عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1401 اسفند 27، 23:44)سپهرر نوشته است:
نقل قول: سلام دوستان حالتون خوبه ، اینجا کسی هست که در حال یادگیری زبان آلمانی باشه ؟؟
چندتا سوال دارم
سلام بفرمایید  4chsmu1
البته در حد خیلی ساده بلدم 4chsmu1
اما روش های خوبی برای یادگیری بلدم بدون کلاس و خودخوان 4chsmu1

من می‌خوام خودمو برای آزمون گوته آماده کنم.. میخواستم ببینم تجربه ای دارید؟
از کجا شروع کنم؟
من تازه می‌خوام شروع کنم به کلاس رفتن
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
بچه ها
من واقعا تو مسیر کنکور دارم کم میارم
میدونم اولین قدم تو این مسیر تلاشه ومنم دارم نهایت خودمو میذارم
اما میشه لطفا شماهم تو این روزها موقع افطار منو توی دعاهاتون یاد کنید 53
ممنونم
نقل قول: من می‌خوام خودمو برای آزمون گوته آماده کنم.. میخواستم ببینم تجربه ای دارید؟
از کجا شروع کنم؟
راستش من هم کلاس رفتم و هم خودم بدون کلاس خوندم. 
اما وقتی خودم میخوندم هم بهتر میفهمیدم، هم جذاب تر بود و هم بازدهی بهتری داشت برام. 
توی کلاس چون مطالب زیاد بود، استاد خیلی سریع تدریس میکرد و مطالب ملکه ذهنم نمیشد و خیلی زود فراموشم میشد اما وقتی خودم میخوندم اینطور نبود. درست یاد میگرفتم و حتی بعد از 6ماهم ازم میپرسیدن مطالب یادم بود بازم.
من برای خوندن از برنامه duolingo استفادا کردم. و اصلا کتاب یا چیز دیگه ای نخوندم.
این برنامه واقعا عالیه از همه جهت. تمام مهارت های زبان آموزی رو باهاتون رایگان کار میکنه و خیلی جذابه. کلی باهاتون تمرین میکنه و حتی با زبان آموز های دیگه تو همه جای دنیا اگر تمایل داشته باشید میتونید رقابت میکنید. شما براش تایپ میکنید، سوالای چند گزینه ای داره، ویستون رو گوش میکنه و اگه تلفظتون اشتباه بود بهتون میگه و...
رابط کاربری خیلی جذابی هم داره

البته این برنامه به زبان انگلیسی هستش و زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه، یعنی یجورایی باید از زبان انگلیسی، زبان آلمانی رو یاد بگیرید ولی خب زبان انگلیسیش خیلی راحته و اصلا سخت نیست. 

البته من نمیدونم شما چقدر زبان انگلیسی بلدید. من چون زبان انگلیسیم در حد متوسطه راحت بود برام. و یه نکته دیگه اینکه اگر زبان انگلیسی کمی هم بلد باشید آلمانی خیلی شبیه انگلیسیه و راحته براتون.
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام به همه کانونی های عزیز
عیدتون مبارک
انشاالله که امسال برای هممون سالی توام با خوشبختی و سلامتی و رزق و روزی فراوان باشه
balloons
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام عرض ادب امیدوارم حالتون خوب باشه 49-2
نماز روزه هاتون قبول درگاه حق ان شاءالله به خوبی از این ماه پربرکت استفاده کنیم Confetti Khansariha (69)

(1402 فروردين 4، 18:15)selin نوشته است: بچه ها
من واقعا تو مسیر کنکور دارم کم میارم
میدونم اولین قدم تو این مسیر تلاشه ومنم دارم نهایت خودمو میذارم
اما میشه لطفا شماهم تو این روزها موقع افطار منو توی دعاهاتون یاد کنید 53
ممنونم
سلام امیدوارم حالتان خوب باشد
محتاجیم به دعا ان شاءالله همه کنکوری ها موفق باشند و روز های خوبی داشته باشند 49-2
(1402 فروردين 5، 15:07)Man Mitavanam نوشته است: سلام به همه کانونی های عزیز
عیدتون مبارک
انشاالله که امسال برای هممون سالی توام با خوشبختی و سلامتی و رزق و روزی فراوان باشه
balloons
سلااااااام به به به هادی جان خوش اومدی داداش Confetti 2uge4p4 302
عیدت مبارکا باشه عزیز دل ان شاءالله سال خوبی داشته باشی گلم و کلی خبر های خوب بهمون بدی 317
(1402 فروردين 5، 14:39)سپهرر نوشته است:
نقل قول: من می‌خوام خودمو برای آزمون گوته آماده کنم.. میخواستم ببینم تجربه ای دارید؟
از کجا شروع کنم؟
راستش من هم کلاس رفتم و هم خودم بدون کلاس خوندم. 
اما وقتی خودم میخوندم هم بهتر میفهمیدم، هم جذاب تر بود و هم بازدهی بهتری داشت برام. 
توی کلاس چون مطالب زیاد بود، استاد خیلی سریع تدریس میکرد و مطالب ملکه ذهنم نمیشد و خیلی زود فراموشم میشد اما وقتی خودم میخوندم اینطور نبود. درست یاد میگرفتم و حتی بعد از 6ماهم ازم میپرسیدن مطالب یادم بود بازم.
من برای خوندن از برنامه duolingo استفادا کردم. و اصلا کتاب یا چیز دیگه ای نخوندم.
این برنامه واقعا عالیه از همه جهت. تمام مهارت های زبان آموزی رو باهاتون رایگان کار میکنه و خیلی جذابه. کلی باهاتون تمرین میکنه و حتی با زبان آموز های دیگه تو همه جای دنیا اگر تمایل داشته باشید میتونید رقابت میکنید. شما براش تایپ میکنید، سوالای چند گزینه ای داره، ویستون رو گوش میکنه و اگه تلفظتون اشتباه بود بهتون میگه و...
رابط کاربری خیلی جذابی هم داره

البته این برنامه به زبان انگلیسی هستش و زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه، یعنی یجورایی باید از زبان انگلیسی، زبان آلمانی رو یاد بگیرید ولی خب زبان انگلیسیش خیلی راحته و اصلا سخت نیست. 

البته من نمیدونم شما چقدر زبان انگلیسی بلدید. من چون زبان انگلیسیم در حد متوسطه راحت بود برام. و یه نکته دیگه اینکه اگر زبان انگلیسی کمی هم بلد باشید آلمانی خیلی شبیه انگلیسیه و راحته براتون.

ممنون راهنمایی بزرگی بود...
دوست صمیمیم به تازگی به آلمان پناهنده شده ، دولت براشون یه اپ زبان آلمانی طراحی کرده...
خیلی تعریف میداد ازش...
حالا فکرامو بکنم.. ببینم انرژی مو بزارم رو گوته به نفعمه یا کنکور ارشد
بازهم ممنون
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: ممنون راهنمایی بزرگی بود...
دوست صمیمیم به تازگی به آلمان پناهنده شده ، دولت براشون یه اپ زبان آلمانی طراحی کرده...
خیلی تعریف میداد ازش...
بازهم ممنون
خاهش میکنم 53
ایشون از راه پناهندگی رفته بودن یا روش دیگه؟
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نقل قول:  اصلا منم فقط مغزم گیرپاژ کرده بود [تصویر:  vayy.gif]

گیرپاژ هم فارسی نیست و فرانسویه 4chsmu1
.
.
.
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان کانونی
سال نو رو به همگی تبریک میگم 53 53 53

ان شالله سالی پر از پاکی و سلامتی داشته باشید و بهار امسال بهار زندگیتون باشه 128fs318181 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام دوستان عزیز کانونی
سال نو همگی مبارک 53
 و طاعات و عباداتتون قبول53
15 ساله شدن کانون هم مبارک هممون 49-2
 دیگه چی موند ؟عید فطر هم تبریک بگم پیشاپیش؟ 4chsmu1
امیدوارم امسال که شروع سال جدید و ماه رمضان هم زمان بود با برنامه درست و حساب شده بهترین بهره رو ببریم از فرصت های زندگیمون 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
کی درباره آلمانی سوال داشت؟
بیاید سریع تا ایرانم سوالاتونو بپرسید  4chsmu1
سلام سلام 49-2

سال نو همگی مبارک باشه ان‌شاءالله 53

ماه رمضون هم بر همگی مبروک باشه 4chsmu1

بعد از چقدر وقت دلم گفت بیام کانون، بین بچه های کانون باشم، بین کسایی که کمکم کردن پاک بشم؛
نمیدونم اگر کانون نبود، الان وضعم چی بود... 9

کاشکی هر کسی که کانون هست، قدر این محیط رو بدونه؛ قدر مدیرای دلسوزش رو بدونه، که کانون گوهر کمیابِ
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
(1402 فروردين 8، 16:57)Nimra نوشته است: کی درباره آلمانی سوال داشت؟

سلام و درود 

باریکلا به شما، این قدر آلمانی تون خوبه؟ Khansariha (66)
من عاشق زبان یاد گرفتنم ولی آلمانی در حد چند کلمه ضروری بلدم 4chsmu1
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1402 فروردين 6، 17:21)سپهرر نوشته است:
نقل قول: ممنون راهنمایی بزرگی بود...
خیلی تعریف میداد ازش...
بازهم ممنون
خاهش میکنم 53
ایشون از راه پناهندگی رفته بودن یا روش دیگه؟

تحصیلی رفت مجارستان ، بعد از سه سال رفت آلمان پناهنده شد و بعد از دو ماه توی کمپ بودن بهش خونه دادن . . .

(1402 فروردين 8، 16:57)Nimra نوشته است: کی درباره آلمانی سوال داشت؟

روش های یادگیری و مطالعتون رو میگید . . .
توی یک سال میشه مدرک B2
یا c1
گرفت که وقت سفارت رو اورژانسی بدن؟
نقل قول: تحصیلی رفت مجارستان ، بعد از سه سال رفت آلمان پناهنده شد و بعد از دو ماه توی کمپ بودن بهش خونه دادن . . .

شرایطشون توی کمپ چطور بود؟ 
شنیدم شرایط غذایی و رسیدگی های پزشکی توی این کمپ ها خیلی ضعیفه..
خونه مجانی؟ چه سودی برای دولت المان داره ؟ Khansariha (56)
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان