امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

این سوتی ها حیفه داره از دست میره ، هی سوتی می بینم هی تو سر خودم میزنم که از دست رفتTears ولی علیرضا جون چه قشنگ می نویسی ایول داداشم یکی یکی همه رو نقد می کنهKhansariha (18)53

فقط جون من یه بررسی کن متنت رو دیگه یا حرف اضافه می ذاری یا یه حرف کم میذاری
اصلا مسابقه
در متون نوشته شده توسط علیرضا چند لغت اشتباه وجود دارد؟!
جواب را پیامک بدین به کانون جایزه هم که میدونین چیه دیگه...
پفک نمکی با آرم پارازیت
!...Nobody's perfect
به به سلام آقای پرشانِ ادیبِ پارازیت نشان

چقد خوب که دوباره اومدی

یکی یکی قدیمیا پیداشون میشه ها، یعنی بعدی کی میتونه باشه؟

بعضی ها که اسمشون با علیرضا شروع میشه، اینم چهارمیش 4fvfcja:
(1390 بهمن 12، 20:55)Alireza 68 نوشته است: سها خانوم و آقا دارن بررسی میکنن53258zu2qvp1d9v

به به
.
پسر خوب اینا از عمده داریم روحیه تورو خدشه دار میکنیم داریم وسوسه ات میکنیم دست به پارازیت بشی4fvfcja

مگه نه اتریال خانوم4fvfcja

ایشون در جریان سوتی های من هستن سوتی بگیر شماره یک هستن از بندهKhansariha (46)

البته 2 به 1 به نفع ایشون هستش

نقل قول: ولی علیرضا جون چه قشنگ می نویسی ایول داداشم یکی یکی همه رو نقد می کنه[تصویر:  5.gif][تصویر:  8.gif]

به نام خدا من علیرضا هستم متعلق به مردم هستم از بچگی بزرگ شدم و این سوتی دادن هارو از زمین خاکی شروع کردم4fvfcja

ازونجا که ازین تنقلات خوشم نمیاد تو مسابقه شرکت نمیکنم4fvfcja

کیبورد هادی رو ندیدی (تو ندیدی چه غریبه جزیره اوه جو گرفت یاد اهنگ قمیشی افتاد42) باید ماله اونو ببینی تا قدر منو بدونی4fvfcja

آرمان جان چرا پست نمیزنی فقط تشکر(نگید لایک فارسی رو پاس بداریمKhansariha (46))

یه روز آرمان 10 تا پست زد گفت که به اندازه 80 روزم پست زدم 4fvfcja

بیا یکم حرف بزن ای مدیر ای نماد ابهت4fvfcja

راستی به پوریا جان و مسافر پاکی جان هم king شدنشونو تبریک میگیم41

تاجدار شدنSmiley-face-thumb

...........
یا غفور

اتریال خانوم این اصلان قبول نیستا4fvfcja

نقل قول: بعضی ها که اسمشون با علیرضا شروع میشه، اینم چهارمیش [تصویر:  e.gif]:

(دیروز ۰۸:۵۵ عصر)
Alireza 68 نوشته شده توسط: سها خانوم و آقا دارن بررسی میکنن[تصویر:  g.gif]

من خودم اونو دید بودم رفتم ویرایشش کردم نوشتم آقا آرمان اما نمیدونم چرا هنوز اینجوریه!!!!!!!1744337bve7cd1t81

اینم تاریخ ویرایشSmiley-face-cool-2

دیروز, ۰۸:۵۵ عصر

(آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز ۰۹:۲۶ عصر، توسط Alireza 68.)

...............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

علیک سلام ایتریل خانوم عزیز
لطف داری شما مرسی
ایشالا که بتونم در خدمت کانون و بچه هاش باشیم همچنان4fvfcja

می توانم خانوم بابا قرار بود جوابو پیامک کنین لو رفت دیگه4fvfcja
در مورد پفک هم فعلا تو همینشم موندیم ، ایشالا فراخوان کمک های مردمی می دیم اگه پولی رسید چشم!4fvfcja
!...Nobody's perfect
حالا می توانم خانوم گیر دادن به من اساسی1744337bve7cd1t81

چه هیزم تری فروختم من ؟4fvfcja

نقل قول:
عمرا بگم !!!!
[تصویر:  20081008224104483.gif]

تعداد غلط های آقای علیرضا : هزار و میلیون و شونصد و صد و نود و هزار . درست بیییید ؟[تصویر:  mini-qq-emo-002.gif]

البته خودتون هم سوتی دادید4fvfcja

آرمان دل درد گرفته بدویید برید تو درد دل clapping

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid126576
اینجا موندن تا وقتی که آرمان شاد نشده درست نیستKhansariha (46)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

راستی پرشان جان قضیه رونیکا را شنیدی؟4fvfcja
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
علیرضا جون داری به دل میشینیاKhansariha (18)
هم اخلاق هم جنبه ، آفرین53258zu2qvp1d9v
اصلا شخصیت خوب پارازیت مجازی این هفته ای توKhansariha (46)
دمت گرم که خیلی با جنبه ای ، یادم باشه بیشتر اذیتت کنم4fvfcja

خوب خیلی خوش گذشت بچه ها شبتون به خیر53
چی؟ نه همایون قضیه چیه؟:s:
!...Nobody's perfect
هی یاده اون روزا بخیر ، تولد پوریا بود ، برو تاپیک تولد، تولد پوریا را ببین چه باحال بوده ، اینجوری نمیشه کامل گفت
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
ما کوچیکتم پرشان جان (تف به ریا4fvfcja)

اوه مای گاد!1744337bve7cd1t81

نشنیدی؟1744337bve7cd1t81

خب اگه اشتباه نکنم آقا احسان گل ما تو تولد جعلی پوریا خان که از سوتی آقا رضا ماجوگیر شدیم و همه جا جار زدیم تولد پوریا هستش4fvfcja رفت کیکی رو اورد که تنش نوشته بود رونیکا جان تولد مبارک4fvfcja

اینم لینکش

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=661&page=144

اونجا هم خانوم هما رها سوتی رو گرفتن[تصویر:  20081008224104483.gif]:icon_biggrin:

د هنوز اینجا وایستادید که پاشید برید درد دل تا اینجارو درشو نبستم دارم قمپز در میکنم زورم نمیرسه(نمیدونم درست نوشتم یا نه باز فردا اتریال خانوم یا همارها خانوم پیداشون میشه ازم سوتی میگیرن4fvfcja)
..............
یا علی

(1390 بهمن 13، 0:39)Alireza 68 نوشته است: ما کوچیکتم پرشان جان (تف به ریا4fvfcja)

اوه مای گاد!1744337bve7cd1t81

نشنیدی؟1744337bve7cd1t81

خب اگه اشتباه نکنم آقا احسان گل ما تو تولد جعلی پوریا خان که از سوتی آقا رضا ماجوگیر شدیم و همه جا جار زدیم تولد پوریا هستش4fvfcja رفت کیکی رو اورد که تنش نوشته بود رونیکا جان تولد مبارک4fvfcja

اینم لینکش

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=661&page=144

اونجا هم خانوم هما رها سوتی رو گرفتن[تصویر:  20081008224104483.gif]:icon_biggrin:

د هنوز اینجا وایستادید که پاشید برید درد دل تا اینجارو درشو نبستم دارم قمپز در میکنم زورم نمیرسه(نمیدونم درست نوشتم یا نه باز فردا اتریال خانوم یا همارها خانوم پیداشون میشه ازم سوتی میگیرن4fvfcja)
..............
یا علی
آقا قبول نیست , قرار شد فقط سوتی های آقا علیرضا رو بگید که , هروقت تموم شد , بیاد سر وقت بقیه 4fvfcja
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
راستی آقا علیرضا با هواپیمای b52 هم نمیتونی کاری کنی ،بچه ها به تمامه لاستیک های هواپیما های کانون [چسب روه] زدن نمیتونی بلندشون کنی4fvfcjahaha4chsmu14chsmu1;)
سلام303

صبح نزدیک به ظهرتون بخیر اینجا هوا بارونی هستش و من سرکار نرفتم317

راستی 3 شب پیش خواب رایتوس رو دیدم4fvfcja

خواب دیدم که با نواک جوکوویچ قهرمان تنیس دنیا مسابقه دادش و برنده شد

منم بهش تبریک داشتم میگفتم

رایتوس جان خوابهای من رد خور نداره هاSmiley-face-thumb4fvfcja

نقل قول: آقا قبول نیست , قرار شد فقط سوتی های آقا علیرضا رو بگید که , هروقت تموم شد , بیاد سر وقت بقیه [تصویر:  e.gif]

خب احسان جان دارم افکار عمومی رو از خودم به سمت دیگه منحرف میکنم4fvfcja

نقل قول: راستی آقا علیرضا با هواپیمای b52 هم نمیتونی کاری کنی ،بچه ها به تمامه لاستیک های هواپیما های کانون [چسب روه] زدن نمیتونی بلندشون کنی[تصویر:  e.gif][تصویر:  9.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

همایون جان چرخ هاش از فناوری نانو تکنولوژی هستش

کاری نکن f18 ها رو روشن کنیمSmiley-face-cool-2Kool

نقل قول:
به خدا من کاری نداشتم آقای علیرضا ها نگید این حرفو ...
خوب منبع شکلک هامو لو بدم که دیگه همه می ذارن ! من چون حسودم نمی گم !!!
اون غلط نیست محض مزاح اون جوری غلط غلوط نوشتم .
اگر من می دونستم این توت فرنگی [تصویر:  20081008224104483.gif]این همه مورد توجه قرار می گیره بیشتر ازش استفاده می کردم .
برای شادی دل آقای آرمان کجا ارسال بذاریم ؟ چند تا توت فرنگی می ذارم شاد شن ... [تصویر:  i.gif]
خب پس اون سوتی گرفتن من هم محض مزاح بود42

ای بابا من خودم منبع شکلک هستم یکم تنبلیم گرفته قبلنا زیاد شکلک استفاده میکردمKhansariha (46)

خب برای شادی آقا آرمان لینک درد دل رو گذاشتم53258zu2qvp1d9v

...............
یا کریم

سلام

با اینکه من 1 فروردین نیستم اما اسم من رو هم لطفا بزارید تو لیست cheshmak

اگه بگید 1 فروردین کجا ممکنه باشم بهتون جایزه میدم 4fvfcja4fvfcja

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلااااااااااااااااااام

آقا آرمان می خواید برید حج؟
درست گفتم؟
اگه درسته من یه دعای درست و حسابی می خوام ازتون؟
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
سلام هما خانوم

چه زود حدس زدید 424fvfcja

خب دوستان مسابقه تموم شد ، فقط به یه نفر جایزه تعلق میگیره 4fvfcja

اگه خدا بخواد 29 اسفند عازم خانه خدا هستیم 317

و چشم هما خانوم حتما دعا میکنم

البته بقیه دوستان رو هم همینطور Khansariha (18)

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان