عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: بعدشم افرادی که تلاش میکنن میرن نموونه و تیزهوشان نه باهوشا(یه بخشیشون باهوشن ولی همه نه)

دقیقا
مدرسه ما پر از ادماییه ک فقط خیلیی زیاد درس میخونن. استعداد خاصی ندارن.

نقل قول:  بچهایی که تو مناطق محرومن تموم امید شون دروس عمومیه چون بدون اونا عملا شانسی تو کنکور نخواهند داشت...  

اصلا اینکه دروس عمومی توی تعیین رشته و دانشگاه ادم نقش داشته باشه اشتباه محضه ، چه برسه تنها امید فردی که میخواد پزشک بشه، بجای زیست ، ادبیات و عربی باشه  22
کی گفته منطق محروم بدون دروس عمومی تو کنکور شانسی نخواااهند داااشت؟ با کدوم سند و مدرک و دلیل این حرف و می زنید؟ این همه ادم از مناطق محروم رتبه های خیلی خوب اوردن که خیلی هاشون اصلا پولدار نبودن و صرفا تلاش کردن.:/
اصلا منطقی نیست.
اتفاقا تاثیر دروس عمومی برای منطقه یک و دویی ها ک از کودکی زبان انگلیسی خوندن و میتونن 100 بزننش بهتره تا برای کسی که منطقه محروم بوده و کلاس خاصی شرکت نکرده
.
.
.
(1402 خرداد 19، 20:35)silent scream نوشته است:
نقل قول: بعدشم افرادی که تلاش میکنن میرن نموونه و تیزهوشان نه باهوشا(یه بخشیشون باهوشن ولی همه نه)

دقیقا
مدرسه ما پر از ادماییه ک فقط خیلیی زیاد درس میخونن. استعداد خاصی ندارن.

نقل قول:  بچهایی که تو مناطق محرومن تموم امید شون دروس عمومیه چون بدون اونا عملا شانسی تو کنکور نخواهند داشت...  

اصلا اینکه دروس عمومی توی تعیین رشته و دانشگاه ادم نقش داشته باشه اشتباه محضه ، چه برسه تنها امید فردی که میخواد پزشک بشه، بجای زیست ، ادبیات و عربی باشه  22
کی گفته منطق محروم بدون دروس عمومی تو کنکور شانسی نخواااهند داااشت؟ با کدوم سند و مدرک و دلیل این حرف و می زنید؟ این همه ادم از مناطق محروم رتبه های خیلی خوب اوردن که خیلی هاشون اصلا پولدار نبودن و صرفا تلاش کردن.:/
اصلا منطقی نیست.
اتفاقا تاثیر دروس عمومی برای منطقه یک و دویی ها ک از کودکی زبان انگلیسی خوندن و میتونن 100 بزننش بهتره تا برای کسی که منطقه محروم بوده و کلاس خاصی شرکت نکرده

اوکی من چرت میگم بزارید امسال مصوبه رو عملی کنن نتیجه شون رو خودتون شاهد باشید

خصوصا با این امتحانات نهایی که سوالات با قدرت لو میرن و بچها سر جلسه گوشی با خودشون میبرن

میگین چرت میکم بلند شید امار سال ۹۲ و ۹۳ نگاه کنین... 

خیلی مسخرس منم قبلا مثل شما اینطور فکر میکردم اما امار و که دیدم نتایج و که دیدم نظرم کاملا تغییر کرد
سطح سوالات امتحان نهایی امسال خیلی سخت تر شدن برید از دوازدهمیا بپرسین!!!  
برید بپرسید... 
بزارید کنکورم بگیرن متفاوت ترین کنکور در پیش خواهیم داشت بخاطر حذف دروس عمومی سختی سوالات سه برابر میشه
مافیای کنکورم که آماشالله مثل چی داره پول در میاره یه سر برید جایی که کتاب میفروشن ببینین چن تا انتشارات کتاب واسه نهایی دادن!!!  
امروز تصویری اومد که سه بار یه برگه تصحیح شد با این نمرات 
۶.۲۵
۱۲
۱۷.۲۵!!! 

خدایی فقط بلدین به ظاهر قضیه توجه کنین
اون اقایی که شرط معدل تصویب کرد
نه چیزی از تراز حالیشه
نه فرقش بل تاثیر مثبت
نه میدونه چطور رتبه حساب میشه
خود رتبه برترای پارسال با این مصوبه مخالف بودن و نامه زدن سنجش
 سپاس شده توسط
نقل قول: قیمت ساعت های تیسوت رو دیدم و هوش از سرم پرید. [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
بله هم گرون داره و هم ارزون
البته فیک هم زیاد داره
یادمه اون زمان که خریدم اینقدرا قیمتش بالا نبود 

و علت خریدنمم این بود که توی دبیرستان نمیزاشتن گوشی ببریم و دونستن ساعت یه مشکل سر امتحان بود و هیچ وقت درک نکردم چرا نمیزاشتن Vamonde

نقل قول: ممنون

بند چرم بهتر یا استیل ؟ چرم مجلسی هم هست ؟
استیل به موهای دست گیر نمی کنه ؟
خاهش میکنم
من خودم هیچ وقت بند استیل دوست نداشتم و همیشه بند چرم استفاده کردم چون اسپرت تر و پسرونه تره 53258zu2qvp1d9v

اما خب بند چرم اگر استفاده کنید و مچ دستتون مدام عرق کنه یا بخایید به آب بزنیدش زود خراب میشه و بعد یک یا دو سال باید عوضش کنید 53258zu2qvp1d9v
من خودم هر دو سالی عوض میکنم. دفه آخری که رفتم عوض کردم 50تومن دادم، این دفه شده بود 200 تومن Swear1
چخبره آخه یه بنده دیگه Hanghead اینطور باشه باید با همون بند کهنه سر کرد 53258zu2qvp1d9v

این مو دست که گفتین بستگی به آدمش داره 65
اگه خیلی طرف دستش مو داشته باشه مسلما گیر میکنه 42 چرمم باشه تو قفلش گیر میکنه 42
خداروشکر دستم زیاد مو نداره 65
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:ممنون

بند چرم بهتر یا استیل ؟ چرم مجلسی هم هست ؟
استیل به موهای دست گیر نمی کنه ؟
خاهش میکنم
من خودم هیچ وقت بند استیل دوست نداشتم و همیشه بند چرم استفاده کردم چون اسپرت تر و پسرونه تره [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اما خب بند چرم اگر استفاده کنید و مچ دستتون مدام عرق کنه یا بخایید به آب بزنیدش زود خراب میشه و بعد یک یا دو سال باید عوضش کنید [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
من خودم هر دو سالی عوض میکنم. دفه آخری که رفتم عوض کردم 50تومن دادم، این دفه شده بود 200 تومن [تصویر:  swear1.gif]
چخبره آخه یه بنده دیگه [تصویر:  hanghead.gif] اینطور باشه باید با همون بند کهنه سر کرد [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

این مو دست که گفتین بستگی به آدمش داره [تصویر:  65.gif]
اگه خیلی طرف دستش مو داشته باشه مسلما گیر میکنه [تصویر:  p.gif] چرمم باشه تو قفلش گیر میکنه [تصویر:  p.gif]
خداروشکر دستم زیاد مو نداره [تصویر:  65.gif]

خیلی ممنون
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
 سپاس شده توسط
سلااااام بچه ها حالتون چطوره؟

2uge4p4 تابستون داره میاد 2uge4p4

2uge4p4 فصل بازی و عشق و حال 2uge4p4 

2uge4p4 کنکوریهامونم که 15 تیر خلاص میشن 2uge4p4

امتحانا تموم نشدند؟

معمولا تا هفته اول تیر طول میکشیدند تاجایی که یادم میاد 53258zu2qvp1d9v 

خب

میخوایم بحث کنیم
یک بحث طولانی
تا شروع تابستون این بحث ادامه داره

موضوع بحث

چه کارهایی رو دوست دارین این سه ماهه انجام بدید؟
اگه قابل گفتن هست و خصوصی نیست بگین لطفا

مثلا کلاس خاصی دوست داری بری؟
مهارت خاصی رو دوست داری تمرین کنی؟
رژیم غذایی خاصی رو میخوای دنبال کنی؟
وزن میخوای کم کنی؟

سه ماه فرصت عالی داریم

محرم و صفرم داخلشه

بیاین و بگین برنامتون چیه

حتی شده یک خط واسمون بنویسید
مثا بگین میخواین نماز های صبحتون رو سر وقت بخونین و عادتش کنید
یا روزی 10 دقیقه دویدن رو عادت کنید
یا هر عادت دیگه ای

اگه مسابقه هم بخواین مسابقه هم میذاریم
مسابقه دوست دارید؟
مسابقه بذاریم کیا پایه اند اعلام وضعیت کنن و خسته نشن تا اخر تابستون؟

clapping clapping clapping 
بدو بحث داغه
وسط امتحانا بحث گذاشتیم خستگیتون در بره Gigglesmile  
صوت زیبای دعای سحر >>>    دعای سحر

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
----------------------------
 سپاس شده توسط
دوستان سلام
یه سوال دارم 
الان دوره های آموزشی تو بورس چیا هستن؟ ترجیحا اسم دقیق بدین.
ممنونم 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول: موضوع بحث

چه کارهایی رو دوست دارین این سه ماهه انجام بدید؟
اگه قابل گفتن هست و خصوصی نیست بگین لطفا

مثلا کلاس خاصی دوست داری بری؟
مهارت خاصی رو دوست داری تمرین کنی؟
رژیم غذایی خاصی رو میخوای دنبال کنی؟
وزن میخوای کم کنی؟

سه ماه فرصت عالی داریم

محرم و صفرم داخلشه

بیاین و بگین برنامتون چیه

حتی شده یک خط واسمون بنویسید
مثا بگین میخواین نماز های صبحتون رو سر وقت بخونین و عادتش کنید
یا روزی 10 دقیقه دویدن رو عادت کنید
یا هر عادت دیگه ای

سلام 65

[تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AF%D8%A7%D9%84%...%D9%87.gif]

من میخوام برم  کوهنوردی در کوه های آلپ و و بعدشم سفر جزایر هاوایی ولی افسوس ک جلسات فشرده ی شرکت هام اجازه نمیده  4fvfcja مدیونه اون کسی ک فکر کنه اوضاع مالی و جیب خالی اجازه ی سفر تا همین شهرهای بغل گوش رو هم نمیده  9
همیشه از بند جیب خالی پز عالی پیروی کنید  Nishkhand

ـــــــــــــ
البت خارج از شوخی و جدی طور بخوام بنویسم خدا شاهده دوست دارم شیرینی پزی یاد بگیرم ، برم کلاس نقاشی و پیاده روی ثابتی داشته باشم ولی خب میدونم ک اکثر روزهای تابستونی ب شب بیداری و روزخوابی خواهد گذشت و لاغیر Khansariha (129)

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: اگه مسابقه هم بخواین مسابقه هم میذاریم
مسابقه دوست دارید؟

[تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] 
بدو بحث داغه
وسط امتحانا بحث گذاشتیم خستگیتون در بره [تصویر:  gigglesmile.gif]  

مسابقه ی قایم باشک بازی بذارید . والا اینطور ک نگاه میکنم دوربین نزدیک بین کلا همه قایم هستن و هیچکسم نیست  39
کلا هربازی ای میذارید بذارید جز مافیا  Vamonde
یعنی من میتونم 100 تا معمای سخت حل کنم ولی هنوزم نمیفهمم جریان مافیا چیه فقط میرم بیرون میبینم جوون ها دسته دسته چشم بستن و ب اصطلاح شهر خوابه  106

پ ن : خیلی بی مقدمه وسط خرداد انلاین شدم ! 65
پ ن2 : هیچکس و نمیبینم ک دست تکون بدم بگم عهه سلام خوبی ؟! 
پ ن 3 : جایی ک با ی پست تو لیست برتین ارسال کننده ها بالا بیاد باید بگم دیگه این دنیا ب درد نمیخوره ( بدون صدای مهران مدیری  4chsmu1 )
پ ن 4 : من چند روزه اخبار زیاد میخونم ی چندتا موضوع یادم مونده میخوام بنویسم همینجوری کسی اعتراض داشت یدونه سپاس پایین پستم ثبت کنه من بدونم  4 
پ ن 5 : آره دیگه هیچی .. دیدین یک سلبریتی ازدواج کرده اکثر دخترها افسرده شدن ؟! ی فیلمی دیدم میگفت یعنی ما یدونه ستاره هم تو آسمون نداشتیم  65 والا اون آسمونی ک اون سلبریتی ستارش باشه من میخوام شب نشه  Hanghead 
پ ن 6 : دلم برا همه ی اون هایی ک قراره اعتبار مثبت بدن و یاقوت رند بشه تنگ شده بود  Lol
پ ن 7 : قبلا ها ادم دل تنگ میشد ب ی ادم دیگه پی ام میداد و حرف میزدن ، الان همه چی تقریبا افتاده دست هوش مصنوعی  Hanghead دیگه تنها هم میمونی ب چت هوش مصنوعی سلام میدی جواب میده  Khansariha (134) 
پ ن 8 : برا نشریه شب یلدا اعتبار گرفته بودم ، الان تشکر کنم دیره ؟! 65 تشکر میکنم از همه ی دوست جان ها  balloons

[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%DA%AF%DB%8C%D9%81%...%D9%86.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

خوبی سکوت کانون اینه ک تنها هستیم و پست پشت پست ارسال خواهم کرد  Khansariha (69) 
یعنی انقدر اسپم ارسال کنم و با خودم حرف بزنم ک در آخرش برای همگان ثابت بشود و ایمان بیاورند ک شبانه روزی نباید ساکت بمونه  Swear1
قشنگم ، خوشگلم شبانه روزی و آب و جارو کنید خواهشا  Khansariha (7) ی چند وقت ی بار یکی ی حرفی پرتاب کنه این سمتی بقیه هم میان دا  65 Shy

امشب یکم پست بذارم ، در آخر خواهم گفتندی ک چرا انلاین شدم  53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

(1402 خرداد 27، 19:01)عارفه نوشته است: دوستان سلام
یه سوال دارم 
الان دوره های آموزشی تو بورس چیا هستن؟ ترجیحا اسم دقیق بدین.
ممنونم 53
سلام برای تابستون میخواین کلاس برید؟
برای چه بورسی میخواین بورس تهران یا ارز دیجیتال؟
دوره زیاد هست بستگی به بازارش داره

ولی چیز کلی تحلیل تکنیکال هست که نمودار رو تحلیل میکنن.
تحلیل بنیادی بورس تهران و رمز ارز و طلا و دلار فرق داره هر کدوم جداست

تابلوخوانی داریم برای بورس تهرانه

(1402 خرداد 28، 0:21)یاقوت نوشته است: سلام 65

[تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AF%D8%A7%D9%84%...%D9%87.gif]

من میخوام برم  کوهنوردی در کوه های آلپ و و بعدشم سفر جزایر هاوایی ولی افسوس ک جلسات فشرده ی شرکت هام اجازه نمیده  4fvfcja مدیونه اون کسی ک فکر کنه اوضاع مالی و جیب خالی اجازه ی سفر تا همین شهرهای بغل گوش رو هم نمیده  9
همیشه از بند جیب خالی پز عالی پیروی کنید  Nishkhand

ـــــــــــــ
البت خارج از شوخی و جدی طور بخوام بنویسم خدا شاهده دوست دارم شیرینی پزی یاد بگیرم ، برم کلاس نقاشی و پیاده روی ثابتی داشته باشم ولی خب میدونم ک اکثر روزهای تابستونی ب شب بیداری و روزخوابی خواهد گذشت و لاغیر Khansariha (129)

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول: اگه مسابقه هم بخواین مسابقه هم میذاریم
مسابقه دوست دارید؟

[تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] [تصویر:  14.gif] 
بدو بحث داغه
وسط امتحانا بحث گذاشتیم خستگیتون در بره [تصویر:  gigglesmile.gif]  

مسابقه ی قایم باشک بازی بذارید . والا اینطور ک نگاه میکنم دوربین نزدیک بین کلا همه قایم هستن و هیچکسم نیست  39
کلا هربازی ای میذارید بذارید جز مافیا  Vamonde
یعنی من میتونم 100 تا معمای سخت حل کنم ولی هنوزم نمیفهمم جریان مافیا چیه فقط میرم بیرون میبینم جوون ها دسته دسته چشم بستن و ب اصطلاح شهر خوابه  106

پ ن : خیلی بی مقدمه وسط خرداد انلاین شدم ! 65
پ ن2 : هیچکس و نمیبینم ک دست تکون بدم بگم عهه سلام خوبی ؟! 
پ ن 3 : جایی ک با ی پست تو لیست برتین ارسال کننده ها بالا بیاد باید بگم دیگه این دنیا ب درد نمیخوره ( بدون صدای مهران مدیری  4chsmu1 )
پ ن 4 : من چند روزه اخبار زیاد میخونم ی چندتا موضوع یادم مونده میخوام بنویسم همینجوری کسی اعتراض داشت یدونه سپاس پایین پستم ثبت کنه من بدونم  4 
پ ن 5 : آره دیگه هیچی .. دیدین یک سلبریتی ازدواج کرده اکثر دخترها افسرده شدن ؟! ی فیلمی دیدم میگفت یعنی ما یدونه ستاره هم تو آسمون نداشتیم  65 والا اون آسمونی ک اون سلبریتی ستارش باشه من میخوام شب نشه  Hanghead 
پ ن 6 : دلم برا همه ی اون هایی ک قراره اعتبار مثبت بدن و یاقوت رند بشه تنگ شده بود  Lol
پ ن 7 : قبلا ها ادم دل تنگ میشد ب ی ادم دیگه پی ام میداد و حرف میزدن ، الان همه چی تقریبا افتاده دست هوش مصنوعی  Hanghead دیگه تنها هم میمونی ب چت هوش مصنوعی سلام میدی جواب میده  Khansariha (134) 
پ ن 8 : برا نشریه شب یلدا اعتبار گرفته بودم ، الان تشکر کنم دیره ؟! 65 تشکر میکنم از همه ی دوست جان ها  balloons

[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%DA%AF%DB%8C%D9%81%...%D9%86.gif]

به به خانم یاقوت

خیلی خوش برگشتید

چه خبرا ؟

شیرینی پزی/ کلاس نقاشی/ پیاده روی

پس این سه تا شد

خب خب حالا بفرمایید که برای هرکدوم چه کارهایی میخواین تعریف کنید؟
مثلا
کار 1=آموزش شیرنی پزی (هفتگی/ دقیقه)  ...تیرخورهفتگی = هفته ای 30 دقیقه
کار 2= تمرین شیرینی پزی (هفتگی/ تعداد)...تیرخورهفتگی = هفته ای 2 بار

کار 3= ثبت نام کلاس نقاشی ( فصلی/ باینری0 و 1)...تیرخور فصلی =1
کار 4= کلاس نقاشی ( طبق برنامه کلاس)
کار 5 = تمرین نقاشی
کار 6 پیاده روی

گرفتید چی شد؟

یه سری کار تعریف کنید
نوع روزانه هفتگی ماهانشو بگید
واحدش که عدد هست یا دقیقه یا 0و 1 بگین
و تیرخور یعنی هدفتون رو بگین

منتظرماااا 49-2 Khansariha (69)

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 28، 1:00)يا ماه بني هاشم نوشته است: به به خانم یاقوت

خیلی خوش برگشتید

چه خبرا ؟

شیرینی پزی/ کلاس نقاشی/ پیاده روی

پس این سه تا شد

خب خب حالا بفرمایید که برای هرکدوم چه کارهایی میخواین تعریف کنید؟
مثلا
کار 1=آموزش شیرنی پزی (هفتگی/ دقیقه)  ...تیرخورهفتگی = هفته ای 30 دقیقه
کار 2= تمرین شیرینی پزی (هفتگی/ تعداد)...تیرخورهفتگی = هفته ای 2 بار

کار 3= ثبت نام کلاس نقاشی ( فصلی/ باینری0 و 1)...تیرخور فصلی =1
کار 4= کلاس نقاشی ( طبق برنامه کلاس)
کار 5 = تمرین نقاشی
کار 6 پیاده روی

گرفتید چی شد؟

یه سری کار تعریف کنید
نوع روزانه هفتگی ماهانشو بگید
واحدش که عدد هست یا دقیقه یا 0و 1 بگین
و تیرخور یعنی هدفتون رو بگین

منتظرماااا 49-2 Khansariha (69)

ب این میگن شکار سوژه  Khobam 
منی ک برنامه ریزی نمیکنم و کلا ب هرچه پیش آید خوش آید اعتقاد تام دارم و چ ب این حرف ها  42 اومدم ی دوری بزنم ی احوالی بپرسم و بعد برم  42
برا تابستونم ب جان نتیجه های مادربزرگم هیچ برنامه ای جز خواب ندارم . یعنی میخوام شب ها فیلم ببینم ی چندتا سریال پیدا کنم ببینم و روزها هم بخوابم  65 همینقدر بی نظم و برنامه  Smiley-talk038
اگر آقا هادی بودن ک نیستند الان میگفتن بهتون ، من و ایشون 3 سال پیش هدفگذاری کردیم بریم ب رویاهامون برسیم و من از اونموقع نشد برم و دیگه هم نرفتم  53258zu2qvp1d9v 
بعد ولی ی سوال دارم ! تیر خور چیه ؟ کی تیر میخوره ؟ چ شد اصلا ؟  Nevisandeh

(1402 خرداد 28، 1:08)یاقوت نوشته است: ب این میگن شکار سوژه  Khobam 
منی ک برنامه ریزی نمیکنم و کلا ب هرچه پیش آید خوش آید اعتقاد تام دارم و چ ب این حرف ها  42 اومدم ی دوری بزنم ی احوالی بپرسم و بعد برم  42
برا تابستونم ب جان نتیجه های مادربزرگم هیچ برنامه ای جز خواب ندارم . یعنی میخوام شب ها فیلم ببینم ی چندتا سریال پیدا کنم ببینم و روزها هم بخوابم  65 همینقدر بی نظم و برنامه  Smiley-talk038
اگر آقا هادی بودن ک نیستند الان میگفتن بهتون ، من و ایشون 3 سال پیش هدفگذاری کردیم بریم ب رویاهامون برسیم و من از اونموقع نشد برم و دیگه هم نرفتم  53258zu2qvp1d9v 

اتفاقا واسه فیلم سینمایی هم میشه با برنامه پیش رفت

مثلا
کار 1: سرچ فیلم (هفتگی/ دقیقه) تیرخور= 120 دقیقه در هفته
کار2: رتبه بندی فیلم های سرچ شده ( هفتگی/ دقیقه) ...تیرخور = 30 دقیقه در هفته
کار 3: دانلود
کار 4 : تماشای فیلم ها ( هفتگی / تعداد) تیرخور = 5 عدد در هفته

دیدین چه قدر جذابه

واسه همه چیز میشه برنامه داشت

و تلاش کرد برای رسیدن بهش

با برنامه میتونید تا اخر تابستون 60 تا فیلم توپ ببینید
ولی بدون برنامه نهایتا 20  تا ببینید

کدومش بیشتر کیف میده؟

سپاس شده توسط
(1402 خرداد 28، 1:13)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1402 خرداد 28، 1:08)یاقوت نوشته است: ب این میگن شکار سوژه  Khobam 

اتفاقا واسه فیلم سینمایی هم میشه با برنامه پیش رقت

مثلا
کار 1: سرچ فیلم (هفتگی/ دقیقه) تیرخور= 120 دقیقه در هفته
کار2: رتبه بندی فیلم های سرچ شده ( هفتگی/ دقیقه) ...تیرخور = 30 دقیقه در هفته
کار 3: دانلود
کار 4 : تماشای فیلم ها ( هفتگی / تعداد) تیرخور = 5 عدد در هفته

دیدین چه قدر جذابه

واسه همه چیز میشه برنامه داشت

و تلاش کرد برای رسیدن بهش

با برنامه میتونید تا اخر تابستون 60 تا فیلم توپ ببینید
ولی بدون برنامه نهایتا 20  تا ببینید

کدومش بیشتر کیف میده؟

[تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A8.gif]

بله درسته مورد دوم  wacko2

فقط منکه شاگرد تنبل ته ته کلاس بودم میشه اجازه ؟؟؟؟! Smiley-happy114

اگر یکی رفت ی هارد داد ب ی کلوپ و 500 تا فیلم انتقال دادن و عکس رتبه بندی داشت و طرف هم شبانه روز دید تکلیف چیه ؟ 65 مثال عرض میکنم ها من اینطور نیستم . ما ی دوستی داریم تو کانون دکتر هستن . آقای کارما شبانه روزی فیلم میدیدن  Khansariha (56) همش سریال و فیلم های اکشن . این مدلی بود مدل تماشای فیلم اصلا برنامه نداشت  4 19

(1402 خرداد 28، 1:18)یاقوت نوشته است: [تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A8.gif]

اگر یکی رفت ی هارد داد ب ی کلوپ و 500 تا فیلم انتقال دادن و عکس رتبه بندی داشت و طرف هم شبانه روز دید تکلیف چیه ؟ 65 مثال عرض میکنم ها من اینطور نیستم . ما ی دوستی داریم تو کانون دکتر هستن . آقای کارما شبانه روزی فیلم میدیدن  Khansariha (56) همش سریال و فیلم های اکشن . این مدلی بود مدل تماشای فیلم اصلا برنامه نداشت  4 19

Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile 

آقا اصلا برنامه ریزی خر است.

خوب این مشتری هم بخر نبود Hanghead

منتظر میمونم تا مشتری بعدی بیاد Khansariha (46)

با پکیج های برنامه ریزی ما با سرعت جت به آرزوهای دست نیافتنیتون برسید Khansariha (69)

سپاس شده توسط
(1402 خرداد 28، 1:24)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1402 خرداد 28، 1:18)یاقوت نوشته است: [تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A8.gif]

آقا اصلا برنامه ریزی خر است.

خوب این مشتری هم بخر نبود Hanghead

منتظر میمونم تا مشتری بعدی بیاد Khansariha (46)

با پکیج های برنامه ریزی ما با سرعت جت به آرزوهای دست نیافتنیتون برسید Khansariha (69)

من بازارگردان( بازاریاب از دیکشنری یا ماه بنی هاشم ) خوبی نیستم ولی میتونم تضمین بدم جمله ب جمله ی این چند پست اخیر خونده میشه و ذهن مخاطب سوال ایجاد میشه ک چطور میشه هم برای کلاس برنامه ریزی کرد هم فیلم . 
من اگر اون دانش آموز ردیف اولی ک با همه لجه و همیشه امتحان هارو یادآوری میکنه بودم بدون چون و چرا قبولتون میکردم و تنهایی میرفتم سراغ برنامه ریزی خودم ولی تنبلم پس پرسیدم و چندتا پست در موردش ارسال شد پس مستری ها زود میان و بازار هم خوب میشه  Khansariha (69)

بیا بیا عقب نمونی . برنامه برای فیلم دیدن ، خواب ها 24 ساعته ، کلاس های شیرینی پزی آشپزی همه نوع همه رقمه برنامه ریزی دارند فقط باید چندتا کلیک کنید برید انجمن برنامه ریزی clapping

آقای ماه بنی هاشم ، دوستانی ک منو میشناسن از قدیم الایام میدونند من مریض برنامه ریزی ها هستم  4chsmu1 صرفا جهت اطلاع میگم  53258zu2qvp1d9v حتما مطالب و میخونم امشب ببینم جریان چیه  Khansariha (56)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان