امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام 303

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
Exclamation 
چرا هیش کی تو گروه همگانی پست نمیده؟؟؟
مگه اونجا منطقه ممنوعه است؟؟
اصلا میدونید چیه؟؟براساس قانون جدید(که من صادرش کردم) :
هیچ یک از اعضای کانون حق نداره قبل از پست دادن تو این گروه
تو هیچ یک از گروه های چهارگانه( که به زودی منهل میشن)پست بزاره!!!
تا فردا باید 100 تا حالا یکم تخفیف میدم10تا پست رو میزم (تو گروه همگانی)باشه!!
[تصویر:  wp4003454.jpg]
دارم دیوانه میشم 13131313131313
من چرا خوابم اینجوری شده؟؟؟
متخصصی چیزی نداریم اینجا؟؟؟ من خوابم شده 3 ساعت تو 24 ساعت
خوابم نمی بره131313wacko2wacko2wacko2
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلام دوستان چرا نمیشه تو این سایت تاپیک جدید زد303
کی گفته نمیشه؟؟؟Khansariha (134)
شما بگو چه تاپیکی میخوای بزنی شاید اون تاپیک یا یه چیز شبیهش باشه اگرم نبود با مدیرا هماهنگ میکنی اگر به توافق رسیدیدتاپیک رو میزنی
به همین سادگی
به همین خوشمزگی4fvfcja
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
ببخشید تا پیک بیش از حد به نظرتون سایت رو لوس نمیکنه.همین الانشم تاپیک هایی وجود دارند که مقطعی هستند. بعد از گذر زمان دیگه قابل استفاده نیستند تا سال بعدش . اما اگر تاپیکی مثل چیستان و یا بر فرض مثال ضرب المثل باشه به جذابیت کانون کمک میکنه .البته سها خانم من معذرت می خوام که جواب دادم ودر این مورد نظر دادم
رکسانا خانم خداوکیلی هر چند بفروشید خوابتون رو خریدارم... یکم ارزون حساب کنید من مشتری دائمی ام ها... آخه هیچ شبی خواب ندارم... Tears
کاش میشد خواب رو هم خرید...
آخه میدونید... من خوابم میاد ها اما دراز که میکشم میپره خوابم... مجبور میشم پاشم دوباره درس بخونم تا شاید خوابم ببره... آخرش سه ساعت به زور می خوابم. همش تقصیر این درس و مشقه... عادت کردم به بی خوابی131313
پوستم خراب نشه ؟؟؟ 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
واقعا کسی راه حل نداره واسه اینکه خواب آدم تنظیم بشه؟؟؟
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلام303

ببخشيد
سعي كنيم نو اين ماه مبارك
كمي بيشتر مواظب حرف زدنامون باشيم
سعي كنيم اخلاقمون رو عوض كنيم
...

كمي مهربونتر باشيم و به كسي توهين نكنيم

خواهش ميكنم ps3 پستت رو ويرايش كن
اون فرد شايد به نظر تو آدم...
ولي شايد براي خدا بسيار عزيز باشه

چشمها رو بايد شست و جور ديگر بايد ديد
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
سلام دوستان خوبین

وای من که از این همه استقبال واقعان شگفت زده شدم دستتون درد نکنه

اینهمه پیام خصوصی واو

چیزی حول و حوش 100 تا پیام اومد برام

واقعان خجالت کشیدمKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

یادمه تو یه مستندی دیده بودم بررسی میکرد سیستم تنظیم خواب رو روی ورزشکارایی که برای مسابقاتشون باید به کشور دیگه ای میرفتن که اختلاف ساعت داشت با کشور خودشون و زمان خوابشون به هم میخورد
2 تا برادر بودن
یکیشون مثل معمول اجازه داشت در طول سفر هر چی میخاد بخوره ولی یکیشون فقط اجازه داشت وقتی به مقصد رسید اونجا صبحانه بخوره (صبح میرسیدن )و تو راه چند ساعت هیچی نخوره

جالب اینکه اولی باز سیستم خوابش قر و قاطی شد اما دومی ساعت بدنش با ساعت جدید تنظیم شد و دیگه مشکل خواب نداشت
دانشمندی که این آزمایش رو میکرد اگه یادم باشه خودش استاد هاروارد بود میگفت ما در این مورد کاملا مطمئن نیستیم ولی به نظر میرسه ساعت خواب بدن یه مقدار با وعده های غذایی تنظیم میشه

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
خوب حالا من چی بخورم؟4fvfcja
صبحونه؟؟؟؟؟
شام؟؟؟؟؟
نهار؟؟؟؟؟؟
چطوره یه سر برم مسافرت؟؟

(1390 مرداد 23، 13:31)نصر نوشته است: ببخشید تا پیک بیش از حد به نظرتون سایت رو لوس نمیکنه.همین الانشم تاپیک هایی وجود دارند که مقطعی هستند. بعد از گذر زمان دیگه قابل استفاده نیستند تا سال بعدش . اما اگر تاپیکی مثل چیستان و یا بر فرض مثال ضرب المثل باشه به جذابیت کانون کمک میکنه .البته سها خانم من معذرت می خوام که جواب دادم ودر این مورد نظر دادم

ممنون از توضیحتون..
و خواهش میکنم..!

(1390 مرداد 23، 15:23)اقلیم بالا نوشته است: رکسانا خانم خداوکیلی هر چند بفروشید خوابتون رو خریدارم... یکم ارزون حساب کنید من مشتری دائمی ام ها... آخه هیچ شبی خواب ندارم... Tears کاش میشد خواب رو هم خرید... آخه میدونید... من خوابم میاد ها اما دراز که میکشم میپره خوابم... مجبور میشم پاشم دوباره درس بخونم تا شاید خوابم ببره... آخرش سه ساعت به زور می خوابم. همش تقصیر این درس و مشقه... عادت کردم به بی خوابی131313 پوستم خراب نشه ؟؟؟ 4fvfcja4fvfcja4fvfcja واقعا کسی راه حل نداره واسه اینکه خواب آدم تنظیم بشه؟؟؟
سلام
آرامش!
مگه نه این که وقتی میخوابیم یه مرگ کوچولو رو تجربه میکنیم.. هرچی برای مرگ اماده باشیم خوابمون راحت تر میشه.. 53258zu2qvp1d9v

(1390 مرداد 23، 15:34)تواب نوشته است: سلام303 ببخشيد سعي كنيم نو اين ماه مبارك كمي بيشتر مواظب حرف زدنامون باشيم سعي كنيم اخلاقمون رو عوض كنيم ... كمي مهربونتر باشيم و به كسي توهين نكنيم خواهش ميكنم ps3 پستت رو ويرايش كن اون فرد شايد به نظر تو آدم... ولي شايد براي خدا بسيار عزيز باشه چشمها رو بايد شست و جور ديگر بايد ديد

سلام
تواب جان ارسالهای ایشون حذف شد.. تذکر هم نوش کردن!Smiley-face-cool-2Kool:s:

(1390 مرداد 23، 15:35)Alireza 68 نوشته است: سلام دوستان خوبین وای من که از این همه استقبال واقعان شگفت زده شدم دستتون درد نکنه اینهمه پیام خصوصی واو چیزی حول و حوش 100 تا پیام اومد برام واقعان خجالت کشیدمKhansariha (8)
به به.. خوش به حالتون...
(حالا جدی گفتین یا ..؟!)
در هر حال کلی جاتون خالی بود...53258zu2qvp1d9v

و
همین!

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

مممممممممم...........
حالا فعلا سحر وافطار رو بخور بعد ماه رمضون برو تو کار صبحانه 4fvfcja

ساعت خواب منم به هم ریخته
خیلی از دوستان هم پرسیدم ساعت خوابشون به هم ریخته
اینجا کسی هست که درست و حسابی بخوابه ؟
یعنی مثلا 10 شب خوابش ببره ؟

اگه هست بیاد توضیح چی کار میکنه ، چی میخوره 4fvfcja

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
نه سها خانوم کنایه بود هیچی منو دوست نداره Tears

فقط یه نفر به من پست داد که جات خالیه تو کانون
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سها خانم شما شب به موقع خوابتون میبره ؟
(1390 مرداد 23، 16:12)Alireza 68 نوشته است: نه سها خانوم کنایه بود هیچی منو دوست نداره Tears فقط یه نفر به من پست داد که جات خالیه تو کانون
جریان چیه علیرضا ؟
جات چرا خالی باشه ؟ 17
مگه جایی رفته بودی ؟ 174fvfcja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان