عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام

چه خبره ؟

کی از من میترسه ؟ 4fvfcja

نگران نباشید من کاری با کسی ندارم

میتوانم خانوم عکستون رو بزارید Kool

4fvfcja4fvfcja

البته درسته که با آدم های خشن برخورد های بدی انجام میدم 4fvfcja

آبجی سها خیلی ارادتمندیم 4fvfcja303

البته بگم ها ، امیرحسین اشراف کامل به ورزش رزمی که من کار میکنم داره haha

محض نمونه چند وقت دیگه یه همایش داریم ، قراره 2 3 نفر با چاقو بهم حمله کنن ، منم یه خورده نوازششون کنم 4fvfcja

اهههههههههههههههم Smiley-face-cool-2

4fvfcja

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

(1390 بهمن 15، 22:12)Arman نوشته است: سلام

چه خبره ؟

4fvfcja4fvfcja

محض نمونه چند وقت دیگه یه همایش داریم ، قراره 2 3 نفر با چاقو بهم حمله کنن ، منم یه خورده نوازششون کنم 4fvfcja

4fvfcja

یا حق 53
من میگم ولی اینا تو کتشون نمیره
هر چی من میگم آقا من این صنفو میشناسم ، خودم تو این صنف استخون خورد کردم (البته فقط ترک برداشت خورد نشد4fvfcja) ولی کسی به گوشش نمیره که نمیره4fvfcja
سها خانم اینا تخصّصشون گچ گرفتن گچ کاراست4fvfcja
حالا از ما گفتن بود 4fvfcja

آرمان از اون شمشیر ساموراییا هم داری ؟ 4fvfcja

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
ای جان به این جذبه !! کرک و پرمون ریخت آرمان جان _ امیرحسین کلاس کارا پایین نیار دادا شمشیر سوسول بازیهKool
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
همایون جان پس تا به حال شمشیر سامورایی دستت نگرفتی که میگی سوسول بازیه

اگه تونستی با شمشیر سامورایی فقط 5 دقیقه کار کنی و سنگینیشو تحمل کنی اونوقت نشون دادی که مرد شدی 4fvfcja

البته شمشیر واقعی حمل کردنش مجوز میخواد

امیرحسین بگو چه ها کشیدی تو این رشته 4fvfcja4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

والّا یه ماه نمیشد اومده بودیم تو این رشت
تنبل بودم اساسی .فکر کنم به زور 30 تا دراز نشستم نمیتونستم برم
خلاصه ، استاد یه ماهه چنان تمرین میداد و رس ما رو میکشید که 60-50 تا درازنشستو بدون خسته شدن میرفتم!
من که حال نداشتم از یه پرچین بپرم ، این ببرا رو دیدین تو سیرک از تو حلقه ها میپّرن ؟ از تو حلقه های در حال حرکت شیرجه میزدم4fvfcja
استاد آخر کلاس میگفت بیاین منو به قصد کشت بزنین . مام میرفتیم تموم عقده های زندگیمونو سرش خالی کنیم که 30 ثانیه نشده دست و پامونو قفل میکرد 4fvfcja
عقده به دلمون موند که بتونیم یه مشت بهش بزنیم و بهش بخوره4fvfcja
البته این مراحل خیلی آماتوریش بود
مراحل بالاترو باید استاد آرمان توضیح بدن 4fvfcja
البته بگم که من قبل این تکواندو هم کار کرده بودما ، ولی تو همون مراحل اوّلیه(علی الخصوص تو حمله های آخر جلسات به استاد4fvfcja) متوجّه شدم کافیه یه لگد از تکواندو رو بزنی که کلّه پات کنن 4fvfcja

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
آرمان جان چرا شمشیر گرفتم دستم ماله پسر عمو ی گرامی بود که یبار باهاش گذاست دنبالم ، اما تو خیابون که نمیشه شمشیر کشید ، حمله به استاد را اصلاااااااا پیشنهاد نمیدم ، دفعه ی آخر که فقط من و استادم تو رینگ بودیم یه مشت زد ، گارد که هیچی سپر هم داشتم می افتاد خلاصه با 2ضربه ناک اوت شدم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
(1390 بهمن 15، 22:12)Arman نوشته است: سلام

چه خبره ؟

4fvfcja4fvfcja

4fvfcja

همایون جان پس تا به حال شمشیر سامورایی دستت نگرفتی که میگی سوسول بازیه

اگه تونستی با شمشیر سامورایی فقط 5 دقیقه کار کنی و سنگینیشو تحمل کنی اونوقت نشون دادی که مرد شدی [تصویر:  e.gif]

البته شمشیر واقعی حمل کردنش مجوز میخواد

امیرحسین بگو چه ها کشیدی تو این رشته [تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]

.

یا حق 53

ما هر وقت تو پست هامون حرفای نامربوط و غیر قابل پخش میزنیم داداش آرمان لطف می کنه،

میاد اصلاحش می کنه. دستت درد نکنه آرمان جون.

ولی داداش

یکی باید جلوی تو رو هم بگیره 1744337bve7cd1t81

همین جوری ادامه بدی، تا چند روز دیگه تو پست هات حرفای منشوری میزنی 4fvfcjacheshmak

[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سعید جان حالا ایندفعه را بگذر ، بالاخره جوونه، شما خودت هم یه روزی جوون بودی303Khansariha (18)
باشه همایون جان

این دفعه رو هم به خاطر تو می بخشم. 303
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
دمت گرم لوووووتی303
سلام

بچه ها یه سوال اگه 3 گیگ ترافیک داشته باشین و 2 ، 3 روز دیگه مهلتش تموم بشه چی دانلود می کنین؟؟42

من که خوره دانلود فیلم و آهنگ بودم، حالا اصلا حس و حال دانلود رو ندارم! چرا؟؟؟Khansariha (134)Khansariha (134)

لطفا یکی یه پیشنهادی چیزی بهم بده!1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام303

همایون جان ظاهران هنوز با خشم ما مواجه نشدی

با این گنجشکا بلای اصحاب فیل رو تکرار میکنیم ان شاء اللهSmiley-face-cool-2

نقل قول: نقاشی اقای علی رضا هم می ره تو نگاه متفاوت .[تصویر:  e.gif]

بله مشاهده شدKhansariha (46)

تشکر میکنم53
و منتظر عواقبش باشیدKool

آرمان با اینکه جدی هستی ولی نمیدونم چرا ازت نمی ترسم بس که گلی4fvfcja

البته براش احترام زیادی قائلمKhansariha (18)

جالبه آرمان دفاع شخصی و....

همایون موی تای

امیرحسین داور

منم میشم ناظر فیفاKhansariha (46)

خانوم می توانم چیکار کردید که حذف شد پستتون4fvfcja

و آرمان هیچوقت بی دلیل پستی رو ویرایش نمیکنهKhansariha (8)

ترک خانوم با 3 گیگ بهترین گزینه همون مواردی هست که آقا پوریا گفتن53258zu2qvp1d9v

و

پوریا جان خوبی؟

عجب تاج خوشگلی داری میذاری با تاجت یه عکس یادگاری بندازیم4fvfcja

و

هادی همچنان ساکت42

رضا تو چرا ساکت شدی؟4fvfcja

قول میدم دیگه پاتو لگد نکنمKhansariha (46)

..............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
من مطالبی راجع به شیطان و اینکه چه جوری شیطانو بشناسیم می خوام !!!!!!!!!! لطفا بگین خواهشا
خرد، زنده ي جــاوداني شنــاس
خرد، مايه ي زنــدگاني شنــاس
چنان دان هر آنكس كه دارد خرد
بــدانــش روان را هــمي پــرورد
salam
Too bakhshe tarke khlderzayi (avvalin bakhshe safheye avval) too talate matalebe mazhabi 2 ta topik hast
Yeki raveshhaye ghalabe bar vasvasehaye sheitan va yeki dige dastanhayi az sheytane maloon

Sharmande ba mobilam nemitoonam link bedam . Farsiam nemitoonam benvisam !

آنچه غیر از خدا می‌خوانند، فقط بتهایی است (بی‌روح)، که هیچ اثری ندارد؛ و (یا) شیطان سرکش و ویرانگر است.
النساء 117
535353
این فقط شیطان است که پیروان خود را (با سخنان و شایعات بی‌اساس،) می‌ترساند. از آنها نترسید! و تنها از من بترسید اگر ایمان دارید!
175 آل عمران
535353
و هرگاه وسوسه‌ای از شیطان به تو رسد، به خدا پناه بر؛ که او شنونده و داناست!
العراف 200
535353
!...Nobody's perfect

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان