عزیز : .:.::. بشتابید بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانی‌ست .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 7، 20:59)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: درست میبینم [تصویر:  khansariha%20(134).gif] [تصویر:  khansariha%20(134).gif]

3138 مهمان داشتیم [تصویر:  tongue.gif] 
فکر کنم ربات باشن
ولی به هر حال آمار بازدید سایت رو بالا می برن 4chsmu1

داره عجیب میشه ماجرا 39
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 7، 20:59)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: درست میبینم [تصویر:  khansariha%20(134).gif] [تصویر:  khansariha%20(134).gif]

3138 مهمان داشتیم [تصویر:  tongue.gif] 
فکر کنم ربات باشن
ولی به هر حال آمار بازدید سایت رو بالا می برن 4chsmu1

آخی اون بدبخت ها هم خ.ا میکنن Hanghead
خدا کمکشون کنه 4chsmu1 
راست میگن توی عصر دیجیتال ربات ها زمین فرا میگیرن ها 39 
به نظرم از کانون شروع کردن Khansariha (51)
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 7، 20:30)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داستان این دوستانی که جدیدا از کمپ میان کانون چیه؟ 39 

کار هر کسی هست خودش اعلام کنه.

دیشب شناسایی اش کردم Smiley-happy114
مستر  مهدی
(1399 اسفند 8، 11:46)SR71 نوشته است:
(1399 اسفند 7، 20:30)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داستان این دوستانی که جدیدا از کمپ میان کانون چیه؟ 39 

کار هر کسی هست خودش اعلام کنه.

دیشب شناسایی اش کردم Smiley-happy114
مستر  مهدی

اتفاقاً یه نفر دیگه رو داریم که خود مستر مهدی هم به خاطر تبلیغاتش اومد 4fvfcja
حس میکنم داریم دنبال نسل اول یه گروه خاصی میگردیم 4fvfcja
پیدا شد  4chsmu1
Hanghead ببخشید دوستان. یک عدد سوال Hanghead
این روزا تاپیک برنامه ریزی سالانه شلوغ شده اینجا . Hanghead ولی بنظرم بعضی ها که از اهداف سال آینده اشون نوشتن بسی ایراد داره Hanghead . خیلی جزئی نوشتن Hanghead . اینا جز اهداف روزانه است نه سالانه Hanghead
حقیقتا من اصلا از برنامه ریزی سر در نمیارم Hanghead . میشه لطفا اگر کسی بلده از اهداف سالانه چند تا مثال بزنه؟ Hanghead
اینجا پرسیدم چون بنظرم خیلی از کانونی ها این نوع برنامه ریزی را بسی زیاد انجام دادن Hanghead
49-2 واسه خاطر خدا Khansariha (8) 

[تصویر:  photo_2017_12_19_00_50_42.jpg]

کنترل نگاه و ذهن _ روزانه های قرآنی _ قرار عاشقی _ چله گروهی (تنظیم ساعت خواب) _ دوپامین دیتاکس(دوشنبه ها چایی. سه شنبه ها شکر) _ شروع زندگی خوب (موضوع خوش اخلاقی) _ مکتبخونه _ برنامه ریزی روزانه _ ز نیرو بود مرد را راستی _ باران_ درسیجات_ پاکی نوروز  _ 3 روز روزه

سپاس شده توسط
سلام بانو رعنا 303

راستش ما توی گروه استوا میخواییم همین کار رو بکنیم و برای سال جدید اهدافی تعیین کنیم و برنامه ای برای رسیدن بهشون بچینیم
ما هم دچار مشکل شدیم و باید مطالب مفیدی رو مطالعه کنیم

به نظرم مواردی که باعث میشه مثلاً خانم رعنا توی بعد شخصیتی یا علمی یا مذهبی یا اجتماعی ارتقا پیدا کنن، اونا رو انتخاب کنید و بگید مثلاً من تا پایان سال جدید و وقتی سال 1401 فرا رسید بهشون رسیده باشم

حالا این اهداف رو باید ریز ریز کنید و قدم هایی که برای رسیدن بهشون هست رو مشخص کنید

من هنوز هدفی انتخاب نکردم ولی به نظرم اگه بشه خیلی خوب میشه 53258zu2qvp1d9v
سلام دوستان

فقط این رو بگم که تالار برنامه ریزی نیاز به تحول حسابی داره.
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 10، 18:19)مهدوی نوشته است: سلام بانو رعنا 303

راستش ما توی گروه استوا میخواییم همین کار رو بکنیم و برای سال جدید اهدافی تعیین کنیم و برنامه ای برای رسیدن بهشون بچینیم
ما هم دچار مشکل شدیم و باید مطالب مفیدی رو مطالعه کنیم

به نظرم مواردی که باعث میشه مثلاً خانم رعنا توی بعد شخصیتی یا علمی یا مذهبی یا اجتماعی ارتقا پیدا کنن، اونا رو انتخاب کنید و بگید مثلاً من تا پایان سال جدید و وقتی سال 1401 فرا رسید بهشون رسیده باشم

حالا این اهداف رو باید ریز ریز کنید و قدم هایی که برای رسیدن بهشون هست رو مشخص کنید

من هنوز هدفی انتخاب نکردم ولی به نظرم اگه بشه خیلی خوب میشه 53258zu2qvp1d9v
بسی ممنونم که جواب دادین 302
بنظرم ریز ریز کردنشون را دیگه باید تو تاپیک روزانه و ماهانه بگیم 4chsmu1
مثلا دوستان تو برنامه ریزی هاشون از اهدافی گفتن که قصد دارن در سال 1400 هر روز انجامش بدن. حقیقتا به نظراتم اینا برای هدف سالانه اشتباهه. Hanghead
من قصد ندارم بگم چی درسته چی غلطه Hanghead . فقط حرفم اینه تعیین هدف سالانه خیلی مهمه Hanghead . وقتی آخر سال 1400 رسید و تو کانون بودین و اون پست را خواندین اگر زبونم لال به هدفتون نرسیده باشید بسی غصه دار میشید 809197ps94ijjhwg . پس بسی خوب میشه اگر هدف سالانه را درست و منطقی بنویسیم Hanghead

Hangheadمن خیلی وقته از گروه استوا چیزی نخواندم 39 تو کانون در موردش حرف زدین عایا؟  

(دیروز، 1:06)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

فقط این رو بگم که تالار برنامه ریزی نیاز به تحول حسابی داره.
4chsmu1آری من نیز موافقم
Hanghead
اما چه باید کرد؟
Hanghead
جای آقای قاصدک بسی خالی
Hanghead
49-2 واسه خاطر خدا Khansariha (8) 

[تصویر:  photo_2017_12_19_00_50_42.jpg]

کنترل نگاه و ذهن _ روزانه های قرآنی _ قرار عاشقی _ چله گروهی (تنظیم ساعت خواب) _ دوپامین دیتاکس(دوشنبه ها چایی. سه شنبه ها شکر) _ شروع زندگی خوب (موضوع خوش اخلاقی) _ مکتبخونه _ برنامه ریزی روزانه _ ز نیرو بود مرد را راستی _ باران_ درسیجات_ پاکی نوروز  _ 3 روز روزه

سپاس شده توسط
سلام

مثل اینکه نت جهانی دوباره با مشکل مواجهه شده یعنی قطعش کردن، فقط سایتا و پیام رسانیا داخلی که به سرور ایرانی وصل میاره

دلیلش فک کنم یه سری هرجو مرج تو یه استان درست شده... آخه یکی نییت بگه با اینکار کسایی هم که خبر ندارن چه اتفاقی افتاده کنجکاو میشن میرن سراغ دلیلش...
آخه با نت قطع کردن کار درست میشه،

عجب!
 سپاس شده توسط
نت که وصله آقای شبگرد.....
هم یوتیوب هم توییتر. هم وی پی آن... خوب وصل میشه که..
. . .
اما اگر قراره مثل قضیه بنزین بشه.....
ک خیلی بده....
کلی دانش آموز از درسیشون باز میمونن

Voldemort's appearance became more snake-like as he delved deeper into Dark Magic, and his face became more serpentine, which would presumably explain the flattening of his nose. ... It's theorized that each murder Voldemort committed, the more distorted his face became.
potter more  web diary
 سپاس شده توسط
نت من دیشب قطع بود!

از افرادی قبلش شنیده بودم قراره نت قطع شه بخاطر یه  سری مسائل... فکر کردم سر همون قضیه اس و بقیه هم نت ندارن...

مثل اینکه اینطور نبود.
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 10، 18:12)_رعنا_ نوشته است: Hanghead ببخشید دوستان. یک عدد سوال Hanghead
این روزا تاپیک برنامه ریزی سالانه شلوغ شده اینجا . Hanghead ولی بنظرم بعضی ها که از اهداف سال آینده اشون نوشتن بسی ایراد داره Hanghead . خیلی جزئی نوشتن Hanghead . اینا جز اهداف روزانه است نه سالانه Hanghead
حقیقتا من اصلا از برنامه ریزی سر در نمیارم Hanghead . میشه لطفا اگر کسی بلده از اهداف سالانه چند تا مثال بزنه؟ Hanghead
اینجا پرسیدم چون بنظرم خیلی از کانونی ها این نوع برنامه ریزی را بسی زیاد انجام دادن Hanghead

سلام رعنا خانم
سرع خلاصه میگم طومارنشه صلوات 4chsmu1

اهدافه دو دسته هستن
کوتا مدت  از الان تا 1سال حالا مثلا 1ماهه 6ماهه  متغییر
بلند مدت  1تا 10سال یا تا لحظه مرگ 4chsmu1 متغییر

اول باید ببینی چی میخای از دنیا کی میخای بشی
چه شخصیتی میخای بسازی  چه شغلی چه حرفه ای چه جایگاهیی
رویاپردازی منطقی نه تخیلی Gigglesmile 
حالا اون تشخیص بدید کوتا مد یا بلند مدت
مثلا مدرک برنامه نویسی یا تافل یا آیلتس
باید خودتون زمان منطقی تعیین کنید که در توانتون هم باشه موضوع فراشناختیه
بعدش بعد از طبقه بندی اهداف کلی میاید ریزشون میکنید
مثلا برنامه نویسی نیازی به روزی 20دقیقه تلاش داره
شما ماه هاه های اول با 20دقیقه پیش میرید بعدش بیشترس میکنید چون ممکنه اول کار جاا بزنید
کارباید آنقدر خردش کنید که حتی فکر نکنید با انجام روزانه اونکار به هدف برسید
یا انقدر خرد بشه که برای انجام روزانه ترسی نداشته باشید
و اینکه وضع روزانه خودتون با هدف مقایسه نکنید
شما مطمئن باشید انجام اون کار روزانه به هدفتون میرسید و با ایمان انجام بدید
هدف باید روتین باشه و روزانه انجام بشه یعنی تکه های پازل هدف هروز کنار هم میذارید تا کامل بشه
اهداف سالانه مثلا شخصیت سازی ایجاد عادات خوب که فرایندی زمان بر هست
یادگیری مهارت  اینا
مثلا من خودم برای سال آینده هدفم فقط روی درس و کنکور گذاشتم ولی باید دقیقی تنظیم بششه برای هر روز تا بتونم به هدف برسم کنکورم که یک دو تا درس نیست 8 تا درسه Gigglesmile  باید تعادل برقرار کنی
من دیگه بیشتر به ذهنم نمیرسه مغزرم شارژش کمه امروز 53258zu2qvp1d9v 
راستی وارد سایت بیشتر از یکنفر بشید و دنبال ویدئو آموزشی هدف گذاری باشید یک دوره رایگان هست که خوبه
حتما نگاه کنید

نقل قول: کلی دانش آموز از درسیشون باز میمونن

من راضیییی اممممم 44
ایشالا سال جدید قطع بشه و سرور ها شاد بسوزه 4
 سپاس شده توسط
Lightbulb 
[تصویر:  230127058_139804051358.jpg]

سلسه مقالات استوایی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان