امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

4chsmu1 داداش جان زیادی حول نکنی از حول حلیم بیوفتی تو دیگ 4chsmu1 الان همه یکی دو تا بیشتر بچه نمیارن Hanghead
البته منم اولش میگفتم که بچه زیاد میارم ولی از وقتی عمو شدم فهمیدم به همین راحتی ها هم نیست 4chsmu1
شما لطف داری عزیز 302 ۱ به توان دو میشه خودش. ما کوچیک شماییم 53
ممنون از خانم آرام بابت هدیه بسیار گرانبهاشون Thankyou
از این جورابا زیاد خوشم نمیاد. همون خاکستری معمولی ها بهترن 4fvfcja
(1401 بهمن 15، 20:41).آرام. نوشته است: سلام 
عید مبارک همه باشه ان شاالله  Smiley-happy114
آقایون تبریک تبریک haha

اینم هدیه من 
سمت راستی برای آقای مهدوی  4
سمت چپی هم برای آقای امیرعلی .د  Smiley-face-biggrin
وسطی هم قسمت پسر بعدی که وارد شبانه روزی میشه  49-2

[تصویر:  37bdf9456a20d56f0a21fac3fb354f93ca922d65...62_hbx.jpg]

همچنین بر شما مبارک باد 49-2
تشکر بابت هدیه اختصاصی روز پدر 4chsmu1

(1401 بهمن 15، 21:07)*آسمان* نوشته است:
نقل قول: اتفاقاً چون روز پسر نداریم؛ روز دختر هم روز ماست 
نقل قول: دهه کرامت کِیه؟ 

اینم فکر خوبیه  Khansariha (69)
انشاءالله با اعتبارات منفی پذیرایی میکنیم  317

منم با این ایده موافقم Khansariha (69)
از اونجایی که امروز روز ماست، چطوره که خودمون شروع کنیم؟ 4chsmu1
میدونید که من مدیرم و میتونم بیشتر از یک اعتبار تقدیم کنم 65

(1401 بهمن 15، 22:28)Amirali.d نوشته است: 4chsmu1 داداش جان زیادی حول نکنی از حول حلیم بیوفتی تو دیگ 4chsmu1 الان همه یکی دو تا بیشتر بچه نمیارن Hanghead
البته منم اولش میگفتم که بچه زیاد میارم ولی از وقتی عمو شدم فهمیدم به همین راحتی ها هم نیست 4chsmu1
شما لطف داری عزیز 302 ۱ به توان دو میشه خودش. ما کوچیک شماییم 53
ممنون از خانم آرام بابت هدیه بسیار گرانبهاشون Thankyou
از این جورابا زیاد خوشم نمیاد. همون خاکستری معمولی ها بهترن 4fvfcja

Gigglesmile
ما امروز نذری داشتیم و از دیروز خونه ما شلوغ بود و کلی هم بچه داشتیم توی این دو روز 4chsmu1
بعضیا واقعاً زیاد گریه میکردن ولی نفهمیدم چرا خونواده ها اینقدر حساسن رو گریه بچه؟ 39
خب بچه گریه میکنه، بذارید گریه کنه تا ساکت شه دیگه 65
اگه گرسنه ست، غذا میخوره؛ اگه چیزی لازم داره در حد معقول فراهم میکنیم ولی چرا یه جوری رفتار میکنید که بچه از این روش به عنوان اهرم فشار استفاده کنه؟ 65

اتفاقاً بچه نگه داشتن اصلاً هم سخت نیست؛ ولی الآنه که دارن بچه‌ها رو لوس بار میارن.
شما یادتون نمیاد؛ دوره ما بچه رو میذاشتن رو پاهاشون در حد س.ا.ن.ت.ر.ی.ف.ی.و.ژ اونقدر تکون میدادن تا پلاسمای خون و گلبول‌های قرمزش از هم جدا میشدن و به کما میرفت. بعد هم کلی قربون صدقه اش میرفتن که ببین عین ملائک خوابش برده Smiley-face-biggrin

کل انرژی بچه تو کوچه خالی میشد؛ اون روز داشتم قدم میزدم یه هو این سؤال برام پیش اومد که قدیما هر کوچه میرفتی یه چندتا بچه داشتن دو گل کوچیک بازی میکردن، ولی الآن تو خیابونا یه بچه هم نمیبینی.

در واقع بچه‌ها همون بچه‌ها هستن فقط استانداردها و ملاک‌ها و نظر خانواده ها عوض شده.

البته نظرم این نیست که بچه تو کوچه و خیابون بزرگ بشه ولی اینطور هم نباشه که تو شرایط استریل بار بیاد.

الآن بیشتر بچه‌ها دو حالت دارن، یا به شدت افسرده و سرکوب شده؛ یا معتاد فضای مجازی با چشمای ضعیف و خُلق غیر بشری Khansariha (56)
بچه به خاک دست میزنه پدر و مادرش شیش هفت تا سکته زدن که خاک میکروب داره.
واقعاً میکروب ترس داره؟ 22
تهش بعد از خاک بازی دستاشو میشوره دیگه.
حالا همین بچه از سه چهار سالگی باید کلاس ژیمناستیک بره!
از 5 سالگی کلاس رقص! 22
از 7 سالگی کلاس زبان!
از 9 سالگی کلاس شنا!
و از کلاس هفتم هشتم به بعد باس بره کلاس کنکور.
و ما ادراک ما کلاس کنکور؟! 22

در کل من با این سبک بچه بزرگ کردن واقعاً مخالفم.
ترجیحم اینه که بچه(شما بخونید بچه‌های 4chsmu1 ) من سالم و سرحال و اجتماعی بار بیاد تا که بخواد رتبه برتر کنکور باشه یا تو هر رشته و ورزش و هنری حرف اول رو بزنه 53258zu2qvp1d9v

خب دیگه، امیرعلی قربونت بیا کمکم کن از منبرم بیام پایین 4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: مهدوی

Gigglesmile
ما امروز نذری داشتیم و از دیروز خونه ما شلوغ بود و کلی هم بچه داشتیم توی این دو روز 4chsmu1
بعضیا واقعاً زیاد گریه میکردن ولی نفهمیدم چرا خونواده ها اینقدر حساسن رو گریه بچه؟ 39
خب بچه گریه میکنه، بذارید گریه کنه تا ساکت شه دیگه 65
.
.
.
ترجیحم اینه که بچه(شما بخونید بچه‌های 4chsmu1 ) من سالم و سرحال و اجتماعی بار بیاد تا که بخواد رتبه برتر کنکور باشه یا تو هر رشته و ورزش و هنری حرف اول رو بزنه 53258zu2qvp1d9v

خب دیگه، امیرعلی قربونت بیا کمکم کن از منبرم بیام پایین 4chsmu1

سلام داداش مهدوی 303 ببخشید دیر اومدم 53
بله واقعا این وضع بچه داری من رو هم خسته کرده
تا بچه ناراحت میشه مادر و پدر مثل پروانه دورش میچرخن
ولی یه وقتایی که بچه رو میدن دست من، وقتی گریه می کنه منم میخندم Gigglesmile اونم بعد مدتی میخنده 4chsmu1
واقعا این نحوه تربیتی نسل آینده را مورد خطر جدی قرار میده 53258zu2qvp1d9v
بله کاملا درست گفتید داداش جان Khansariha (69) طرز فکر خوبیه
ولی داداش جان بچه که سالم و سرحال و خاکی تربیت بشه خود به خود در همه زمینه ها استعداد لازم رو پیدا میکنه 128fs318181 تربیت صحیح در اولویت قرار داره
نقل قول: در کل من با این سبک بچه بزرگ کردن واقعاً مخالفم.
نقل قول: ترجیحم اینه که بچه(شما بخونید بچه‌های  ) من سالم و سرحال و اجتماعی بار بیاد تا که بخواد رتبه برتر کنکور باشه یا تو هر رشته و ورزش و هنری حرف اول رو بزنه 

سلام داداش . چقد قشنگ گفتی .
من خودم از باقی مونده های آخرین نسل گل کوچیکم  4chsmu1

ما هم توپ پلاستیکی ها رو چند لایه می‌کردیم و در حد انجام جراحی یا پیوند موفقیت آمیز ذوق داشتیم  4chsmu1

ساعت دوازده مدرسه تعطیل میشد . تا یک ناهار و استراحت و اینا بود ، بعد تو اون گرما و سوزش آفتاب  4chsmu1 د برو که رفتیم تو کوچه . تا ۹ شب فقط دو سه بار میومدیم جهت بالا بردن قند خون و جلوگیری از  بیهوشی از آشپزخونه مستفیض می‌شدیم. 
۹ شام بود و بعد از شام تا ۱۰:۳۰  آزار همسایه ها در دستور کار بود  4chsmu1

ولی خب سیستم فکری جامعه و خانواده جلوتر همه چیزو عوض کرد .

اگر واقعا خیر خواه آدمی هستید ، اجازه ندید به هیچ وجه سال های هفتم هشتم نهم رو خرج تیزهوشان کنه . 
آخرین فرصت یه آدم تو زندگی برای کشف خیلی چیزا تو اون سن هست و به علاوه آخرین فرصتیه که میشه بدون دردسر متمرکز شد و فقط از یادگیری و فهمیدن لذت برد .تو این مورد آخر التماس میکنم تا جایی که میتونید دیگران رو هم آگاه کنید . بزرگترین حسرت و خنده دار ترین سیستم فکری که من داشتم تمرکز برای مدرسه نمونه و تیزهوشان بود ...
سلام

عید  همگی مبارک 49-2

مخصوصا به آقایون و پدرهای آینده  کانونی  49-2
سلام

#همین_حوالی
آقا هوا یه جوری گرم و مطبوع شده آدم کیف میکنه 6

البته دارم نگران تابستون میشم؛ درسته که هنوز دما به 30 درجه نرسیده ولی اینکه بهمن ماه بشه با لباس سبک و آستین کوتاه بیرون رفت میتونه خبر از یه تابستون گرم داشته باشه 53258zu2qvp1d9v
الآن فکر کنم مزارع گل شب بو دیگه به گل نشسته باشن 39

#زلزله_فکری
داشتم تصاویر و ویدیوهای مناطق زلزله زده ترکیه و سوریه رو میدیدم؛ واقعاً ناراحت کننده بود. از وضعیت شهرها و تعداد زیاد فوت شده ها تا اون تصویری که از نقشه هوایی و پروازها منتشر شد.

حالا وسط ناراحتیام برای مردم، یه لحظه یاد اون بنده خدایی افتادم که می‌گفت اینجا دیگه جای موندن نیست، پاشید مثل من یه ملک تو ترکیه بخرید رنگ زندگی رو ببینید 42
مادرم گفتن با لحن همیشگیت پا نشی بهش پیام بدی که از ملکت چه خبر؟
سکته میکنه بنده خدا.
گرچه خیلی دوست دارم نه پیام که بهش زنگ بزنم و حال ملکشو بپرسم ولی خو نمیشه؛ به قول والده خانم ممکنه سکته کنه 65

داشتم فکر میکردم اگه این زلزله تو شهر ما بود و دور از جون، چشم شیطون کور، گوشش کر، خدای نکرده زندگیم آفلاین میشد حسرت چیا رو میخوردم؟
آیا آماده رفتن هستم؟

شما چطور؟ Khansariha (56)

#ناکامی_روز
مدارس قم هم تعطیل شد.
این وسط مسطا دیدم یه پستی این حوالی زده شد و یه شیرینی هم بابت این خبر پخش گردید. کسی آنلاین نبود، گفتم از فرصت استفاده کنم دخل شیرینیا رو دربیارم که موقع صرف شیرینی یه هو پست مورد نظر حذف شد 22
الآنم محو افقم Vamonde
نقل قول: این وسط مسطا دیدم یه پستی این حوالی زده شد و یه شیرینی هم بابت این خبر پخش گردید. کسی آنلاین نبود، گفتم از فرصت استفاده کنم دخل شیرینیا رو دربیارم که موقع صرف شیرینی یه هو پست مورد نظر حذف شد [تصویر:  22.gif]

الآنم محو افقم [تصویر:  vamonde.gif]

عه فکر کنم منم پست شیرینی ها رو دیدم  65
همون شیرینیه که روش یه شکلات پیچ خورده داشت ،روکش شیرینی هم  قرمز بود  ؟vayy
همون رو حذف کردن ؟
نمی دونم تبریک چی بود ؟
آها یادم اومد ، گفته بودن سه چهار روز نرفته بودن مدرسه ، دوسه روز هم تعطیل کردن ، دیگه تایم تعطیلات زیاد شده Khansariha (48) 

کی پست گذاشته بود؟
اینو دیگه اصلا یادم نیست ، یه سایلنت ویس تو ذهنمه اما مطمئن نیستم ، یه (س) توش داشت
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
 سپاس شده توسط
(1401 بهمن 18، 19:33).آرام. نوشته است: عه فکر کنم منم پست شیرینی ها رو دیدم  65
همون شیرینیه که روش یه شکلات پیچ خورده داشت ،روکش شیرینی هم  قرمز بود  ؟vayy
همون رو حذف کردن ؟
نمی دونم تبریک چی بود ؟
آها یادم اومد ، گفته بودن سه چهار روز نرفته بودن مدرسه ، دوسه روز هم تعطیل کردن ، دیگه تایم تعطیلات زیاد شده Khansariha (48) 

کی پست گذاشته بود؟
اینو دیگه اصلا یادم نیست ، یه سایلنت ویس تو ذهنمه اما مطمئن نیستم ، یه (س) توش داشت

لو دادن غیر مستقیم با چاشنی تهمت 65
وقتی خانم آرام میخوان لو بدن ولی ناخواسته پای کاربران دیگه رو هم به قضیه باز میکنن Khansariha (56)
خانم آرام سایلنت ویس آقا هستن 65
تازه اون شیرینی هم صورتی بود که من ازش میل نکردم 65
خبر تعطیلی البته یه ناهار شیرینی داشت ولی همون شیرینی ها حذف شدن؛ باور نکردنیه.
من تازه میخواستم بابت تعطیلات چند روز قبل هم شیرینی بگیرم.
اتفاقاً شنبه هم که تعطیله یه شیرینی جدا داره چون هم تعطیله، هم تو کل کشور جشنه هم تولد یکی از رفقاست.

ببینم کیا میدونن 22 بهمن تولد کیه؟ 4chsmu1
به نفر اولی که میگه +1 اعتبار سبز اعطا میشه 49-2
پس بچه‌ها بجنبید 49-2
برای جلوگیری از تقلب هم هر کی میدونه حق نداره بگه وگرنه با اعتبار منفی من رو به رو میشه 65
 سپاس شده توسط
عه ایشون نبودن 
پس کی بودن ؟ شما یادتونه ؟ بریم پی وی شیرینی مون رو بگیریم  Khansariha (89)
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
نقل قول: .آرام.
20:30
در حال خواندن موضوع تولدم مبارک

65
نقل قول: خانم آرام یه اعتبار مثبت ارزش این همه زحمت رو نداره به خدا [تصویر:  65.gif]
65 65 65

واقعا که 22
همین کارا رو می کنین که بعضیا مخفی می کنن یا مهمون میان کانون  Esteghfar

ارزش یه اعتبار مثبت رو نداره 
اما ارزش لو دادن داره
لو بدم ؟
بگم ؟
می تونماا  cheshmak

حالا که این طوری شد 
یا لو می دم که مزه جشن گرفتن و غافلگیر شدنش بره 
یا ۵ تا اعتبار مثبت می گیرم  Khansariha (89)
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
(1401 بهمن 18، 20:39).آرام. نوشته است:
نقل قول: خانم آرام یه اعتبار مثبت ارزش این همه زحمت رو نداره به خدا [تصویر:  65.gif]
65 65 65

واقعا که 22
همین کارا رو می کنین که بعضیا مخفی می کنن یا مهمون میان کانون  Esteghfar

ارزش یه اعتبار مثبت رو نداره 
اما ارزش لو دادن داره
لو بدم ؟
بگم ؟
می تونماا  cheshmak

راستش من دیدم این جمله بار منفی زیاد و بدی داره، حذفش کردم ولی گویا قبل حذف اونو دیدید 53258zu2qvp1d9v
امیدوارم ببخشید 303
سلام و درود 303
ببخشید من نظرم رو بگم با اجازه  ehteram
فکر کنم منظور آقای مهدوی تولد انقلاب اسلامی هست
درسته؟ Khansariha (69)
نقل قول: #ناکامی_روز
مدارس قم هم تعطیل شد.
این وسط مسطا دیدم یه پستی این حوالی زده شد و یه شیرینی هم بابت این خبر پخش گردید. کسی آنلاین نبود، گفتم از فرصت استفاده کنم دخل شیرینیا رو دربیارم که موقع صرف شیرینی یه هو پست مورد نظر حذف شد [تصویر:  22.gif]
الآنم محو افقم [تصویر:  vamonde.gif]

42

احساس کردم ممکنه دلیل تعطیلی مدارس برای دوستان نگرانی ایجاد کنه، حذف کردم. Khansariha (56)

فکر کنم بیست و دو بهمن تولد آقای می‌توانم هست، چنین چیزی توی ذهنم دارم.. 39

راستی، چرا آقای عاشق‌فاطمه‌زهرا، بی رنگ‌شده اسمشون و مثل مدیرهای بازنشسته نیستن؟  Khansariha (56)
.
.
.
(1401 بهمن 19، 6:35)Amirali.d نوشته است: سلام و درود 303
ببخشید من نظرم رو بگم با اجازه  ehteram
فکر کنم منظور آقای مهدوی تولد انقلاب اسلامی هست
درسته؟ Khansariha (69)

ولی من منظورم یکی از اعضای کانون بود 65

نقل قول: [تصویر:  p.gif]
احساس کردم ممکنه دلیل تعطیلی مدارس برای دوستان نگرانی ایجاد کنه، حذف کردم. [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

ان شاءالله که مشکل خاصی نباشه ولی خو شبیه کسی بودیم که شیرینی رو توی دستش گرفته بود میخواست میل کنه بعد یکی اومده با سرعت اونو از دستش درآورده و برده 2265

نقل قول: فکر کنم بیست و دو بهمن تولد آقای می‌توانم هست، چنین چیزی توی ذهنم دارم.. [تصویر:  39.gif]

گفته بودم کسی تقلب نرسونه وگرنه اعتبار منفی میدم 65
در ضمن ما یه خانم میتوانم داشتیم، نه آقای میتوانم 65

پ.ن: چند روزیه همش دنبال بهونه ام تا اعتبار منفی بدم 4chsmu1
قبلاً خانم یاقوت و خانم مهرخدا و مهدی منتظر و چندتا از رفقا بودن چپ و راست به هم اعتبار منفی میدادیم؛ حالا بچه‌ها همه آروم، آدم از دادن اعتبار منفی بهشون احساس گناهکار بودن میکنه 22
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان