عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

درود

حال و احوالتون چطوره ؟

دل تنگ کانون و بچه هاش بودم  53258zu2qvp1d9v
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
سلام  303

چطورین ؟ 

منو یادتون هست ؟ 4chsmu1 دوست دارم بدونم من رو به چی میشناسید ،با یک کلمه منو توصیف کنید ؟ 

راستش این مدت که نبودم ، حال و اوضاع خیلی خوبی نداشتم شاید هفته ای یک روز یا شایدم دو هفته یکبار سر حال بودم . وقتی هم میومدم کانون فقط دنبال رفع مشکلاتم بودم واسه همین فقط توی گروه استوا و مشاوره فعالیت داشتم ، اصلا یادم نیست آخرین بار کی اینجا چیزی گفتم  Unsure

اما از امروز روزی ۱۵ دقیقه میام اینجا ، حتی اگه کاری نداشته باشم میام بهتون سر میزنم  4chsmu1

توی این یکی دو سالی که کانون بودم دو سه بار دیدم که داشت درش تخته میشد ، این کانون و اینکه من اومدم اینجا یک معجزه بود یک شب که حال بسیار بدی داشتم به طور اتفاقی اینجا رو پیدا کردم و فهمیدم هیچ چیز اتفاقی نبوده و نیست ، خدا درد رو میده درمان رو هم میده اما نمیدونم چرا مصرف دارو رو میزاره به عهده خودمون ! مثلا مثل اینکه اسید معده رو به ما داده اما مخاط و ماده مخاطی رو هم داده تا معده از بین نره و یه جوری آب و آتش رو کنار هم قرار داده اما اینجا میدونسته که ما انسان ها ممکنه خریت کنیم و مقدار چیزی رو در بدنمون تغییر بدیم پس مقدار ترشح ماده مخاطی و تولید سلول ها رو بدست ما نداده تا یه مشکل دیگه به بار نیاریم برای خودمون . اما برای یه سری چیزا رو گذاشته به عهده خودمون که راحت خریت کنیم ، اینو درک نمیکنم .
توی یه ویدیو یه مشاوری می‌گفت گاهی وقتا خدا نیل رو برات نگه داشته و تو خبر نداری ، ولی همین امسال هزاران بار تا وسط راه نیل رو نگه داشت ، که به آخر راه نرسیدم و این همه هم غرق شدم . نمیدونم چیشد و چرا آنقدر به بدبختی کشیده شدم و شکسته شدم . 

اگر خواستید برام دعا کنید ( حتی با اینکه خیلی به دعا عقیده ندارم ) . ببخشید زیاد صحبت کردم  53
!Let's Not LOsE Without fIGHting
نقل قول:
(11 ساعت پیش)silent scream نوشته است: نوشته است:
نقل قول: نوشته است:من بازاریابیمو از کانون شروع میکنم
سیمای بچه های کانون رو رایگان میکشم [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif] 

اگه وقت کردی؛ تصوراتت رو از کانونی‌ها بکش [تصویر:  khansariha%20(70).gif]

اوف
خیلی باحال بود
ذهنی چهره کشیدن سخته
ولی حتما
در اسرع وقت طراحی میکنم 
♥︎  [تصویر:  khansariha%20(96).gif]

سلین جان  کشیدن چهره ی بچه های کانون آخر عاقبت خوبی نداره
بعد اینجا گیس و گیس کشی میشه که چرا منو این شکلی کشیدی  4chsmu1  

خیلی خوبه که از هنرت  تو کانون هم استفاده کنی 
ولی ببین چه استفاده ی مفیدی  میتونی کنی  از هنرت تو کانون 49-2
تالار هنر  هم داریم.

نه ففط سلین  همه بچه های کانون ببینن از هنرشون ، علمشون ، تجربیاتشون چطور میتونن برای خدمت به کانون استفاده کنن.  49-2
آقای پوریا  خوش اومدین به کانون 49-2

نقل قول: منو یادتون هست ؟ [تصویر:  4chsmu1.gif] دوست دارم بدونم من رو به چی میشناسید ،با یک کلمه منو توصیف کنید ؟ 

مگه میشه یادمون نباشه شمارو 

من با عنوان  سرپرست مسئولیت پذیر  میشناسم شمارو  53258zu2qvp1d9v

به مدت چند ماه سرپرست درسیجات بودین و خیلی خوب و عالی مسئولیتتون رو انجام دادین . من این ویژگی  از شما همیشه یادمه . 53258zu2qvp1d9v
سلین یه سر به سایت کارلنسر بزن
نمیدونم نقاشی هم داره یا نه ولی هر کاری که بشه دورکاری انجام داد و بابتش پول گرفت را داره تقریبا 

شاید سایت های دیگه هم باشه یه چک کن. بهش میگن فریلنسری 

فقط اگر کارت شد دو تا پیشنهاد دوستانه 
یک اینکه بهترین نمونه کارهات را حتما بذار تا مشتری ها ببیننن 
دو اینکه اگر انشالله خواستی رو پروژه ای پیشنهاد قیمت بدی چون تازه کاری حتما قیمت پایین تر بده که رو پیشنهادت یک کم فکر کنن

دیوار و شیپور و اینا هم میتونی برای خودت آگهی بزنی

تو نت و برنامه نشان و اینا هم قشنگ بگرد ببین هیچی فرهنگسرا نیست تو شهرتون؟
شاید جایی هست که تو نمیدونی

4chsmu1 خلاصه همه تلاش اتو کن. 
53258zu2qvp1d9v انشالله که بشه ولی اگر نشه هم آدم خیالش راحته همه تلاش اش را کرده
موفق باشی Khansariha (69)

آقای تاگون منم شما را یادمه. به عنوان سرپرست درسیجات بودین 53258zu2qvp1d9v 
Khansariha (56) به گمانم یه سری متن قشنگ هم میذاشتین 
کلا بچه های استوا یه چیزایی بلدن آدم میمونه  4chsmu1

نقل قول: نه ففط سلین  همه بچه های کانون ببینن از هنرشون ، علمشون ، تجربیاتشون چطور میتونن برای خدمت به کانون استفاده کنن.  
Khansariha (13) آمار پاکی بچه ها و آمار ورورد و خروجشون و تعداد پست هلی زده شده و از این مدل اطلاعات را بدین من روش کد هوش مصنوعی بزنم براتون پیش بینی کنم چند ماه یا چند سال دیگه کانون چه شکلی میشه 4chsmu1 Khansariha (13)
بعد تو تبلیغ برای کانون میگیم . کمک کننده ترک با هوش مصنوعی  Khansariha (13)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1401 اسفند 26، 12:18)*بنده پاک* نوشته است:  
Khansariha (56) به گمانم یه سری متن قشنگ هم میذاشتین 
کلا بچه های استوا یه چیزایی بلدن آدم میمونه  4chsmu1

سلام 303

به کلی یادم رفته بود این قضیه رو  4chsmu1 

اون زمان با اینکه مشکلات زیادی داشتم اما انگیزه و آرزو ها باعث میشد بیام کانون و یه سری متن بنویسم که هم حال خودم رو خوب کنه هم اگه کسی خوند دوستش داشته باشه. راستش یکی از آرزو هام اینه که در آینده یه نویسنده بشم . اسم کتابمم شاید لیمو شیرین تلخ باشه و در اون اهمیت زمان رو توضیح بدم اینکه گاهی وقتا ما فرصت مناسبی داریم برای رسیدن به اهداف شیرین اما با مدیریت نکردن زمان و نادیده گرفتن خودمون و اطرافمون اونو به تجربه ای تلخ تبدیل میکنیم و... فکره دیگه هرجایی که بخواد می‌ره و هر رویایی رو که بخواد میبینه  4chsmu1
البته نمره انشام امسال جالب نشد 65
نقل قول: منو یادتون هست ؟ [تصویر:  4chsmu1.gif] دوست دارم بدونم من رو به چی میشناسید ،

بله، من یادمه وقتی سرپرست درسیجات شده بودم خیلی ذوق داشتم و کلی برنامه برای اجرا کردن، از دورهمی و اردو و حتی تغییرات توی قوانین تاپیک.. :Khansariha (56)
وقتی دسترسیم به‌کارگاه باز شد ، شوکه کننده شدم. چقدر ناراحت شده بودید.. 65 هنوز دلیل اون هجم از ناراحتیتون و متوجه نشدم. Khansariha (56)

و چندوقت پیش که سناجان پیشنهاد سرپرستی درسیجات رو داد، تو دلم گفتم من کلاهمم بیوفته اونجا، نمیرم دنبالش.. 65
.
.
.
(1401 اسفند 27، 14:34)تاگون نوشته است:
نقل قول: منو یادتون هست ؟ [تصویر:  4chsmu1.gif] دوست دارم بدونم من رو به چی میشناسید ،
من شما رو با

لیدیز اَند جنتلمن
میشناسم Smiley-face-biggrin
البته جدیدا تو مشاوره تحصیلی بیشتر باهاتون آشنا شدم.
تاگون جشن پاکی یه نفر سرپرست کم داره اگه دوست داشتی بیا همکار بشیم. Khansariha (18) 
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سلام 4

عید عزیز هم داره میرسه و دیگه وقتشه میزبان خوبی براش باشیم 4chsmu1

هوا هم شیطنتش گل کرده، هی داره بازی در میاره 65
دو روز پیش کولر روشن کرده بودیم، بعد شبش بخاری روشن کردیم و الآن رو حالت میانه زیر پنکه نشستم Gigglesmile

(1401 اسفند 24، 18:02)تاج نوشته است:  شب سه شنبه همان دوشنبه شب   يعني شبي كه فردايش سه شنبه
شب سه شنبه میشه: دوشنبه شب
ولی شب چهارشنبه میشه: سه شنبه شب
سه شنبه شب میشه: شب چهارشنبه
یا سه شنبه شب میشه: همون سه شنبه که فرداش چهارشنبه
wacko2 Gigglesmile

یا سید عباس 17
مثل 80 میلیون ایرانی که دعا میکنن تیم ملی مام طبیعتا دعا میکنیم که تیم ملی.
چون این قهرمانی وقتی قهرمان میشه تیم ملی میشه قهرمان میشه تیم ملی ایران قهرمان میشه.
صلواااااااااات 4fvfcja

(1401 اسفند 24، 18:27)یا باب الحوائج نوشته است: مهدوی جان داداش چقدر خوب گفتی دیروز داشتم یه صحنه میدیدم تو ایتا که ترقه تو دست جوان ترکید متاسفانه
ان شاءالله که حالش خوب باشه ولی واقعا باید از این جور کار ها پرهیز کرد
کاری که ممکنه به یه انسان ضربه بزنه چه روحی چه جسمی....
خوندم نوشته بود به علت زدن ترقه یه پرنده سکته کرده بود...
مخصوصا برای بچه ها خطرناکه که ممکنه کلیشون از کار بیفته زبونم لال Hanghead

منم امیدوارم حالش خوب شده باشه؛ خوب هم نشده باشه ان شاءالله درس عبرتی شده باشه هم واسه خودش هم بقیه Vamonde
والله Vamonde
چه کاریه خب؛ به قول یه بنده خدایی اینا ترکیدن و ترکوندن رو فقط توی کالاف و پابجی دیدن نمیدونن درد و خونریزی چیه 37

البته باید خدا رو شکر کرد که اون شب نه کسی فقیر بود که این پول ها بهش داده بشه؛ نه درختا قابلیت سوختن داشتن؛ نه چشم کسی کور میشد و نه صورت کسی میسوخت.
واقعاً خدا رو شکر.
فقط نمیدونم چرا وقتی به محرم و ماه رمضون میرسه بعضیا مِید این شورای حقوق بشر میشن 23

(1401 اسفند 25، 19:35)يا ماه بني هاشم نوشته است: صندلی داغ و مسابقه نقاشی و مسابقه موسیقی صحبت شده و به زودی برگزار میشه. انشالله.

برای سوژه صندلی داغم خانم عارفه قطعی شده. با آقای مهدوی و آقای یاباب الجوائج هم باید صحبت کنم اگه اوکی بودند نظر سنجی میذاریم بین این سه.

مسابقه موسیقی چی چیه؟ Khansariha (56)
یعنی خودمون باید آواز بخونیم؟ 65
من اگه آواز بخونم که حتی جانوران بومی هم دست به مهاجرت دسته جمعی میزنن 4fvfcja

نظرسنجی واسه صندلی داغ؟
از اونجایی که میتونم نتیجه رو حدس بزنم پس از همینجا اعلام مخالفت میکنم 65

راستی چرا صندلی داغ فقط برای مدیران برگزار میشه؟
اصلاً چطوره صندلی داغ فرید و Töprak و حامد و بقیه بچه‌ها رو استارت بزنیم؟ 9

خانم سلین بهتون تبریک میگم بابت موفقیتتون 49-2
بچه‌ها نکات خیلی خوبی ذکر کردن؛ فقط من یه نکته میگم.
اگه خواستید سفارش بگیرید قبلش یه بخش از مبلغ رو دریافت کنید بعد شروع کنید 65

تاگون جان من همیشه به یادتم 4chsmu1
هنوزم این پیامتو یادم هست Gigglesmile

نقل قول: سلام جناب مهدوی یه هفته اس در به در دنبالتم [تصویر:  4chsmu1.gif] 
کم به ما سر میزنی   [تصویر:  29.gif] 
آدرس میپرسی ؟؟----> گروه استوا [تصویر:  muscular.gif] 

اها از لپ کلام دور نشیم [تصویر:  128fs318181.gif] 
تبرت رو می‌خوام  [تصویر:  22.gif]

بچه‌ها سبزه چی سبز کردید؟ 4chsmu1

پ.ن1: میدونم بهم نمیاد دلم واسه کسی تنگ بشه ولی چند روزه دلم برا رامین تنگ شده 65
امیدوارم حالش خوب باشه 53258zu2qvp1d9v

پ.ن2: عید که میرسه خیلی از قدیمی ها سر میزنن و میان کانون، خلاصه که حواستون به لیست آنلاين های روز باشه.

پ.ن3: صدای پرنده های مهاجر داره میاد؛ الآن دیگه دارن سمت مناطق سردتر میرن و ما میمونیم و انتظار برای زمستون سال آینده Khansariha (121)
ولی خدایی من هنوز آواز نخوندم اینا پر کشیدن رفتن؛ اگه بخونم چی میشه 65

پ.ن4: لطفاً برا همدیگه دعا کنیم 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1401 اسفند 27، 14:34)silent scream نوشته است: بله، من یادمه وقتی سرپرست درسیجات شده بودم خیلی ذوق داشتم و کلی برنامه برای اجرا کردن، از دورهمی و اردو و حتی تغییرات توی قوانین تاپیک.. :Khansariha (56)
وقتی دسترسیم به‌کارگاه باز شد ، شوکه کننده شدم. چقدر ناراحت شده بودید.. 65 هنوز دلیل اون هجم از ناراحتیتون و متوجه نشدم. Khansariha (56)

و چندوقت پیش که سناجان پیشنهاد سرپرستی درسیجات رو داد، تو دلم گفتم من کلاهمم بیوفته اونجا، نمیرم دنبالش.. 65

واقعا عذر میخوام ، دقیقا یادم نیست چرا اینطوری رفتار کرده بودم شاید میترسیدم فعالیت هام دیده نشه یا نقش کمرنگی داشته باشم و تلاش هام با کسی مقایسه بشه ، شایدم میترسیدم که برنامه های که واسه تاپیک دارم درست اجرا نشه ، در هر صورت عذر میخوام گاهی وقتا رفتار هام اشتباهه و گاهی وقتا خودم هم اونا رو درک نمیکنم .  

(1401 اسفند 27، 15:46)يا ماه بني هاشم نوشته است: من شما رو با

لیدیز اَند جنتلمن
میشناسم Smiley-face-biggrin
البته جدیدا تو مشاوره تحصیلی بیشتر باهاتون آشنا شدم.
تاگون جشن پاکی یه نفر سرپرست کم داره اگه دوست داشتی بیا همکار بشیم. Khansariha (18) 

Khansariha (13)
اولین مسئولیتم تو کانون همین برگزاری های جشن بود ، نمیدونم درست مسئولیتم رو انجام میدادم یا نه نمیدونم جشن ها خوب بودن یا نه شاید الان برم اون پست ها رو نگاه کنم حتی خجالت هم بکشم Gigglesmile اما تمام سعی ام رو میکردم که جشن جالبی باشه یادمه اولین پست جشنی که ارسال کردم بالای ۳ ساعت وقت برد  65
سلام دوستان حالتون خوبه ، اینجا کسی هست که در حال یادگیری زبان آلمانی باشه ؟؟
چندتا سوال دارم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1401 اسفند 27، 21:37)یآرا نوشته است: سلام دوستان حالتون خوبه ، اینجا کسی هست که در حال یادگیری زبان آلمانی باشه ؟؟
چندتا سوال دارم

سلام خانم یارا 303
حال شما چطوره؟
امیدوارم عالی باشید 53

فکر کنم برادر Nimra در حال یادگیری زبان آلمانی باشن.
البته مطمئن نیستم اما فکر کنم پیگیر بحث مهاجرتن 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: سلام دوستان حالتون خوبه ، اینجا کسی هست که در حال یادگیری زبان آلمانی باشه ؟؟
چندتا سوال دارم
سلام بفرمایید  4chsmu1
البته در حد خیلی ساده بلدم 4chsmu1
اما روش های خوبی برای یادگیری بلدم بدون کلاس و خودخوان 4chsmu1
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام بچه ها
راه حلی برای مدیریت و کنترل عصبانیت و در پی اون استرس و اضطراب و رابطه اونا به خ.ا دارین ؟
راه حل هایی که جایی دیده باشین و یا خودتون تو زندگی ازش استفاده می کردین؟

(1401 اسفند 28، 18:54)سورنا نوشته است: سلام بچه ها
راه حلی برای مدیریت و کنترل عصبانیت و در پی اون استرس و اضطراب و رابطه اونا به خ.ا دارین ؟
راه حل هایی که جایی دیده باشین و یا خودتون تو زندگی ازش استفاده می کردین؟

سلام 
اول از همه باید سعی کنی جلوی عصبانی شدنتو بگیری.
بعد سعی کنی وقتی اعصابت خرد شد یه سری دستور العمل رو پشت سر هم انجام بدی تا جلوی اورژانسی شدنت گرفته بشه.

مثلا 5 تا کار بنویس بگو هر وقت عصبانی شدم این 5 تا رو انجام میدم.
1) سریع میرم دوتا لیوان اب سرد مینوشم.
2) گوشی و لپتاب رو خاموش میکنم و باتریشو میذارم داخل کمد.
3) میخوابم و چشمامو میبندم  و نفس عمیق میکشم.
4) ذهنمو کنترل میکنم تا به اتفاقی که عصبیم کرده فکر نکنم. 

مثلا اینا

بعدشم سرعت زندگیتو بیار پایین ....سعی کن اهسته تر زندگی کنی
مخصوصا موقع عصبانیت سرعتت رو کم کن 
اروم راه برو اروم حرف بزن اروم نفس بکش تا عصبانیتت بخوابه
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان