عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 شهريور 12، 0:28)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 12، 0:24)مرد مجاهد نوشته است:
[تصویر:  g8e_126.jpg]

اونجایی که گفته مال و ثروت وسیله هست نه هدف برا ما کانونیا درمورد اعتبار صحت داره.دوستانی که اعتباراتشون  دهک بالاست دست دهک پایینا رو هم بگیرن.(منظورمو فهمیدین؟ 4chsmu1)

عجبا 4chsmu1
من با اینکه جزء دهکهای میانی ام ولی برای این پست بامزه ات اعتبارم رو دادم ..
ولی خب .. مهدی جان تو که تا چند وقت دیگه شهید میشی .. اعبتار میخوای چیکار 53258zu2qvp1d9v
من فال گرفتم برا خودم چی اومد 317
[تصویر:  46.jpg]
آقای مهدی منتظر
فالتون همونیه که من دیگه اگر خیلی خیلی خیلی خوشحال باشم میخوانمش  317317317317317317
واقعا تبریک 49-2
عالیه 49-2
حتی یه بار دیگه خواندنش هم کیف میده 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 12، 0:33)مرد مجاهد نوشته است:
(1399 شهريور 12، 0:28)mahdimontaser نوشته است:
(1399 شهريور 12، 0:24)مرد مجاهد نوشته است:
[تصویر:  g8e_126.jpg]

اونجایی که گفته مال و ثروت وسیله هست نه هدف برا ما کانونیا درمورد اعتبار صحت داره.دوستانی که اعتباراتشون  دهک بالاست دست دهک پایینا رو هم بگیرن.(منظورمو فهمیدین؟ 4chsmu1)

عجبا 4chsmu1
من با اینکه جزء دهکهای میانی ام ولی برای این پست بامزه ات اعتبارم رو دادم ..
ولی خب .. مهدی جان تو که تا چند وقت دیگه شهید میشی .. اعبتار میخوای چیکار 53258zu2qvp1d9v
شهادت؟!!
من کجا و شهادت کجا!!!
الهی شکر که برای هممون خوب بوده ..
منم دوست داشتم این غزل رو ..

خواهش میکنم خانم آتریسا 1

اختیار دارین خانم دختر پاک 1
زنده باشید .. حالا ان شاء الله نگاهمون اینطوری میشه که نوش و نیش و هر چیزی که هست رو برای بندگی خدا در نظر میگیریم و به این نیت برای ازدواج تلاش میکنیم .. خیلی نباید از آدما توقع داشت .. اونام یکی ان مث ما
(1399 شهريور 12، 0:36)مرد مجاهد نوشته است: الهی شکر که برای هممون خوب بوده ..
منم دوست داشتم این غزل رو ..

خواهش میکنم خانم آتریسا 1

اختیار دارین خانم دختر پاک 1
زنده باشید .. حالا ان شاء الله نگاهمون اینطوری میشه که نوش و نیش و هر چیزی که هست رو برای بندگی خدا در نظر میگیریم و به این نیت برای ازدواج تلاش میکنیم .. خیلی نباید از آدما توقع داشت .. اونام یکی ان مث ما
53258zu2qvp1d9v 
فکر نکنم اگر آدم خیلی خوبی بودیم هم تاثیر خاصی داشت 4chsmu1 

ولی واقعا ممنون
خیلی کیف داد
خوشمان آمد
کانون هر روز یه ترفند قشنگ رو میکنه 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
من به ته دیگش رسیدم vayy
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
به به مهدی جان تبریک میگم .. میتونیم از این به بعد به عنوان معاون ستاد کل تفالهای چریکی کانون معرفیت کنیم .. دستت سبکه .. تفالها رو بدیم شما بگیری Khansariha (69) 

ببین این غزل دومی هم میگه که شهید میشی دیگه .. گل در بر و می در کف و معشوق به کام است ..

یالا زودتر شهید شو میخوایم گروه سرو رو به نام تو تغییر بدیم .. چطوره؟
نقل قول: فکر کنم خانم زینبی خیلی رندانه پاسخشون رو گرفتن
53258zu2qvp1d9v

ممنونم از شما 

دوستان  شب بخیر 53
همین جمع نماز جماعت صبح به امامت آقای مردمجاهد در قرار عاشقی Khansariha (69)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
زینبیییی Swear1
نیت تو جلوی نیت من و گرفته ،نیتم نررسیده ب جناب حافظ،با سوسک ها حرف بزنم بیان حیاط خونتون یا خوابت؟؟؟؟ 65

-------------

اینجارو خوشم اومد:
هر شبنمی دراین ره صدبحر آتشین است/دردا ک این معما شرح و بیان ندارد
-----------
مجدد دستتون درد نکنه 53
شب همگی ب خیر باشه  302
مرد مجاهد شما داری فال میگیری؟
خانم شادن اصلا ته دیگش رو ویژه گذاشتیم برای شما ..
.. زیرا که چون تو شاهی کس در جهان ندارد ..

خدا رو شکر که خوشمون اومد1 .. آره خانم دختر پاک .. هر روز و هر روز میتونیم با همین ترفندها و خلاقیتهای جمعیمون دنیامون رو زیباتر کنیم .. همینطور دنیای کانونیمون رو
(1399 شهريور 12، 0:38)شادن نوشته است: من به ته دیگش رسیدم vayy

چرا؟؟؟؟ 17
(1399 شهريور 12، 0:41)علی‌رضا نوشته است: مرد مجاهد شما داری فال میگیری؟

اوخ اوخ اوخ .. بچه های کمیته اومدن Khansariha (13) 

نه حاجی .. چیزه .. ما نبودیم .. دستمون خورد ... ببخشید4chsmu1
فال نرسید بهم..
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان