عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

امشب وقتي از باشگاه بر ميگشتم، نميدونم چرا،‌ ولي گفتم، يا رب نظر تو برنگردد.

شايد توو اين دنيا خيلي ها باشن كه از من خوششون نياد، و از من متنفر باشن،

اما اميدوارم خدا موقع مردن ازم راضي باشه، هرچند ميدونم الان اصلا راضي نيست.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
اخه دل خودمم واسه خودم تنگ ميشه4fvfcja
بعدها منو كشف ميكنين ميگيد اخيشششش اين يه  مش خاك نيست شبا اينجا ول بگرده4fvfcja
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
یک عدد مدیر گم شده است
که دلمان برایش تنگ شده.53258zu2qvp1d9v
بچه ها کسی خبر نداره باران  کجاس؟
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
(1392 خرداد 14، 12:07)ترلان نوشته است: یک عدد مدیر گم شده است
که دلمان برایش تنگ شده.53258zu2qvp1d9v
بچه ها کسی خبر نداره باران  کجاس؟
سلام ایشون دوست صمیمی سها خانوم و تنها خانوم هستن

تنها خانوم از مشهد برگشتن

پس احتمالا ازشون باخبر هستن
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بچه هااااااا چقدر اين امتحانا رو اعصابهههههههههههه!!!!4fvfcja4fvfcjaSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

[تصویر:  swr6isj11hhx5shu0fm.png]

سلام
زارا به من یادآوری کرد که امروز چقد حرف زدم1744337bve7cd1t81

خیلی حرف زدما هآآآآآآ1744337bve7cd1t81

فکم خسته شد بابا42
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
تبريك تبريك،317
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
(1392 خرداد 14، 14:03)alone نوشته است: بچه هااااااا چقدر اين امتحانا رو اعصابهههههههههههه!!!!4fvfcja4fvfcjaSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

تنها دليل وجودي امتحانا اينه كه رو اعصاب باشن ... همين 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
دم بچه های تیم ملی گرم

با اینکه شانسی بود 42 ولی دمشون گرم

بد بازی نکردن 41

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 خرداد 14، 23:34)ابوالفــضـل نوشته است: چی میشد اگه من یه بچه آفریقایی داشتم؟! :11:
هیچی نمیشد فقط میشدی پدرخوانده یه بچه آفریقایی 4fvfcja

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام هم کانونیای عزیز

مدتهاس که به کانون سر نزدم، دلم برای همه چیز و همه کَسش تنگ شده بود...

تو این مدت که نبودم، اتفاقات زیادی برام افتاده. و خیلی وقتها هم نتونستم به قسمی که با شما تو کانون خوردم پایبند بمونم و شکستم ...

بعد از این همه مدت، اومدم که برم! 1276746pa51mbeg8j

احتیاج دارم از صفر شروع کنم. احتیاج دارم مدت زیادی با خودم خلوت کنم ببینم با خودم و خدای خودم چند چندم؟!

هرچی گشتم تاپیک "ترک کانون" رو پیدا نکردم، واسه همین به این انجمن زحمت دادم! با پوزش از مدیران انجمن!

آشنا شدن با کانون برای من عین معجزه بود... مطمئنم که خدا من و همه کسایی که الان تو کانوند رو خیلی دوست داشته که به همچین جایی راهنماییمون کرده...

من خیلی چیزا به کانون مدیونم... اما حیف که هیچ وقت نتونستم اونقدر از وقتمو براش بذارم و یه کم از زحمتایی که برام کشیده رو جبران کنم. همیشه غبطه می خوردم و آفرین می گفتم به بنیان گذارا و بچه های اکتیو کانون مثل رها که رفت ... سها، هادی، علیرضا 68 و ... که برای کانون و بچه ها کاری می کردن و می کنن. فقط خدا میدونه آخرت این آدما چقدر نورانیه ...

خلاصه سرتونو درد نیارم! من رو حلال کنید. من میرم... وقتی برمیگردم که لیاقت این تاجی که کانون کنار اسمم گذاشته رو داشته باشم.

همه تون رو صادقانه و از صمیم قلبم دوست دارم. امیدوارم هرجا که هستین، تو هر شرایطی خدا پشت و پناهتون باشه و شیطون ازتون فرسنگها دور ...

مواظب خوبیاتون باشید

ارادتمند همه تون

فائـــزه
هرکجا لغزیدی، از سفر ترسیدی
تو بگو از ته دل
من خدا را دارم
من و سازم چندی ست
که فقط با اوییم ...
(1392 خرداد 15، 1:04)ابوالفــضـل نوشته است: آقا یکی بره تاپیک انتقادات جواب منو بده تا مغز خودمو نپکوندم !!!!!!! 13131313

تشکری که احتمالا نمیزنین بخوره تو سر من فقط اگه دروغ میگم یکی بگه دروغ میگی!!!!!!!!!!
ابوالفضل جان اینقد حرص نخور واسه قلبت خوب نیس 4fvfcja
فقط میتونم بگم درک میکنم.... هر چند که من زیاد با دوستان گلم آشنایی ندارم. یعنی هنوز یه تازه وارد هستم چون مدتها نبودم.

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
اعتباراممممم كجا رفته!!!!!!!!!!!!1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

(1392 خرداد 14، 22:26)azad00 نوشته است:
(1392 خرداد 14، 14:03)alone نوشته است: بچه هااااااا چقدر اين امتحانا رو اعصابهههههههههههه!!!!4fvfcja4fvfcjaSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

تنها دليل وجودي امتحانا اينه كه رو اعصاب باشن ... همين 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja

چهههههههه عاليييييييييي!!!!!!!!! واقعا همينه!!!!!!؛))
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

مشكل اعتبار بر طرف شددد اهممممممم317

(1392 خرداد 15، 18:54)alone نوشته است: مشكل اعتبار بر طرف شددد اهممممممم317
سلام 53
خدا رو شکر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان