عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

بله عزیزم خودشونن  Gigglesmile

شکر..خوبم بانو..
درحال تدارک کادو واسه جناب خان هستم 4
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1394 مهر 14، 2:20)می توانم نوشته است: اهااااااا
وجدان خان اونه ک فکر می کرد هر کی بره میزگرد می اندازنش تانامو؟
من که هیچ وقت اونجا نرفتم

نخیر وجدان خان فکر نمیکرد Khansariha (13) اون بقیه بون که فکر میکردن  Khansariha (13) بعدشم چرا تحریف کردین تاریخو ، وجدان خان گفته بود هرکی بره میزگرد چن نفر هستن اونجا میریزن سرش یهو ، بعد یه زیر یه خم و تبدیل به دو خم و یه درخت کَن و کنده کشی و... آخرشم سرشو زیر آب میکنن Khansariha (13) که زنده بیرون نیاد [تصویر:  2rqfst4.gif][تصویر:  2rqfst4.gif] منتها چون من خودم فیلم بروسلی زیاد دیده بودم تونستم خودمو نجات بدم [تصویر:  2rqfst4.gif]
بعدشم رفتم تانامو سکنی گزیدم که جونمو حفظ کنم [تصویر:  2rqfst4.gif]
تانامو مگه زندان نیس؟ 17
53
آره والله
به نظر منم سوسول بازیه

اان پس این بوده دقیقش
از من چه انتظاراتی دارید ها
من یادم رفته بود لبخند خانم همکارم بودن تو بیست روزه
و یادم رفته بود چقدر حرص می وردم که پست نمی ذاشت
الانم البته حرص می خورم از سنا خانوم و سها خانوم
هی هم بهشون گیر می دم

نوزاد خودش کو؟

خانم لبخند جدی داری هادر اسکترنال واسشون می خری؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
خیییلی ممنونم از خانوم لبخند، خانم می توانم و آقای تانامو Khansariha (18)
منم دیگه برم بخوابم تا از این بیشتر تخریب نشدم 4fvfcja صبح کلاس دارم vayy
شبتون بخیر بچه ها Khansariha (8)
53
(1394 مهر 14، 2:36)جناب خان :) نوشته است: تانامو مگه زندان نیس؟  17

تانامو زندان با امکانات رفاهیه ،  فقط غذاش خوب نیست که   اگه اینکاره باشی به زندان بانا شیتیلی میدی قاچاقی برات غذای خوب از بیرون میگیرن

یاد یه خاطره افتاده Khansariha (13)  ، شب اولی که افتادم بازداشتگاه فکر میکردم جای مخوفیه ، رفتیم نشستیم با بقیه بازداشتیا خاطرات و خلافامونو تعریف کردن که چرا بازداشت شدیم ، شبش هم شام درست حسابی ندادن به مامور بازداشتگاه شیتیلی ( همون رشوه میشه) دادیم یه پولی هم دادیم رفت برامون از بیرون شام خرید + ...گار هم تازه خرید برای ...گاریا ، همچین سیبیلشو چرب کرده بودیم که نگو Khansariha (13) 
آخی..میتوانم جان حلال کن 20 ببخشید بانو 1276746pa51mbeg8j

عوضش الان تلافیه اون روزا ما حرص میخوریم واسه مسابقات گروهی که همه بیان اعلام وضعیت 4fvfcja

شبتون بخیر آقای حناب خان..
انشالله که روز خوبی درپیش داشته باشید1 53

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

بازداشتگاه تو سربازی اقای وجدان؟

گار چیه؟

اقای جناب خان تخریب؟
استغفرالله

لبخند خانم جان ناراحت نشی ازم
منظورم این بود که حافظه م زغالیه

(1394 مهر 14، 2:48)vojdan bidar نوشته است: تانامو زندان با امکانات رفاهیه ،  فقط غذاش خوب نیست که   اگه اینکاره باشی به زندان بانا شیتیلی میدی قاچاقی برات غذای خوب از بیرون میگیرن

یاد یه خاطره افتاده Khansariha (13)  ، شب اولی که افتادم بازداشتگاه فکر میکردم جای مخوفیه ، رفتیم نشستیم با بقیه بازداشتیا خاطرات و خلافامونو تعریف کردن که چرا بازداشت شدیم ، شبش هم شام درست حسابی ندادن به مامور بازداشتگاه شیتیلی ( همون رشوه میشه) دادیم یه پولی هم دادیم رفت برامون از بیرون شام خرید + ...گار هم تازه خرید برای ...گاریا ، همچین سیبیلشو چرب کرده بودیم که نگو Khansariha (13) 

چقدر شما بدآموزی دارین Smiley-face-cool-2 
بچه تازه متولد شده رو جلوش از این خاطرات میگن؟!!!!
Vamonde

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1394 مهر 14، 2:54)می توانم نوشته است: بازداشتگاه تو سربازی اقای وجدان؟

گار چیه؟

اقای جناب خان تخریب؟
استغفرالله

لبخند خانم جان ناراحت نشی ازم
منظورم این بود که حافظه م زغالیه

نه عزیز جان ناراحت چرا1

خیلی بیشتر شرمنده شدم 1276746pa51mbeg8j

میتوانم جونم به گار یه 30 اضافه کن ببین این آقای وجدان چقدر بدآموزی دارن Smiley-face-cool-2

ترجمه آیه 286 سوره بقره

ااااااااااااا

چرا همه سیگاری هستن؟
عجب

تو دانشگاه هم همه داشتن ترک می کردن
فک کن همه پسرای کلاس دسته جمعی تو ترک باشن
haha

هی بلند بلند می گفتن آب زیاد بخور یا نمی دونم فلان کار رو کن که اذیت نشی

بعضی ورودیا هم بودن
پسراش دسته جمعی کچل می کردن
دسته جمعی سبیل می ذاشتن

دانشگاهم جای مسخره ایه ها
می شه کلی خندید

اختیار دارید لبخند خانم

(1394 مهر 14، 2:54)می توانم نوشته است: بازداشتگاه تو سربازی اقای وجدان؟
گار چیه؟
بله با اجازتون  Khansariha (13)
30 + گار  =[تصویر:  acigar.gif]

(1394 مهر 14، 2:55)خانوم لبخند نوشته است: چقدر شما بدآموزی دارین Smiley-face-cool-2 
بچه تازه متولد شده رو جلوش از این خاطرات میگن؟!!!!
Vamonde
آره دیگه وجدان خلافش سنگینه [تصویر:  2rqfst4.gif] بدآموزی زیاد نداشتا ، اتفاقا آموزش خوبی بود که ، هم میتونین از جنبه عبرت گرفتن بهش نگاه کنین که بازداشتگاه نیفتین  Khansariha (13)  هم اینکه اگرم یوقت افتادین راهشو یاد بگیرین که شب با شکم گرسنه نخابید  Khansariha (13) ، شب های بازداشتگاه خیلی طولانیه ، هرچی میخابی تموم نمیشه[تصویر:  2rqfst4.gif] گشنه باشی هم که عمرا خابت ببره ، یه موکت انداختن اونجا باید بخابی رو زمین ، البته پتو میدن شب ولی انقد کثیف و چرکه که رغبت نمیکنی استفاده کنی ، به این نتیجه میرسی روی موکت بخابی ، بدون بالشت  !! هرچند خابت نمیبره دیگه ، تا صبح صد دفعه بیدار میشی 
اگه خانوم لبخند مساعدت کنن و قولشون یادشون بمونه   :smily man: منم دیگه  بدآموزی رو تکمیل کنم  Khansariha (13)  اینم بگم که بعضیا که بازداشت شوهای حرفه ای هستن  Khansariha (13) ( یعنی زیاد بازداشت میشن) چنتا قرص دیازپام و... خواب آور لای موهاشون یا لباساشون جاساز میکنن میارن با خودشون تو بازداشتگاه میخورن ، یکی یادمه بود من رفتم میگفتن از سه روز پیش  اینجاست ولی 4 ساعت هم بیدار نیست تو کل این سه روز!! فقط موقع ناهار و شام بیدارش میکنیم که غذاشو بخوره بعدش بلافاصله میخابه !! قرص مینداخته بالا یارو تخت میخابیده Khansariha (13) 

منم دیگه یه قرص بندازم بالا برم بخابم  Khansariha (13) ، شب همگی بخیر [تصویر:  shv.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان