عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1398 مرداد 20، 18:41)atrisa نوشته است: خانم آتریسا شما انتخاب رشته کردید؟ به نتیجه رسیدید که چه کنید؟
من چون رتبه ای ک میخواستم و نیاوردم برام مهم نیست انتخاب رشته...اما خب میدونم ک تو خونه انجامش میدن.تصمیمی ک خودم گرفتم اینه ک چون برادرم خیلی اصرار ب رفتن من ب یونی داره و نمیخواد دیگه برا کنکور بخونم و مشکل جدی برام ایجاد کرده و طی مشورت هایی ک با دوستانم داشتم خودم ب این نتیجه رسیدم ک تو شهرمون برم روانشناسی ک ی دانشگاهی باشه ک برادرم گیر نده و همزمان هم برا کنکور بخونم اما خب هیچکس هنوز خبر نداره.
راستش میخواستم انتخاب رشته کنم و فقط دور شم اما دوستم گفت پارسال همین کارو کرده و نتونسته برا کنکور بخونه و فقط خرج اضافی داره...خیلی خیلی با دوست و فامیل ک پزشکی و دندان میخونن حرف زدم و تهش تصمیم دارم ک بمونم ..واقعا نمیتونم برم علوم آزمایشگاهی و اتاق عمل و مامایی و اینا بخونم

(1398 مرداد 20، 3:59)atrisa نوشته است: اقای اراده این بیشتر عصرانه هست ها تا صبحانه..والله ماکه تو صبحانه لیشتر چایی شیرین و نیمرو میخوریم تا خیارو گوجه...البته ی چیزی هم هست این روزها انقدر چند صد کیلو گوجه مردم میخرن برا رب و اون طرز درست کردنش واقعا آدم دلش نمیخواد الان گوجه بخوره...صبحانتون چایی داغ کم داره 53258zu2qvp1d9v

چرا از صبحانه خوشمزه آقای اراده ایراد گرفتید؟ 
والا ما که 5 و نیم صبح رسیدیم همه اش تموم شده بود. (حس می کنم کشیک نصف شب داریم تو کانون.  4chsmu1 )
و
این جور که شما گفتید دفعه بعد کلا هیچ گونه خوراکی دیگه برادر اراده ترتیب نمیده.  53258zu2qvp1d9v 
چی میشد خودتون چای و نیمروش رو می آوردید؟
11:30 صبح هم هنوز صبح محسوب میشه. البته واسه بعضیا.  42

حالا من به عنوان عصرانه هم نیمرو آوردم هم چای.
ما عصرانه مون این مدلیه. امیدوارم دوستان هم دوست داشته باشن.

[تصویر:  salad-half-fried-egg-plate-napkin-with-c...074986.jpg]

پ.ن 1: خانم آتریسا بابت این ایراد گرفتن و بابت جریمه، به مدت 3 روز صبحانه کانون به شما سپرده میشه.
به عمل کار برآید.  Smiley-face-cool-2

من هیچوقت ایراد نمیگیرم آقای اراده میدونن ک همیشه باهم کل کل غذا تو کانون داریم1حالا من معذرت میخوام از اقای اراده باشد ک این عذر خواهی من و پذیرا باشن Shy

بله کشیک داریم  Gigglesmile  من خودم از ۱۲ تا نزدیک های ۳ اینا بیدارم البته دوشبه ب خاطر ی کتابی نزدیکه ۵ خوابیدم و این از من ب دوستان توصیه ک خوابی ک نزدیک صبح باشه وحشتناکه..مخصوصا اگر خوابتون منظمه و یهویی بیخیال خواب منظم میشین 65
دوستان درسته ک برای اورژانس ساعت بندی کردین و نیستین اما من همینجا اعلام میکنم ک کشیک اورژانس در نیمه شب من هستم و حاضر کمک Khansariha (69)
واقعا برای کسی سوال نشده ک چرا این خانم آتریسا خبری از عکس هاش و ذکر روزهایی ک میذاشت نیست؟ Hanghead   4

پ ن:عصرانه تون هم خیلی عالیه و ممنون من چون نیمرو نمیخورم پس نوش جان دوستان ..فقط اون چایی خیلی پررنگ نیست؟؟؟شبیه قهوه هست Hanghead

پ  2:چقدر جریمه ی خوبی 4chsmu1 فقط ممکنه من همون11صبح صبحانه ی کانون و بیارم ها ..مشکلی ک نیس انشالله؟؟ 4chsmu1

ای کاش به خاطر اصرار کسی کاری که فکر می کنید درست نیست رو انجام ندید. واقعا انتخاب رشته یکی از مهم ترین انتخاب های زندگی آدمه و بعد از اون همه چیز از کار و حقوق و ... رو تحت تاثیر خودش قرار میده.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
ولله من با هرکی حرف زدم گفتن پول...بی خیالی...
این خیلی درد داره ک هنوزم تو این زمانه میگن دختر باید خونه نشین باشه..‌
من میخوام شاغل باشم...درآمد داشته باشم...و علاقه ب رشته ای ک میخونمش...چندساله خوندم ی سالم روش شد شد نشد از ی راه دیگه بهش میرسم...واقعا خیلی فکر کردم روش دیگه مغزم سوخته..
الان بازهم بهم پیام دادن ک برو فلان رشته علاقه ب وجود میاد Khansariha (13) (ی لحظه عشق بعد ازدواج یادم افتاد با این جمله) ولله راست میگن ک مردم زحمت سرک کشیدن تو زندگی ماهارو میکشن نیاز ب فکر کردن خودمون نیست...
پ ن:اقای دیوار من همیشه تو بحث ها مشارکت دارم اما از اون جایی ک تایم خواب من ب کل از زمین تا آسمون تو تابستون با تایم خوابی شما فرق داره هیچی نمیتونم بگم..
ولی خب من چندین ساله ک تو ۹ماه سال همیشه ۱۲.۳۰ خوابیدم و صبح ۶:۳۰بیدار بووم و این تایم خوابی خیلی عالیه دیگه چرا میخواین ۵ بیدار شین برام سواله..و اینکه اقای مجاهد و من حدسم اینه ک خوابشون سبکه و گوشیشون کنارشونه ک نیمه های شب ک بیدار میشن اب بخورن تو مسیر رسیدن ب یخچال ی سری هم ب کانون میزنن 4chsmu1
سحرخیز های کانون ب نظر من خانم کورن رز ..مهر خدا ..اقای مجید ۷۸ بودن فکر کنم این ها خیلی سحر خیزن و ثابته خوابشون چون جواب دادن پیامشون ثابته یا بازدید از پروفایل و خانم سها هم سحر خیزن 303 
بی نظم ترین ها تو خوابم منم ..اقای عاشق و دیدم و اقای اراده ..باورتون نمیشه صبح ساعت ۳ بود ی فرد هم رویت شد تو کانون ک من ک چند ساله اینجام اولین بار بود میدیدمشون ک داشتن شبانه رو میخوندن ظاهرا و اسمشون کهکشان بود فکر کنم دقیق یادم نیست 4chsmu1  
تو تابستون کلا اون هایی ک کار ندارن دیر میخوابن یا بی نظمه خوابشون.
پ ن:چقدر من حرف میزنم Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: و اینکه اقای مجاهد و من حدسم اینه ک خوابشون سبکه و گوشیشون کنارشونه ک نیمه های شب ک بیدار میشن اب بخورن تو مسیر رسیدن ب یخچال ی سری هم ب کانون میزنن

احسنتتتتتتتتتتت Khansariha (69)

و اینکه من چون در صدد تنظیم خوابم هستم و گاهی موفق و گاهی نه،
بعضی روزا زود بلند میشم .. بعضی روزا تا سحر بیدارم1
و اینکه همونطور که خانم آتریسا فرمودن، زیاد سرزدنهای سریع دارم به کانون1
و مثلا گاهی 1 و 2 اینا خوابیدم .. نماز که بیدار شدم باز یه سری به کانون زدم و پستی و اینا ..

یادش به خیر .. آقای فراسی یه پست راز بقایی نوشت درباره چند گونه کانونیان که تا ساعتهای مختلف شب دووم میارن و بعد میخوابن .. بنده جزء مقاومترین گونه ها بودم فکر کنم .. اما بعد منم یه سری بودن4chsmu1
(1391 خرداد 31، 2:24)آقای فراسی نوشته است: خواهر من برادر من :4fvfcja

نخون پست زیر رو! اگه خوندیش مدیونی ناراحت بشی 4fvfcja

شب شناسی کانون :

می خوام یه نیچر بدم به عنوان جامعه شناسی در جنگل کانون!4fvfcja

ساعت 11-12 : ساعات ابتدایی شبه. سنگین ترین ساعات کار در جنگل کانونه. این ساعات کلی پست زده می شه و همه هم هستن تو کانون. بیشتر دانسیته ی گونه ی مدیران در این اسعات دیده میشه. سها، ارمان مجتبی و علیرضا در این ساعات انلاین هستن و به صورت کنترل نامحسوس همه چی رو زیر نظر دارن. خلاصه ساعات خوبی است که خانواده ی کانونی دور هم نشستیم 4fvfcja همه چی هم مثه گل و بلبل است! ما که راضیم از این ساعات. در این ساعات تعداد کثیری از نسل جدید کاربران مشاهده می شوند (مخفی ها) این گونه ی نادر که گاه تعداد انها به 5 تا 6 عدد می رسد شامل : رکسانا، انا، ساحل، مونا به عنوان پایه های ثابت و بعضی پایه های متحرک مثه پوریا. البته این گونه ی مخفی ها در برابر گونه ی اکثریت در اقلیت است.

12-1 : در این ساعات، گونه های نیمه بیدار کانون رخ می نمایند. علیرضا بچم که از وقت خوابش گذشته بوس رو داده و مسواک رو زده و رفته خوابیده. سها و مجتبی و ارمان و ساحل هم دیگه رفتن. این ساعات کانون بسیار شلوغ است و تعداد کثیری کاربر با گونه های مختلف در جنگل کانون حضور دارن. هر  چه به ساعات انتهایی نطدیک می شویم بعضی از نر ها و ماده ها به خواب می روند. حمید خان و مسافر خانوم رو می توان در چشمانشان خواب را دید در این ساعات. کم کم اماده می شوند برای خواب. در این ساعات امیرحسین18 گهگاهی یه رخ می نمایاند وی مرود. گونه ی نادری است که دیدنش با چشم غیر مسلح سخت است.

ساعت 1-2 : ساعات دیروقتی است. گونه های نادری تا این ساعت از شب دوام می اورند. ولی پست هایی که می زنن نشان از این است که این گونه ها بسیار مقاوم هستن در برابر گرما وسرما و البته خواب! می توانم، زارا، مردمجاهد، رایتوس، همارها، رهایی در دسته ی گونه های انلاین و انا و مریم در دسته ی گونه های نایاب قرار می گیرند. یکی از نادرترین موجودات موجود در جنگل کانون پوریا نام دارد. هیچ برنامه ی مشخصی را نمی توان به این موجود نصبت داد. بسیار گونه عوض می کند و از مخفی به انلاین و از انلاین به مخفی می رود. این موجود نادر را می توان در ساعات 1-2 هم روئت کرد. البته گهگاهی خیلی زود به خواب می رود. گونه های دیگری هم مثل دل تنگ باران و دختر تنها در این ساعات  شب کماکان در حال زندگی هستند. لازم به دکر است که گونه های اولیه مثل سها و ارمان و مجتبی و ساخل و علیرضا در این ساعات دارن خواب هفت پادشاه رو می بینن.

ساعات 2-3 : هر چه به اواخر شب نزدیک یم شویم (صبح منظورمه دیگه الان!) گونه های کمتری سختی نشان می دهند. یکی از سخترین گونه های مشاهده شده می توانم و رایتوس می باشند که به نظز می اد جزو گپروه سخت تنان می باشند. این ساعات کانون خلوت است و گهگاهی کاربرانی مخفی که می توان با تقریب 99.9 درصد حدس زد که کدام گونه ی نادر هستن (انا) رخ می نمایانن. هنوز در این ساعات یکی از مدیران که خودش هم گونه ای شبیه جغد ها دارد بیدار است و بر بالای درخت کانون منتظر خطای کاربران است تا به پرواز در اید و اخطاری صادر کند. این گونه ی جعد سبز رنگ هم در این ساعات شب به سمت رخت خواب متمایل می شود تا کم کم بخواد. مسواکی به دهان بر می گیرد و بقیه ماجرا

ساعات 3-4 : اینایی که دیگه تو این ساعات بیدارن گونه های واقعا نادرن! گونه ی مدیران در این ساعات شب دیگر به کل از چرخه ی حیات در کانون محو مشود و این ساعات بهترین ساعات برای ویراژ دادن و خطا کردن در محیط کانون است. اگرچه بعضی گونه ها دیگه واقعا جزو سختتنان هستند.

ساعات 4-5 : بنده هنوز این ساعات رو مشاهده نکرده ام که بتوانم گزارشی تهیه کنم. اینکه ایا واقعا گونه ای وجود دارد که تا این حد در مقابل بلایای طبیعی مقاوم باشد یا خیر همیشه جای سوال است.  این ساعت که پست زده می شود اکثرا خواب هستن اگرچه هنوز پیل تنان (یه مرحله بالاتر از سخت تنان) بیدار هستن! پوریا و دل تنگ باران را می توان در گروه پیل تنان بدون مهره دسته بندی کرد.

ساعت الان دیگه حوالی سه و نیمه. من جزو گروه مدیران نایاب شکارچی هستم که نمی تونه زیاد بیدار بمونه.

پ ن : علیرضا جان، داداش من خب وقتی می ای کله ی صبح صبحانه می دی همه خوابن همینه دیگه! همه که از گونه ی نرمتنان نامقاوم در برابر بلایای طبیعی نیستن که ساعت 12 جیش بوس لالا باشن. به فکر این پوریا پیلتن بدون مهره هم باش که تا الان بیداره. 4fvfcja چند تا صبحانه بذار اولیش برای نرمتنان، متوسط تنان، سخت تنان، پیلتنان ، مردافکن تنان (گونه ی اخری مشاهده نشده در کانون هنوز).
لازم به ذکر است که در ساعت ارسال این پست همه گونه ها به مرحله ی عدم مقاومت در برابر خواب رسیده اند و گونه ای زنده در جنگل ( به جز جغد مدیر) مشاده نمی شود

ببخشید
که فرصت نشد به همه ی گونه ها پرداخت. اینقدر گونه زیاده که نمیشه.

ایناهاش ... 31 خرداد 911
https://www.ktark.com/thread-138-post-12...#pid125636
(1398 مرداد 20، 23:19)atrisa نوشته است: ولله من با هرکی حرف زدم گفتن پول...بی خیالی...
این خیلی درد داره ک هنوزم تو این زمانه میگن دختر باید خونه نشین باشه..‌
من میخوام شاغل باشم...درآمد داشته باشم...و علاقه ب رشته ای ک میخونمش...چندساله خوندم ی سالم روش شد شد نشد از ی راه دیگه بهش میرسم...واقعا خیلی فکر کردم روش دیگه مغزم سوخته..
الان بازهم بهم پیام دادن ک برو فلان رشته علاقه ب وجود میاد Khansariha (13) (ی لحظه عشق بعد ازدواج یادم افتاد با این جمله) ولله راست میگن ک مردم زحمت سرک کشیدن تو زندگی ماهارو میکشن نیاز ب فکر کردن خودمون نیست...
پ ن:اقای دیوار من همیشه تو بحث ها مشارکت دارم اما از اون جایی ک تایم خواب من ب کل از زمین تا آسمون تو تابستون با تایم خوابی شما فرق داره هیچی نمیتونم بگم..
ولی خب من چندین ساله ک تو ۹ماه سال همیشه ۱۲.۳۰ خوابیدم و صبح ۶:۳۰بیدار بووم و این تایم خوابی خیلی عالیه دیگه چرا میخواین ۵ بیدار شین برام سواله..و اینکه اقای مجاهد و من حدسم اینه ک خوابشون سبکه و گوشیشون کنارشونه ک نیمه های شب ک بیدار میشن اب بخورن تو مسیر رسیدن ب یخچال ی سری هم ب کانون میزنن 4chsmu1
سحرخیز های کانون ب نظر من خانم کورن رز ..مهر خدا ..اقای مجید ۷۸ بودن فکر کنم این ها خیلی سحر خیزن و ثابته خوابشون چون جواب دادن پیامشون ثابته یا بازدید از پروفایل و خانم سها هم سحر خیزن 303 
بی نظم ترین ها تو خوابم منم ..اقای عاشق و دیدم و اقای اراده ..باورتون نمیشه صبح ساعت ۳ بود ی فرد هم رویت شد تو کانون ک من ک چند ساله اینجام اولین بار بود میدیدمشون ک داشتن شبانه رو میخوندن ظاهرا و اسمشون کهکشان بود فکر کنم دقیق یادم نیست 4chsmu1  
تو تابستون کلا اون هایی ک کار ندارن دیر میخوابن یا بی نظمه خوابشون.
پ ن:چقدر من حرف میزنم Hanghead

این مزخرف ترین حرفه که میگن حالا برو بخون بعدا خوشت میاد... ولی خوب توی انتخاب رشته واقعا باید ملاک قرار داد حقوقی که اون شغل نصیب آدم می کنه و وضعیت فعلی بازار کارش. ولی خیلی جدی بگیرین انتخاب رشته رو.. بخش مهمی از آینده ی شما به این انتخاب مرتبطه
❁﷽❁.. ذکر روز دوشنبه {یا قاضیُ الحاجات..ای براورنده حاجات} بار الهی... دیگر از هیچ کسی دلگیر نیستم. هر آنکس که رنجی بخشید.. و زخمی زد را میبخشم.. لطفا قلب مرا از کینه تهی گردان. لطفا به من صبر و آرامش عطا کن. خداوندا...مرا ببخش، و کمک کن که ببخشم.کمک کن دیگران هم مرا ببخشند...سلاااااام صبح بخیر دفتر زندگی تون همیشه سفید... عید سعید قربان مبارک باد التماس دعا..۹۸/۵/۲۱

[تصویر:  16993743-5835-l.jpg]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جریمهی روز اول:

[تصویر:  rjqh_16779563-2009-l.jpg]
این جور وقتا حرفای اونایی که پاک شدن یا نتایج خوبی تو پاکی به دست آوردن شنیدنی تر و قابل قبول تره
اما دلم خواست یه چیزی رو بدونین

هنوزم گاهی وقتا که گوشیمو دستم می گیرم که یه چیز نامربوط و نا به جا سرچ کنم
اول میام کانون
نگاه می کنم ...

مسابقات رو نگاه می کنم
مثلا ماهانه
گاهی وقتا خیلی ذوق می کنم شروع می کنم اعتبار دادن
گاهی می رم قسمت برنامه ریزی از همون چندتا نوشته انرژی می گیرم
پا می شم برنامه می ریزم و می نویسم حتی عمل می کنم
بعضا برنامه هام رو تو خود کانونم نوشتم

گاهی وقتا می رم کنترل نگاه و ذهن رو نگاه می کنم
چیزی نداره یه اسم با چند تا عدد
اعلام وضعیتهای فوق العاده خلاصه
ولی کلی بهم انرژی‌می ده

می خوام بگم برای هر کسی یه جای کانون انرژی بخشه
میاد انرژی می گیره
حتی یه ساعت بیشتر پاک باشه

وقتی شما پست می ذارید تو مسابقات تو برنامه ریزی تو کنترل نگاه و ... و ... و ... به بقیه می گید قوی باشید ببینید منم دارم دارم تلاش می کنم
نگران نباش
تنها نیستی

به نظر من این قسمتایی که گفتم و  ورزش و ادبیات و ... همه شون عالی هستن
چون تلاش توشون دارن

قطعا اون زمانا مسابقات برای اینکه وقت ما ها رو سالم پر کنه خیلی کمک بود الان تفریحات سالم تو نت هست خیلی هم هست خب تفریحات کانونی عادیه کم رنگ شه
ولی بخشای مشارکت قاعدتا باید پر بار باشه چون از هر لحاظ پر از برکته

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
شب بخیر
عید گذشته بر شما مبارک.  Confetti

(1398 مرداد 21، 13:21)می توانم نوشته است: این جور وقتا حرفای اونایی که پاک شدن یا نتایج خوبی تو پاکی به دست آوردن شنیدنی تر و قابل قبول تره
اما دلم خواست یه چیزی رو بدونین
.
.
.
قطعا اون زمانا مسابقات برای اینکه وقت ما ها رو سالم پر کنه خیلی کمک بود الان تفریحات سالم تو نت هست خیلی هم هست خب تفریحات کانونی عادیه کم رنگ شه
ولی بخشای مشارکت قاعدتا باید پر بار باشه چون از هر لحاظ پر از برکته

ممنون خانم می توانم از نظر ارزشنمدتون. نظری که پشتش سال ها تجربه هست.  53

نظر چهارمین دوست رو هم شنیدیم.

دیگه کسی نظری نداشت؟
سوال اینجا بود.

و
خانم آتریسا ممنون از مهربانی روز یکم.  49-2

نقل قول: فقط اون چایی خیلی پررنگ نیست؟؟؟شبیه قهوه هست [تصویر:  hanghead.gif]
مدیونید فکر کنید زیادی دم کشیده بود. اون چای که آورده بودم، یه نوع چای خاصه که رنگش سیاهه. خیلی هم گرونه.   42

امیدوارم انتخاب رشته تون به انتخاب راه درست ختم بشه.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: پ.ن 2: دوستان نیمروی بالا رو بزنید به رگ تا خانم کویین سر نرسیده. ایشون خوش اشتها هستن.  [تصویر:  p.gif]

22
Khansariha (13) 
من گرسنگی کاذب دارم یعنی وقتی گرسنه هستم فکر می کنم می تونم یه عالمه غذا بخورم اما بعدش با چندتا قاشق سیر میشم به خاطر همینه که هر موقع به غذاها می رسین به نظر میاد یکی قبلا بهشون دست زده Smiley-face-biggrin
ولی باور کنید نمی تونم همشو بخورم اگه اومدین دیدین تموم شده یکی بعد از من همشو خورده 65

درمورد سوال آقا آرمین من هم حتما مشارکت می کنم و نظرم رو بزودی می نویسم 53258zu2qvp1d9v
می دونین آقا آرمین الان من از صبح دقیقا به همین روش پاکم!
حتی سرچم زدم یه سری تصویر ولی می شه گفت اصلا نگاهم نکردم
تا‌همین الانم تب یا سربرگش باز بود 

ولی در نهایت امروز مفتی مفتی به پاکی رفت

فقط با خوندن اعلام وضعیتای بقیه

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام رفقا

من هم نظرم رو بگم نسبت به سوال آرمین ...

خانم می توانم خیلی خوب گفت.
این اعداد و ارقام و اعلام وضعیت ها، فقط یک عدد نیست، پشتش کلی تلاش هست.
که می تونه به دیگران امید بده و تشویقشون کنه که اون ها وارد گود بشن.

در ضمن همین که آدم به خاطر اعلام وضعیتش اعتبار بگیره، یا کسی تشویقش کنه، خیلی انگیزه می گیره برای ادامه مسیر.
این فقط اعلام وضعیت های عددیه، مشارکت کردن ها هم هست، توی گروه های ترک که مرکز این کارهاست.
برای مشارکت ساخته شده.

غیر از این مشارکت کردن توی جای جای کانون اتفاق می افته. من خودم همیشه سعی کرده ام علاوه بر اعلام وضعیت دو خطی هم بنویسم.
مثلا توی مکتبخونه در مورد کتابی که می خونم بنویسم. در موردش نظرم رو بگم.
یا توی روزانه های قرآنی، آیه ای از قرآن هم کنارش بیارم.

اما خود سوال اصلی آرمین

به نظر من حرف کسی که می گه می خوام ترک کنم، نیومدم که ورزشکار بشم،
مثل این می مونه که یکی بره دکتر، بگه من اومدم مریضیم خوب بشه، نیومدم که آمپول بزنم.
این حرف هم همین قدر غیر منطقیه ...

البته یکی می تونه بگه که من قرص نمی خوام، آمپول بزن، آمپول روی من بهتر اثر می کنه.
یکی هم می تونه بگه من ورزش رو دوست ندارم، تمرکزم رو می ذارم روی کنترل نگاه ذهن، یا روی قرآن، یا روی نماز.
ولی نباید اثرش رو انکار کرد.

- ورزش کردن، مخصوصا ورزش حرفه ای یکی از بهترین جایگزی های خ.ا هست.
چون که بعد از ورزش سنگین هورمون شادی آور ترشح می شه.
یعنی همون اتفاقی که بعد از خ.ا می افته ...
حالا اصلا خ.ا هم به کنار، ورزش عامل سلامتی انسانه، هر انسانی برای زندگی سالم نیاز به ورزش داره. چرا خودمون رو محروم کنیم از این کار.

- نماز هم برای خودش عالمی داره.
می تونم این جا چند صفحه از تاثیر نماز روی ترک خ.ا حرف بزنم.
اما یه جمله ی ساده بگم.
نماز رو نمی شه در حال جنابت خوند و باید قبلش غسل کرد.
همین خودش انسان رو مجبور می کنه که بعد از خ.ا بره و غسل کنه برای این که نمازش قضا نشه.
این تازه ساده ترین اثری هست که نماز داره، تاثیری که روی آرامش، نظم، شادابی و ... داره حالا بماند.
در کنار همه ی این ها، توی نماز، اگر با حضور قلب باشه، ارتباط با معبود (یا نیروی برتر به قول شما) شکل می گیره، که تاثیرش غالب بر چیزای دیگه هست.

- مطالعه هم که دیگه نیازی نیست در مورد اهمیتش صحبت کرد.
یکی از بهترین تفریحاتی هست که توی این دور و زمونه می شه داشت.
سالم تر از هر تفریح دیگه ای هست که در کنارش به آدم یه چیزی هم اضافه می شه.
کسی که به مطالعه عادت کنه، در بلند مدت دیگه برای تفریح سراغ نت نمی آد و این یعنی کم شدن خطر.

بقیه تاپیک های کانون هم هرکدوم پشتش یه فکری بوده ...
البته این موارد شاید تاثیر مستقیم روی ترک خ.ا نداشته باشن
و تاثیرشون رو توی بلند مدت نشون بدن، اما تاثیرشون قطعیه.
و اصلا این همون رسالتی هست که کانون بر اساسش بنا نهاده شده
یعنی:
ترک خ.ا به وسیله تغییر سبک زندگی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1398 مرداد 21، 23:10)می توانم نوشته است: می دونین آقا آرمین الان من از صبح دقیقا به همین روش پاکم!
حتی سرچم زدم یه سری تصویر ولی می شه گفت اصلا نگاهم نکردم
تا‌همین الانم تب یا سربرگش باز بود 

ولی در نهایت امروز مفتی مفتی به پاکی رفت

فقط با خوندن اعلام وضعیتای بقیه

ما شاء الله می توانم خانم
یک روز پاکی نوش جونتون 49-2  گوارای وجود Confetti 

حالا اگر خودتون هم بشید جزو یکی از همون هایی که اعلام وضعیت می کنه، دیگه چه شود؟

فکر کنید:
ورزش رو شروع کرده این.
چند تا کتاب برای خوندن دارید.
توی تاپیک کنترل نگاه و ذهن فعالید
سرپرست چند تا مسابقه هستید
نماز و قرآن رو هم پیگیری می کنید
توی تالار اشتغال فعالیت جدی دارید.

دیگه آیا وقتی هم می مونه که به خ.ا فکر کنید Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من که به نظرم واقعا کانون داره برام معجزه می کنه.  سی روز پاکی برام ساخته که به نظرم مهم ترین عاملش حمایت بچه های کانون و مشارکت هام بوده.  اولش که اومدم اینجا فکر کردم اینجا همه مذهبین و من که آدم مذهبی نیستم رو کسی تحویل نمی گیره، سر بحث حجاب هم دیدم چقدر تفکرات برخی اعضا با تفکرات من فرق داره..  ولی دیدم این تفاوت باعث نمی شه که حمایتم نکنن..  پشتیبانم نباشند..  و واقعا خوشحال شدم که اینجا هستم.  وجود تک تکتون و حمایت هاتون نعمتیه برای اینکه این مسیر سخت رو پیش برم.
سلام
من با نظری که آقای عاشق دادن موافقم
یک سری از تاپیک ها تاثیرات مستقیم دارند مثل مسابقات ترک فردی و گروهی، کنترل نگاه و ذهن ، تاپیک های مذهبی
یک سری تاپیک ها هم تاثیراتشون غیر مستقیم مثل تاپیک ورزش، مطالعه و ...
اگه توجه کرده باشیم متوجه میشیم که اکثر اوقات به خاطر بیکاری و نداشتن تفریح و سرگرمی سالم رو آوردیم به خودارضایی
چرا وقتی تنها میشیم وسوسه ها بیشتر میشه؟ فکر می کنم برای اینه که تو تایم تنهایی و بیکارمون برنامه ی سالمی برای خودمون نداریم بیشتر اوقات داریم بی هدف وب گردی می کنیم.
کسی که فکر می کنه تاپیک های کانون مفید نیستند تا به حال خودش فعالیت منظم و فعالی اونجا داشته؟
مثل این می مونه که آدم بدون اینکه غذا رو تست کنه با نگاه کردن بگه این شوره
جالبه بگم تاپیک کنترل نگاه و ذهن از جمله تاپیک هایی بود که اصلا باهاش حال نمی کردم و حتی شاید بهش آلژری هم داشتم
اما وقتی تو این تاپیک مشارکت میشد می رفتم و می خوندم و واقعا تو بعضی از پست ها نکته هایی بود که باعث میشد بهشون فکر کنم. ترغیب شدم منم امتحانش کنم و اونجا مشارکت کردم و متوجه شدم این شکلی کیفیت روزای خوبم بیشترمیشه.

این یه فرصت بی نظیره که در کنار ترک خ.ا برای بالا بردن کیفیت زندگیت هم تلاش کنی و اینجا کلی آدم متفاوت با شرایط و علایق مختلف از تجربه هاشون برات بگن
وقتی تو تاپیک ها مشارکت زیاد باشه مطمئنا حس خوبی که میشه از کانون گرفت چند برابره و با داشتن یه حس و حال خوب ترک و کلا زندگی کردن شیرین تره
یه چیزه دیگه هم بگم
به نظرم خیلی جالبه و جذابه که بدونی هم مسیر پاکیت علاوه بر اعلام وضعیت تو مسابقات ترک، تو چه زمینه هایی فعالیت می کنه، شاید توی خیلی هاش نکات مفید برای تو باشه.
خلاصه اینکه من اینجا نه تنها تونستم طعم کلی روز خوب و پاک رو بچشم بلکه از خیلی از دوستان یاد گرفتم چطور بهتر فکر و زندگی کنم.
ممنونم از همه 53
سلام گلها!
چقد شماها خوب مشارکت میکنید .. کیف کردم اساسی از خوندن حرفاتون .. خصوصا که با زاویه دیدهای مختلف نور میتابونید روی بحث و باعث توسیع فضای فکر میشید .. دمتون گرم

یه مشارکت بنده:

چندین سال پیش خانم سها بهم فرمودن (به مضمون)
سعی کن بیشتر از فکر کردن به شکست (شایدم گفتن نشکستن)، به پاکی فکر کنی.

این تاپیکای فعالیتهای کانون، حس شخصیت و کرامت و عزت نفس میده به آدم؛
باعث میشه بیشتر به پاکی فکر کنی ..
به نماز
به پاک چشمی و پاک دامنی و پاک ذهنی
به ورزش
به نظم
به آموختن
به ادب و ادبیات
به سینمای فاخر و هنر فاخر

البته خب باید عرض کنم که در نقد چنین رویکردهایی، 
اگر درست و مرتبط با هدف ترک کار شرم آور خود ارضایی دیده نشن،
هم میشه مطالبی رو گفت که اتفاقا مطالب مهمی ان!،