عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1400 بهمن 4، 23:04)سنــا نوشته است:
(1400 بهمن 4، 22:59)KingAmir نوشته است: یه سوال چرا وقتی گوشیو کنار میذارم بیکار میشم و تنها و نمیدونم چیکار کنم و به چه کاری رجوع کنم و بعد از مدتی کلافه میشم و دوباره رو میارم به گوشی حالا اینستا و تل هم ندارم اینستا ک نزدیکه دو ساله پاکش کردم

سلام

شما که برنامه ریزی روزانه دارین 
چرا  نمیدونید به چه کاری رجوع کنید؟  39
همه ی کارهای داخل برنامه رو انجام دادین؟
وقتی لغزش می کنم به هیچ برنامه ای عمل نمی کنم و همه چی برام بی اهمیت میشه کلا انرژیش میره عصاب خوردی میمونه فقط به اونایی ک روتین شدن میتونم عمل کنم اونم سختی داره ولی به اجبار انجامش میدم، برنامه ای هم ک من دارم اولا اونقدر زیاد نیست اگر وقت بزارم برا همشون تو دو یا سه ساعت انجام داده میشه، زیاد هم باشه مثلا یهو بزارم 6 ساعت درس خوندن خب من ک نمیخونم انقد عمل نمی کنم بهش و کلا میگن سنگین نچین و از کم شروع کن، کار هار تقسیم بندی هم کنم در طول روز میگم باز اون لغزشه همه چیو بهم میزنه دیگه...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
چرا با لغزش همه چیز بی اهمیت میشه ؟

آدم وقتی میوفته  باید کشان کشان بره به سمت هدفش؟
یا باید بلند شه و به راهش ادامه بده و بره به سمت هدفش
اگه راه اشتباهه راه رو عوض کنه.
صدها بار  ممکنه به بن بست بخوریم صدها  بار مسیرمون رو عوض میکنیم . بالاخره یکیش جواب میده 

مهم اینه بعد هر شکست درجا نزنید  سریع بلند شید و ادامه حرکت 53258zu2qvp1d9v پیروزی یعنی همین .

اولین قدم هم  توبه   و غسل و  درد و دل با خداست و  بعد  تغییر مسیر  و تغییر برنامه ریزی زندگی.

تو اینجور مواقع بی حوصلگی هم حتما یه کاری هست که حالتون رو بهتر میکنه ، یه لیست بنویسید از چیزایی که حالتون رو خوب میکنه و اینطور مواقع انجامش بدین .
سلام عرض ادب و ارادت ان شاءالله حالتون خوب باشه اقا ما دوباره اومدیم 4chsmu1
نقل قول: سلام عرض ادب و ارادت ان شاءالله حالتون خوب باشه اقا ما دوباره اومدیم [تصویر:  4chsmu1.gif]

باب الحوائج خیلی خوش اومد 4chsmu1
(1400 بهمن 5، 15:32)یا باب الحوائج نوشته است: سلام عرض ادب و ارادت ان شاءالله حالتون خوب باشه اقا ما دوباره اومدیم 4chsmu1

سلام به به 317

خوش اومدی 317
[تصویر:  img_20220125_190634_gkp3.jpg]

سلام دوستان 53
 امروز رفتم زیارت آقا امام رضا..به یادتون بودم 302
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 بهمن 5، 19:19)افرا نوشته است:
نقل قول: سلام عرض ادب و ارادت ان شاءالله حالتون خوب باشه اقا ما دوباره اومدیم [تصویر:  4chsmu1.gif]

باب الحوائج خیلی خوش اومد 4chsmu1
فدای دکتر جان اقا مخلصیما شدید
(1400 بهمن 5، 19:26)Silent Voice نوشته است:
(1400 بهمن 5، 15:32)یا باب الحوائج نوشته است: سلام عرض ادب و ارادت ان شاءالله حالتون خوب باشه اقا ما دوباره اومدیم 4chsmu1

سلام به به 317

خوش اومدی 317
فدات داش امیر ارادت ویژه گل من 2uge4p4

پ.ن خانوم رهایی التماس دعا 303
پ.ن:چرا انقدر بازنشستگی داشتیم چه خبره 4chsmu1
جاتون خالی رفقا پل طبیعت بودم امشب یه حال و هوایی عوض کردم  53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  img_20220125_223234_dgqn.jpg]
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
نمیدونستم کجا این پست رو بزارم ، اومدم اینجا

با اینکه شرمم میشه چیزی ارسال کنم بعد از اون همه خرابکاری ای ک کردم ، ولی خب جایی غیر از اینجا نداشتم ...

خیلی خلاصه میگم ...
اینبار واقعا می‌خوام بلند شم ...

نمی‌دونم چیکار کنم . 

هر بار میخواستم بلند شم ، ولی الان ک فکر میکنم الکی دور خودم میچرخیدم 

یه حالتی هست ک آدم میخواد شروع کنه ، ولی الکی دور خودش تاب میخوره . آخر سر با چند تا حمله می‌شکنه ...

نمی‌دونم میدونین چی میگم ...

ازتون می‌خوام راهنماییم کنین ...

دیگه حال شکست رو ندارم ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام اهورا جان ان شاءالله بتونیم در کنار هم به پاکی ابدی برسیم
من به این نتیجه رسیدن که ترک کردن مستلزم اینه که از داشته هامون لذت ببریم و شکر گذار باشیم و هر چی راه حل بلدیم به کار ببندیم میشه ترک کرد اینا من نمیگم اون همه ادمی که ماشاءالله کلی پاکی دارند میگن
بیاییم شروع کنیم در کنار خ.ا عادت های دیگه را هم ترک کنیم
میشه میشه میشه
یه یاعلی بگیم و بریم جلو Confetti
پ.ن:
اهورا داداش ان شاءالله این دفعه میتونی مطمئنم یه برنده هیچ وقت تسلیم نمیشه و از مسیری که شکست خورده دوباره نمیره مسیر موفقیت را پیدا کن و از روی مانع ها بپر و به نقطه امن برس رفیق Khansariha (69)
پ.ن2:
کانون یکم دلگرفته ششده نمیدونم چرا ولی همش حس میکنم کانون خسته شده نه خبری از پست تو شبانه هست نه خبری از صحبت های طنز یه حس غم داره 53258zu2qvp1d9v
همه ما مشکلاتی داریم قبول ولی خدایی شاد باشید و شاد زندگی کنیم 49-2
(1400 بهمن 7، 6:15)*شهریار‌* نوشته است: نمیدونستم کجا این پست رو بزارم ، اومدم اینجا

با اینکه شرمم میشه چیزی ارسال کنم بعد از اون همه خرابکاری ای ک کردم ، ولی خب جایی غیر از اینجا نداشتم ...

خیلی خلاصه میگم ...
اینبار واقعا می‌خوام بلند شم ...

نمی‌دونم چیکار کنم . 

هر بار میخواستم بلند شم ، ولی الان ک فکر میکنم الکی دور خودم میچرخیدم 

یه حالتی هست ک آدم میخواد شروع کنه ، ولی الکی دور خودش تاب میخوره . آخر سر با چند تا حمله می‌شکنه ...

نمی‌دونم میدونین چی میگم ...

ازتون می‌خوام راهنماییم کنین ...

دیگه حال شکست رو ندارم ...

نظرتون در مورد پیشگیری و از بین بردن محرک ها چیه؟
الان چی باعث شکست میشه؟
چرا از بین نمیبرینش ؟
یا باید از بین برد یا راه مقابله باهاش را یاد گرفت
کار نشد نداره

شما قبلا پاکی بلند داشتین. اون موقع کار خاصی میکردین ؟
مثلا من خودم هر وقت کارهای مذهبیم برام مهم باشه و بهشون بیشتر رسیدگی کنم پاکم اگر محلشون ندم میشکنم. پس دیگه مثل یه تمرین سعی میکنم کارهای مذهبیم را انجام بدم. خیلی وقتا هم خسته میشم ازش ولی به خود میگم این تمرین برای پاکی
خیلی از بچه ها با ورزش این مدلی ان. میگن تا وقتی ورزش میکنیم پاکیم. همین که کم کم از ورزش دور میشیم میشکنیم 
حالا شما هم دوره ای که پاکیتون بلند مدت شد کار خاصی انجام دادین ؟
دوباره انجامش بدین. نظرتون ؟

302  یادمه اوایل اومده بودم کانون شما جز کسانی بودین که پاکیتون بلند مدت بود. چقدر کیف میکردم از روزای پاکتون 
شما میتونین انجامش بدین. 302 امیدوارم راهشو زودتری پیدا کنین.
مراقب خودتون باشین 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام اقا یه سوال ذهن منا درگیر کرده بازنشستگی مال اقاعه یا خانوم؟ 106
مردا که میشن بازنشسته Badbakht
خانوم ها میشن شوهر نشسته ؟؟؟؟106
 سپاس شده توسط
[تصویر:  b_32.gif]

[تصویر:  1040.gif][تصویر:  1040.gif]

اممممممممممم فردا جمعه هست . میگم فرداشب هرکی بود بیاد  شبانه روزی فی البداهه حرف بزنیم  53258zu2qvp1d9v 302 
منظورم اینه کسانی ک قهر هستن هم بیان  53258zu2qvp1d9v Hanghead
کسانی ک خوششون نمیاد هم بیان  53258zu2qvp1d9v Hanghead
کسانی ک خسته هستن  Shy کاربران فعال 2uge4p4
کسانی ک تازه اومدن . کسانی ک میخوان برن غیبت  4chsmu1
محصل ، دانشجو ، شاغل و بیکار 65  . اونطرف اینطرف خلاصه هرکی دلش خواست ب یاد قدیم الایام بیاد حرف بزنیم  53258zu2qvp1d9v
من تولدم بود ولی جشن نگرفتم .بیاین فردا شب خودم براتون کیک میارم با آهنگ خوشگل موشگل و البت درخواستی  Confetti  
بودجه شام ندارم چون حقوق بازنشستگیم نمیرسه  Khansariha (56) هزکی وسعش میرسه لطفا غذای ایرانی بیاره 39
فردا بیاید بدون برنامه و بدون کنداکتور زمانی و این حرف ها و البت بدون در نظر گرفتن قهر و اشتی و این ها ی چندساعت ب دور از همه ی مسائل حرف بزنیم و شوخی کنیم و خوش باشیم  302
من تو این مدت دوماه دلم برا کانون تنگ میشد و تنگ خواهد شد . ممکنه دیگه فرصت نباشه  25
و نهایتا اگر کسی هم نیومد تنهایی خودم برا خودم حرف میزنم  4chsmu1  

[تصویر:  b_32.gif]

اضافه شده در ویرایش : 

یوهویی ب ذهنم رسید اصلا ی اسم براش بذاریم . [تصویر:  rejq_285.gif]

اسم : دورهمی فی البداهه کانونی 

موضوع دورهمی : کمی احوال پرسی ( هرکی یکم بنویسه حالش چطوره و چیکار میکنه و تا عید چ برنامه ای داره ؟ و دلش چ میخواد ؟ )
کمی کانونی (هرکی بنویسه ک چ حسی در مورد کانون داره )
خوراکی (هرکی هرچی دلش خواست بیاره و هرکی هرچی میخواد درخواست بده )
[b]کمی خ ا ( هرکی ی نکته ، ی پست در مورد خ ا و مقاومت و اثری ک داره ارسال کنه برامون )[/b]
و ........
تولد منم بود ک قرار شد کیک و موسیقی بیارم .( انشالله وقت کنم بیارم چون اصلا معلوم نیست فردا باشم یا ن Gigglesmile )

خلاصه فی البداهه در مورد هرچی کمی بنویسیم ی دورهمی خوب درمیاد دیگه  Khansariha (69)

زمان : جمعه شب 8 بهمن

مکان : تاپیک شبانه روزی

سوالات متداول : 

1. اگه کسی نیومد چیکار کنیم ؟ خودمون برای دل خودمون پست ارسال میکنیم و خوش میگذرونیم .

2. اصلا چرا بیایم ؟ چون کانون کمی در حال سکون و سکوته و باید یکم شلوغ کنیم و سرو صدایی بشه .

3. نیایم چ میشه ؟ ی دورهمی خوب و از دست میدیم .

4. مسئول این دورهمی کیه ؟ خود شما  Gigglesmile

5 . چ قدر طول میکشه ؟ من تلاش میکنم از ساعت 7 عصر تا 12 شب آنلاین باشم و هرکی هر پستی زد جواب میدم . ولی ب طور رسمی ۹تا ۱۲شب 317

[تصویر:  1386.gif]
Khansariha (69) ان شاءالله فردا خبر های خوبی بشنویم 9
خدا قوت خانوم اتریسا ان شاءالله مثل خیلی از مدیرا که بازنشست شدن و دوباره برگشتن در ضمره مدیران شما هم از اون دسته باشید 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله فردا همه باشیم و همه چی را فراموش کنیم و مثل قدیما دور هم باشیم ان شاءالله
پ.ن:
نقل قول: محصل ، دانشجو ، شاغل . اونطرف اینطرف خلاصه هرکی دلش خواست ب یاد قدیم الایام بیاد حرف بزنیم
اقا همه هستن جز بیکارا مگه ما ها دل نداریم Swear1
اخجوووووووووووون 2uge4p4 2uge4p4
منم میااااااام برام جا بذاااارید  Khansariha (89)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان