عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

داستان این دوستانی که جدیدا از کمپ میان کانون چیه؟ 39 

کار هر کسی هست خودش اعلام کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: درست میبینم [تصویر:  khansariha%20(134).gif] [تصویر:  khansariha%20(134).gif]

3138 مهمان داشتیم [تصویر:  tongue.gif] 
فکر کنم ربات باشن
ولی به هر حال آمار بازدید سایت رو بالا می برن 4chsmu1
Hanghead من از اونجا که اسمش را نمیبرم 4chsmu1  درختش را دوست دارم 53258zu2qvp1d9v
قشنگه  53258zu2qvp1d9v
فایل های صوتی اشم قشنگه
دیگه همین 4chsmu1
بقیه اش را دوست ندارم Hanghead
Hanghead ولی همشون نسل جوون ان
 خوب شد ما هم گروه استوا داریم 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 7، 20:59)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: درست میبینم [تصویر:  khansariha%20(134).gif] [تصویر:  khansariha%20(134).gif]

فکر کنم ربات باشن

Hanghead میشه برای جلب توجه مهمون ها یه سر و گوشی روی تالار افتخارات بکشیم Khansariha (7)

Hanghead 
فکر کنم با دیدنش بیشتر جذب بشن
یا آقای جناب خان و آبتین را تشویق کنیم هر روز پست بگذارن 4chsmu1
و البته همه دوستان بالای ۱۰۰ روز 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

فکر کنم ربات باشن

داره عجیب میشه ماجرا 39

خداحافظی

سپاس شده توسط

فکر کنم ربات باشن

آخی اون بدبخت ها هم خ.ا میکنن Hanghead
خدا کمکشون کنه 4chsmu1 
راست میگن توی عصر دیجیتال ربات ها زمین فرا میگیرن ها 39 
به نظرم از کانون شروع کردن Khansariha (51)
(1399 اسفند 7، 20:30)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داستان این دوستانی که جدیدا از کمپ میان کانون چیه؟ 39 

دیشب شناسایی اش کردم Smiley-happy114
مستر  مهدی
(1399 اسفند 8، 11:46)SR71 نوشته است:
(1399 اسفند 7، 20:30)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داستان این دوستانی که جدیدا از کمپ میان کانون چیه؟ 39 

دیشب شناسایی اش کردم Smiley-happy114
مستر  مهدی

اتفاقاً یه نفر دیگه رو داریم که خود مستر مهدی هم به خاطر تبلیغاتش اومد 4fvfcja
حس میکنم داریم دنبال نسل اول یه گروه خاصی میگردیم 4fvfcja
پیدا شد  4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
Hanghead ببخشید دوستان. یک عدد سوال Hanghead
این روزا تاپیک برنامه ریزی سالانه شلوغ شده اینجا . Hanghead ولی بنظرم بعضی ها که از اهداف سال آینده اشون نوشتن بسی ایراد داره Hanghead . خیلی جزئی نوشتن Hanghead . اینا جز اهداف روزانه است نه سالانه Hanghead
حقیقتا من اصلا از برنامه ریزی سر در نمیارم Hanghead . میشه لطفا اگر کسی بلده از اهداف سالانه چند تا مثال بزنه؟ Hanghead
اینجا پرسیدم چون بنظرم خیلی از کانونی ها این نوع برنامه ریزی را بسی زیاد انجام دادن Hanghead

سلام بانو رعنا 303

راستش ما توی گروه استوا میخواییم همین کار رو بکنیم و برای سال جدید اهدافی تعیین کنیم و برنامه ای برای رسیدن بهشون بچینیم
ما هم دچار مشکل شدیم و باید مطالب مفیدی رو مطالعه کنیم

به نظرم مواردی که باعث میشه مثلاً خانم رعنا توی بعد شخصیتی یا علمی یا مذهبی یا اجتماعی ارتقا پیدا کنن، اونا رو انتخاب کنید و بگید مثلاً من تا پایان سال جدید و وقتی سال 1401 فرا رسید بهشون رسیده باشم

حالا این اهداف رو باید ریز ریز کنید و قدم هایی که برای رسیدن بهشون هست رو مشخص کنید

من هنوز هدفی انتخاب نکردم ولی به نظرم اگه بشه خیلی خوب میشه 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام دوستان

فقط این رو بگم که تالار برنامه ریزی نیاز به تحول حسابی داره.

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 10، 18:19)مهدوی نوشته است: سلام بانو رعنا 303

راستش ما توی گروه استوا میخواییم همین کار رو بکنیم و برای سال جدید اهدافی تعیین کنیم و برنامه ای برای رسیدن بهشون بچینیم
ما هم دچار مشکل شدیم و باید مطالب مفیدی رو مطالعه کنیم

به نظرم مواردی که باعث میشه مثلاً خانم رعنا توی بعد شخصیتی یا علمی یا مذهبی یا اجتماعی ارتقا پیدا کنن، اونا رو انتخاب کنید و بگید مثلاً من تا پایان سال جدید و وقتی سال 1401 فرا رسید بهشون رسیده باشم

حالا این اهداف رو باید ریز ریز کنید و قدم هایی که برای رسیدن بهشون هست رو مشخص کنید

من هنوز هدفی انتخاب نکردم ولی به نظرم اگه بشه خیلی خوب میشه 53258zu2qvp1d9v
بسی ممنونم که جواب دادین 302
بنظرم ریز ریز کردنشون را دیگه باید تو تاپیک روزانه و ماهانه بگیم 4chsmu1
مثلا دوستان تو برنامه ریزی هاشون از اهدافی گفتن که قصد دارن در سال 1400 هر روز انجامش بدن. حقیقتا به نظراتم اینا برای هدف سالانه اشتباهه. Hanghead
من قصد ندارم بگم چی درسته چی غلطه Hanghead . فقط حرفم اینه تعیین هدف سالانه خیلی مهمه Hanghead . وقتی آخر سال 1400 رسید و تو کانون بودین و اون پست را خواندین اگر زبونم لال به هدفتون نرسیده باشید بسی غصه دار میشید 809197ps94ijjhwg . پس بسی خوب میشه اگر هدف سالانه را درست و منطقی بنویسیم Hanghead

Hangheadمن خیلی وقته از گروه استوا چیزی نخواندم 39 تو کانون در موردش حرف زدین عایا؟  

(1399 اسفند 11، 1:06)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

فقط این رو بگم که تالار برنامه ریزی نیاز به تحول حسابی داره.
4chsmu1آری من نیز موافقم
Hanghead
اما چه باید کرد؟
Hanghead
جای آقای قاصدک بسی خالی
Hanghead

سپاس شده توسط
نت که وصله آقای شبگرد.....
هم یوتیوب هم توییتر. هم وی پی آن... خوب وصل میشه که..
. . .
اما اگر قراره مثل قضیه بنزین بشه.....
ک خیلی بده....
کلی دانش آموز از درسیشون باز میمونن
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
نقل قول: کلی دانش آموز از درسیشون باز میمونن

من راضیییی اممممم 44
ایشالا سال جدید  قطع بشه و سرور ها شاد بسوزه 4
Lightbulb 
[تصویر:  230127058_139804051358.jpg]

سلسه مقالات استوایی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان