و پنج سال میذاره میره؛ بی‌هیچ نتیجه‌ای.
یا حتی اگه باشه و فعالیت کنه هم جنبه سرگرمی داره براش؛ نه در پی هدف و برای رسیدن به دستاوردی.

اینکه چرا خیلی از آدم‌ها به چنین جایی می‌رسن جای بحث داره.
حتما یه بخشیش مربوط به ساختار کانون و مدیریتی اون هست. اگه درست کار نکنه، فضای مناسب برای رسیدن به پاکی مهیا نمیشه.
و
حتما هم یه بخشیش برمی‌گرده به خود آدم‌هایی که اینجا میان. اینجا هر چقدر هم که عالی بشه، ته تهش خود اون فرد هست که باید بخواد به پاکی برسه وگرنه رویایی‌ترین محیط‌های ترک خ.ا هم نمی‌تونه کمکی بهش بکنه.

بخش زیباتر ماجرا این جاست که برخی از این دوستان به‌عنوان غزل خداحافظی می‌نویسن: «کانون هیچی که برای من نداشت اما لااقل دوست‌های خوبی پیدا کردم»
و این یعنی فاجعه!
فکر کنید به این که کسی طی چند سال، چند هزار پست بده و هزاران دقیقه وقتش رو اینجا بگذرونه و در نهایت به دستاوردی با نام «دوست‌یابی» رسیده باشه.  53258zu2qvp1d9v

همه‌ی این‌ها رو نوشتم تا بهتون بگم:
فعال بودن و سوپراکتیو بودن هیچ اهمیتی نداره؛ اگه نتیجه و دستاوردی برای شخص شما نداشته باشه.

به این دل خوش نکنیم که همین که تو مسیر هستیم خدا رو شکر و چقدر عالیه!
به این فکر کنیم که روزی کانون رو ترک می‌کنیم و آیا اون روز نتیجه‌ای از حضورمون گرفتیم یا خیر؟  53258zu2qvp1d9v

خیلی تمرین ذهنی خوبیه که هر روز از خودمون بپرسیم چرا کانون میایم و دنبال چی هستیم؟  
اگه قراره اون روزی که اینجا رو ترک می‌کنیم، حسرت به دل باشیم بابت دستاوردی که حاصل نشده، پس همین الان بریم.
و اگه قراره رضایت و شادمانی بدرقه خروج ما از کانون باشه، پس همین الان فکری به حالش کنیم. 

خیلی زود دیر میشه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ehteram
ممنونم از پاسختون
اول اینکه در جواب 
نقل قول: اما من فکر می‌کنم آدم‌های ارزشمند حداقل ویژگی که باید داشته باشن اینه که «کارهای ارزنده» انجام بدن. کارهایی که ارزش ایجاد کنن.

و این ارزش رو چه در تصمیمات و تفکرات اون‌ها بشه دید و چه در نتایج حاصل از کارهاشون.

باید بگم از نظر بنده حقیر شما به این مرحله رسیدین
کانون پر از تاپیک و متن های خوبیه که توسط شما نوشته شده و بنظرم بی نهایت ارزشمنده
و در کل بگم من قبلا یه سایت دیگه بودم مثل اینجا
رابطه ام با آدماش بیشتر از حد عرف شد
و خودم همه چیز را خراب کردم و اومدم بیرون
بعد سعی کردم خودم پاک بمونم
خب تا حدودی موفق بودم
ولی اون موقع در روز کلی آدم میدیدم و با کلی آدم حرف میزدم و روزگار یه جوری میگذشت
ولی الان تو کل روز فرد خاصی را نمی بینم
حتی بعضی وقتا یادم میره صدای خودم چجوریه
دانشجو مجازیم و سر کار نمیرم
کلا با هیچکس در رابطه نیستم
این باعث شد آدمی مثل من که هر روز با کلی از دوستاش بیرون بوده فشار زیادی را تحمل کنم و اصلا روزی که اومدم کانون هدفم این بود یکی اون هدف هایی که سال ها پیش داشتم را یادم بندازه
آره آدم نباید هر روز و هر شبش را با اینجا بگذرونه
و باید به قول شما تو زندگیش از همه ابعاد پیشرفت کنه
ولی راستش من هر چی گشتم دیدم آدم های اطرافم دارن منو به قهقهرا میبرن
طرز فکر منو نابود کردن و من به پوچی رسیدم
من طرز فکر بعضی از آدم های اینجا را دوست دارم
برای همین خودمو بهشون وصل میکنم که ازشون چیزهای زیادی یاد بگیرم
وگرنه اگر به منه 
چنان نابود شدم که
ترجیح میدم بشینم و فقط آرزوی مرگ کنم
ولی حتی خیلی از بچه های کانون با حرفاشون نمیگذارن من این آرزو را کنم
تا اوضاع قرمز میشه 
یه ردیف پر از اسم بچهای کانون میاد جلو چشمم که منو از انجام کارم پشیمان میکنه
و در مورد اون حرف هایی که گفتید در مورد وضع و اوضاع کانون
راستش ما نمیدونستیم انقدر اوضاع وخیمه 809197ps94ijjhwg
واقعا خدا قوت به شما مدیران عزیز Thankyou
بی نهایت تشکرات ویژه
آقا آرمین اینو یاد گرفتم اگر دوست داری از کاری که انجام میدی بعدا پشیمون و ناراحت نشی 
فقط یه راه داره
فقط بگو برای رضایت خدا
همین
شما و هر فرد دیگه ای که برای اینجا زحمت میکشید
در جریان باشید خدا همه تلاش شما را میبینه
بنظر من تلاش شما در مقابل تلاش اون سایت های پ.ن هست
و تلاش شما بیش از حد ارزشمنده
حاضرم قسم بخورم خیلی هامون وقتی از سرچ هزار کوفت و زهرمار خسته شدیم
کلمه ترک خ.ا را تایپ کردیم و گشتیم گشتیم تا اینجا را پیدا کردیم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: بی نهایت تشکرات ویژه
آقا آرمین اینو یاد گرفتم اگر دوست داری از کاری که انجام میدی بعدا پشیمون و ناراحت نشی 
فقط یه راه داره
فقط بگو برای رضایت خدا
همین
شما و هر فرد دیگه ای که برای اینجا زحمت میکشید
در جریان باشید خدا همه تلاش شما را میبینه
بنظر من تلاش شما در مقابل تلاش اون سایت های پ.ن هست
و تلاش شما بیش از حد ارزشمنده
حاضرم قسم بخورم خیلی هامون وقتی از سرچ هزار کوفت و زهرمار خسته شدیم
کلمه ترک خ.ا را تایپ کردیم و گشتیم گشتیم تا اینجا را پیدا کردیم [تصویر:  302.gif]

چقدر این کلمات رو درست گفتید.
مخصوصا بخشی که بلد کردم.

فرقش اینه که یه سنگ بزرگ داره از کوه میافته پایین
اون سایت ها می خوان که سنگ رو بندازن تو دره
ما می خوایم سنگ رو برگردونیم به قله 4fvfcja 

اون ها هزار و ما دست تنها
شهوت کشش داره دیگه.

همینش هم جای شکر داره.

آقا خیلی خوبه بچه ها میان اینجا نماز خون می شن.
با قرآن انس می گیرن.
این اصلا عجیبه ها.
یه ذره بهش فکر کنید.

نقل قول: حتی اگه ارزشی هم ایجاد کرده باشن، با اندکی بررسی به این ابهام می‌رسیم که در قبال هزاران ارزشی که می‌تونست ایجاد بشه و هزاران فعالیت و برنامه‌ای که می‌تونست انجام بشه و اون شخص بابی‌تدبیری همه‌ی فرصت‌های موجود رو سوزوند تا دو تا ارزش دم دستی رو ایجاد کنه، آیا واقعا وجودش خیر و رحمت محسوب میشه یا شر و ظلم؟
آرمین نگاهت کجا رو اشاره می ره؟
نک نک قله رو نشونه گرفتی.

همین جمله بدن آدم رو می لرزونه.
چقدر ما فاصله داریم؟

همینه که کانون رو آسمون می کنه.
و گرنه یه سری آدم که دور هم خوش باشن فقط، چه فرقی می کنه با سایت های دیگه؟
البته خوشی هم باید باشه، سوء برداشت نشه.
ولی این هم زمانی که همه چی در راستای اون هدف باشه.

ما اگر هدف رو بذاریم ترک خ.ا باختیم.
اصلا معنا نداره این هدف. هدف نیست.

مثل تیمی که ۵ تا گل خورده، هدفش رو می ذاره این که دیگه گل نخوره.
خب این میبازه دیگه.
این اول باید شروع کنه گل زدن.

بعدش باید جبران کنه، که تازه مساوی می شه.
چیدن میوه هاش همه بعد از اینه، وقتی که بتونه جلو بیافته.

حالا این تیم بعد از پنج تا گل خوردن، بره تو لاک دفاعی. فایده داره؟

البته فرصت جبران هست و عجله ای هم در کار نیست.
هول شدن و عجله کردن توی امور خودسازی فایده ای نداره.
کار یک شب و دو شب نیست، اما پس ذهن ما این باید باشه. هدف رو گم نکنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اومده بودم این رو بگن یادم رفت 42 

فردا و پس فردا روزهای مهمی هستن برای من.

اگر می شه دعای ویژه برام بکنید. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

برادر درخشنده کجاست ؟؟؟
(1399 ارديبهشت 3، 1:08)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اومده بودم این رو بگن یادم رفت 42 

انشاءالله که جواب مثبت باشه 4chsmu1 و همه چیز به خوبی پیش بره
(1399 ارديبهشت 3، 1:08)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اومده بودم این رو بگن یادم رفت 42 

اگر شیرینی هم بدی دوبله دعا می کنم  49-2
(1399 ارديبهشت 3، 19:24)تـــواب نوشته است:

اگر شیرینی هم بدی دوبله دعا می کنم  49-2

قراره شام بدن 4chsmu1
من برم به ادامه ی دعا برسم 65

انشاالله  هرچی به صلاحه و خیر براتون داره پیش بیاد
پ ن : امیدوارم همونی که میخواید خیرتون توش باشه Gol
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام و شب بخیر :‌)
امیدوارم حالتون خوب باشه
چون تاپیک سوتی‌ها جای مناسبی برای ارسال نبود، پستم رو به اینجا منتقل می‌کنم

(1399 ارديبهشت 3، 21:46)Saeid__s نوشته است: سلام
کنجکاوی برادر آقای آبی سبب این توصیه من به همراهان پاکی شده.

از اونجایی که کامپیوتر تو خونه اکثر ماها یه وسیله عمومی محسوب میشه در نتیجه ما باید خیلی مراقب رفتارمون باشیم.

تو سیستم عامل ویندوز(xp, seven, ...) و در داخل internet explorer و در قسمت history یا همون تاریخچه این قابلیت وجود داره که علاوه بر تمام چیزهایی که ما تو اینترنت جستو جو می کنیم،
هر فایلی اعم از فیلم و عکس که تو حافظه کامپیوتر داریم با اجرای اون فایل یه لینک با اسم اون فایل در history و در زیرگزینه computer ذخیره میشه که با چند تا کلیک به راحتی اون فایل قابل دسترسه.  
یعنی اگه ما مثلا یه فیلمی تو  یه پوشه پرتی که حتی عقل جن هم بهش خطور نمیکنه کپی کرده باشیم به راحتی از این طریق قابل دسترسه حتی اگه اون فایل مخفی باشه!
پس همیشه تاریخچه رو پاک کنید، چون ممکنه باعث آبرو ریزی و بدتر از اون به گناه انداختن کس دیگه ای بشین. دیدم که میگما  65 (البته خدارو شکر برای من اتفاق نیفتاده   Gigglesmile )
نه این که اون سایت یا فایل صرفا مستهجن باشه، سایتی مثل کانون برای هر سن و سالی مناسب نیست. برای نمونه آقای آبی که دوس نداره برادرش تو این سن بدونه که کانون چیه، با وجود اینکه کانون برای آقای آبی خیلی هم مفیده.
با تشکر.

302 
ممنونم از توضیحات کامل سعید عزیز، زیاد با این نوع شرایط روبرو شدم... ( کجا و چطورش رو نگم بهتره )
فقط لازم دیدم چند تا خط دیگه هم اضافه کنم:
اینترنت اکسپلورر خیلی وقته که منسوخ شده ( همانند نت اسکیپ - روحش شاد و یادش گرامی )
پس برای حفظ امنیت خودتون حتما حتما از یک مرورگر بروز مثل فایرفاکس و کروم استفاده کنین.
هر دو حالت ناشناس یا همان Incognito رو دارن.
( پیشنهاد خودم در این لحظه، فایرفاکس هست )

اگر به اینترنت‌های عمومی ( مثلا کافه - رستوران ) وصل شدین حتما قبلش از یک نـرم‌افـزار تغـییـر ip استفاده کنین...
چون شخص ارائه دهنده‌ی اینترنت امکان رصد کردن کاربران متصل رو داره.
( متاسفانه توضیحات بیشتر نمیتونم بدم. مثل معرفی برنامه و... چون دردسرسازه... )

و کلام آخر، در صورتی که با حساب گوگل‌تون وارد شدین و ناخواسته به کانون و سایر جاهایی که می‌دونید حساس هست، سر زدین، پاک کردن سابقه مرورگرتون کافی نیست.
چون سرویس‌های گوگل به صورت پیشفرض داده‌های شما رو روی سرورهاشون ذخیره می‌کنن. یعنی اگر شما این قابلیت ذخیره سازی و رصد رو غیرفعال نکرده باشین،
از اولین روزی که حساب کاربریتون رو ساختین تا به این لحظه، تمام فعالیت‌هایی که انجام دادین ذخیره شده... و بقیه در صورت داشتن اطلاعات حساب کاربری گوگلتون مثل یوزرنیم و پسورد میتونن به تمام این اطلاعات سرک بکشن...
اما جای نگرانی نیست. به لطف خرابکاری عظیم پلتفرم فیس..بـ.وک ( vayy بماند که مرزهای حریم خصوصی رو کاملاااا در هم شکست )
و سفت و سخت‌تر شدن قانون GDPR، گوگل و اکثر پلتفرم‌های دیگه این امکان رو به کاربرهاشون دادن که هر موقع نیاز بود این داده‌ها رو دریافت یا به طور کامل پاک کنن.

برای حساب‌های کاربری گوگل کافیه به این آدرس مراجعه کنید. و بقیه‌ی مراحل رو طبق تصویر پیش برین:

[تصویر:  1.jpg]

( وارد حساب کاربری گوگلتون بشین )

[تصویر:  2.jpg]

بعد از وارد شدن به حسابتون به این صفحه ارجاع داده میشین.
جلوی اون قسمتی که با قرمز نوشتم ۲ میتونین کلیدواژه‌ای که میخواین اطلاعات مرتبط بهش نشون داده بشه رو تایپ کنین و Enter کنید...
جلوی اون قسمتی که با بنفش نوشتم ۳ میتونین نتایج جست و جو رو فیلتر کنین. که مثلا این کلید واژه رو توی چه تاریخ‌هایی جست و جو کنه؟ توی جیمیل جست و جو کنه یا Hangouts یا سایر محصولات گوگل

اگر نیازی به جست و جو نبود و میخواستین کل سابقه‌تون رو ببینید فقط کافیه اسکرول کنید به سمت پایین... یا حتی بین دو تا تاریخ خاص داده‌هاتون رو جست و جو کنید

[تصویر:  3.jpg]

مثلا من برای کلید‌واژه‌ی "تست" سرچ کردم
بهم میگه که توی یکی از روزهای گرم و آفتابی اکتبر فلان سال به فلان ساعت ( 4chsmu1  ) سرچ کردی تست و روی فلان نتیجه‌ی حاصل ازش هم کلیک کردی
حالا من میخوام این اطلاعات رو کاملا به دست فراموشی بسپارم. کافیه روی کلید شماره ۴ که با آبی مشخص کردم ( یا همون سطل زباله ) کلیک کنم...
بلافاصله اون داده یا اطلاعات از حساب کاربری گوگلتون حذف میشه و دیگه قابل مشاهده نیست...

سوال!؟ ما دیگه نمیخوایم اطلاعاتمون توسط گوگل رصد و ذخیره بشه.
برای اینکار کافیه مثل بالا تصاویر پایین رو دنبال کنین...
( البته روی خط قرمز رنگ جای بحث زیادی باقی میمونه که ترجیح میدم واردش نشم... چون طولانی و خسته کننده میشه... )

قبل از شروع وارد این آدرس بشید.

( مثل قبل. وارد حساب کاربریتون بشین با دنبال کردن شماره‌ی ۱ )

به این صفحه ارجاع داده میشین، حالا روی جایی که با قرمز و شماره ۲ مشخص کردم کلیک کنید.

یکم اسکرول کنید به سمت پایین ( صفحه رو به سمت پایین بکشین ) تا با بخش A مواجه بشید.
اگر قسمت Web & App Activity روی حالت Off قرار داشت، نیاز به انجام کار دیگه‌ای نیست. در غیر اینصورت ادامه رو بخونید...
روی گزینه‌ای که با شماره ۳ مشخص کردم کلیک کنید
( صرفا جهت دونستن: بخش Location History توی ایران تحریمه و تقریبا فعال و غیرفعال بودنش برای ما ایرانی‌ها تفاوتی نداره... اما میتونین محض احتیاط خاموشش کنین... *در صورتی که سفر خارجی میرین...* )

[تصویر:  4.jpg]

حالا روی قسمتی که با ۴ مشخص کردم کلیک کنید.
( مشابه این کار رو میتونید برای غیرفعال کردن رصد و ذخیره‌ی اطلاعات دیگه مثل داده‌های مکانی و سابقه‌های یوتیـوب انجام بدید )

[تصویر:  5.jpg]

این پنجره براتون پاپ آپ میشه. الان فقط کافیه روی گزینه Pause که با شماره ۵ مشخص کردم کلیک کنید. و تمام. رصد و ذخیره‌ی داده‌های شما تموم میشه.
حداقل اگه ( خدایی نکرده ) کسی به حساب گوگلتون دسترسی پیدا کنه موفق نمیشه اطلاعات حساستون رو دنبال کنه...

[تصویر:  b.jpg]

( اگر تمام مراحل با موفقیت انجام شده باشن با قسمت B مواجه میشین. در غیر اینصورت لازم هست تا دوباره تلاش کنید )

امیدوارم این پست مفید بوده باشه
حسابی توی این روزهای عجیب و غریب مراقب اطلاعات‌تون باشین... 53
(1399 ارديبهشت 4، 2:02)شقا‌یق نوشته است: یکی بهم بگه من چرا دارم خودمو کنترل میکنم درصورتی که با هرکی اشنا میشم از ۱۶سالگی رابطه جنسی داشته؟؟
بهم امید واهی ندین ک اره برات میسازه خدا
تا اخر عمرم ازدواج نمیکنم.......اگر قرار باشه با کسی ازدواج کنم که رابطه جنسی داشته
1276746pa51mbeg8j

منو یاد یکی از قسمت های فیلم شرلوک هلمز انداختی
این سری جدیدش

دکتر واتسون میگه چرا باید من همیشه با آدم های عجیب آشنا بشم
این از تو که دوستمی اون از زنم که مامور مخفی از آب درموده

شرلوک گفت 
مشکل اینجاست که تو سراغ آدم های عجیب غریب میری

من خودمم چند سال پیش تقریبا شبیه همین طرز فکر را داشتم
ولی سعی کردم 
تو انتخاب دوست و همراه و هم کلام یه ذره دست و دلباز تر باشم و دایره انتخاب دوستامو بزرگتر کنم
منظورم اینه با افرادی که متفاوت تر از دوستای قبلیم بودن دوست بشم
حقیقتا دیدم آدم ها چقدر فرق دارن
چه دیدگاه هایی وجود داره
به خودم اومدم دیدم نصف بیشتر اشتباه های زندگیم به خاطر افرادی بوده که باهاشون نشست و برخاست داشتم

راستش هیچ فکر نمیکردم آدم ها طرز فکرشون انقدر متفاوت باشه

خلاصه اگر واقعا دوست داری با آدم هایی آشنا بشی که متفاوت با آدم هایی باشن که تا الان باهاشون آشنا شدی
اولویتت برای اینکه با کی سر صحبت را شروع کنی با کی شروع نکنی را عوض کن
دیدگاهت برای انتخاب دوست و هم کلام و همراه را عوض کن
آدم های خوب کم ان
ولی هستن
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 4، 0:29)آبـی نوشته است: سلام و شب بخیر :‌)
امیدوارم حالتون خوب باشه
چون تاپیک سوتی‌ها جای مناسبی برای ارسال نبود، پستم رو به اینجا منتقل می‌کنم

(1399 ارديبهشت 3، 21:46)Saeid__s نوشته است: سلام
کنجکاوی برادر آقای آبی سبب این توصیه من به همراهان پاکی شده.

از اونجایی که کامپیوتر تو خونه اکثر ماها یه وسیله عمومی محسوب میشه در نتیجه ما باید خیلی مراقب رفتارمون باشیم.

تو سیستم عامل ویندوز(xp, seven, ...) و در داخل internet explorer و در قسمت history یا همون تاریخچه این قابلیت وجود داره که علاوه بر تمام چیزهایی که ما تو اینترنت جستو جو می کنیم،
هر فایلی اعم از فیلم و عکس که تو حافظه کامپیوتر داریم با اجرای اون فایل یه لینک با اسم اون فایل در history و در زیرگزینه computer ذخیره میشه که با چند تا کلیک به راحتی اون فایل قابل دسترسه.  
یعنی اگه ما مثلا یه فیلمی تو  یه پوشه پرتی که حتی عقل جن هم بهش خطور نمیکنه کپی کرده باشیم به راحتی از این طریق قابل دسترسه حتی اگه اون فایل مخفی باشه!
پس همیشه تاریخچه رو پاک کنید، چون ممکنه باعث آبرو ریزی و بدتر از اون به گناه انداختن کس دیگه ای بشین. دیدم که میگما  65 (البته خدارو شکر برای من اتفاق نیفتاده   Gigglesmile )
نه این که اون سایت یا فایل صرفا مستهجن باشه، سایتی مثل کانون برای هر سن و سالی مناسب نیست. برای نمونه آقای آبی که دوس نداره برادرش تو این سن بدونه که کانون چیه، با وجود اینکه کانون برای آقای آبی خیلی هم مفیده.
با تشکر.

302 
ممنونم از توضیحات کامل سعید عزیز، زیاد با این نوع شرایط روبرو شدم... ( کجا و چطورش رو نگم بهتره )
فقط لازم دیدم چند تا خط دیگه هم اضافه کنم:
اینترنت اکسپلورر خیلی وقته که منسوخ شده ( همانند نت اسکیپ - روحش شاد و یادش گرامی )
پس برای حفظ امنیت خودتون حتما حتما از یک مرورگر بروز مثل فایرفاکس و کروم استفاده کنین.
هر دو حالت ناشناس یا همان Incognito رو دارن.
( پیشنهاد خودم در این لحظه، فایرفاکس هست )

اگر به اینترنت‌های عمومی ( مثلا کافه - رستوران ) وصل شدین حتما قبلش از یک نـرم‌افـزار تغـییـر ip استفاده کنین...
چون شخص ارائه دهنده‌ی اینترنت امکان رصد کردن کاربران متصل رو داره.
( متاسفانه توضیحات بیشتر نمیتونم بدم. مثل معرفی برنامه و... چون دردسرسازه... )

و کلام آخر، در صورتی که با حساب گوگل‌تون وارد شدین و ناخواسته به کانون و سایر جاهایی که می‌دونید حساس هست، سر زدین، پاک کردن سابقه مرورگرتون کافی نیست.
چون سرویس‌های گوگل به صورت پیشفرض داده‌های شما رو روی سرورهاشون ذخیره می‌کنن. یعنی اگر شما این قابلیت ذخیره سازی و رصد رو غیرفعال نکرده باشین،
از اولین روزی که حساب کاربریتون رو ساختین تا به این لحظه، تمام فعالیت‌هایی که انجام دادین ذخیره شده... و بقیه در صورت داشتن اطلاعات حساب کاربری گوگلتون مثل یوزرنیم و پسورد میتونن به تمام این اطلاعات سرک بکشن...
اما جای نگرانی نیست. به لطف خرابکاری عظیم پلتفرم فیس..بـ.وک ( vayy بماند که مرزهای حریم خصوصی رو کاملاااا در هم شکست )
و سفت و سخت‌تر شدن قانون GDPR، گوگل و اکثر پلتفرم‌های دیگه این امکان رو به کاربرهاشون دادن که هر موقع نیاز بود این داده‌ها رو دریافت یا به طور کامل پاک کنن.

برای حساب‌های کاربری گوگل کافیه به این آدرس مراجعه کنید. و بقیه‌ی مراحل رو طبق تصویر پیش برین:

( وارد حساب کاربری گوگلتون بشین )

بعد از وارد شدن به حسابتون به این صفحه ارجاع داده میشین.
جلوی اون قسمتی که با قرمز نوشتم ۲ میتونین کلیدواژه‌ای که میخواین اطلاعات مرتبط بهش نشون داده بشه رو تایپ کنین و Enter کنید...
جلوی اون قسمتی که با بنفش نوشتم ۳ میتونین نتایج جست و جو رو فیلتر کنین. که مثلا این کلید واژه رو توی چه تاریخ‌هایی جست و جو کنه؟ توی جیمیل جست و جو کنه یا Hangouts یا سایر محصولات گوگل

اگر نیازی به جست و جو نبود و میخواستین کل سابقه‌تون رو ببینید فقط کافیه اسکرول کنید به سمت پایین... یا حتی بین دو تا تاریخ خاص داده‌هاتون رو جست و جو کنید

مثلا من برای کلید‌واژه‌ی "تست" سرچ کردم
بهم میگه که توی یکی از روزهای گرم و آفتابی اکتبر فلان سال به فلان ساعت ( 4chsmu1  ) سرچ کردی تست و روی فلان نتیجه‌ی حاصل ازش هم کلیک کردی
حالا من میخوام این اطلاعات رو کاملا به دست فراموشی بسپارم. کافیه روی کلید شماره ۴ که با آبی مشخص کردم ( یا همون سطل زباله ) کلیک کنم...
بلافاصله اون داده یا اطلاعات از حساب کاربری گوگلتون حذف میشه و دیگه قابل مشاهده نیست...

سوال!؟ ما دیگه نمیخوایم اطلاعاتمون توسط گوگل رصد و ذخیره بشه.
برای اینکار کافیه مثل بالا تصاویر پایین رو دنبال کنین...
( البته روی خط قرمز رنگ جای بحث زیادی باقی میمونه که ترجیح میدم واردش نشم... چون طولانی و خسته کننده میشه... )

قبل از شروع وارد این آدرس بشید.

( مثل قبل. وارد حساب کاربریتون بشین با دنبال کردن شماره‌ی ۱ )

به این صفحه ارجاع داده میشین، حالا روی جایی که با قرمز و شماره ۲ مشخص کردم کلیک کنید.

یکم اسکرول کنید به سمت پایین ( صفحه رو به سمت پایین بکشین ) تا با بخش A مواجه بشید.
اگر قسمت Web & App Activity روی حالت Off قرار داشت، نیاز به انجام کار دیگه‌ای نیست. در غیر اینصورت ادامه رو بخونید...
روی گزینه‌ای که با شماره ۳ مشخص کردم کلیک کنید
( صرفا جهت دونستن: بخش Location History توی ایران تحریمه و تقریبا فعال و غیرفعال بودنش برای ما ایرانی‌ها تفاوتی نداره... اما میتونین محض احتیاط خاموشش کنین... *در صورتی که سفر خارجی میرین...* )

[تصویر:  4.jpg]

حالا روی قسمتی که با ۴ مشخص کردم کلیک کنید.
( مشابه این کار رو میتونید برای غیرفعال کردن رصد و ذخیره‌ی اطلاعات دیگه مثل داده‌های مکانی و سابقه‌های یوتیـوب انجام بدید )

[تصویر:  5.jpg]

این پنجره براتون پاپ آپ میشه. الان فقط کافیه روی گزینه Pause که با شماره ۵ مشخص کردم کلیک کنید. و تمام. رصد و ذخیره‌ی داده‌های شما تموم میشه.
حداقل اگه ( خدایی نکرده ) کسی به حساب گوگلتون دسترسی پیدا کنه موفق نمیشه اطلاعات حساستون رو دنبال کنه...

[تصویر:  b.jpg]

( اگر تمام مراحل با موفقیت انجام شده باشن با قسمت B مواجه میشین. در غیر اینصورت لازم هست تا دوباره تلاش کنید )

امیدوارم این پست مفید بوده باشه
حسابی توی این روزهای عجیب و غریب مراقب اطلاعات‌تون باشین... 53

سلام و احترام
مستقیم اصل مطلب رو بگم ، شما به هیچ وجه نمی توانید مانع ذخیره شدن اطلاعات روی فضای اینترنت بشید ، این با فلسفه اینترنت و شبکه در تعارض کامل هست ، شما با خاموش کردن رهگیری فعالیت ها در واقع یک کلک روانشناسی به خودتون می زنید ، مثل حذف کردن یک فایل ، که تنها از جلوی چشم شما به عنوان کاربر محو می شه اما هیچ وقت دلیل بر نابود شدنش نیست ، نمونه بارزش رسیدن به فایل ها بعد از ریکاوری هست . 
فلسفه جدید غول های سیلیکان ولی و اصحاب ناپیدا مانع از امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران است
(1399 ارديبهشت 4، 2:02)شقا‌یق نوشته است: یکی بهم بگه من چرا دارم خودمو کنترل میکنم درصورتی که با هرکی اشنا میشم از ۱۶سالگی رابطه جنسی داشته؟؟
بهم امید واهی ندین ک اره برات میسازه خدا
تا اخر عمرم ازدواج نمیکنم.......اگر قرار باشه با کسی ازدواج کنم که رابطه جنسی داشته
1276746pa51mbeg8j

خانم شقایق منم چندسالیه همین طرز فکر رو دارم. . .
حتی گاهی با خودم میگم چه دلیل من خودم رو پاک بگذارم بمونه درصورتیکه همونهایی که که خودشون با کسی رابطه دارن دنبال دختر پاک و نجیب میگردن......  
ولی بعد با خودم میگم اینکه من خودم رو کنترل نکنم دلیل نمیشه که اینطوری دلم خنک بشه....
حتی شاید حالم بدتر شه...
درنهایت هنوز به فلسفه اش پی نبردم 53 
فقط امیدوارم در ازاش خدا چیزهای که میخوام روبهم بده 302
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان