امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اي اي تي مي دونم كه شكست يعني چي
تلخه و آدم رو مي شكنه
خيلي غمش بزرگه
اما مگه نمي گيد واس اضطراب بوده واسه حالات روحي بوده
پس ناراحت نكن خودتو خوب ؟
جلو ضرر رو از هر جا بگيري منفعت ... نه ؟
نا اميد نشي ها ؟! خوب ؟ منتظرم بيايد بگيد در چه حاليد
اگرم دلتون خواست مشكلتونو بگيد شايد بتونن دوستامون كمك كنن
همون طور كه منو كمك كردن بارها
يا علي

[تصویر:  nasimhayat.png]
علی جان تو 3 ماه پاک بودی خیلیا از جمله خودم آرزو دارن نصف این مدت تو پاک باشن اینو گفتم که بگم اگه توالان یه مشکلی داری توانایی خودتو فراموش نکن تو 3 ماه پاک بودی و
این چیزی نیس که بخوای به راحتی از کنارش رد شی.واما نکته دوم این که تو ریشه و علت خ.ا رو خودت فهمیدی و این یه قدم خیلی بزرگ برای شروع مجدد
سلام چی شده ؟
الکس جان شکست اصلی وقتیه که از تلاش دست برداری

چرا نشه ؟
این همه آدم ترک کردن دیگه
اگه بخوای چرا نمیشه ؟
منتها باید واقعا واقعا بخوای و یه تصمیم قاطع بگیری
اگه نگیری نمیشه

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
آقای الکس تنها کسی که میتونه کمکتون کنه خودتونی
فقط کافیه بخوای
میگین 6 ماه دارین تلاش میکنین واقعا چند لحظه می ارزه به پاکی؟
تا وقتی که عاملشو شناسایی نکنی و از بین نبرین وسوسه هست
باید جلوش رو بگیرین
چرا میشه
کسایی هستن تو اینجا که یک یا دو ساله پاکن
پس اونا چه جوری تونستن؟
شما هم قطعا میتونی اراده کن و از خدا هم کمک بخواه عاملش رو هم از بین ببر حتما حتما میشه مطمئن باش
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
(1391 فروردين 21، 8:55)tanha نوشته است: اندکی صبر سحر نزدیک است
دوستان گل من
هر قدمی که بر می دارید برای ترک یعنی یه قدم به خدا نزدیکتر شدید
می شکنید
سقوط می کنید
ولی از پا نشینید
دوباره
از اول
یه روز جواب می گیرید
یه روز راحت می شید
من تمام عمرم فکر می کردم از این درد خلاص نمی شم
ولی بخدا که تنها می شم اما لحظه ای به خ. ا فکر نمی کنم
شما هم می تونید
شما هم می تونید
فقط تا می تونید پا روی نفستون بزارید
عادت بدید که نه بشنوه
عادتش بدید خرد بشه ولی گناه نکنه
و مهمتر اینکه
بجای افکار ناجور چیزای خوب رو جایگزین کنید
آروم آروم
من کار رو جایگزین کردم
من سه سال تمام عادت کردم روزا تا شب بیرون خونه مشغول باشم و وقتی می رسم خونه از خستگی فقط به خواب فکر کنم نه چیز دیگه
خواهرم میگه
من فکر می کنم تو با این همه مشغله که برا خودت می سازی انگار از چیزی فرار می کنی
گفتم آره
من از خودم فرار می کنم
دوست ندارم تنهایی اونقدر بیکار بشینم که همنشینم شیطان بشه افکار بد بشه
دوستای گلم
یه پیشنهاد
سعی کنید به کار های خیر رو بیارید منظورم می دونی چیه مثلا اگر تو رشتتون کسی هست که نیاز به کمک داره از نظر درسی خودتون پا پیش بذارید بگید براش تدریس می کنید
یادمه یکی از بچه های کانون رفته بود بهزیستی و خواسته بود برا بچه های اونجا کلاس رایگان کامپیوتر بزاره می گفت خیلی هم استقبال کردن
این جور کارا هم شما رو روحیه می ده هم درگیرتون می کنه با افرادی که نیاز به محبت شما دارن
در واقع من دارم به خودم و روح تشنه خودم کمک می کنم
سعی کنید با این جور کارا خودتون رو از فکر و خیال ناجور دور کنید

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
من هستم منتظر حرفات....53
ببین الکس این کوفتی یه بیماری هر بیماری هم تا خوب شه زمان میبره مریضی درد داره آدم بیتابی میکنه ولی یه چیزی به آدم امید میده اونم شیرینی روزهای سلامتی
الکس با این بیماری بجنگ تو جنگ ادم گاهی بالا پایین میشه ولی بمون به روزهای پاکی فکر کن باور کن منم چند روزی نیس پاکم روزای کابوس واری داشتم
(1391 فروردين 21، 17:03)َAlex نوشته است: چه جوری باید این عامل لعنتی رو پیدا کنم ؟؟؟ 1276746pa51mbeg8j

خب باید ببینی چی باعث میشه که وسوسه میاد سراغتون؟اگر عکس یا فیلمی تو سیستمتون هست سریع قبل اینکه اورژانسی بشین پاکش کنین یعنی نابودش کنین نه اینکه بگین حالا این هست من که نگاش نمیکنم یا اینکه این دفعه نگاه میکنم ولی چیزی نمیشه که فقط نگاه میکنم .... یا مثلا اگر تو نت هستین ناخواسته به چیزی رسیدین که وسوسه تون میکنه سریع از پای نت بلند شین...یا اگه ذهنتونه هروقت دیدین فکرتون داره میره سمتش سریع به یه موضوع دیگه فکر کنین یا یه جایی تو کانون خونده بودم سوال های عجیب غریب بپرسین از خودتون...اگر نگاهه اون رو کنترل کنین توی همینجا مسابقه ی کنترل نگاه هم هست میتونین اونجا شرکت کنین...ذکر گفتن تو طول روز مخصوصا وقتی که اورژانسی میشین و مهمتر از همه نماز اول وقت مخصوصا مخصوصا نماز صبح هم خیلی کمکتون میکنه
نا امید شدی؟!!!

چه چیزی باعث تحریکت میشه تو باید اون عاملو حذف کنی
تو باید رفتارتو زیر نظر بگیری جای چیزای تحریک کننده سرگرمیای دیگر جایگزین کنی
(1391 فروردين 21، 17:21)َAlex نوشته است: مونا خانوم گرامی ممنونم به خاطر راهنمایی ها ی ارزشمندتون . مشکل من اینه که وقتی وسوسه میشم عقلم از کار می افته و بعد از .... دوباره مغزم فعال میشه . با پای خودم میرم تو سایت های .....
آی خدا ای کاش میشد خلاص شم . Tears

دقیقا همینه...وقتی وسوسه میاد عقل از کار می افته...برای همینه که میگم از قبلش باید به فکر باشین و عاملشو از بین ببرین....الان که دیگه همه ی سایت های ... فیلترن که ... شما خودت اون ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن رو پاکش کن که وسوسه اومد سراغت نتونی بری اون سایتا...یا مثلا مثل الان که اومدین اورژانس دفعه ی بعد اگه خدایی نکرده این جوری شدین سریع بیاین همینجا...بعدش هم اگه نا امید باشین که موفق نمیشین ... ای کاش هم نداریم باید بگین حتما میشه من میتونم چون میخوام که پاک بمونم
نا امید شدی؟!!!

دو نکته الکس 1.عادت رو جایگزین عادت کن 2.سعی کن نفس رو بیدار نکنی وقتی وسوسه و نفس بیدار شد دیگه سخت میشه خوابش کرد البته میشه ولی سخت سخت
الکس عزیز
همیشه شاد باشی و پاک
سسسسسسسسسلام317

آقا الکس اولان خوش اومدی

Smiley-face-thumbKhansariha (46)

توکل به خدا کنترل ذهن کنترل چشم

پوریا نکته ایی بهم گفته بود که گذاشتنش اینا خالی از لطف نیست

سعی کن اون عواملی که باعث میشد به خاطر پاک بمونی رو احیا کن

نقل قول: باید به توانایی هات اعتماد داشته باشی گذشته رو به یاد بیار مدتی رو که پاک بودی این موفقیت کمی نیست ، اون لحظات شیرین پاکی رو به یاد بیار

تبعات این گناه رو دست کم نگیر ، باید اون حس تنفر که از این گناه داشتی رو دوباره احیا کنی ، وقتی وسوسه میشی وقتی داری انجام میدی ، یه لحظه فقط یه لحظه به به این فکر کن که چقدر از خودت حس انزجار پیدا میکنی چقدر پشیمون میشی چقدر شرمنده دوستانت توی کانون میشی فقط یه لحظه...

همه چیز به اراده و همت خودت بستگی داره

گاهی اوقات خودمم فراموش میکنم ، یاداوری این نوع حرف ها تسلی بخشه

انشاا.. که این دفه مصمم تر از قبل ادامه میدی

خدایا قلب ما را از غبار گناه تهی گردان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

آفرين امير حسين خان
بهترين روش همينه که بتوني و تواناييشو داشته باشي که بهش بگي نه
اگه يه بار بگي نه حله
317317317
الا بذکر الله تطمئن القلوب
[تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF][تصویر:  353.GIF]
من امروز نمیخوام بشکنم! پس نمیشکنم.
وقت برای اینکار زیاد هست.
پس میذارم برای بعدا!
یوهووووووووووووووو...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان