عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: سم برنامش چیه ؟
زندگی پس از زندگی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام بچه ها

لطفا از سایت های فیلتر شده لینک نذارید.

ممکنه مشکل ایجاد کنه برای سایت. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
از نظر شما راه نزدیک شدن به خدا چیه و اصلا چرا باید به خدا نزدیک شیم؟
چرا باید از شیطان دوری کنیم؟
چرا باید وسوسه هارو شکست بدیم؟
آقا آرمین شمام لطفا جواب بدید ، ممنون
سلام ببخشید اینو میگم 
راه دور زدن فیلتر  یوتیوب Kool 
بدون مقدمه........
واردسایتwww.Dideo.ir میشید بعد اون بالا جستجو داره توی کل یوتیوب آپارات و سایت های دیگه
تبصره: هر فیلمی نشون نمیده با خیال راحت برید توش
(1399 ارديبهشت 19، 21:10)رضا خان نوشته است: سلام
از نظر شما راه نزدیک شدن به خدا چیه و اصلا چرا باید به خدا نزدیک شیم؟
چرا باید از شیطان دوری کنیم؟
چرا باید وسوسه هارو شکست بدیم؟
آقا آرمین شمام لطفا جواب بدید ، ممنون

سلام برادر عزیزم

دونه‌ای که تو زمین کاشته میشه برای این نیست که دونه باقی بمونه.
برای این هست که اون دونه رشد کنه و بالا بره و در نهایت ثمره‌ای از اون حاصل بشه.

انسان هم خلق نشده برای پایین موندن و در جا زدن.
انسان خلق شده برای بالا رفتن و متعالی شدن.

برای این رشد و متعالی شدن هست که باید به خدا نزدیک بشیم.

خدا همون کسی هست که ما رو خلق کرده و بهتر از هر کس دیگه‌ای می‌دونه رمز و راز صعود چیه. 
تا نزدیکش نشیم، چطور از رمز و رازش خبردار بشیم؟ 53258zu2qvp1d9v

راه نزدیک شدن به خدا هم عمل به دستورات خدا هست.
گفته چند ساعت بخواب؟ همون قدر بخواب.
گفته چقدر غذا بخور؟ همون قدر غذا بخور.
گفته جمعه‌ها چی کار کن؟ جمعه‌ها همون کارهایی که او گفته رو انجام بده.
گفته لحن صحبتت چه جوری باشه؟ همون جوری با بقیه صحبت کن.
گفته چند ساعت در روز کار کن؟ به همون تعداد ساعتی که دستور داده کار کن.
گفته نماز رو به چه طریق و با چه نیتی بخون؟ به همون طریق و با همون نیت بخون.
گفته اگه با یکی مواجه شدی که آدم کم‌عقلی بود و داشت عصبانیت می‌کرد چی کار کن؟ دقیقا همونی که گفته رو انجام بده.

۱- وقتی به دستورات خدا عمل کنیم، ‌همراه و هم‌نشین خدا میشیم.
۲- این همراهی و هم‌نشینی باعث میشه درجه‌ای از صفات خدایی در وجود ما قرار بگیره.
۳- این درجات از صفات خدایی، ما رو متعالی می‌کنه و موجب رشد ما میشه. 

پیروی و تبعیت از شیطان و همراهی با وسوسه‌های اون، دقیقا نتیجه عکس چیزهایی که گفتم رو میده.
پایین رفتن و سقوط.
خدا نکنه که کسی به پایین‌ بودن و پایین موندن عادت کنه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ممنون آقا آرمین
درود بر استادان عزیز اقا من میخوام پست بذارم از هر دیوایسی که دارم این پیام اون زیر میاد کسی رو منشن یا تگ میکنه؟

[تصویر:  0EDAE113_9E40_4276_9E29_A5CFDF1B30E5.png]
درود 
نه ببین  داداش گلم من هیچ پستی رو نقل قول نزدم الان سورس کد اپلود هم دیدم گویا میفرسته واسه جایی یا کسی دیتا های جک هم زدم و کپسولیت رو دیکد کردم تا حدی مطمئن شدم ولی هش کدش هند شیک نمیشه مقصد رو در نیاوردم 106
Khansariha (13)
یعنی آقای پلاسما قشنگ با اون موشکشون (نمیدونم اسمش چیه همون که تو عکس پروفایلشون هست) اومد برامون 4chsmu1
حقیقتا منم نفهمیدم چی شد 65
ولی فکر کنم آقای فرست بوی بلد باشن Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
تو خونه شمام این قانون که هرکسی نفر آخر سر  سفره باشه سفره رو جمع میکنه برقراره؟ 39 

یا فقط ما از این قانونا داریم 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 ارديبهشت 21، 17:25)karma نوشته است: تو خونه شمام این قانون که هرکسی نفر آخر سر  سفره باشه سفره رو جمع میکنه برقراره؟ 39 

یا فقط ما از این قانونا داریم 4chsmu1

ما هم داریم
تازه ما یه تبصره جدید داریم
که بعضی وقتا اگر من نفر آخر هم نباشم بازم منم که باید برگردم پای سفره و جمع کنم 4chsmu1
نتایج نشان داده شده که این ها فقط تو خونه ما صادق نیست
بلکه در شرایطی در خانه خاله های گرامی نیز صادق است

نقل قول:  نباشم بازم منم که باید برگردم پای سفره و جمع کنم
ما هم این تبصره رو داریم Khansariha (13)

یادمه یه بار لقمه رو وسط حلقم نگه داشتم قشنگ تو گردنم حسش میکردم تا مجبور نشم سفره رو جمع کنم 24
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 ارديبهشت 21، 18:51)karma نوشته است:
نقل قول:  نباشم بازم منم که باید برگردم پای سفره و جمع کنم
ما هم این تبصره رو داریم Khansariha (13)

یادمه یه بار لقمه رو وسط حلقم نگه داشتم قشنگ تو گردنم حسش میکردم تا مجبور نشم سفره رو جمع کنم 24

Khansariha (13) Khansariha (13)
قضیه خیلی جدیه

(1399 ارديبهشت 22، 3:46)رهگذر1 نوشته است: کسی اینجا میدونه وسواس فکری چیه؟ و راه حل مناسب برای درمانشو بلده؟

مثلا من نسبت به مسئله خودارضای قبلا یجور وسواس فکری داشتم درمورد پاکی و... ولی با بی محلی از بین رفت

گاهی واقعا بعد از گذشت مدتی فکر می کنم پاکم یا نه... عجیب واقعا!!

خودم میدونم پاکم ولی تو ذهنم قانع نمیشم دقیقا مثل وسواس عملی که مثلا دستاتو میشوری و تمیز میشه ولی بازم شک داری! و تکرار میکنی.

شاید همین مسئله منجرب به شکست بشه!

( البته این مشکل الان برطرف شده ولی تو ذهنم سواله قبلا چرا اینطور بود! )
بله من میدونم وسواس فکری چیه و از نوع شدیدشم داشتم هنوزم یکم دارم
پیشنهاد من به شما اینه که اگه هنوز کامل برطرف نشده حتما یه نوبت برین روانپزشکی... خدا نکنه حتی دشمنم این مریضیو بگیره مغزو میخوره
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 22، 13:24):45:رهگذر1 نوشته است:
(1399 ارديبهشت 22، 11:31)رضا خان نوشته است:
(1399 ارديبهشت 22، 3:46)رهگذر1 نوشته است: کسی اینجا میدونه وسواس فکری چیه؟ و راه حل مناسب برای درمانشو بلده؟

مثلا من نسبت به مسئله خودارضای قبلا یجور وسواس فکری داشتم درمورد پاکی و... ولی با بی محلی از بین رفت

گاهی واقعا بعد از گذشت مدتی فکر می کنم پاکم یا نه... عجیب واقعا!!

خودم میدونم پاکم ولی تو ذهنم قانع نمیشم دقیقا مثل وسواس عملی که مثلا دستاتو میشوری و تمیز میشه ولی بازم شک داری! و تکرار میکنی.

شاید همین مسئله منجرب به شکست بشه!

( البته این مشکل الان برطرف شده ولی تو ذهنم سواله قبلا چرا اینطور بود! )
بله من میدونم وسواس فکری چیه و از نوع شدیدشم داشتم هنوزم یکم دارم
پیشنهاد من به شما اینه که اگه هنوز کامل برطرف نشده حتما یه نوبت برین روانپزشکی... خدا نکنه حتی دشمنم این مریضیو بگیره مغزو میخوره

سلام

البته الان وضعیتم خیلی بهتره خداروشکر،، قبلا از یکی شنیده بودم تنها راهش اینکه بهش بی محلی کنی وقتی فکرای مزخرف میاد ذهنت،، یا افکار عجیب

من یه مدت اینکارو کردم مثلا یه فکر وسواس گونه میاد ذهنم که یه کارو تکرار کنی یا یه کار عجیب و انجام بدی!! وقتی اون فکر بیاد ذهنت باید بهش محل نزاری و تکرارش نکنی شاید اون وسواس تو ذهنت بمونه ول به مرور زمان فراموش می کنی...

در مورد روانشناسم بگم که از روانشناس خوشم نمیاد نمیدونم چرا!! تا حالا بهش حتی فکر نکردم یعنی قبولش ندارم!

ولی تو اینترنت در این رابطه تحقییق کردم،، درمان کاملو نمیدونم کاملا خوب میشه یا نه،، ولی من تا نود درصد بهتر از قبلم و بهبود داشتم خداروشکر.
میخواستم راهکار بدم اما خوب انگار از ما روانشناس  هاخوشت نمیاد  45
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان