عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

خب اینکه خیییلی سخته من دائم با نت کار دارم 809197ps94ijjhwg
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 16، 22:51)عارفه نوشته است: دوستان من یه سوالی دارم.
لطفاً هر کی نظری داره پاسخ بده چون برام واقعا مسئله شده و بصورت عچغیر مستقیم روی پاکیم تاثیر داره.

تفریح خوب چه شکلیه؟

تا جایی که من دیدم خانم ها بیشتر مشکل دارن تو پیدا کردن تفریح بخاطر این تو شبانه روزی پرسیدم که همه هستیم.

من خودم معمولا یچیز بزرگ رو تفریح می‌دونم.‌ تفریح خوب کوچیک ندارم. گاهی وقتی برای تفریح کاری انجام میدم اونقدر برای خودم مهمش می کنم که میشه عین کار جدی Khansariha (13) 

می خوام ببینم یه تفریح خوب چه ویژگی هایی داره؟

مثلا‌ خرید اینترنتی، تو کانون گشتن، نماز خوندن، اتو زدن، اینا تفریحمه. 4chsmu1 تفریح که نمیشه گفت، تنوعمه.

اصلا انگار نمی‌دونم چی دوست دارم.. Khansariha (13)

سلام
سوال قشنگیه 53258zu2qvp1d9v 

تفریح کردن برای من مواقعی بوده که
1_مسافرت بودم
2_طبیعت بودم
3_روستا بودم
4_دورهمی

تفریحاتی بود که در سال شاید فقط چندبار اتفاق بیفته

اما برای روزمره من چیزی تفریح میدونم که ازش لذت ببرم
مثلا بعضی روزا یه مبحث درسی برام لذت زیادی داره که بخونمش

کتاب خوندن مخصوصا زمینه ای که دوست دارید

من زمینه ام اعلام نمیکنم 4fvfcja
سه سال طول کشید تا فهمیدم چه نوع کتابی دوست دارم
هرچی سریع تر انواع کتاب هارا مطالعه کنید تا اون برترین ژانر خودتون بفهمید

تفریح خوب در ازای کار خوب  clapping

چه بهتر که تفریح در پاداش انجام یک کار بذاریم تا به چرخه ایجاد عادت کمک کند

موسیقی هنوزم تفریح فوق العاده ای هست
پ.ن: من موسیقی خاصی گوش میدم Khansariha (13) امیدوارم کسی نفهمه

رویا پردازی هم که امید زندگی آدمه بدون رویا تلاش کردن نمیشه

اتفاقا توکانون گشتن میتونه تفریح باشه 53258zu2qvp1d9v  همراه با مواد مغذی بیای کانون Smiley-face-biggrin

دیگه یادم نمیاد 106

اها یادم امد ، هرچی مربوط به بروسلی باشه لذت بخشه برام Smiley-face-biggrin

بیشتر از فلسفه اون خوشم میاد
سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران کانون و زحمت کشان و مبارزان 303
پ.ن:میدونم پی نوشت زیر میاد ولی میترسیدم یادم بره اقا این عروس هلندی خیلی خوشگله خدا برات نگهش داره خیلی نازه Khansariha (8)

چنتا موضوع بی ربط بهم رو باید تو ی پست بگم موضوعاتیه که لازم دیدم بازگو کنم پیشاپیش شرمنده اگه با حرف های تکراری یا کلیشه ای سرتونو درد میارم 53

اول:میگن موضوعات قدیمی رو پیش نکشین یا گذشته ها گذشته ولی تا جایی که یادم میاد از ناظم کانون در اون وقت عذرخواهی نکردم، طی یک موضوع قدیمی موجب رنجش ناظم و برخی کاربران شدم هرچند که خیلی وقت گذشته و به خاطره ها پیوسته امیدوارم حلال کرده باشن یا اگر شرمساری مارو میبینن این کارو بکنن 53 

دو:به همه مسئولین کانون از دوستان و رفقا به همگی یاران کانون خسته نباشید میگم که تا اینجا زحمت کشیدن و ادامه دادن خیلی وقتا قدر بودنشونو نمیدونیم

سه:واقعا اگه مارو قابل بدونین یه خواهشی دارم از خداهم برای من طلب بخشش کنین، واقعا نیاز دارم اون چیزی که خودشم میدونه بهم برگرده چند روزی بود حالم واقعا خوب بود ولی امروز همچی خراب شد امیدوارم همچی بخیر و خوشی تموم بشه

پ.ن۲:همونجور که فهمیدین چند روزی بود حالم خوب بود و اصلا سمت خ.ا چه فکری چه ذهنی نرفتم و پاک بودم، انشالله حال و احوال پاکی های شما هم خوب باشه

امید وارم شما هم دلیل ارامشتونو پیدا کنین 302
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
خدایا بسه دیگه
 سپاس شده توسط
سلام دوستان برای ترک پ.ن راهکار موثر بگید
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 18، 20:03)yazahra نوشته است: سلام دوستان برای ترک پ.ن راهکار موثر بگید

هرچی گوشی بیستر دم دستتون باشه بد تره
من کلا یه هفته گوشیو گذاشتم کنار
شبا هم میدادم ب مامانم
الان دی. عادت کردم 50 روزه تقریبا
حالم بهم میخوره دیگ
با اینکه شکست داشتم ولی سمتش نرفتم
فقط باید گوشیو ترک کنین
و حساب شده برید سمتش
و هییییچ وقت ب خودتون اعتماد نکنین
من یادمه اولاش شب ک میشد میگفتم من اینکارو نمیکنم ولی باز میکردم...
کمی ک بگذره خوب میشه
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سپاس شده توسط
خیلی ممنونم از لطفتون ولی من 6 ماه سمتش نرفتم ولی دوباره رفتم البته اون 6 ماه به خواست خودم نبود ینی گوشی نداشتم
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 18، 20:41)yazahra نوشته است: خیلی ممنونم از لطفتون ولی من 6 ماه سمتش نرفتم ولی دوباره رفتم البته اون 6 ماه به خواست خودم نبود ینی گوشی نداشتم

خب الانم بزارید کنار...
و باید این درونی بشه برلی شما ک پورن بده
یه اقایی بودن تو کانون
اسمشون محمدصادق بود
بعد توی یادداشتشون یه کتاب گذاشتن
اسمش فکر کنم عقل در مواجهه با پورنه
برید دانلودش کنین و بخونین
تا از لحاظ علمی بفهمید دقیقا چیکار میکنه باهاتون
من از اون ب بعد از پورن متنفر شدم
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سپاس شده توسط
حتما این کتاب را مطالعه میکنم به نظرم یه جور اعتیاد ایجاد کرده که نمیتونم ترکش کنم
خوب بعد از چند روز مثل یه معتاد برای رفتن به سمتش تشنه میشم متاسفانه خودم هم دلم میخواد نمیدونم عوارضش را هم میدونم ولی برای ترک مشکل دارم مطمعنم اینا ترک کنم خ.ا خودش ترک میشه
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 18، 20:03)yazahra نوشته است: سلام دوستان برای ترک پ.ن راهکار موثر بگید

سلام
ترک پو... مثل ترک مواد مخدره،بستگی به مدت زمان گرفتاری،میزان اعتیاد،وضعیت روحی و روانی،شرایط زندگی و ... داره.

مثلا معتادی که ۲ ساله گرفتار شده با اونی که ۱۰ ساله گرفتار شده خیلی فرق دارن،مدت زمان کمتر یعنی آسیب مغزی کمتر،یعنی وابستگی به مواد شیمیایی که موقع انجامش ترشح میشه کمتر،یعنی آستانه لذت پایین تر

خلاصه برا ترکش اولین راه حذف دسترسیه که دوستان گفتن ولی چون فرد بهش وابسته هست،مثل بمب ساعتی کنتور میندازه تا دسترسی برقرار بشه و منفجر بشه پس صرف حذف محرک کافی نیست،باید جایگزین براش پیدا کرد،دارو های موثر زیادی برای ایجاد تعادل شیمیایی مغز هست،که نمیتونم معرفی کنم ولی به روانپزشک مراجعه کنید،براتون تجویز میکنه،مصرف دارو هم کافی نیست چون معجزه نمیکنه،هنر کنه هورمون های مغز رو متعادل میکنه ولی روح رو نه،پس با دارو هم میشه باز رفت سراغش،همراه با درمان پزشکی باید روان درمانی هم بکنی و مهم تر از همه تغییر سبک زندگی هست،باید چیزهایی که سبب پناه آوردن به پو... میشه رو حل کنی،مشکل،مسئله یا هر چیزی که تو رو به سمتش سوق میده حل کنی.

تمام چیز هایی که در بالا گفتم،علمی نیست ولی حاصل تجربه شخصیه.
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام
ترک پو... مثل ترک مواد مخدره،بستگی به مدت زمان گرفتاری،میزان اعتیاد،وضعیت روحی و روانی،شرایط زندگی و ... داره.

مثلا معتادی که ۲ ساله گرفتار شده با اونی که ۱۰ ساله گرفتار شده خیلی فرق دارن،مدت زمان کمتر یعنی آسیب مغزی کمتر،یعنی وابستگی به مواد شیمیایی که موقع انجامش ترشح میشه کمتر،یعنی آستانه لذت پایین تر
سلام داداش خوبی مدتش زیاده نزدیک 3یا4سال

نقل قول: خلاصه برا ترکش اولین راه حذف دسترسیه که دوستان گفتن ولی چون فرد بهش وابسته هست،مثل بمب ساعتی کنتور میندازه تا دسترسی برقرار بشه و منفجر بشه پس صرف حذف محرک کافی نیست،باید جایگزین براش پیدا کرد،دارو های موثر زیادی برای ایجاد تعادل شیمیایی مغز هست،که نمیتونم معرفی کنم ولی به روانپزشک مراجعه کنید
اخه میدونی داداش متاسفانه روم نمیشه برم دکتر کامپیوتر هم میششه حذف کرد ولی اونم امتحان کردم خ.ا بیشتر میشه

نقل قول: ،براتون تجویز میکنه،مصرف دارو هم کافی نیست چون معجزه نمیکنه،هنر کنه هورمون های مغز رو متعادل میکنه ولی روح رو نه،پس با دارو هم میشه باز رفت سراغش،همراه با درمان پزشکی باید روان درمانی هم بکنی و مهم تر از همه تغییر سبک زندگی هست،باید چیزهایی که سبب پناه آوردن به پو... میشه رو حل کنی،مشکل،مسئله یا هر چیزی که تو رو به سمتش سوق میده حل کنی.
مشکل داداش به نظرم بیکاریه سرچ های بی مورد و در نهایت مثل یک انسانی که هزار سال غذا نخرده حمله میکنم سمتش God
نقل قول: تمام چیز هایی که در بالا گفتم،علمی نیست ولی حاصل تجربه شخصیه.

خیلی لطف کردی داداش دمت گرم 302
 سپاس شده توسط

یا زهرا جان سلام 303
برات یادداشت فرستادم داداش
یه نکته
گل گلی خانم هم حدود ۷ ماه هست فیلم و عکس ندیدن
میتونید از ایشون کمک بگیرید
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 18، 22:52)سرباز گمنام نوشته است:

یا زهرا جان سلام 303
برات یادداشت فرستادم داداش
یه نکته
گل گلی خانم هم حدود ۷ ماه هست فیلم و عکس ندیدن
میتونید از ایشون کمک بگیرید

حتما داداش جان ممنونم از لطف قشنگت اجرت با اقا امام حسین (علیه السلام)
 سپاس شده توسط
نقل قول: اخه میدونی داداش متاسفانه روم نمیشه برم دکتر کامپیوتر هم میششه حذف کرد ولی اونم امتحان کردم خ.ا بیشتر میشه
پسر جان چاره ای نیست،ترکش نکنیم خیلی برامون بد میشه شاید به روزی دیگه هیچ وقت نشه ترکش کرد،درد دل آدم ها متاهل زیادی رو خوندم که از دستش خسته شدن، پس نگو روم نمیشه به قول سعدی:
سر گرگ باید هم اول برید/نه چون گوسفندان مردم درید
بیشتر شدن خ.ا طبیعیه،آخه وقتی حذفش کوی جایگزین نیاز داره،بدن بهش وابسته اس.
نقل قول: مشکل داداش به نظرم بیکاریه سرچ های بی مورد و در نهایت مثل یک انسانی که هزار سال غذا نخرده حمله میکنم سمتش

خوب دیگه،همونه که بهت گفتم،تغییر سبک زندگی و روان درمانی،چاره ای نیست تلاش خودت ارزشمنده ولی شکست های مکرر باعث تضعیف اراده میشه،مثل باتلاق میمونه هرچی بیشتر دست و پا میزنی،بیشتر فرو میری ،نیازه یکی دستت رو بگیره بکشدت بیرون،تنهایی نمیگم غیر ممکنه ولی تقریبا غیرممکنه.
 سپاس شده توسط
نقل قول: پسر جان چاره ای نیست،ترکش نکنیم خیلی برامون بد میشه شاید به روزی دیگه هیچ وقت نشه ترکش کرد،درد دل آدم ها متاهل زیادی رو خوندم که از دستش خسته شدن، پس نگو روم نمیشه به قول سعدی:
سر گرگ باید هم اول برید/نه چون گوسفندان مردم درید
بیشتر شدن خ.ا طبیعیه،آخه وقتی حذفش کوی جایگزین نیاز داره،بدن بهش وابسته اس.
حرفت داداش کاملا منطقیه تمام تلاشما میکنم برم یه روانپزشک مراحعه کنم
درسته واقعا ادمه دادنش ممکنه باعث بشه تو زندگی متاهلی هم به مشکل بخورم

نقل قول: خوب دیگه،همونه که بهت گفتم،تغییر سبک زندگی و روان درمانی،چاره ای نیست تلاش خودت ارزشمنده ولی شکست های مکرر باعث تضعیف اراده میشه،مثل باتلاق میمونه هرچی بیشتر دست و پا میزنی،بیشتر فرو میری ،نیازه یکی دستت رو بگیره بکشدت بیرون،تنهایی نمیگم غیر ممکنه ولی تقریبا غیرممکنه.
چه مثال قشنگی واقعا حتما داداش میرم روانشناس ادامه را واقعا سخت شده متاسفانه سیستم پاداش دهی مغزم دچار مشکل شده و به راحتی با کار های روزمره دوماپین ترشح نمیکنه
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان