امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 مهر 12، 13:06)ماجراجو نوشته است: انتقادپذیرتر (مثبت اندیش)
باشیم 
اگه میتونید تو زمینه ی انتقاد،حتما کتاب تیغ از پیام بهرامپور و امین القاسی زاده رو بخونید 53
دوستان عزیز یه خواهشی داشتم اونم اینه که اگه حالتون خوبه یا اینکه چند ساعت پیش حالتون بد بوده و الان خوبه جای دیگه ایی تجربتون رو 

بنویسید تا بالا بمونه همه استفاده کنن. اینجا مینویسید گم میشه توی این صفحات و ازونطرف شوک وارد میکنه 53258zu2qvp1d9v

این تصویر برای خیلیا اشناست:

[تصویر:  cj14_شش.jpg]

ادم دلش میریزه خب میبینه یکی به مشکل خورده.

بعدش میاییم تو میبینیم نه چیزی نبوده.

منظورم اصلا شخص خاصی نیست . فقط نوشتمش تا صحیح تر ازش استفاده کنیم.سو تفاهم نشه  Khansariha (18)

مرسی 53
من پاکم 302
یک دنیا ازتون ممنونم 302
گل پسرا دعوا نکنید 
من اینستا را دو ساله پاک کردم
جدیدا با یه اکانت دیگه میرم 
اولش با یه هدف بعدش هدف های شوم میاد

باید این روزا عادت کنید من دم به دقیقه اورژانسم
تازه مسابقه گروهی تموم شده
بعد مدت ها به ۲۰ روز رسیدم
18
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
از جاتون پاشید 
ذهنتون رو خالی کنید
به پاکی فکر کنید و حال بد بعد از شکست
 سپاس شده توسط
موسیقی دوست دارید؟  
چه سبکی راجب اون حرف بزنید . 
یا برید گوش بدید
 سپاس شده توسط
سلام داداش ماجراجو
پیشنهاد می کنم مدیریت قبل از شکست (این پست به بعد) رو مطالعه کنی.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
خودتونو نبازید  
اشکال نداره اشتباه بوده ولی دیگه بهش فکر نکنید و ادامه راه رو برید 
موفق باشید 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 17:44)ماجراجو نوشته است:
(1399 مهر 12، 17:41)صادقین نوشته است: سلام داداش ماجراجو
پیشنهاد می کنم مدیریت قبل از شکست (این پست به بعد) رو مطالعه کنی.

ممنونم 
داداش 
باید گوشی رو کنار بزارم 
فک نکنم کانونم ،دیگه زیاد بیام 
اینکه همش میام گوگل خیلی بده برای من
ببینم چی میشه یکماهی فقط شبا میام کانون شب ببینم چی میشه
فعلا خدافظ

ان شاء الله موفق و پاک باشی53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست؟؟
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 18:25)Aurora نوشته است: سلام کسی هست؟؟

درود.

بله هست الان بقیه هم میان. 

اوضاع چطور پیش میره؟
 سپاس شده توسط
آهو؟؟؟؟؟؟؟//چطوری؟
 سپاس شده توسط
اوضاع بده افتضاحه
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
چرا؟؟؟
چ شد اینطوری شد؟؟؟
پاشو از سلاح اصلیمون استفاده کن.ی کاسه ماست یا ی دوری بزن 
پیاده روی تو خونه
آب خنک 

زوووووووووووووووووووود
منتظرتم 49-2
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 12، 20:35)Aurora نوشته است: اوضاع بده  افتضاحه

به روز های پاکیتون فکر کنید که چقدر از زندگی لذت میبردید و از خودتون راضی بودید به اهدافتون فکر کنید
خودتون میدونید که لغزش یک لحظه گذرا هست و بعدش پشیمونی میمونه ارزش شما خیلی بیشتر از اینها هست
دست و صورتتون رو آب بزنید یا حدالامکان وضو بگیرید دو رکعت نماز مستحبی بخونید انشالله خدا کمکتون میکنه
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
ممنونم از همه اصلا نفهمیدم یه لحظه چیشد
مرسی بچه ها
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان