عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: بله.
فقط نمی دونم کی به شما خبر داد؟
قرار بود که من بیام به مناسبت پنج روز پاکی به همه بچه ها آب هویج بستنی بدم.
Swear1
یعنی می خواستین من رو دعوت نکنین؟
(1399 مرداد 10، 21:09)مهرخدا نوشته است: یه سوال
به نظررتون کار درست و انسانی هست که کسی میدونه بخاطر بیماریش نمیتونه اینده ایی داشته باشه تن بده به ازدواج و مشکلاتشو بخواد با یه بنده خدایی سهیم شه و اون فرد رو هم درگیر خودت کنی؟

اگر پنهاکاری بشه اخلاقی نیست.
اما اگر در ابتدای رابطه (توجه کنید همون ابتدای کار) حقایق گفته بشه، نه زیاد و نه کم، کاملا به نظر من اخلاقی و خداپسندانه است.
ازدواج هم برای همه افراد خداپسندانه است، چه بیمار چه سالم، به شرطی که حقایق همون روز اول گفته بشه.

کسی آینده رو پیشبینی نکرده، هیچ بیماری ای هم نیست که شکست ناپذیر باشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
نقل قول: والا بچه ها انقدر غیر قابل پیش بینی کار میکنن ، ۱۰ تا سرپرست اینجوری بزاری ، هیچ کاری نمیتونن بکنن ...  [تصویر:  128fs318181.gif]
بعد از دو روز همه میفتن رو زمین . 

نمونه اش همین خانم دختر پاک ... [تصویر:  65.gif]

معلوم نیس کی میخوابن ایشون ، کی بلند میشن ، کی غذا میخورن ...

کی‌ رو ارائه شون کار میکنن  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

یه وقت میبینی ، صبح زود کله سحر ساعت ۴ صبح داره تو برنامه ریزی پست میزاره ... [تصویر:  nevisandeh.gif]

یه وقت میبینی تا لنگ ظهر داره تو خواب باب اسفنجی میبینه ... [تصویر:  1202591pu55lez1va.gif]

موارد دیگه ای هم هست که من اشاره نمیکنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
اولا مگه شما فوزول *دختر پاک* هستین Swear1

4chsmu1
Hanghead 
والا *دختر پاکی* که میاد اینجا کلا ورژنش با *دختر پاک* بیرون فرق داره
*دختر پاک* در دست تغییر است...

ولی هی برمیگرده به حالت خراب قبلش 
هنوز درست نشده 
زمان لازم داره

و خب ساعت خواب را درست کرده بودم
دوباره خراب شد
Khansariha (116)
تمرین و درس و دانشگاه و ارائه ها همه اش امروز تامام
Confetti

نقل قول: موارد دیگه ای هم هست که من اشاره نمیکنم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
Swear1
شما اگر موارد دیگه را بگید با این مواجه خواهید شد

[تصویر:  oua1_cartoon-ninja-holding-a-sword-vector-22025673.jpg]
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
پروفایل شادن چخبره؟
نذری پخش میکنن  4chsmu1
این چن روزه هر کیو میبینم تو پروفایلش هست
شادن خانم خودت بگو اون تو چخبره 4chsmu1
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام به همگی
این تاپیک کیک میدن
زود بیاید تا تموم نشده Khansariha (56)
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1399 مرداد 10، 23:35)هومان نوشته است: پروفایل شادن چخبره؟
نذری پخش میکنن  4chsmu1
این چن روزه هر کیو میبینم تو پروفایلش هست
شادن خانم خودت بگو اون تو چخبره 4chsmu1

از اسرار غیبه  53258zu2qvp1d9v
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام دوستان کانونی 49-2
فهرست مطالب آموزشی طوفان Khansariha (66)

1)به زودی
                              ........
Khansariha (56) میگم چجوری باید بریم به آقا آرمین بگیم که قشنگ بیان از وضعیت جسمانی اشون بگن Khansariha (56)
Hanghead چجوری بگیم نگرانیم  Hanghead
65 چجوری بگیم خودشون گفتن هر چند وقت یکبار میان میگن ولی چرا نگفتن پس 65
53258zu2qvp1d9v چجوری بگیم برامون مهمه مدیر کل اوضاعشون خوب باشه 53258zu2qvp1d9v
4chsmu1 واقعا چجوری بگیم 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
مروری بر انچه گذشت ..

[تصویر:  rul9_img_۲۰۲۰۰۷۱۹_۲۰۴۴۱۶.jpg]

[تصویر:  fcvv_img_۲۰۲۰۰۸۰۲_۱۰۳۳۵۵.jpg]

[تصویر:  46ub_img_۲۰۲۰۰۸۰۲_۱۰۳۶۲۵.png]

[تصویر:  llc_img_۲۰۲۰۰۷۲۲_۱۴۰۵۵۹.jpg]
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
آدم فکر میکنه مستند  4chsmu1
چه رنگ طلایی گندم ها از جایی که شماها میبینید قشنگه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: واعظی پرسید از فرزند خویش
هیچ می دانی مسلمانی به چیست؟
صدق و بی آزاری و خدمت به خلق، هم عبادت هم کلید زندگیست
گفت زین معیار اندر شهرما، یک مسلمان هست آن هم ارمنیست

اینو از امضای آقای RaminM برداشتم 
قشنگ بود
چه خوبه که قدیمیا امضاهاشون هست Hanghead

اگه یه نگاه به اون جنازه هایی که پایین قله اورست افتادن بندازید متوجه میشید اونا همشون یه روزی یه آدم ورزشکار و پر امید و پر انگیزه بودن 22
گفتم که به خاطر ورزش نکردن یا نداشتن انگیزه ناراحت نباشید  و با همین فرمون برید جلو 4

مخلص آقا هومان 303
4chsmu1 Anti_Homan#
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 مرداد 12، 18:24)karma نوشته است:
4chsmu1 Anti_Homan#

من که تاحالا از اونا ندیدم
ولی تا دلت بخواد تو زندگیم ادم پلشت و بی خاصیت دیدم که حاضر نیستن حتی یه قدمم برا اهدافشون بردارن
Hooman!!
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
یه کم دقیق تر نگاه کنی به اطرافت حتما میبینی  65
آدم های پرانگیزه و تلاش شکست خورده کم نیستن

پ. ن: پست قبلی و تا حدودی این پست  فقط یه شوخیه  302
[تصویر:  uVwrXF.png]
بسم الله
.
مشارکت شادن
.

سلام ؛ دوستی سئوال پرسیده ؛ 
 من هر بار بعد از مدتی لغزش میکنم این چهارمین باره که لغزش کردم 
بعد از مدتی وسوسه هام زیاد میشه دو روز سه روز تحمل میکنم مشارکت میکنم خودمو رها میکنم ولی در اخر انقد شهوت روم فشار میاره که مجبورم میکنه با خودم رابطه بگیرم 
میشه راهنمایی کنین؟

پاسخ: تسلیم بدون قید و شرط ، صداقت شدید و مراقبت از شرایط روحانی از جمله مسائلی است که دائم باید رعایت شود ، وقتی شناخت حساسیت‌ها را دنبال کنم ، وقتی که حد و مرز خود را شناسایی کنم ، دیگر ناخواسته ، بی تفاوتانه ، یا از روی سهل انگاری خود را در شرایط قبل از لغزش قرار نمی دهم . لغزش عبارت است از زنگ زدن درمورد یک آهن است که وقتی فرایند اکسید شدن برای آن به وجود می آید که در تماس با اکسیژن صورت می گیرد حاصل می شود . یعنی این سهل انگاری ها ، ساده اندیشی ها ، بی تفاوتی ، نسبت به حالت های قبل از لغزش یعنی تغذیه ناخواسته و ناخودآگاه شهوت . پشه چو پر شد بزند پیل را . حتماً همه موارد هوشیاری و مراقبت رعایت نشده است ، و این التفات به حفظ پاکی در همه موارد قدرت احاطه یا تسلط بر آلودگی را از بین می‌برد ، درست است که نمی‌خواهم لغزش کنم ولی می خواهم که پشت گوش بیاندازم ، می خواهم که سهل انگاری کنم ، یا کمی یا قسمتی بی‌تفاوت یا کم اهمیت به موضوع پاکی و یا مسئله اشتغال باشم و همین ناخواسته سبب لغزش و انحراف مجدد میشود.

پ.ن:
امروز این اتفاق برای من در حال رخ دادن بود یعنی آگاهانه در حال عبور از مرزها و محدودیتهام بودم تنها کاری که کردم این بود جامو عوض کردم و با گشتن تو اینستاگرام خودمو مشغول کردم بطور کلی از سرم پرید.
این تجربه رو تو ی کانال بهبودی دیدم . اینم رزق امروزم بود.
فکر میکنم وقتی میلغزیم اگاهانه و با بی تفاوتی نسبت به خط قرمزامون لغزش می کنیم. اون قسمت قرمزه ی واقعیته. 
پاکی روزی امروز و هر روزمون باشه الهی 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان