عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندر حکایت نام کاربری

سلام 
دعوت می کنم از خانوما عارفه، عطر رهایی و کویین و العبد المرحوم و چیکا راجب به دلیل انتخاب اسمشون صحبت کنن  53258zu2qvp1d9v
.
.
.
خب سلام و عرض ادب خدمت اهالی این تاپیک سوت و کور 303 4chsmu1
من یه زمانی زندگی نامه شهید محمد هادی ذوالفقاری (پسرک فلافل فروش) رو خوندم که ایشون توی وصیت نامشون گفته بودن روی سنگ قبرم بنویسید العبد المذنب که بعدا نوشتن العبد خالی چون ایشون شهید بودن و مذنب نه....
من از این تواضع به وجد اومدم و این تو ذهنم موند زمانی که اومدم کانون این اسم یادم اومد اما خب به این نتیجه رسیدم قطعا خدا یه شانسی به بنده عطا کرده که اینجا باشم و این گناهکار بودن رو جبران کنم پس من بنده‌ای هستم که مورد رحمت خدا قرار گرفته که این فرصت رو داره و این شد العبدالمرحوم  53258zu2qvp1d9v
بنده هم دعوت می کنم از خانم  ایرانا 

و بعد اقایان mahdimontazer و karma و new fighter

تا در مورد دلیل انتخاب نام کاربریشون صحبت کنند
سلام و درود بی پایان

ممنونم از دعوت جناب سایلنت 302

از اونجایی ک ایران ، و مردمشو دوست دارم و سعی میکنم ادامه دار هم باشه ‌‌‌...
و از اونجایی ک ایران ، سابقه طولانی تاریخی داشته، و مهد تمدنه ، و فکر میکنم اولین شهر توی ایران شکل گرفته فکر کنم توی ایلام...

و نسبت بهش عِرق خاصی دارم 

دوست داشتم ، داشتن قدرتم رو منوط به زمانی کنم ک متعلق به ایرانم

تو تاربخ هم زیاد نشون دادیم ، ایران و ایرانی ذلت نمیپذیرن 49-2

دوست دارم ، یه ایرانی واقعی باشم 53258zu2qvp1d9v

ایرانا مظهر یه بانو ایرانی مقتدره✌ و امیدوارم ، بتونم ایرانا رو به جایگاه واقعیش برگردونم 49-2

شما هم برای ایراناهای کشورمون دعا کنین ، تعدادشون بیشتر از آنچه است ک میپندارین 49-2
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام
چقدر گرد و خاک نشسته روی این تاپیک Khansariha (7)

دعوت می‌کنم از آقای Tagon و خانوم breaking bad  و hich=) که برای اینکه دلیل انتخاب اسمشان رو توضیح بدن 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
سلام سلام
من بعدا میگم Gigglesmile
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
(1400 آبان 10، 22:29)Silent Voice نوشته است: بنده هم دعوت می کنم از خانم  ایرانا 

و بعد اقایان mahdimontazer و karma و new fighter

تا در مورد دلیل انتخاب نام کاربریشون صحبت کنند

الان اومدم دیدم دعوت کردی سایلنت جان 4chsmu1 ببخشید یه 5 ماهی دیر شد 65
دلیل خاصی نداره مجید دوره فبل از این که بشه نیوفایتر تصمیم به ترک نداشت منتهی  از دوره ای که تصمیم گرفتم به ترک نیاز به یه اسم جدید داشتم البته که موقعی که اسم را انتخاب کردم باز هم شکست داشتم ولی به مرور زمان بهتر شدم و نیچش این شد که امروز به 160روز پاک رسیدم البته فقط اسم انتخاب کردن باعث نشد به اینجا برسم منتهی اقداماتی که برای نیوفایتر بشه نیوفایتر میتونه به عنوان یه فایتر جدید نوشته بشه 
اما اون داستان ارتش تک نفره که زیر اسمم نوشته شده حکایت ها دارد که اگه خواستید میگم براتون البته خودم ترجیح میدم نگم اگه هم بنا شد بگم یه روزی میگم که حالم خوب نبود  4chsmu1
سلام گفتیم یه دعوت کرده باشیم
از برادر مهدوی دعوت میکنم با رسم شکل علت انتخاب نامشون را بیان کنن 4chsmu1
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان