امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1401 مرداد 7، 19:43)مهدوی نوشته است: آقا حالا که همه نون محل زندگیشون رو معرفی کردن دوست دارم این سؤال رو بپرسم که آیا شما نون های برنجی رو هم میخورید؟ 4chsmu1

ما اینجا چون برنج زیادی کشت میشه معمولاً چند مدل نون برنجی داریم؛ ولی مسئله اینه که اولاً نون برنجی یه نون خیلی سنگینیه و بعد از چند لقمه آدم حس میکنه چندتا وزنه رو بهش بستن Gigglesmile

دوم اینکه باید اونو داغ خورد وگرنه کل طعم و لذتش از بین میره. و اینکه خمیرش خیلی شله و اگه ببینید فکر میکنید گچه 4fvfcja

ولی طعمشون عالیه daghighan

ندیدمش تا حالا  Hanghead
شنیدمش . ولی مگه مختص کرمانشاه نبود ؟ Hanghead

نون برنجی بیارید برا ما  20 
نون یزدی ، نون مشهدی و نون برنجی چیه دیگه ؟ 809197ps94ijjhwg

(1401 مرداد 7، 19:45)silent scream نوشته است:
نقل قول: تو خونه ما سر یک ساعت معینی سفره پهن میشه خوردی خوردی نخوری دیگه خودت باید آماده کنی و البته این خطر هم هست ک شام و ناهار برات نمونه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

ما مدت‌هاست دورهم نشستن و غذا خوردن؛ تو خونمون منقضی شده.Khansariha (56) من ک اکثر مواقع ناهار نمی‌خورم اگه بخورم توی اتاق و تنهایی غذا میخورم.و داداش بزرگ‌ترم پشت کنکوریه و اونم توی اتاقش غذاشو میخوره و داداش کوچیک‌ترم جلوی تلویزیون و فقط مامان بابام سفره پهن می‌کنن... Khansariha (56) 
دلم برای وقتایی که همه می‌نشینیم کنار هم و غذا می‌خوردیم تنگ شده.. فکر کنم حداقل سه سال هست که این اتفاق نیوفتاده.. 53258zu2qvp1d9v

106

چرا تنهایی؟ من تنهایی هیچی نمیتونم بخورم  42 تنها نباش . دلت تنگ تر میشه . تو هم بری بقیه هم میان  49-2
ماهم همیشه باهم نیستیم . یعنی همه سرکار هستن ولی خب ساعت معین داریم دا 42 
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

نقل قول: عهههه من الان یادم افتاد اشاره ب ماجزای دزدی داشتین  [تصویر:  gigglesmile.gif]

من تو هفته گذشته متاسفانه هم نزدیک بود دزدیده بشم هم اینکه شبانه تو ترافیک ک بودیم و شیشه ماشین پایین بود نزدیک بود گوشیم دزدیده بشه . 

دوستان دقت کنید ، تازگی ها خیلی بد شده  [تصویر:  106.gif] 
شیشه ماشین کاملا پایین بود و دستم رو گوشم بود یک تیپ کاملا اراذل اوباشی اومد خودش و چسبوند ب ماشین و فکر میکرد گوشی دستمه  [تصویر:  p.gif] خدا رحم کرد اینجا چون من اصلا حواسم نبود  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
تو چراغ قرمز این اتفاق افتاد .

مورد دوم هم ک تنها بودم و خودم خطا کردم .اینجا فهمیدم ک من چقدر فکر میکنم همه چ ساده هست و خیلی بد بود  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

خداروشکر که بخیر گذشت الحمدالله.
چقدر بده که مردم مروت ندارن اقا دزدی گوشی؟؟؟
نمیدونم چرا این کارا میکنن ولی امیدوارم ان شاءالله هدایت بشن و راه را پیدا کنن
بعضی ها از سر عادت این کارا میکنن بعضی ها از نداری که البته کار همشون غلطه ولی ای کاش راه را پیدا کنن 53258zu2qvp1d9v
مراقب باشید من با این که پسرم تو شب زیاد جاهای خلوت نمیرم 53258zu2qvp1d9v
چون احتمال درگیری وجود داره 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: خانم درسته  [تصویر:  khansariha (56).gif]
خوب خداروشکر این مشکلم حل شد Khansariha (69)
چقدر جالبه که دغدغه ذهنی من شده املای درست کلمه خانم 4chsmu1
نقل قول: تو خونه ما سر یک ساعت معینی سفره پهن میشه خوردی خوردی نخوری دیگه خودت باید آماده کنی و البته این خطر هم هست ک شام و ناهار برات نمونه  [تصویر:  khansariha (56).gif]
Khansariha (56) من اگر تو این موقعیت قرار بگیرم حتمارعایت میکنم
اصلا میگن ثواب خیلی زیادی داره دور هم غذا خوردن 53258zu2qvp1d9v
چقدر بد بودما الان یادم افتاد از غذا ایراد میگرفتم بعد تا تهش غذا را میخوردم vayy
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مهدوی جان داداش چه نون هایی طرف های شما هست خوراک خودمه
یعنی اگر من طرف شما بودن راحت اضافه وزن شدید پیدا میکردم 4chsmu1
چقدر سخته تو هوای گرم نون داغ بخوری 4chsmu1
مثل خوردن اب یخ تو زمستونا داره
عجب لذتی داره انصافا Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 19:43)مهدوی نوشته است: آقا حالا که همه نون محل زندگیشون رو معرفی کردن دوست دارم این سؤال رو بپرسم که آیا شما نون های برنجی رو هم میخورید؟ 4chsmu1

ما اینجا چون برنج زیادی کشت میشه معمولاً چند مدل نون برنجی داریم؛ ولی مسئله اینه که اولاً نون برنجی یه نون خیلی سنگینیه و بعد از چند لقمه آدم حس میکنه چندتا وزنه رو بهش بستن Gigglesmile

دوم اینکه باید اونو داغ خورد وگرنه کل طعم و لذتش از بین میره. و اینکه خمیرش خیلی شله و اگه ببینید فکر میکنید گچه 4fvfcja

ولی طعمشون عالیه daghighan

اولش فکر کردم مثل برنج‌هایی هست ک توی جومونگ وقتی میرفتن جنگ میخوردن 65  
وقتی سرچ کردم دیدم شبیه کلوچه‌ست که با توصیفی که شما کردید جور نیست.. 39   
نون‌برنجی که میگید کدومه دقیقا؟Khansariha (56)
.
.
.
(1401 مرداد 7، 19:47)یاقوت نوشته است: ندیدمش تا حالا  Hanghead
شنیدمش . ولی مگه مختص کرمانشاه نبود ؟ Hanghead

نون برنجی بیارید برا ما  20 
نون یزدی ، نون مشهدی و نون برنجی چیه دیگه ؟ 809197ps94ijjhwg

کرمانشاه که کوهستانیه؛ برنج داره؟ Khansariha (56)
نه اون شیرینی برنجیه ولی چیزی که من میگم نون برنجیه 4chsmu1

اگه اومدید ژونوب حتماً امتحانش کنید 4chsmu1

بچه‌ها مراسم تعویض پرچم حرم امام حسین علیه السلام داره از شبکه یک پخش میشه 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: چرا تنهایی؟ من تنهایی هیچی نمیتونم بخورم  [تصویر:  p.gif] تنها نباش . دلت تنگ تر میشه . تو هم بری بقیه هم میان  [تصویر:  49-2.gif]

ماهم همیشه باهم نیستیم . یعنی همه سرکار هستن ولی خب ساعت معین داریم دا [تصویر:  p.gif]

البته منم‌ نمیتونم تنهایی چیزی بخورم و یا اصلا چیزی نمی‌خورم و یا یکیو میارم پیشم بشینه و بعد غذامو میخورم.. 4chsmu1 
چه منظمKhansariha (56)
.
.
.
(1401 مرداد 7، 19:45)silent scream نوشته است:
نقل قول: تو خونه ما سر یک ساعت معینی سفره پهن میشه خوردی خوردی نخوری دیگه خودت باید آماده کنی و البته این خطر هم هست ک شام و ناهار برات نمونه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

ما مدت‌هاست دورهم نشستن و غذا خوردن؛ تو خونمون منقضی شده.Khansariha (56) من ک اکثر مواقع ناهار نمی‌خورم اگه بخورم توی اتاق و تنهایی غذا میخورم.و داداش بزرگ‌ترم پشت کنکوریه و اونم توی اتاقش غذاشو میخوره و داداش کوچیک‌ترم جلوی تلویزیون و فقط مامان بابام سفره پهن می‌کنن... Khansariha (56) 
دلم برای وقتایی که همه می‌نشینیم کنار هم و غذا می‌خوردیم تنگ شده.. فکر کنم حداقل سه سال هست که این اتفاق نیوفتاده.. 53258zu2qvp1d9v

ما یه غذا داریم که اسمش بَلبَلیه 4chsmu1
نون محلی رو که خودمون میپزیم ریز می‌کنیم و با روغن جامد جربش میکنیم و میخوریم.. خیلی خیلی خوشمزه میشه P-
و یه نون دیگه هم داریم ک خمیر نون رو گرد می‌کنیم و میزاریم زیر زغال تا درست بشه و بهش میگیم گِرده 53258zu2qvp1d9vو اینم خیلی خوش‌مزه میشه اگه گرده‌های زغال رو از روش پاک کنی..
 و چندتای دیگه هم هستن که اسماشون یادم نیست 65
خانم شادی
خانم یاقوت درست میفرمایند شما سعی کنید در کنار پدر و مادر غذا بخورید تا برادر کوچکتر هم بیاد سر سفره
این طوری برادر بزگترتان هم به شما میپیوندد ان شاءالله
منم متاسفانه عادت به خوردن غذا پای تلوزیون داشتم و باعث شد اضافه وزن پیدا کنم
ماشاءالله همه خودشان نون میپزند Khansariha (56)
نان به وسیله ذغال پخته بشه باید خوشمزه باشه Khansariha (56)
نون گرده این جا هست ولی با ماشین میپزن 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: بچه‌ها مراسم تعویض پرچم حرم امام حسین علیه السلام داره از شبکه یک پخش میشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
یا حسین علیه السلام Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: عاشق این فتیر ها هستم . تو فر پختن ؟ یا دادین نونوایی؟ 

ما تا حالا ندادیم نونوایی
بسته به موقعیت مکانی نوع پخت تغییر میکنه . 
یعنی مثلا اگه شرایط مهیا باشه قطعا این شکلی پخته میشه

[تصویر:  img_۲۰۲۲۰۷۲۹_۲۰۵۲۳۰_z5j.jpg]

عکس رو از 60 زاویه برش دادم که انسان های اطراف تنور حذف بشن  4chsmu1

اگر موقعیت مکانی یاری نکنه که امروز یاری نمیکرد تو تنور گازی پخته میشه
تنور خونگی خیلی وقت بیشتری میگیره .  Khansariha (56)

نقل قول: من اگر رفتم اردبیل میگم از همون نون ها که داداش رامین اسمشا گفت بدید بهم

اقا اصلا شما اگه اومدی اردبیل بگو من خودم میام دنبالت میریم خونه ی ما از اینجور تنقلات میل میکنی  Khansariha (56)
صبحونه و ناهار و شام میبندنت به فطیر و اگیردک که کلا تا سالها از این حیث احساس بی نیازی کنی   Khansariha (56)

نقل قول: بگییییییییییییییییییییییییییییییییییدددددددددددد بگید جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ان شاءالله روزهای اینده  Khansariha (56)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: [تصویر:  khansariha%20(56).gif] من اگر تو این موقعیت قرار بگیرم حتمارعایت میکنم
اصلا میگن ثواب خیلی زیادی داره دور هم غذا خوردن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
چقدر بد بودما الان یادم افتاد از غذا ایراد میگرفتم بعد تا تهش غذا را میخوردم [تصویر:  vayy.gif]

برای آینده برنامه ریزی کنید  49-2 انشالله تشکیل خانواده ک دادین این قانون و داشته باشید . از بچگی ک این عادت باشه بعدها موندگار میشه . 
این عادتی ک نوشتین ب نظرم تو اکثر آقایون وجود داره  18 فکر میکنم چون غذا درست نمیکنن فکر میکنن آسونه و غذا باید اشکالی نداشته باشه ولی خب حین غذا درست کردن آدم بعضی چیزها یادش میره یا کلا اندازه جور درنمیاد و غذا ایراد پیدا میکنه 53258zu2qvp1d9v
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول: اولش فکر کردم مثل برنج‌هایی هست ک توی جومونگ وقتی میرفتن جنگ میخوردن [تصویر:  65.gif]  
وقتی سرچ کردم دیدم شبیه کلوچه‌ست که با توصیفی که شما کردید جور نیست.. [تصویر:  39.gif]   
نون‌برنجی که میگید کدومه دقیقا؟[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

خیلی ب این خندیدم  Khansariha (13) 
بعد دیدی جومونگ و ایل و طایفه چطوری اون برنج شفته شده رو میخورن ؟ Gigglesmile
ـــــــــــــــ
نقل قول: کرمانشاه که کوهستانیه؛ برنج داره؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
نه اون شیرینی برنجیه ولی چیزی که من میگم نون برنجیه [تصویر:  4chsmu1.gif]

اگه اومدید ژونوب حتماً امتحانش کنید [تصویر:  4chsmu1.gif]

آخه همشون برنج دارن دیگه  65
جنوب ک فکر نکنم بیام ولی فکر کنم باید ب خاطر این نون ی سر بزنم . 
البت برای شیراز برنامه دارم تو مسیر ی سرم میریم جنوب Gigglesmile
(وی برنامه ریزی طولانی مدتی برای سفر ب شیراز دارد  4chsmu1 )
ــــــــــــــــــــــ
نقل قول: بچه‌ها مراسم تعویض پرچم حرم امام حسین علیه السلام داره از شبکه یک پخش میشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

انشالله ک این ماه محرم همگی پاک بمونیم و عزاداری ها قبول باشه : )
ـــــــــ
نقل قول: البته منم‌ نمیتونم تنهایی چیزی بخورم و یا اصلا چیزی نمی‌خورم و یا یکیو میارم پیشم بشینه و بعد غذامو میخورم.. [تصویر:  4chsmu1.gif] 

چه منظم[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

Gigglesmile
من تو اتاقم ی چیزی ک میخورم 5 ساعت مامانم غر میزنه اتاق کثیف شد  46
ـــــــــــــــ

نقل قول: عکس رو از 60 زاویه برش دادم که انسان های اطراف تنور حذف بشن  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اگر موقعیت مکانی یاری نکنه که امروز یاری نمیکرد تو تنور گازی پخته میشه
تنور خونگی خیلی وقت بیشتری میگیره .  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

نمیتونید تصور کنید چقدر حسودیم شد بهتون  Shy خوش ب حالتون  53258zu2qvp1d9v
ـــــــــــــــــ

نقل قول: در مورد شورابیل بود . ان شاءالله روزهای اینده  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

پس منتظر میمونیم [تصویر:  297.gif]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان دستتون درد نکنه این ماجری صف و نون چند صفحه شبانه روزی عزیزم و قشنگم تاپیک و جلو برد  49-2
بفرمایید چایی خستگی در کنید  302
[تصویر:  17030282-6625-l_v9s9.jpg]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سلام و خسته نباشید 303
به خدا اگر از این همه پست امروز که تو شبانه روزی زده شده کتاب درست کنن پهناش از تهران تا مشهد میشه Gigglesmile
چشام در اومد. هر چی میخوندم تهش در نمیومد 4chsmu1 همه موضوع ها هم علاقه داشتم مشارکت داشته باشم خدا کنه موضوعی رو فراموش نکنم.

خب در مورد غذا خوردن که تو خونه ی ما اصلا اتاق مخصوصی در کار نیست که بخوایم بریم تنهایی بخوریم 4chsmu1
البته من دارم یه طرح هایی برای خودم اجرا میکنم که ان شاءالله یه اتاق نقلی برا خودم بسازم 128fs318181
معمولا برای ناهار و شام هر وقت که غذا آماده بشه میخوریمش 4chsmu1
اما اگر سر سفره نیایم دمار از روزگارمون در میارن 4chsmu1 ۳ نفر پشت سر هم صدا میزنن که بیا غذات سرد شد، بیا غذات سرد شد clapping

در مورد نون ها هم که من فقط توی دنیا ۳،۴ تا نون بیشتر نمیشناسم 4chsmu1 یکیش لواشه، دیگری سنگک، بربری، نون جو
از نظر خوشمزگی و لذت بردن از خوردن نان بربری خوب هست.
لواش هم اگه تازه باشه و خوب پخته شده باشه من برای صبحانه خیلی علاقه دارم. چون راحت میشه لقمه کرد و با چند تا جویدن نابودش کرد Khansariha (69) ولی برای صبحانه اصلا تمایلی به نون های دیگه ندارم . چون خیلی برام سخته باهاشون لقمه بگیرم(معمولا بربری ها را از وسط‌پاره میکنم و خودش میشه یه لقمه Gigglesmile )
یه نکته ای هم درباره نون جو بگم که اگه زیاد مصرف کنید میافتید گوشه خونه تکون هم نمیتونید بخورید Gigglesmile چون جو طبع خیلی سردی داره و مصرف زیاد نونش سبب سست شدن بدن میشه Khansariha (69)
راستی در مورد خرید نان حتما دقت کنید که مقدار کافی سبوس روش باشه. اگه سبوس دار باشه گرده های قهوه ای روش هست که با دیدن یا لمس کردن میشه متوجهش شد 128fs318181
و نکته بعدی اینکه اگر با نونوایی مشتری ثابت هستید حتما حواستون باشه که آخرای کار نونوایی ها برید سراغش چون اون زمان خمیر نون خیلی خوب ور اومده شده Khansariha (69)
آقای مهدوی من هم هر وقت اسم نون برنجی میاد یاد همون جومونگ میافتم Gigglesmile زمستون اگه اومدیم جنوب مزاحمتون میشیم 4chsmu1

امروز اینجا چنان بارونی اومد که سابقه دار نبودش Confetti
من رفته بودم گله بچرونم شدم مثل موش آبکشیده Gigglesmile
انقدر بارون اومد جرات نمیکردم حرکت کنم 4chsmu1 یه حالتی مثل سجده مانند زیر گوسفندان پناه برده بودم Khansariha (13)
نقل قول: سلام و خسته نباشید [تصویر:  303.gif]
به خدا اگر از این همه پست امروز که تو شبانه روزی زده شده کتاب درست کنن پهناش از تهران تا مشهد میشه [تصویر:  gigglesmile.gif]
چشام در اومد. هر چی میخوندم تهش در نمیومد [تصویر:  4chsmu1.gif] همه موضوع ها هم علاقه داشتم مشارکت داشته باشم خدا کنه موضوعی رو فراموش نکنم.

آره قشنگ قابلیت تأسیس رشته نان شناسی رو داریم Gigglesmile

نقل قول: لواش هم اگه تازه باشه و خوب پخته شده باشه من برای صبحانه خیلی علاقه دارم. چون راحت میشه لقمه کرد و با چند تا جویدن نابودش کرد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

داداش نونی که کش میاد چطوری با چندتا جویدن نابود میشه؟ 106
لواش اگه نون نبود و حرمت قوت لا یموت رو نداشت قابلیت اینو داشت از خاصیت کشسانی که داره الگوبرداری بشه واسه صنایع 42

نقل قول: معمولا بربری ها را از وسط‌پاره میکنم و خودش میشه یه لقمه [تصویر:  gigglesmile.gif]

خودمی 4fvfcja

نقل قول: راستی در مورد خرید نان حتما دقت کنید که مقدار کافی سبوس روش باشه. اگه سبوس دار باشه گرده های قهوه ای روش هست که با دیدن یا لمس کردن میشه متوجهش شد [تصویر:  128fs318181.gif]

و نکته بعدی اینکه اگر با نونوایی مشتری ثابت هستید حتما حواستون باشه که آخرای کار نونوایی ها برید سراغش چون اون زمان خمیر نون خیلی خوب ور اومده شده [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

من میگم کانون پر از متخصص نانولوژی هست، بگید نه Gigglesmile
ما تو خونه از آرد سفید بدون سبوس استفاده می‌کنیم ولی گهگاهی آرد آسیاب شده خونگی میارن برامون که سبوسش از خودشه 4chsmu1
البته ما روی نون کنجد سبوس دار میریزیم که خب خیلی هم خوشمزه ست؛ نون من همیشه پر کنجیده 4

نقل قول: آقای مهدوی من هم هر وقت اسم نون برنجی میاد یاد همون جومونگ میافتم [تصویر:  gigglesmile.gif] زمستون اگه اومدیم جنوب مزاحمتون میشیم [تصویر:  4chsmu1.gif]

لا اله الا الله؛ الآن چشمام بادومیه یا صورتم بی ریشه؟ 23
برم اسممو بذارم هموسو 65
هر وقت اومدی قدمت رو چشم 4chsmu1
زمستون رو هم خوب گفتی Gigglesmile

نقل قول: من رفته بودم گله بچرونم شدم مثل موش آبکشیده [تصویر:  gigglesmile.gif]

انقدر بارون اومد جرات نمیکردم حرکت کنم [تصویر:  4chsmu1.gif] یه حالتی مثل سجده مانند زیر گوسفندان پناه برده بودم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

خدایا 1202591pu55lez1va

آقا حواستون باشه، کم آدم غرق نشدن؛ پس مراقب باشید همگی 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
خب از اونجایی که تاپیک چهره های کانون با‌نگاه طنز حذف شده 

امشب میخوام تلافی کنم به  سبک خودم   Gigglesmile 

آقای آرمین:
[تصویر:  8971489ba8f54602ad8e88eac90dce94.png] 

چه مقتدر   42 

آقای من میتوانم 
[تصویر:  40fb3133507d4ad8a61f71d4b7e36cac.png] 

آقای مهدوی 

آقای محسنین:
[تصویر:  a036c5217b2d481ca959ff389bc428fa.png]

آقای یا باب الحوائج:
دقیقا عین عکسشون بسیار متین

[تصویر:  7aa2bd6823944253968e4bf55386609a.png]

آقای صادقین: 
[تصویر:  a25fcd92fcfe4c4da4c5f19569951080.png] 

دقیق عین عکسشون بسیار اسرار آمیز 

آقای کارما 
[تصویر:  7480e00ba65f4193ac55acd4401428ea.png] 

آقای رامین  

[تصویر:  e605ec5a80fd45ea8aed4d1cdbff1817.png]
آقای مهدوی جا موند 
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ5MI8A0bcMR07SpuIQYKI...Q&usqp=CAU]
خوب کجا بودیم 4chsmu1
داداش رامین نان اورد و خانوم یاقوت چایی ما هم مشغول پذیرایی شدیم حرف زدن یادم رفت 4chsmu1
من کلا تو مهمونی سکوت خالصم سکوت محض و سر به زیر 46
مثل ادم هایی که تازه از حبس اومدن و خجالت میکشن حرف بزنن 65

نقل قول: اقا اصلا شما اگه اومدی اردبیل بگو من خودم میام دنبالت میریم خونه ی ما از اینجور تنقلات میل میکنی  [تصویر:  khansariha (56).gif]
صبحونه و ناهار و شام میبندنت به فطیر و اگیردک که کلا تا سالها از این حیث احساس بی نیازی کنی   [تصویر:  khansariha (56).gif]
داداش قربون دستت این ازون تعارفا بود که حس خطر به ادم دست میده
حس زنگ آخر وایسا دم در مدرسه بهم دست داد 4chsmu1

نقل قول: برای آینده برنامه ریزی کنید  [تصویر:  49-2.gif] انشالله تشکیل خانواده ک دادین این قانون و داشته باشید . از بچگی ک این عادت باشه بعدها موندگار میشه . 
این عادتی ک نوشتین ب نظرم تو اکثر آقایون وجود داره  [تصویر:  18.gif] فکر میکنم چون غذا درست نمیکنن فکر میکنن آسونه و غذا باید اشکالی نداشته باشه ولی خب حین غذا درست کردن آدم بعضی چیزها یادش میره یا کلا اندازه جور درنمیاد و غذا ایراد پیدا میکنه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
اره والا باید به بچه هام زور بگم Swear1
البته میترسم و خجالت بکش باهاشون حرف بزنم و تازه براشون غذا ببرم رو مبل 4chsmu1
صد رحمت به بقیه اقایون من ایرادام این مدلی نبود کلا یه غذایی را دوس ندارم
مثلا کله پاچه
خداروشکر خداروشکر ولی انصافا کله پاچه و سیراب اصلا دوس ندارم 2

نقل قول: دوستان دستتون درد نکنه این ماجری صف و نون چند صفحه شبانه روزی عزیزم و قشنگم تاپیک و جلو برد  [تصویر:  49-2.gif]

بفرمایید چایی خستگی در کنید  [تصویر:  302.gif]
سپاس از شما برای حضور در انجمن و شبانه 303
دستتون درد نکند برای چایی با نون های برادر رامین میچسبه 53258zu2qvp1d9v
ــــــــــــــــــــــــــ
امیر جان دادا خوشگلدی سن 4chsmu1
داداش الحمدالله تو همه موضوع ها به خوبی مشارکت داشتی دمت گرم Khansariha (69)
ماشاءالله داداش زدی تو کار ساخت و ساز 4chsmu1
سعی کن پنجره رو به حیاط باشه 65
من حیاط دار دوس دارم یه روزی میام مزاحمت میشم من شب دم پنجره بخوابم Khansariha (89)
چقدر خوبه که الحمدالله کنار هم غذا میخورید قدر این را خیلی بدون داداش 49-2
اخ گفتی داداش درباره نون منم موافقم لواش برای صبحا خوبه 4chsmu1
میشه قاضیش کنی ولی یه عیبی داره از سوراخ هاش مربا میریزه رو دست ادم Gigglesmile
دادا دمت گرم اطلاعاتت کامله خدایی کیف کردم درباره نظرت درباره نون جو 302
اع اون گرده ها سبوس دار بودن نون را نشون میده؟؟
من فکر میکردم نون سوختس Gigglesmile
اره بابام همیشه میگه اخر نون وایی بهتره ولی خوب میشه دم ظهرا و هوا گرمه پس در نتیجه اول صبح میرم 4chsmu1
دادا خیلی مراقب خودت باش عزیز دل
به خودت برس فدات که سلامت باشی عزیز دل مراقب باش بازم داداش 302
ـــــــــــــــــــــــــــــ
تا سه شنبه گفتن احتمال بارندگی هست لطفا همه مراقب باشید
ـــــــــــــــــــ
سایلنت جان
داداش لطف داری بهم عزیز دل 302 Khansariha (18)
خودت عزیزی و مهربون و متین Gol
چقدر جای این تاپیک خالیه 53258zu2qvp1d9v
 داداش صادقین پشت صحنه خیلی زحمت میکشن به خاطر همین کمتر شناخته شده هستندKhansariha (18)
 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اقا بحث عکس شد و زیبایی
قشنگ ترین جایی که تاحالا از نزدیک دیدید کجا بوده؟؟
طبیعت منظورمه...
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 21:33)مهدوی نوشته است: آره قشنگ قابلیت تأسیس رشته نان شناسی رو داریم Gigglesmile

داداش نونی که کش میاد چطوری با چندتا جویدن نابود میشه؟ 106
لواش اگه نون نبود و حرمت قوت لا یموت رو نداشت قابلیت اینو داشت از خاصیت کشسانی که داره الگوبرداری بشه واسه صنایع 42
نقل قول: بله. هر شخصی انگار تو‌کانون یه مهارت در نان شناسی داره 4chsmu1 میتونیم یه کتاب در حد قانون بو علی سینا چاپ کنیم که تو خارج هم تدریس شه Gigglesmile (راستی یه سوال: این شخصی که الان من مقصودم بود ابو علی سینا هست یا بو علی سینا؟ فرقی ندارن؟ 39 )
به خدا ما نون لواش میگیریم اینطوری که شمام میگید نیستش 42 الان من برم شهر یه نونوایی خوب پیدا کنم یه لقمه براتون بگیرم که با چند تا گاز بخوریدش چی میگید؟! 4fvfcja شاید منطقه شما لواش های خوبی نداره. شاید هم سلیقه ها متفاوته Khansariha (69)

خودمی 4fvfcja

نقل قول: هیج نونی رو مثل بربری برای لقمه درست کردن نمیشه روش مانور داد 4chsmu1 تازه صرفه جویی در هزینه هم میشه 4fvfcja

من میگم کانون پر از متخصص نانولوژی هست، بگید نه Gigglesmile
ما تو خونه از آرد سفید بدون سبوس استفاده می‌کنیم ولی گهگاهی آرد آسیاب شده خونگی میارن برامون که سبوسش از خودشه 4chsmu1
البته ما روی نون کنجد سبوس دار میریزیم که خب خیلی هم خوشمزه ست؛ نون من همیشه پر کنجیده 4
نقل قول: Gigglesmile 4chsmu1
بله نون کنجیدی و سبوس دار خیلی خوشمزه میشه Khansariha (69)
اگه اندازه کنیجدش دست خودم بود با لایه ای از کنجد عایق بندیش میکردم Gigglesmile

نقل قول: آقای مهدوی من هم هر وقت اسم نون برنجی میاد یاد همون جومونگ میافتم [تصویر:  gigglesmile.gif] زمستون اگه اومدیم جنوب مزاحمتون میشیم [تصویر:  4chsmu1.gif]

لا اله الا الله؛ الآن چشمام بادومیه یا صورتم بی ریشه؟ 23
برم اسممو بذارم هموسو 65
هر وقت اومدی قدمت رو چشم 4chsmu1
زمستون رو هم خوب گفتی Gigglesmile

نقل قول: Khansariha (13) اشتباه شده آقا جان منظور رو بد برداشت کردید Gigglesmile
ولی واقعا جدا از اینکه این نون اطراف شما پخت میشه خیلی اسمش تصور اون نون برنجی ها رو ایجاد میکنه Smiley-face-biggrin
آقا جان جدی جدی یه دفعه دیدید میگن یه نفر اومده پشت در حیاط میگه امیرعلی.د هست با آقای مهدوی کار داره ها! 4chsmu1 خود دانید 4

نقل قول: من رفته بودم گله بچرونم شدم مثل موش آبکشیده [تصویر:  gigglesmile.gif]

انقدر بارون اومد جرات نمیکردم حرکت کنم [تصویر:  4chsmu1.gif] یه حالتی مثل سجده مانند زیر گوسفندان پناه برده بودم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

خدایا 1202591pu55lez1va

آقا حواستون باشه، کم آدم غرق نشدن؛ پس مراقب باشید همگی 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: عه نخندید Swear1 پدرم در اومد زیر بارون God (شوخی)
واقعا وقایع طبیعی را جدی بگیرید! Khansariha (69) یه دفعه یکی از همین طوفان های شدیدی که گهگاهی میاد سقف یکی از شیروانی هامون رو برداشت با خودش برد Gigglesmile
امسال هم که بارندگی های خطرناکی تو این چند روز اومد.لا اقل این یک هفته را یکم مراعات کنید 53258zu2qvp1d9v

راستی کسی از آقا آرمین خبری نداره؟ خیلی وقته غیبت رفتن و هنوز بازنگشتند. رفتم پروفایلشون دیدم تقریبا همه کانون منتظر بازگشتشون هستن ولی ایشون اصلا کانون نیومده  Hanghead
خدا کنه حالشون خوب باشه یا اگه خوب نیست خوب بشه 25
نقل قول: 21 کاربر فعال در 10 دقیقه‌ی گذشته (12 عضو، 5 نفر از آن‌ها پنهان، و 7 مهمان).

ماشاءالله  Khansariha (69) 317
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان