امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نقل قول: این کار علاوه بر این که استرس را رفع نمیکنه بلکه خودش یکی از عوامل استرس هست
کدوم ؟
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 18، 20:57)Bright Star نوشته است:
نقل قول: این کار علاوه بر این که استرس را رفع نمیکنه بلکه خودش یکی از عوامل استرس هست
کدوم ؟

خ.ا
نقل قول: خ.ا
آ بله از اون لحاظ 
درست میگین
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
سلام بر تمام اعضاي كانون كمكككك
من بعد از 32 روز پاكي الان خيلي تحريكم و عكس و فيلم ها هي بهم فشار مياره و 3 روز هست كه پشت سر هم اينطوريه
دوستان و وقتي حواسم پرت ميشه و يك لحظه به خودم ميام و ميگم آهان ديگه به عكس ها فكر نميكنم و يك لحظه دوباره اون عكس ها مياد جلوي چشم و تحريك ميشم
دوستان و خيلي وقتا انگار خودم دارم توي ذهنم دنبال اين عكس ها ميگردم و پيداشون ميكنم دوستان اين عاديه؟ و كي اين كار رو كلا فراموش ميكنم و اين عكس و فيلم هارو و خيلي كم بهم فشار مياد؟
دوستان چرا بعد از 32 روز پاكي دوباره وقتي اون عكس ها مياد جلوي چشم دوباره تحريك ميشم و نميتونم جلوي خودم رو بگيرم و كي اين عكس ها برام بي معني ميشه ؟
و دوستان يك سوال ديگه
وقتي دارم يك كاري رو انجام ميدم يك لحظه به فكر اين ميوفتم كه غلط بودن اين كار يعني عكس و فيلم و كار ذشت اون پ.ن رو براي خودم تووضيح بدم شايد آروم شدم اما اصلا نميتونم به خودم ثابت كنم كه اين كار اشتباهه و واقعيت رو ببينم و هميشه قسمت لذت فيلم رو ميبينم
دوستان اين عاديه و به مرور زمان حل ميشه؟يعني ميتونم واقعيت رو ببينم؟
فكر ميكنم چون من 8 سال هست كه درگير عكس و فيلم و خ.ا شدم شايد تركش يكم زمان ببره و عوارض هم داشته باشه؟ لطفا كمكممم كنين
كمكمممممممم كنيننننننن
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
 سپاس شده توسط
سلام یه نگاه به امضای من بندازین
 سپاس شده توسط
نقل قول: وقتي دارم يك كاري رو انجام ميدم يك لحظه به فكر اين ميوفتم كه غلط بودن اين كار يعني عكس و فيلم و كار ذشت اون پ.ن رو براي خودم تووضيح بدم شايد آروم شدم اما اصلا نميتونم به خودم ثابت كنم كه اين كار اشتباهه و واقعيت رو ببينم و هميشه قسمت لذت فيلم رو ميبينم

اینجور مواقع پرش افکار داشته باشید ...

مثلا یه موضوع خنده دار یا مثبت رو تو ذهنتون داشته باشید تا اینجور فکرا اومدن به فکرتون بگید بذار یه 15 دقیقه به اون یکی موضوع فکر کنم ( خنده دار یا مثبت ) بعد کم کم ترک میشه 
نیاز به صبوری داره ...
 سپاس شده توسط
خيلي ممنونم الان حالم خيليييي خوبه 302
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
سلام اقای نیپو

نقل قول: دوستان چرا بعد از 32 روز پاكي دوباره وقتي اون عكس ها مياد جلوي چشم دوباره تحريك ميشم و نميتونم جلوي خودم رو بگيرم و كي اين عكس ها برام بي معني ميشه ؟

اگه کسی گفته زمانی که ترک میکنید دیگه تحریک نمیشید بسیار بسیار غلط گفته... درواقع بی معنی شدنی نداریم مگر اینکه تصمیم بگیرید مرتاض بشید  4chsmu1

هر اعتیادی یک سری عوامل محرک داره. برای حفظ رفتار جدید توی فرایند ترک ، مراقبت باید بکنیم از محرک ها چه 1 روز از ترکش بگذره...چه 1 سال ... چه 1 قرن.

یه فردی که اعتیاد به خوردن داشته ،  رژیم لاغری گرفته و غذا ها همچنان براش خوشمزه و وسوسه انگیزن...  رفته رفته در جریان رژیم یاد میگیره نه گفتن رو ، خودش رو باور میکنه که میتونه "نه" بگه به محرک ها ... 

و برای حفظ و تثبیت وزنش ،محرک هایی که نتیجه ی چاقی دارن رو همچنان مراقبت میکنه.
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 19، 6:42)nipo1382 نوشته است: سلام بر تمام اعضاي كانون كمكككك
دوستان چرا بعد از 32 روز پاكي دوباره وقتي اون عكس ها مياد جلوي چشم دوباره تحريك ميشم و نميتونم جلوي خودم رو بگيرم و كي اين عكس ها برام بي معني ميشه ؟
سلام 
امیدوارم که خوب باشین
اگر توی این ۳۲ روز اصلا فیلم و عکس ندیدن خیلی خوبه 
اما اگه دیده باشین خوب انتظار میره که اتفاق بیوفته ...
تاثیر فیلم و عکس خیلی زیاده و احتیاج داره که یه مدت طولانی ازش دور باشین ... 
شاید کلا پاک نشه ولی مثه یه تصویر محو میشه و واقعا دیگه روتون تاثیری نمیذاره  128fs318181
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 19، 6:42)nipo1382 نوشته است: سلام بر تمام اعضاي كانون كمكككك
من بعد از 32 روز پاكي الان خيلي تحريكم و عكس و فيلم ها هي بهم فشار مياره و 3 روز هست كه پشت سر هم اينطوريه
دوستان و وقتي حواسم پرت ميشه و يك لحظه به خودم ميام و ميگم آهان ديگه به عكس ها فكر نميكنم و يك لحظه دوباره اون عكس ها مياد جلوي چشم و تحريك ميشم
دوستان و خيلي وقتا انگار خودم دارم توي ذهنم دنبال اين عكس ها ميگردم و پيداشون ميكنم دوستان اين عاديه؟ و كي اين كار رو كلا فراموش ميكنم و اين عكس و فيلم هارو و خيلي كم بهم فشار مياد؟
و دوستان يك سوال ديگه
وقتي دارم يك كاري رو انجام ميدم يك لحظه به فكر اين ميوفتم كه غلط بودن اين كار يعني عكس و فيلم و كار ذشت اون پ.ن رو براي خودم تووضيح بدم شايد آروم شدم اما اصلا نميتونم به خودم ثابت كنم كه اين كار اشتباهه و واقعيت رو ببينم و هميشه قسمت لذت فيلم رو ميبينم
دوستان اين عاديه و به مرور زمان حل ميشه؟يعني ميتونم واقعيت رو ببينم؟
فكر ميكنم چون من 8 سال هست كه درگير عكس و فيلم و خ.ا شدم شايد تركش يكم زمان ببره و عوارض هم داشته باشه؟ لطفا كمكممم كنين
كمكمممممممم كنيننننننن

سلام
پسر خوب شما که اینقد دغدغه قدتو و تناسب اندام رو داری.
باید همت و تلاشتم زیاد باشه اونم تو دوران نوجوانی.
تمرین صبر و تحمل و تلاش و کنترل ذهن و وسوسه.
سخته آره ولی تو سن شما اگه خوب یاد بگیری خوب تمرین کنی دیگه کنترلش تو سن بیشتر راحت تره برات چون خوب یاد گرفتی.
مثل یه مسئله ریاضی. و...
همیشه موقع وسوسه با خودت بشین حساب کتاب کن ببین با انجامش نهایت نیم ساعت تا شکست چی نصیبت میشه و درکنارش هدفات چیاس و آیا با انجامش به هدفت میرسی یا نه
بدبختی همه ما پسرا کنترل تنهایی و عدم برنامه ریزیه. یعنی اوقات بیکاری مخصوصا با این کرونا بیشتر شده و مشکلات دو چندان
و جالبه وقتی کنترل می کنیم همه چیو و طناب همه چی دست خودمونه دقت کنین حمام کم میریم. خود من وقتای پاکی کمتر حمام میرم
پس کمتر تحریک میشم و ...
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست ؟ Hanghead
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 20، 12:49)Bright Star نوشته است: سلام کسی هست ؟ Hanghead

سلام  303

[تصویر:  A_soothing_photo_12.jpg]

مشکلی هست ؟
خیلی عصبی هستم
احتمال داره بشکنم  Hanghead
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
[تصویر:  36703b359a677e9bd3fd04779bdd64e2.jpg] 
آرامشتون رو حفظ کنید  Confetti
تنفس عمیق خیلی خیلی کمک کننده است.

هرچقدر ذهن و فکرتون آرومتر باشه ، راحت تر میتونید از شرایط اورژانسی خارج بشید .

و هرچقدر بیشتر بهش فکر کنید ، مثل دست و پا زدن توی منجلابه که هی پایین تر میکشه آدمو ...

حتی یک لحظه بهش فکر نکنید. 

سریع برید سر ادامه پر قدرت مسیر پاکی  balloons
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون
Khansariha (2)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان