امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

رئیس مکتب رامینیسم 
رامین خان رو میگن
اتریسا حالا به دل رحمی من ایمان میاری؟ Vamonde

کویین تو چه کردی؟ 42بابا مثلا ملکه ای اخه این همه خشم تو وجودت برای چیه Unsure

الان میاد منم مورد لطف قرار میده Khansariha (56)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
کویین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Hanghead

قهر کنم برم؟؟؟؟؟؟؟ 117

حداقل 1- میدادی .ب شکلک ها دوبار دادی Swear1
من تنها موندم قبول نیست Shy

[تصویر:  screenshot_(357)_r7x2.png]
بعد میگن کویین فعالیتش کم شده.کویین بدبختم کرد با این محبتش Swear1 809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg

790 بودم شدم 780 ده تا مونده بود برسم 800 Hanghead
(1399 مهر 11، 20:11)یاقوت نوشته است: کویین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hanghead

قهر کنم برم؟؟؟؟؟؟؟ 117

[تصویر:  uzBNnL.png]
قشنگ معلومه تو مشاعره اشعار رو از کجا پیدا کردین 4fvfcja
کی میاد باهم تبادل اعتبار کنیم؟؟؟ 65
من ۹۰ درصد اعتبار هامو ساناز داده Khansariha (13)
من واقعا از اعتبار خوشم میاد 65
یه کمکی بکنید دوستان 65
اتریسی الان بهت امداد غیبی میرسونم غصه نخور
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 مهر 11، 20:21)mahdimontazer نوشته است:
(1399 مهر 11، 20:11)یاقوت نوشته است: کویین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hanghead

قهر کنم برم؟؟؟؟؟؟؟ 117

[تصویر:  uzBNnL.png]
قشنگ معلومه تو مشاعره اشعار رو از کجا پیدا کردین 4fvfcja

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) میگم مشاعره چیه Khansariha (13)
صرفا جهت اطلاع من کلا خیلی کم از لپ تاب استفاده نمیکنم.دقت کنید همه ی اشعاری ک میزارم هم از شهریار هست و بقیه رو نمیشناسم.اونارو هم میخونم میزارم : )
گنجور و ی بار برای ی پستی نیاز داشتم یادمه دقیق ک پارسال آقای شازده ی شعری فرستادن در مورد زندگی بود و من گنجورو ریختم ب هم تا بتونم ی شعر مناسبی پیدا کنم و از همون پارسال مونده  53258zu2qvp1d9v
عاغا برین ب ملکه برسونین ک ملکه ی هرکجا میخواد باشه باید اعتبارهام و پس بده Swear1 Swear1 Khansariha (58) Khansariha (58)
منکه دستم نمیره ب کسی منفی بدم و یادم هم نمیاد ب کسی منفی بدم جز در واقع پیام دادن ک یادداشت ها بسته بوده 53258zu2qvp1d9v

اعتبارهای منم آقا علیرضا،آقای آبی،کارما ،آقای مجاهد و آقا آرمین دادن خیلی هاش و 53258zu2qvp1d9v
آقا مهدی هم هستند البت 53258zu2qvp1d9v
سلام
جدی اعتبار چیه که گیس و گیس کشی هم می کنید؟ Khansariha (13) 
شما اگر پست برای اعتبار می گذارید که میخوام اصلا نذارید 22 
اگرهم پست خوب گذاشتید و الکی اعتبار منفی گرفتید رفتار شما میشه شخصیتتون
به نظرم اعتبار  باید توی تاپیک های ورزشی و مذهبی و مسابقات ترک باشه تا مبنی مشخص شده ای باشه که هرکی فعالیت بیشتر از لحاظ کارهای که باید انجام  داده بشه بگیره
مفهومه Cowboypistol
اقا عرفان
خیلی پیچده اش کردید 4chsmu1
الان حس کردم سر کلاس درسیم و به معلم گفتید میشه امتحان بگیرید؟؟ Khansariha (56)
Gigglesmile
در کل اعتبار چیزیه که هرچی بیشتر بهتر Khansariha (56)

قسمت اول جنبه فان داشت امیدورام اعتبا منفی نگیرم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام،

تا حالا این همه اعتبار منفی، با هم، یه جا، ندیده بودم. 22 

(1399 مهر 11، 20:25)یاقوت نوشته است: ...
گنجور و ی بار برای ی پستی نیاز داشتم یادمه دقیق ک پارسال آقای شازده ی شعری فرستادن در مورد زندگی بود و من گنجورو ریختم ب هم تا بتونم ی شعر مناسبی پیدا کنم و از همون پارسال مونده  53258zu2qvp1d9v

خیلی هم شعر مناسبی بود! از ریشه اون شعری که فرستاده بودم رو نقض کرده بودین.Khobam 42

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
آرمین حواست باشه این اعتبار ها توطئه عاشقه داره هرج و مرج میکنه که قدرت رو دست بگیره 4
(1399 مهر 11، 21:28)(◕‿◕) نوشته است: آرمین حواست باشه این اعتبار ها توطئه عاشقه داره هرج و مرج میکنه که قدرت رو دست بگیره 4
پس تو گروه کی بود می گفت اینجارو کنیم پایگاه قیام علیه آرمین،
اسکرینم  دارم بفرستم؟ 45
ای نامرد اسکرین گرفته 14

من که گفتم جاسوس آرمینم 65

(الآن عاشق میاد یقمو میگیره)
خب من اونجارو می فرستم که داشتی بر علیه آرمین نقشه می کشیدی 19

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان